VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Jauns Divmasnieks, defekts palika.

Dzinējs

Jauns Divmasnieks, defekts palika.

Problēmas un remonts
Reklāma
 

Jauns Divmasnieks, defekts palika.

Atbildēt crispy » 2011/Apr/28, 13:52

Sveiki visiem šajā pasakainā siltajā dienā.
Problēma sekojoša.-Manam 1.9tdiPD AWX čipotam dzinējam sāka ļoti vibrēt spararats pie noteiktiem apgriezieniem,kā arī parādījas metāliskas skaņas nospiežot sajūgu un atlaižot.Tā arī bija,spararats jau paspējis savu noiet un vel čips to visu paatrinaja.Nu man tagad viss ir nomainīts.Divmasnieks spararats Luk pilnīgi jauns,sajūga komplekts SACH pilnīgi jauns viss salikts,taču nav pazudusi tā slidošā skaņa kad ar 4 vai 5 ātrumu ieminot pat ne līdz grīdai,bet tā dinamiskāk uzdod apgriezienus,sāk ta ka tas spararats izslīdēt,apgriezieni neceļas bezjēgā,sajugs neizslīd.(izpaužas kā slīdoša skaņa un ritmiski sitieni uzdodot apgriezienus?Vai tā ir normāla parādība ,varbūt tā darbība ir domāta lai pasargātu transmisiju no parlieku lielas griezes?vai tas var but rupnicas defekts spararatam ,ka jau jauns slid ārā?vai kadam ir bijusi tāda pate pieredze pec spararata nomaiņas čipotam aparātam.varbūt tas ir pavisam kas cits,iespējams ka paduškas karbai un vai dzinējam ari jamaina jo diezgan daudz nobraucu ar vibrējošu spararatu.Paldies pa atbildēm =D>
Pēdējo reizi labojis crispy - 2011/Apr/28, 14:22, labots 2 reizes.
crispy
 
Atbildes: 22
Pievienojies: 2011/Apr/24, 16:23
Braucu ar: Audi A4
Dzinējs: 1.9tdiPD

Re: Jauns Divmasnieks

Atbildēt envy » 2011/Apr/28, 13:56

=D>

Tu pats saprati ko pajautāji? Ja sajūgs neslīd, kā var izslīdēt spararats? :mrgreen: varbūt es galīgi šodien atrofējies, bet nesaprotu Tavu problēmu!
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: Jauns Divmasnieks

Atbildēt crispy » 2011/Apr/28, 14:18

envy rakstīja:=D>

Tu pats saprati ko pajautāji? Ja sajūgs neslīd, kā var izslīdēt spararats? :mrgreen: varbūt es galīgi šodien atrofējies, bet nesaprotu Tavu problēmu!


Sajugs kad beigts - izslīd palielinās apgriezieni,bet spararats dzied savu beigu dziesmu kad tam tuvojas metalurgs, (šajā gadījumā nosaucu pa slīdošu skaņu,ja nav dzirdets un redzēts tad jau nu iedomaties nevar)varbūt sarežģīt aprakstiju,bet nu pats laikam saprotu ko atbildeju
crispy
 
Atbildes: 22
Pievienojies: 2011/Apr/24, 16:23
Braucu ar: Audi A4
Dzinējs: 1.9tdiPD

Re: Jauns Divmasnieks

Atbildēt crispy » 2011/Apr/28, 14:20

crispy rakstīja:
envy rakstīja:=D>

Tu pats saprati ko pajautāji? Ja sajūgs neslīd, kā var izslīdēt spararats? :mrgreen: varbūt es galīgi šodien atrofējies, bet nesaprotu Tavu problēmu!


Sajugs kad beigts - izslīd palielinās apgriezieni,bet spararats dzied savu beigu dziesmu kad tam tuvojas metalurgs, (šajā gadījumā nosaucu pa slīdošu skaņu,ja nav dzirdets un redzēts tad jau nu iedomaties nevar)varbūt sarežģīt aprakstiju,bet nu pats laikam saprotu ko rakstiju
crispy
 
Atbildes: 22
Pievienojies: 2011/Apr/24, 16:23
Braucu ar: Audi A4
Dzinējs: 1.9tdiPD

Re: Jauns Divmasnieks

Atbildēt vāks » 2011/Apr/28, 15:58

sen jau mainiits spararats?
Lietotāja avatars
vāks
 
Atbildes: 1609
Pievienojies: 2007/Dec/03, 20:36
Braucu ar: VW Touran
Dzinējs: 2.0 D

Re: Jauns Divmasnieks

Atbildēt crispy » 2011/Apr/28, 17:10

vāks rakstīja:sen jau mainiits spararats?


Pirms pāris dienām...viss nomainīts un taja pašā dienā tas atkārtojās.
crispy
 
Atbildes: 22
Pievienojies: 2011/Apr/24, 16:23
Braucu ar: Audi A4
Dzinējs: 1.9tdiPD

Re: Jauns Divmasnieks

Atbildēt vāks » 2011/Apr/28, 17:18

pabraukaa kaadu nedeelju vai 2as un tad uzraxti kas buus ;)
Lietotāja avatars
vāks
 
Atbildes: 1609
Pievienojies: 2007/Dec/03, 20:36
Braucu ar: VW Touran
Dzinējs: 2.0 D

Re: Jauns Divmasnieks

Atbildēt crispy » 2011/Apr/28, 17:43

vāks rakstīja:pabraukaa kaadu nedeelju vai 2as un tad uzraxti kas buus ;)

Nu pabraukāšu gan un tad uzrakstishu kā būs pēc nedēļas !Vai ta vajadzētu viņam iestrādāties?itkā varbūt knapi 10km esmu nobraucis,ne vairāk.Braucu saprātīgi bez lieka paatrinājuma,tomēr piķis atstāts liels.Tikai vienreiz, kad bija tāds taisnāks gabals,nu ar 4 atrumu no 70 km/h iespiedu mazliet vairāk,jo bija nepieicešamība lai iekārtotos steidzīgi un atkal tas DMF failings sākās.tiem kam bijusi darīšana ar šādu variantu tie ļoti labi izprot un saprot kā tas ir.Bet JAUNS dms man vnk :shock:
crispy
 
Atbildes: 22
Pievienojies: 2011/Apr/24, 16:23
Braucu ar: Audi A4
Dzinējs: 1.9tdiPD

Re: Jauns Divmasnieks

Atbildēt ajms » 2011/Apr/28, 18:02

crispy rakstīja:
vāks rakstīja:pabraukaa kaadu nedeelju vai 2as un tad uzraxti kas buus ;)

Nu pabraukāšu gan un tad uzrakstishu kā būs pēc nedēļas !Vai ta vajadzētu viņam iestrādāties?itkā varbūt knapi 10km esmu nobraucis,ne vairāk.Braucu saprātīgi bez lieka paatrinājuma,tomēr piķis atstāts liels.Tikai vienreiz, kad bija tāds taisnāks gabals,nu ar 4 atrumu no 70 km/h iespiedu mazliet vairāk,jo bija nepieicešamība lai iekārtotos steidzīgi un atkal tas DMF failings sākās.tiem kam bijusi darīšana ar šādu variantu tie ļoti labi izprot un saprot kā tas ir.Bet JAUNS dms man vnk :shock:

Pabraukaa kaa saka te,tikkai negaazee...
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Jauns Divmasnieks

Atbildēt crispy » 2011/Apr/28, 18:16

Labi,pabraukašu tā īpaši saudzīgi kādu laiku.
crispy
 
Atbildes: 22
Pievienojies: 2011/Apr/24, 16:23
Braucu ar: Audi A4
Dzinējs: 1.9tdiPD

Re: Jauns Divmasnieks, defekts palika.

Atbildēt vāks » 2011/Apr/28, 18:24

bk saudziigi kaadus 500km un tad jau var agresiivi ;)
bija chalim ka nochipoja, peec dienas sliideejaa un nebja labi, kameer raka un mekleeja infu, tikmeer viss aizgaaja bumbaas un nav probleemu :|
Lietotāja avatars
vāks
 
Atbildes: 1609
Pievienojies: 2007/Dec/03, 20:36
Braucu ar: VW Touran
Dzinējs: 2.0 D

Re: Jauns Divmasnieks, defekts palika.

Atbildēt vāks » 2011/Apr/28, 18:28

a spararatu un kurvi attaukoji, kad liki kopaa? :?
Lietotāja avatars
vāks
 
Atbildes: 1609
Pievienojies: 2007/Dec/03, 20:36
Braucu ar: VW Touran
Dzinējs: 2.0 D

Re: Jauns Divmasnieks, defekts palika.

Atbildēt crispy » 2011/Apr/28, 18:53

vāks rakstīja:a spararatu un kurvi attaukoji, kad liki kopaa? :?

Tad sanāk ka tam čalim pēc kāda laika iestrādājas pats?
Ja tā tad sanāk ka japaliek labāk ar laiku,nu tas gan mani tā mazliet iepriecināja :D ,jo domāju ka brāķi dabujis esmu ,vai nez kas cits būtu vainīgs..Būtu zinājis ka to varetu sagaidīt tad nu ar to butu reķinājies.Nu ja man paris reizes sanaca ka viņš noslidinas savā mehānismā ,ceru ka nebūšu ierāvis neatgriezeniskas rētas tā dzīvē jau pašā sākumā,kas varētu atspoguļoties nākotnē...Hmm,pa to autaukošanu nezinu,ko tas masters izdarija ceru ka ja,jo sajūgs labs,viegli strādā, un līdzi nevelk, jebšu neizslīd,kurvis to piespeiž ok.Katrā ziņā turpmāk braukšu ļoti langsaaam,lai viss iestrādājās,izvairīšos no liekiem cirtieniem un uzrāvieniem.Gan jau viss buss OK,ja jau jūs te tā sakat ,ka pastāv tāda iespēja.Un tad jau uzrakstīšu kas notiekas :)
crispy
 
Atbildes: 22
Pievienojies: 2011/Apr/24, 16:23
Braucu ar: Audi A4
Dzinējs: 1.9tdiPD

Re: Jauns Divmasnieks, defekts palika.

Atbildēt armands1986 » 2011/Mai/02, 12:00

lidziga problema ir darba cady , kad ara ir vismaz +15 un uz augsu vairak pabraukajot uzsilstot karbaij paradas metaliska skana, apstajoties pec minutes pazud, rudeni jaunu uzlika bija tad vienreiz tada metaliska skana un tagad atkal paradijas kad palika silts liaks, skana mainas kad izspiez un palaiz sajugu kas varetu but?
Lietotāja avatars
armands1986
 
Atbildes: 146
Pievienojies: 2007/Dec/03, 15:59
Atrašanās vieta: Liepāja
Braucu ar: vw golf IV, vw touran
Dzinējs: 1,9tdi ahf, 1,9 BLS

Re: Jauns Divmasnieks, defekts palika.

Atbildēt vāks » 2011/Mai/02, 15:59

kas ar izspiedeej gultni?
Lietotāja avatars
vāks
 
Atbildes: 1609
Pievienojies: 2007/Dec/03, 20:36
Braucu ar: VW Touran
Dzinējs: 2.0 D

Nākošais

Atgriezties uz Dzinējs

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 6 viesi