VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Jauns Divmasnieks, defekts palika.

Dzinējs

Jauns Divmasnieks, defekts palika.

Problēmas un remonts
Reklāma
 

Re: Jauns Divmasnieks, defekts palika.

Atbildēt crispy » 2011/Mai/19, 15:38

Tomer atradu gan :oops:
crispy
 
Atbildes: 22
Pievienojies: 2011/Apr/24, 16:23
Braucu ar: Audi A4
Dzinējs: 1.9tdiPD

Re: Jauns Divmasnieks, defekts palika.

Atbildēt crispy » 2011/Mai/19, 23:02

Man te ienāca doma galvā.Varbūt stulba,tad sorry :D :^o .varbūt pie mana gadījuma vaina ir iekšējām granātām???Ņemot vērā ka autiņš ir čipots,kas attiecīgi resursus īpaši visiem mezgliem arī samazina pie agresīvāka braukšanas stila.Cik nu es saprotu no VCDS, izgāju visiem measurmentiem cauri,itkā viss ir normas robežās.Pēc tam tā kārtīgāk iespiedu,pirmo reizi kopsh man ir shis auto.Interesanti ka sportiski dinamiski braucot ,normāli iestiepjot ar katru robu un parslēdzoties strauji, tā lai auto šanse pie abarotiem,itkā to vibrāciju un slīpēšanos just nevar just.Bet tā tieši parādās peim. gadījums auto pilns 4cilveki,bagaža,un no 60 km/h paatrinoties mazliet dinamiskak ar 4 robu parādās tā mistiskā parādība(ta ka slīpējās,beržas Kautkas starp kautko un autiņš šūpājās vienmērīgi,līdz kamēr apgriezieni sasnegti pār 2000rpm.Tas man bija gan ar veco sparaatu gan ar jauno dažus km pēc uzlikšanas parādījās atkal,kad uzminu mazliet straujāk,tatad spararats varētu atkrist :!: )...Ai sāku jau fantazēt.Arlabunakti :?rit jabrauc pie mastera
crispy
 
Atbildes: 22
Pievienojies: 2011/Apr/24, 16:23
Braucu ar: Audi A4
Dzinējs: 1.9tdiPD

Re: Jauns Divmasnieks, defekts palika.

Atbildēt crispy » 2011/Mai/20, 17:05

Nu beidzot ir skaidrs, kas tā ir pa divaino parādību ,kas uzmetas man autiņam.Ar Inta palīdzību noskaidroju ka šai mistiskai parādībai iemesls =D> skaņai ir turbīnas pārspiediena vārsts,kurš lieku spiedienu sakačāto P vienkārši izvada ārā ar tādu tsik tsik tsik tsik veidīgu skaņu, kā arī turbina nu jau vairs sen nav jauna,neregulējas tai ģeometrija lapstiņam arī visai izcili,un tas ir arī viens no iemesliem pie šis parādības, ,principā tam visam ir iemesls palielinātā jauda čipojot,jo ja to samazinātu noregulējot švakāku,tad arī šī te parādība pazustu.

Piedodiet ja kautko ne tā loģiski uzrakstiju.tas būtu mans amatieriskais skatījums uz to visu :oops: . gan jau paši sapratīsiet.katrā ziņā varu braukt un neuztraukties ,tikai ar gāzes pedāli tā prātīgāk līdz 2000rpm, pēc tam nekāda vaina,ceļ bez problemām. :mrgreen:

Ar šo varu teikt,ka mana problēma ir atrisināta,man galvenais bija cēlonis tam visam,un tagad to zinu...Paldies visiem kas piedalijas ar komentiem.Un paldies Intam,kurš noņema liekus kg no nerviem. =D>
crispy
 
Atbildes: 22
Pievienojies: 2011/Apr/24, 16:23
Braucu ar: Audi A4
Dzinējs: 1.9tdiPD

Iepriekšējais

Atgriezties uz Dzinējs

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi