VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - motora temperatūra

Dzinējs

motora temperatūra

Problēmas un remonts
Reklāma
 

Re: motora temperatūra

Atbildēt Janis r » 2017/Nov/12, 20:51

Sveiki kāpec man pasats b3 necel temperatūru 90 grādi a ventilātors dzesē jau pie 80 grādiem
Janis r
Nepieredzējis lietotājs
 
Atbildes: 2
Pievienojies: 2017/Nov/12, 20:44
Braucu ar: Passat b3
Dzinējs: 1.8

Re: motora temperatūra

Atbildēt Janis r » 2017/Nov/12, 20:53

Varbūt nepareizs devējs temp stāv radiātorā kas liek iezslēgties ātrāk ventilātoram
Janis r
Nepieredzējis lietotājs
 
Atbildes: 2
Pievienojies: 2017/Nov/12, 20:44
Braucu ar: Passat b3
Dzinējs: 1.8

Re: motora temperatūra

Atbildēt ajms » 2017/Nov/12, 22:28

Janis r rakstīja:Varbūt nepareizs devējs temp stāv radiātorā kas liek iezslēgties ātrāk ventilātoram

84 grādu(ieslēdzās) termoslēdzis radiatorā ir zemākais VW,attiecīgi tāds pats termostats.Jo radiatoram devējs ir apakšā un tas var ieslēgties,kad atnak vaļā termostats.Tieši vecakās paaudzes vw, parasti tādi bija GTi versijās.Es tādu liku sporta vw.
ps es tikko paskatījos katalogos un redzu ,ka visiem benzīniekiem termoslēdzis ir vienāds .Nu tā gan nav/nebija ,- slēdzis ar ieslēgšanos 95 līdz 84 grādi,domaju, ka tev to vajag pārbaudīt un šādu ielikt,kas ieslēdzās pie 95 gradi un termostatu,kas atverās pie 87.
Tikpat labi tas slēdzis ir noklājies/beigts un ieslēdz ap 80 gradiem ventilatoru.Tas izklausās būs reālāk ;)
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Iepriekšējais

Atgriezties uz Dzinējs

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi