VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Divmasu spararats - atbildes uz jautājumiem

Dzinējs

Divmasu spararats - atbildes uz jautājumiem

Problēmas un remonts
Reklāma
 

Re: Divmasu spararats - atbildes uz jautājumiem

Atbildēt fender » 2010/Nov/09, 11:17

Skaties vai tukšgaitā motors baigi nevibrē un nekratās.
Ja kratās, varētu būt spararats.
Tiklīdz nomainīju beigtu dms uz vms, tik mierīgs motors palika tukšgaitā :mrgreen:
Visa veida mērniecības pakalpojumi
Topogrāfija, zemes ierīcība, robežas, droni
PM
Lietotāja avatars
fender
 
Atbildes: 349
Pievienojies: 2006/Okt/15, 20:49
Braucu ar: Seat Toledo
Dzinējs: 1.9 TDI (ALH)

Re: Divmasu spararats - atbildes uz jautājumiem

Atbildēt vlad1ks » 2010/Nov/09, 13:58

fender rakstīja:Skaties vai tukšgaitā motors baigi nevibrē un nekratās.
Ja kratās, varētu būt spararats.
Tiklīdz nomainīju beigtu dms uz vms, tik mierīgs motors palika tukšgaitā :mrgreen:


Tev gadijuma ari tuksgaitaa salonaa nevibreeja stuure bik ? vareeja dzirdeet vibreshanu pa salonu, ne ?
vlad1ks
 
Atbildes: 32
Pievienojies: 2008/Mar/29, 14:25

Re: Divmasu spararats - atbildes uz jautājumiem

Atbildēt fender » 2010/Nov/10, 10:09

Bija tā, ka lēnu ripinoties brīvgaitā un piesitot pie bremžu pedāļa (nez kāpēc tāda saistība), motors neritmā sāka darboties. Gan vibrācijas salonā, gan pretīga skaņa...
Uz beigām jau vibrēja visu laiku, nu kamēr norāva sajūga diskam nūtis :shock:
Visa veida mērniecības pakalpojumi
Topogrāfija, zemes ierīcība, robežas, droni
PM
Lietotāja avatars
fender
 
Atbildes: 349
Pievienojies: 2006/Okt/15, 20:49
Braucu ar: Seat Toledo
Dzinējs: 1.9 TDI (ALH)

Re: Divmasu spararats - atbildes uz jautājumiem

Atbildēt ajms » 2010/Nov/10, 11:31

fender rakstīja:Bija tā, ka lēnu ripinoties brīvgaitā un piesitot pie bremžu pedāļa (nez kāpēc tāda saistība), motors neritmā sāka darboties. Gan vibrācijas salonā, gan pretīga skaņa...
Uz beigām jau vibrēja visu laiku, nu kamēr norāva sajūga diskam nūtis :shock:


Jus tai lietai pieejiet nopietni,,ja saak vibreet daudz un saakaas kautkaadas probleemas,nesleegtioes normaali un tamliidziigi ,,tad STOP
Ja tur lido pa gaisu viss-
tad nuutis ne tikkai var noraut diskam,bet varpstai,,taalaak veel izdauziit kaadu caurumu kaarbai...tas nav shock bet realitaate :wink:
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Divmasu spararats - atbildes uz jautājumiem

Atbildēt fender » 2010/Nov/10, 15:23

Piekrītu ajms, iepriekš jau kad meklēju vainu, kāpēc motors darbojas neritmā, bija dažādi viedokļi - no vadības bloka (arī var būt tāda lieta) līdz visādām citām lietām. Bet grūti bija iedomāties, ka no šādas lietas arī var būt.
Pirms izbeidzās nūtis, 5. ātrumā bija grūtības ielikt un tad jau uzsākot kustību (laižot vaļā sajūgu) bija sitiens (izturēja apmēram 3 krustojumus) un tad nu veiksmīgi noripināju ceļa malā aplūkot, kas pa lietu un tālāk netiku... :mrgreen:
Noņemot dms, tas bija palicis vienā pozīcijā, resp., kustība vispār nebija, līdz ar to sajūgs bija bez jebkādas amortizācijas. Sekas, kā jau minēju - novērptas nūtis.
Atradīšu, ielikšu foto.
Visa veida mērniecības pakalpojumi
Topogrāfija, zemes ierīcība, robežas, droni
PM
Lietotāja avatars
fender
 
Atbildes: 349
Pievienojies: 2006/Okt/15, 20:49
Braucu ar: Seat Toledo
Dzinējs: 1.9 TDI (ALH)

Re: Divmasu spararats - atbildes uz jautājumiem

Atbildēt ajms » 2010/Nov/10, 15:29

fender rakstīja:Piekrītu ajms, iepriekš jau kad meklēju vainu, kāpēc motors darbojas neritmā, bija dažādi viedokļi - no vadības bloka (arī var būt tāda lieta) līdz visādām citām lietām. Bet grūti bija iedomāties, ka no šādas lietas arī var būt.
Pirms izbeidzās nūtis, 5. ātrumā bija grūtības ielikt un tad jau uzsākot kustību (laižot vaļā sajūgu) bija sitiens (izturēja apmēram 3 krustojumus) un tad nu veiksmīgi noripināju ceļa malā aplūkot, kas pa lietu un tālāk netiku... :mrgreen:
Noņemot dms, tas bija palicis vienā pozīcijā, resp., kustība vispār nebija, līdz ar to sajūgs bija bez jebkādas amortizācijas. Sekas, kā jau minēju - novērptas nūtis.
Atradīšu, ielikšu foto.

es kautkur liku foto, kur bija maz liidz caurumam kaarbaa ar izjukussu DMS ;)
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Divmasu spararats - atbildes uz jautājumiem

Atbildēt Edzja » 2010/Nov/13, 10:28

Es jau reiz rakstīju, kā savai Oktāvijai pārgāju uz oriģinālo Valeo VMS. Pēc nomaiņas esmu nobraucis jau 17 000 km, vibrācijas nav un sajūgs darbojas ideāli. Kārba gan tukšgaitā grab kā uzsilst, bet tas laikam šoreiz neatkarīgi no sajūga un spararata. Komplekts tika mainīts jau 2. reizi (cerams, ka pēdējo). 1. reizi nomainīju uz oriģinālo DMS un nobarucu tikai gadu, jeb 35 t.km. Motors čipots, šad tad pavalkāju piekabes un straujāk pabraucu. Drīzi priekšā arī miroņu maiņa.
Katrā gadījumā es neiesaku likt DMS, ja mašīna tiek čipota un šerpāk dzīta.
Edzja
 
Atbildes: 104
Pievienojies: 2010/Jūn/11, 10:05
Atrašanās vieta: Jēkabpils
Braucu ar: Škoda Octavia
Dzinējs: 1,9 TDI-PD

Re: Divmasu spararats - atbildes uz jautājumiem

Atbildēt buu » 2010/Nov/17, 17:17

Edzja rakstīja:Es jau reiz rakstīju, kā savai Oktāvijai pārgāju uz oriģinālo Valeo VMS. Pēc nomaiņas esmu nobraucis jau 17 000 km, vibrācijas nav un sajūgs darbojas ideāli. Kārba gan tukšgaitā grab kā uzsilst, bet tas laikam šoreiz neatkarīgi no sajūga un spararata. Komplekts tika mainīts jau 2. reizi (cerams, ka pēdējo). 1. reizi nomainīju uz oriģinālo DMS un nobarucu tikai gadu, jeb 35 t.km. Motors čipots, šad tad pavalkāju piekabes un straujāk pabraucu. Drīzi priekšā arī miroņu maiņa.
Katrā gadījumā es neiesaku likt DMS, ja mašīna tiek čipota un šerpāk dzīta.

Taa kaarbas grabeeshana tukshgaitaa noveerojama liidz aptuveni kaadiem 1500-1600RPM? Un cik aatrumu kaarba uzlikta? Man taada pati skanja ir.
buu
 
Atbildes: 1099
Pievienojies: 2005/Mar/07, 21:09
Atrašanās vieta: Rīga

Re: Divmasu spararats - atbildes uz jautājumiem

Atbildēt ajms » 2010/Nov/18, 13:03

buu rakstīja:
Edzja rakstīja:Es jau reiz rakstīju, kā savai Oktāvijai pārgāju uz oriģinālo Valeo VMS. Pēc nomaiņas esmu nobraucis jau 17 000 km, vibrācijas nav un sajūgs darbojas ideāli. Kārba gan tukšgaitā grab kā uzsilst, bet tas laikam šoreiz neatkarīgi no sajūga un spararata. Komplekts tika mainīts jau 2. reizi (cerams, ka pēdējo). 1. reizi nomainīju uz oriģinālo DMS un nobarucu tikai gadu, jeb 35 t.km. Motors čipots, šad tad pavalkāju piekabes un straujāk pabraucu. Drīzi priekšā arī miroņu maiņa.
Katrā gadījumā es neiesaku likt DMS, ja mašīna tiek čipota un šerpāk dzīta.

Taa kaarbas grabeeshana tukshgaitaa noveerojama liidz aptuveni kaadiem 1500-1600RPM? Un cik aatrumu kaarba uzlikta? Man taada pati skanja ir.

pasas kaarbas var grabeet arii deelj vecuma un izdiluma,,,
jums kaada gada kaarbas ? :roll: Nuvo :wink:
varbuut var kautko pieliet ellai klaat(ir dazadas piedevas ,kas kaitiigumu nekaadu nedara) ,,varbuut ieliet pussinteetiku...75W90
nemeeginaasiet ,nezinaasiet ...
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Divmasu spararats - atbildes uz jautājumiem

Atbildēt fender » 2010/Nov/20, 13:04

Kā solīju, bildes no mana bijušā sajūga komplekta:
Attēls
Attēls
Attēls
Visa veida mērniecības pakalpojumi
Topogrāfija, zemes ierīcība, robežas, droni
PM
Lietotāja avatars
fender
 
Atbildes: 349
Pievienojies: 2006/Okt/15, 20:49
Braucu ar: Seat Toledo
Dzinējs: 1.9 TDI (ALH)

Re: Divmasu spararats - atbildes uz jautājumiem

Atbildēt Edzja » 2010/Nov/22, 15:45

ajms rakstīja:
buu rakstīja:
Edzja rakstīja:Es jau reiz rakstīju, kā savai Oktāvijai pārgāju uz oriģinālo Valeo VMS. Pēc nomaiņas esmu nobraucis jau 17 000 km, vibrācijas nav un sajūgs darbojas ideāli. Kārba gan tukšgaitā grab kā uzsilst, bet tas laikam šoreiz neatkarīgi no sajūga un spararata. Komplekts tika mainīts jau 2. reizi (cerams, ka pēdējo). 1. reizi nomainīju uz oriģinālo DMS un nobarucu tikai gadu, jeb 35 t.km. Motors čipots, šad tad pavalkāju piekabes un straujāk pabraucu. Drīzi priekšā arī miroņu maiņa.
Katrā gadījumā es neiesaku likt DMS, ja mašīna tiek čipota un šerpāk dzīta.

Taa kaarbas grabeeshana tukshgaitaa noveerojama liidz aptuveni kaadiem 1500-1600RPM? Un cik aatrumu kaarba uzlikta? Man taada pati skanja ir.

pasas kaarbas var grabeet arii deelj vecuma un izdiluma,,,
jums kaada gada kaarbas ? :roll: Nuvo :wink:
varbuut var kautko pieliet ellai klaat(ir dazadas piedevas ,kas kaitiigumu nekaadu nedara) ,,varbuut ieliet pussinteetiku...75W90
nemeeginaasiet ,nezinaasiet ...

Kārba man tā pati oriģinālā 5 robu. Mašīna 2005. gada. Šovasar pirms garā ceļojuma gan noņēmu un aizvedu meistaram. Šis tik esot 1. un 2. roba sinhronizatorus nomainījis, bet just neko neizjūtu un grab tāpat. Pieradu jau un braucu tik nost. Džeki saka, ka varbūt gultņi iet uz beigām, kurus meistars nevarēja noteikt noņemtai, bet tad jau redzēs.
Edzja
 
Atbildes: 104
Pievienojies: 2010/Jūn/11, 10:05
Atrašanās vieta: Jēkabpils
Braucu ar: Škoda Octavia
Dzinējs: 1,9 TDI-PD

Re: Divmasu spararats - atbildes uz jautājumiem

Atbildēt Edzja » 2010/Nov/22, 15:47

buu rakstīja:
Edzja rakstīja:Es jau reiz rakstīju, kā savai Oktāvijai pārgāju uz oriģinālo Valeo VMS. Pēc nomaiņas esmu nobraucis jau 17 000 km, vibrācijas nav un sajūgs darbojas ideāli. Kārba gan tukšgaitā grab kā uzsilst, bet tas laikam šoreiz neatkarīgi no sajūga un spararata. Komplekts tika mainīts jau 2. reizi (cerams, ka pēdējo). 1. reizi nomainīju uz oriģinālo DMS un nobarucu tikai gadu, jeb 35 t.km. Motors čipots, šad tad pavalkāju piekabes un straujāk pabraucu. Drīzi priekšā arī miroņu maiņa.
Katrā gadījumā es neiesaku likt DMS, ja mašīna tiek čipota un šerpāk dzīta.

Taa kaarbas grabeeshana tukshgaitaa noveerojama liidz aptuveni kaadiem 1500-1600RPM? Un cik aatrumu kaarba uzlikta? Man taada pati skanja ir.

Bet vai Tev arī jau uzlikts VMS?
Edzja
 
Atbildes: 104
Pievienojies: 2010/Jūn/11, 10:05
Atrašanās vieta: Jēkabpils
Braucu ar: Škoda Octavia
Dzinējs: 1,9 TDI-PD

Re: Divmasu spararats - atbildes uz jautājumiem

Atbildēt Melnais » 2010/Nov/24, 10:47

Vakar sanāca neliels prikols... :?
Čomam manam kārbu (Golf MK4, 1.9tdi, 6kpp) pie viena liekam virsū VMS... Spararats der, ņēmām no 1Z motora, bet VR6 sajūgs nepas, šlices uz kārbas ass atšķiras... Pēc visa šeit rakstītā un apspriestā, tā nevajadzēja būt.. Kāds nevar paskaidrot.. [-o<
Lietotāja avatars
Melnais
 
Atbildes: 913
Pievienojies: 2007/Nov/09, 11:22
Atrašanās vieta: Pļaviņas

Re: Divmasu spararats - atbildes uz jautājumiem

Atbildēt ArmandsS » 2010/Nov/24, 10:51

Melnais rakstīja:Vakar sanāca neliels prikols... :?
Čomam manam kārbu (Golf MK4, 1.9tdi, 6kpp) pie viena liekam virsū VMS... Spararats der, ņēmām no 1Z motora, bet VR6 sajūgs nepas, šlices uz kārbas ass atšķiras... Pēc visa šeit rakstītā un apspriestā, tā nevajadzēja būt.. Kāds nevar paskaidrot.. [-o<

Viss ir pareizi -uz 6 kārbas tas nav izveicams .
Tas jau ir vismaz 50x šeit rakstīts
Lietotāja avatars
ArmandsS
 
Atbildes: 4197
Pievienojies: 2005/Mar/28, 13:36
Atrašanās vieta: ventspils
Braucu ar: AE115 awd@Pajero jdm
Dzinējs: 7a-fe@4m40

Re: Divmasu spararats - atbildes uz jautājumiem

Atbildēt raimondss37 » 2010/Nov/24, 12:07

Labdien! nesen kļuvu new Jettas īpašnieku:) Braucot novēroju vibrāciju uz sajūga pedāļa,tāpat uzsākot braukt ir motora vibrācija.Vai tas nozīmē,ka spararats iet uz beigām?
Lietotāja avatars
raimondss37
 
Atbildes: 17
Pievienojies: 2010/Okt/22, 12:56
Atrašanās vieta: Madona
Braucu ar: Vw Jetta 2006

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Dzinējs

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi