VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Polo 2002 vilkšanas āķis.

VW Bora/Vento/Jetta/Beetle/Polo/Lupo

Polo 2002 vilkšanas āķis.

Reklāma
 

Polo 2002 vilkšanas āķis.

Atbildēt Janis89 » 2017/Jan/24, 18:36

Sveiki, problēma sekojoša - nav vilkšanas āķis, izbraucu 5 šrotus, visur āķi izskatijās par īsu un nederēja. Beigas pasūtiju auto veikala caur katalogu, tāpat izradijas pa īsu, kgan tika viss sūtīts pēc kodiem, nu neko pagarināju to āķi, jo domaju vismaz vitne der un būs okei. Skruvejot sakuma bisk iegaja ieksa un tad apstajas, domāju netīra vītne, hujakš bisku ar VD un dzelzi piepalīdzēju iegriezt un uzreiz āķis izkrita ārā, aprāvu vītni skrūvei, kiniesu suds lkm. Vēlējos jautāt vai kādam šeit nav polo ar merša(apaļajām lampām) 2002 gads , vai nevar iemest bildi (nofočēt) kā tieši tas āķis izskatās. Nevar būt ka neviens āķis neder. Googla nevaru bildi atrast uz ielas negribu sieties citam polim klāt, ļoti bilde noderētu, man miera nebūs kamēr nedabūšu viņu :D itkā viņam jabut garam. Atvainojos par kludam, rakstu no telefona. Paldies.
Janis89
Nepieredzējis lietotājs
 
Atbildes: 2
Pievienojies: 2017/Jan/24, 15:27
Braucu ar: Polo
Dzinējs: 1.9 SDI

Re: Polo 2002 vilkšanas āķis.

Atbildēt shprika » 2017/Jan/24, 19:34

Ebaja mekletaja ieraksti vw polo tow hook un bus tev laime!vitne kreisa,tapec griežam pret pulksteni! :)
Lietotāja avatars
shprika
 
Atbildes: 1301
Pievienojies: 2007/Okt/22, 20:26
Atrašanās vieta: Irija,CoTipperary
Braucu ar: audi quattro ar čipsiti.
Dzinējs: 1.9 Tdi(AVF)

Re: Polo 2002 vilkšanas āķis.

Atbildēt Janis89 » 2017/Jan/24, 19:50

Nu ebaya arī random hookus met, noteikti atsūtīs neīsto, jo šrotā visus polo āķus izmēģināju. Varbūt kkas ar vītni nav, vai arī ir ļoti specifisks āķis, ja pat pēc kataloga neder. Gribēju redzēt bildi nofočētu tieši kāds ir manam modelim un tad es iespējams saprastu vainu. Es vienkārši nezinu ko tagad iesākt, laikam būs jāklauvē citam polo pie loga. :D ā un vītne kreisā, jā, tur es pareizi griezu, bet tpt atā - aplauzu, nederēja.
Janis89
Nepieredzējis lietotājs
 
Atbildes: 2
Pievienojies: 2017/Jan/24, 15:27
Braucu ar: Polo
Dzinējs: 1.9 SDI


Atgriezties uz VW Bora/Vento/Jetta/Beetle/Polo/Lupo

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi