VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Pečka nesilda

VW Bora/Vento/Jetta/Beetle/Polo/Lupo

Pečka nesilda

Reklāma
 

Pečka nesilda

Atbildēt Karliits » 2013/Sep/08, 15:09

Tātad man ir VW jetta 1984gada problēma tāda ka pirms kādiem 3 menešiem pārplīsa pečka, nomainīju pečku, sākuma sildīja ļoti labi, bet pec kādām 3 dienām var teikt vispār nesildija pūta remdenu gaisu, bet tagad vispār var teikt nevar just nekaadu atskiriibu no galīgi auksta reziima no galīgi karstā rezīma. Takā tuvojas ziema gribētu tomēr sataisīt, lai būtu silti...
Karliits
Nepieredzējis lietotājs
 
Atbildes: 3
Pievienojies: 2013/Sep/08, 14:12
Braucu ar: Jetta mk2
Dzinējs: 1.8

Re: Pečka nesilda

Atbildēt wrxlv » 2013/Sep/08, 16:41

Karliits rakstīja:Tātad man ir VW jetta 1984gada problēma tāda ka pirms kādiem 3 menešiem pārplīsa pečka, nomainīju pečku, sākuma sildīja ļoti labi, bet pec kādām 3 dienām var teikt vispār nesildija pūta remdenu gaisu, bet tagad vispār var teikt nevar just nekaadu atskiriibu no galīgi auksta reziima no galīgi karstā rezīma. Takā tuvojas ziema gribētu tomēr sataisīt, lai būtu silti...


kā ar pašas pečkas durtiņām kas regulējas ,tās kuras ir ar takā švami aplīmētas skatijies vai nav cauras ?? vai salonā nepūs švames gabalus laukā??
Lietotāja avatars
wrxlv
 
Atbildes: 518
Pievienojies: 2011/Mar/19, 16:40
Atrašanās vieta: Līgatne-Sigulda
Braucu ar: The Dark Knight Borat
Dzinējs: 1.9 tdi 81kw AHF

Re: Pečka nesilda

Atbildēt Karliits » 2013/Sep/08, 17:05

wrxlv rakstīja:
Karliits rakstīja:Tātad man ir VW jetta 1984gada problēma tāda ka pirms kādiem 3 menešiem pārplīsa pečka, nomainīju pečku, sākuma sildīja ļoti labi, bet pec kādām 3 dienām var teikt vispār nesildija pūta remdenu gaisu, bet tagad vispār var teikt nevar just nekaadu atskiriibu no galīgi auksta reziima no galīgi karstā rezīma. Takā tuvojas ziema gribētu tomēr sataisīt, lai būtu silti...


kā ar pašas pečkas durtiņām kas regulējas ,tās kuras ir ar takā švami aplīmētas skatijies vai nav cauras ?? vai salonā nepūs švames gabalus laukā??

Tad kad mainiiju pecku parlimeeju ar peleeko lentu (taa saucamo magaivera lentu), jo taa švame var teikt nekur vairak nebija un visa taa peckas kaste bija pilna ar švames paliekam... Bet cik noprotu tas durtinas tikai regulee gaisa plusmu un nelaiz cauri gaisu vaine ?
Karliits
Nepieredzējis lietotājs
 
Atbildes: 3
Pievienojies: 2013/Sep/08, 14:12
Braucu ar: Jetta mk2
Dzinējs: 1.8

Re: Pečka nesilda

Atbildēt Karliits » 2013/Sep/08, 19:16

Sodien uzbraucu uz taadas ka rampas lai prieksa ir gaisaa padarbinaaju kadu laiku ar atvertu tosola vaacinu un peec kaada laicina saaka sildiit labaak kaa ieprieks, iespejams, ka biija kaads gaisa burbulis ieksa, pabraukaasu kaadu laiku un redzees kas notiksies. Ja nu tomer nesildiis tad rakstiishu :)
Karliits
Nepieredzējis lietotājs
 
Atbildes: 3
Pievienojies: 2013/Sep/08, 14:12
Braucu ar: Jetta mk2
Dzinējs: 1.8

Re: Pečka nesilda

Atbildēt wrxlv » 2013/Sep/08, 19:29

Karliits rakstīja:
wrxlv rakstīja:
Karliits rakstīja:Tātad man ir VW jetta 1984gada problēma tāda ka pirms kādiem 3 menešiem pārplīsa pečka, nomainīju pečku, sākuma sildīja ļoti labi, bet pec kādām 3 dienām var teikt vispār nesildija pūta remdenu gaisu, bet tagad vispār var teikt nevar just nekaadu atskiriibu no galīgi auksta reziima no galīgi karstā rezīma. Takā tuvojas ziema gribētu tomēr sataisīt, lai būtu silti...


kā ar pašas pečkas durtiņām kas regulējas ,tās kuras ir ar takā švami aplīmētas skatijies vai nav cauras ?? vai salonā nepūs švames gabalus laukā??

Tad kad mainiiju pecku parlimeeju ar peleeko lentu (taa saucamo magaivera lentu), jo taa švame var teikt nekur vairak nebija un visa taa peckas kaste bija pilna ar švames paliekam... Bet cik noprotu tas durtinas tikai regulee gaisa plusmu un nelaiz cauri gaisu vaine ?


Nu lielās durtiņas regulē cik daudz auksto gisu laiž iekšā ,jo ja tev viņas bija koņec tad nonstopā tev pienāca tikai aukstais gais kaut vai tu liec uz silto.. :roll:
Lietotāja avatars
wrxlv
 
Atbildes: 518
Pievienojies: 2011/Mar/19, 16:40
Atrašanās vieta: Līgatne-Sigulda
Braucu ar: The Dark Knight Borat
Dzinējs: 1.9 tdi 81kw AHF

Re: Pečka nesilda

Atbildēt čuprs » 2013/Dec/25, 23:18

Manam vento arī ir problēmas ar ''pečku'' nesilda, jeb pūš remdenu gaisu un daudz paralona sakumā bija tāds sabiris (laika zobs laikam ietekmēja) sanāk man durtiņām Koņec????? Tās durtiņas maina vai var sataisīt manuāli?
čuprs
Nepieredzējis lietotājs
 
Atbildes: 1
Pievienojies: 2013/Dec/19, 17:24
Braucu ar: Vento
Dzinējs: 1.8

Re: Pečka nesilda

Atbildēt wrxlv » 2013/Dec/26, 0:42

čuprs rakstīja:Manam vento arī ir problēmas ar ''pečku'' nesilda, jeb pūš remdenu gaisu un daudz paralona sakumā bija tāds sabiris (laika zobs laikam ietekmēja) sanāk man durtiņām Koņec????? Tās durtiņas maina vai var sataisīt manuāli?

nu var mēģināt mainīt , man liekas, kad ar b5 pasātu vai tik nebija kaut kas līdzīgs varbūt pat 1:1 vismaz vienas durtiņas ,bet parasti cenšās katrs kā māk sataisīt.. :roll:
Lietotāja avatars
wrxlv
 
Atbildes: 518
Pievienojies: 2011/Mar/19, 16:40
Atrašanās vieta: Līgatne-Sigulda
Braucu ar: The Dark Knight Borat
Dzinējs: 1.9 tdi 81kw AHF

VW Vento nesilda salonu

Atbildēt cigars » 2014/Dec/12, 4:36

Sveiciens,ir problēma ar pečku vento 2.0 2E,vispār nav karstā gaisa,visu laiku tikai auksts. Biju izjaucis pečku,bija sadrupuši tie paraloni kas ir uzlīmēti uz klapēm,tos uzlīmēju jaunus,izskaloju pečkas radiātoru,cauri pūšas arī viegli,šodien nomainīju termostatu (WAHLER),bet izmaiņu nekādu,kad motors ir sasilis un es ieslēdzu pečku,tad siltums ir uz kādām 2 sekundēm un tad atkal paliek auksts,trubas visas karstas,antifrīzs cirkulē arī. Tagad palicis vainu ūdens sūknis,vainu tomēr pečkas radiātors? Temperatūra arī nostājas uz 74 grādiem un uzreiz ieslēdzas ventilātors. Iesakat lūdzu kur vēl meklēt vainu.
cigars
 
Atbildes: 29
Pievienojies: 2014/Sep/30, 22:24
Braucu ar: VW VENTO GT
Dzinējs: 2.0 8V


Atgriezties uz VW Bora/Vento/Jetta/Beetle/Polo/Lupo

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi