VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Vajag palīdzību , jo gribas uzlikt turbīnu

Dzinēja tūnings

Vajag palīdzību , jo gribas uzlikt turbīnu

Diskusijas par dzinēja jaudas un darbības uzlabošanu
Reklāma
 

Atbildēt R » 2004/Okt/29, 14:56

Marchs rakstīja:Gaumes lieta. Tie visi pasaacieni ir ljoti pozitiivi un noveersh ruupniicas nepilniibas. Liidz ar to atrisinaas pastaavoshaas probleemas.


Gaumes.... nu nez!!!! Vai pec taa MK3 bus pozitivs auto...
Lietotāja avatars
R
 
Atbildes: 120
Pievienojies: 2004/Mai/30, 19:31

Atbildēt Marchs » 2004/Okt/29, 23:31

Nu es neziu cik pozitiivi vw forumaa var izteikties hondas iipashnieks. Ja nav ko teikt, tad nesaki. Nekaa personiska.
Nu tad man tev taads jautaajums - kaads tolks tuukstoshiem cilveeku ir seedinaat savus auto. Un tuukstoshiem cilveeku to ir atzinushi par labu lietu. Saakot no vieglajaam mashiinaam, liidz pat businjiem.
Lietotāja avatars
Marchs
 
Atbildes: 964
Pievienojies: 2004/Jan/05, 19:50

Atbildēt R » 2004/Okt/31, 12:28

te nav runa par kaut kadu sedinasanu...1 lieta lai likuma turetos SAKARIGAK un pavisam cita ne sporta auto uztaisit par sporta...
Sii tema ir bezjedziga jo ir cilveki kas ](*,) un neatzist ka ir aplauzusies, kaut vai palasi sakumaa Eclipses ipasnieka domas un vina argumenti ir daudz labaki...neka personiska!!!
Lietotāja avatars
R
 
Atbildes: 120
Pievienojies: 2004/Mai/30, 19:31

Atbildēt Storms » 2004/Okt/31, 18:13

Ja cilvēkam rokas neaug no pakaļas un katliņā uz pleciem ir pietiekoši daudz pelēkās matērijās tad ar piemērotiem instrumentiem var uztaisīt JEBKO. Un tas JEBKAS pārspļaus arī dažus labus \m/ . Jautājums tik vai tas ir tā vērts. :-k
Un ja nemaldos tad topiks bija nevis par sēdināšanu bet par turbīnas uzlikšanu neturbo dvēselei :wink:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Marchs » 2004/Nov/01, 0:49

Runa iet par to ka cilveeks veelas uzlabot jaudu savam auto. Respektiivi taadeelj jaauzlabo arii veel shis tas defaultaa. Ja kaadam te nepatiik tas fakts ka standarta auto tiek paartaisiits par sporta auto, tad man ir taads jautaajums - kas tad ir "orgjinaals" sporta auto??? Gan rallijaa, gan autokrosaa, gan shosejas sacensiibaas, njem standarta auto, upgreido, paartaisa un gala iznaakums - atsevishkju sacensiibu prasiibaam atbilstosh auto. "sporta auto". Un katram ir tiesiibas uztaisiit shaadu auto, un braukt kur grib. Ja vien tas atbilst visiem noteikumiem.
Ir divi iznjeemumi - nascar un F1 auto domaaju gan nebuus izmantojami sadziives apstaakljos uz ielas, bet... Jaa, tie skaitaas sporta auto manaa uztveree.
Lietotāja avatars
Marchs
 
Atbildes: 964
Pievienojies: 2004/Jan/05, 19:50

Atbildēt R » 2004/Nov/01, 12:45

Nu tu ari nodevi tagad...te nav runa par kaut kadu 100 000 EUR ieguldisanu!!! Come on..
Touring car ari Nissan Primera labi iet - bet lai lidz tadam stavoklim vinu novestu nepietiek ar kaut kadu (labakaja gad 1 bar un kaut kadu cieto piekari) Tu nejauc kaut kadu Golfu kurs grib peie luksafora kadam pacelt ar profesionalo sporta auto...
Bet Stroms saka pareizi -> Finnish
Lietotāja avatars
R
 
Atbildes: 120
Pievienojies: 2004/Mai/30, 19:31

Atbildēt Marchs » 2004/Nov/01, 13:17

Es arii maku n**** un tad teikt - finish :D
Vienkaarshi tev veciit i biki nepareiza izpratne. Bet nu katram domaashana i savaadaaka.
Katrs dara taa kaa tam patiik. Un ir piedziivots gadiijums ka ar kautkaadu smirdiigu golfu izkozh rallija mashiinu. Un man pilniigi vienalga kaadas ir citu domas par kautkaadiem vw vai sazin veel ko. Bet ja es ar savu rullzu vienalga vai tas ir krustojums, drags, vai hvz kas veel, varu izkost pretinieku, tad tas arii ir tas ko man vajag. Jo ir tak feini ka vari paraadiit ka tev ir garaaks nekaa citam :DDDD
Lietotāja avatars
Marchs
 
Atbildes: 964
Pievienojies: 2004/Jan/05, 19:50

Atbildēt R » 2004/Nov/01, 15:41

Taja zina tev pilniba piekritu (par izkosanu)
Lietotāja avatars
R
 
Atbildes: 120
Pievienojies: 2004/Mai/30, 19:31

Atbildēt Runge » 2004/Dec/31, 13:55

[/quote]
Un kuru tad Tu iesaki, Audi S2 - nu nepatīk man viņš, salons - kaut kā mani nesaista, un standfarta versijā nu neiet viņš labāk kā VR6
Mazda- nu nē, tur jau VR6 bez turbo liek iekšā
Impreza- apkope!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]

Kur tu tadus brinumus izlasiji ka standarta VR6 liek S2 ! un S2 apkope ka impreza! :mrgreen: :thumright:
Lietotāja avatars
Runge
 
Atbildes: 118
Pievienojies: 2004/Feb/07, 14:01
Atrašanās vieta: Riga

Iepriekšējais

Atgriezties uz Dzinēja tūnings

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 5 viesi