VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - suprotec.ru

Dzinēja tūnings

suprotec.ru

Diskusijas par dzinēja jaudas un darbības uzlabošanu
Reklāma
 

suprotec.ru

Atbildēt remens » 2008/Mar/08, 1:12

ko Jūs domājat par eļļas piedevu suprotec.ru un citām piedevām kas itkā uzlabo motora kompresiju u.t.t .iepriekšējai mašīnai biju ielējis keramix un nekas vēl redzu kustamies!
remens
 
Atbildes: 58
Pievienojies: 2006/Okt/08, 0:58

Atbildēt Quattro » 2008/Mar/08, 1:26

ja nebutu ielejis nekustetos ta mašina? es personigi ieleju reizi pusgada baka kaut kadu smāki pret kondensatu....
Lietotāja avatars
Quattro
 
Atbildes: 548
Pievienojies: 2007/Jūn/03, 0:18
Atrašanās vieta: darbnica

Atbildēt remens » 2008/Mar/08, 1:36

roach rakstīja:ja nebutu ielejis nekustetos ta mašina? es personigi ieleju reizi pusgada baka kaut kadu smāki pret kondensatu....
pret kondensātu jātur pilna bāka un viss! bet par tām piedevām interesanta lieta -balstīta uz nanodaļiņām u.t.t un vēl manīju pie mums dabūjamu ukrainā ražotu piedevu HADOV,bet Rīgā nav ir Jelgavā un vēl dažās pilsētās veikali
remens
 
Atbildes: 58
Pievienojies: 2006/Okt/08, 0:58

Atbildēt sarkans » 2008/Mar/08, 15:07

A priekš kam vispār tās piedevas ir vajadziigas? :roll:
Lietotāja avatars
sarkans
 
Atbildes: 2258
Pievienojies: 2005/Apr/03, 17:12
Atrašanās vieta: Riga, Pļavinieki

Atbildēt ajms » 2008/Mar/08, 15:29

ielai toccna nvajag,,leeju sporta auto kaadreiz,jo bija suudiigas ellas,,,
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt volksman » 2008/Mar/08, 19:41

Lūdzu tuvāk par to piedevu,pret kondensātu ! Braucu mazus gabalus,auto daudz stāv, kondensāts krājas :( Es šādu piedevu prasīju "Autofavorītā",tur pārdevēji saskatijās,tad viens aizgāja uz noliktavu,atgriezās un ar smīnu pateica,ka nav tādas piedevas :( Tad es padomāju,varbūt ka esmu pajautājis ko tādu,kas vispār neeksistē :)
volksman
 
Atbildes: 87
Pievienojies: 2005/Jūn/27, 16:40
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt ajms » 2008/Mar/08, 21:24

taadas piedevas ir pilni veikali,,,benziintanki,,,un ir taadas,,,
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt Quattro » 2008/Mar/08, 21:54

volksman rakstīja:Lūdzu tuvāk par to piedevu,pret kondensātu ! Braucu mazus gabalus,auto daudz stāv, kondensāts krājas :( Es šādu piedevu prasīju "Autofavorītā",tur pārdevēji saskatijās,tad viens aizgāja uz noliktavu,atgriezās un ar smīnu pateica,ka nav tādas piedevas :( Tad es padomāju,varbūt ka esmu pajautājis ko tādu,kas vispār neeksistē :)
es panemu statoila vienu pudeli joka pec uz svešas firmas varda pa kautkadi 3ls priekš dīzeļa .... it ka viena pudele uz pilnu bāku uz pusgadu pietiekot... sūdzibu nava un pozitivi ari tikai sirds mieram.... :)
Lietotāja avatars
Quattro
 
Atbildes: 548
Pievienojies: 2007/Jūn/03, 0:18
Atrašanās vieta: darbnica

Atbildēt 16vLietotājs » 2008/Mar/08, 22:41

Grr.... piedevas tādas, piedevas šitādas nu ko var ņemties. mainiet eļļas regulāri un nelejiet mēslus motorā. Vecam motoram brīnumi nenotiek, ja ir izdilis tad ir. Taisi kapitalo un brauc talāk. Jauniem motoriem eļļa jamaina regulāri (t.i. biežāk nekā iesaka dīleris). Stradā jau lielākā daļa no tam piedevam gandrīz tā kā reklamē. Var ar piedevu sabarotu motoru bez eļļas braukt vēl kādu bridi (dažus desmitus km). Kurš no Jums ir to darījis vai taisās darit? Neviens. VW kā militāra tehnika, kam pat ar pāršautu karteri jātiek prom no ugunslīnijas :gargt:
Labai eļļai jau ir visas vajadzigās piedevas un, ja laicīgi maina, tad motors parlieku nedilst. Protams ar visam šitam nanopiedevam un metala kondicionieriem var pagarināt motora mūžu nu teiksim līdz miljons kilometriem, bet cik tas papildu izmaksā (piedevas es domāju).
Iedomajieties: Jums ir šitāds sakondicionēts, sananotehnoloģizēts motors. Jūs lepni braucat pa ielu ar apziņu ka motors ir pasargats un kalpos ilgi un labi un pēkšņi (nedod Dievs) bams, Jūsu auto priekšu nones Kamazs..... pļurkc.Supermotors vējā.
Bez tam cik no Jums ekspluatēs auto līdz miljonam, 3-5 gadi operativais līzis un ņemam jaunu, vecais uz Tolmetu, dzelzs klucis ceļo uz Volfsburgu kur no tā top Jūsu jaunais skaistais auto
Redzu jēgu tikai vienā gadījumā: ja Jums garažā stāv iemīļotais projekta auto (78 gada Mk1 GTi piemeram :D ). Tādu ir vērts lutināt ar visām šitām ķīmiskajam izvirtibām.
P.S. paturam prātā Kamaza faktoru
Lietotāja avatars
16vLietotājs
 
Atbildes: 1364
Pievienojies: 2006/Aug/18, 23:07
Atrašanās vieta: Rīga, Pārdaugava, Iļģuciems
Braucu ar: KTM & HDi
Dzinējs: ir ekonomisks :D

suprotec.ru

Atbildēt remens » 2008/Mar/08, 22:53

bet nava jau tās piedevas tik dārgas tas suprotec krievijā mūsu naudā ap 17ls,bet hadov ap 13ls,es atkārtošu ka iepriekšējā vw ielēju keramix un T.A. viņam atgāzes esot ideālas 3gadus es braucu un tagad 4 cits. Palasiet visu par to supr.,citi forumā min ka tā esot inde motoram bet kur pierādījumi!? redzamas daudzas atsauksmes par labu ka kompensotari dažam parstāj grabēt,kompr.paugstinās tā vienkārši viņi tak nedabūtu sertifikātu.
remens
 
Atbildes: 58
Pievienojies: 2006/Okt/08, 0:58

Atbildēt ajms » 2008/Mar/08, 22:54

tev taisniiba,,man bija slinkums tik gari rakstiit :D
Kiimijas ruupniicaam taccu jaaapelna nauda kautkaa,,,
Starpcitu dzirdu, ka sportisti(ilggadeeji ,,nu jau veteraani,,,jaunam Clio)lej visaadas piedevas,,,nu laikam ne bez iemesla,,,bet tas ir meerkktieciigi,,konkreeti,,kaadam noluukam,,bet ne jau lai buutu labaak izdilis motors,tiem nekas nepaliidzees un neesmu ticeejis nekaadaam pasakaam,,,tas viss fufels,,,

kaa teicu,,leeju sporta Vazam krievu ellai klaat 22 gadus atpakalj,,kad pat sapnnos nevienam neraadiijaas un neviens nezinaaja kas ir Castrol,tikkai redzeeja pa TV uz kaada staba vai zurnaalaa, kas bija pirkts Ciekurkalna tirguu :D

ja ieleeja Teboil pa vaacu markaam,kas pirktas no spekulantiem un pati ella xvz no kurienes,,,tad bija kruti :D ,,veel par to vareeja dabuut cietumu par valuutas operaacijaam :D
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: suprotec.ru

Atbildēt ajms » 2008/Mar/08, 23:03

remens rakstīja:bet nava jau tās piedevas tik dārgas tas suprotec krievijā mūsu naudā ap 17ls,bet hadov ap 13ls,es atkārtošu ka iepriekšējā vw ielēju keramix un T.A. viņam atgāzes esot ideālas 3gadus es braucu un tagad 4 cits. Palasiet visu par to supr.,citi forumā min ka tā esot inde motoram bet kur pierādījumi!? redzamas daudzas atsauksmes par labu ka kompensotari dažam parstāj grabēt,kompr.paugstinās tā vienkārši viņi tak nedabūtu sertifikātu.


krieviem ir kam razzot,,,viniem ir paari par 1 000 000 Vazu kas brauc pa krievijas celiem,,,un tur veel iisti neviens nezina par liizingiem un sapnos veel neraadaas jaunas massiina,,taa vinjiem ir pasaka kaa mums tas 15 gadus atpakalj,,,
tur tie ziguli veel gadus 30 buus,,,to ko vinji mums te paardod,,tas ir suuds,,puteklis visumaa,,

tie Vaz motori nemaz neiet tik ilgi cik vw,,,pusi tik var nobraukt,,,taapeec krievi razzo visus ssos suudus...mums latvijaa arii razzoja tipa Molibdenus,,,jaa bija oK,,es pat tagad ar Molibdenu iesmeereeju jaunus gultnus,,tas nav nekas slikts,,,
Ir jau kkiimija kas ir konkreeti kautkam paredzeeta,,bet ne visa,,,IZDILUSAM MEKAS NEPALIIDZEES :!:
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt remens » 2008/Mar/08, 23:25

bet kādas eļļas tad var nosaukt par kvalitatīvām? vai mobill ,castrol!? viņu ir tik daudz!
remens
 
Atbildes: 58
Pievienojies: 2006/Okt/08, 0:58

Atbildēt ajms » 2008/Mar/08, 23:28

Tu jau nosauci kas ir pareizaas un nav ko zzeelo kautkaadus 10Ls vairaak uz 10 000 km :wink:

Lasi TE
http://www.vwmotion.lv/forum/viewtopic.php?t=3363

AR ellaam ir kaa ar šņabi,,,IR Absolut,ir LB.ir krutka no kaa var NOMIRT,,,
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt remens » 2008/Mar/08, 23:36

re ku BUU nodaļa siroko reklamē tabletes kas atīra degvielas sist.vārstus sprauslas baigi slavē man pat daudzi profesionāļi ir teikuši ka dod labumu tā ķīmija! tad jau viņu neražotu un tagadējos laikos ražotājam var būt pamatīgas ziepes par produktu kas neatbilst aprakstam!
remens
 
Atbildes: 58
Pievienojies: 2006/Okt/08, 0:58

Nākošais

Atgriezties uz Dzinēja tūnings

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi