VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Jaudas palielināšana

Dzinēja tūnings

Jaudas palielināšana

Diskusijas par dzinēja jaudas un darbības uzlabošanu
Reklāma
 

Atbildēt ajms » 2008/Mar/02, 1:15

nu sagriez,,,bet teorija nelauj nemt no galvas nost,,,saku 10-to reizi :D

nu kanaalus tur var urbt diezgan,,,ja nemaldos ap 1mm uz katru pusi drossi,,man kautkur ir sarakstiits,,,kaadas 4 galvas esmu sportam urbis,,,vairaak negribu,,,nu i nafig taadu darbu,,,tas tagad ja laiks ir navaalom,,,
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt fest » 2008/Mar/02, 1:23

ajms, man ir ļoti zinātkārs raksturs. Frāze "teorija neļauj" mani neaptur :D
Es gribu uzzināt, kāpēc tieši- vai tas varētu būt saistīts ar metāla īpašībām, kas mainās slīpējot, vai kā, taču gribu zināt iemeslus ;)

Nu es jau šito arī- tikai tā, aiz neko darīt gribu pamēģināt. Tāpat man viņa tagad ir jāceļ nost, jo bail tos inžektorus raut aiz degvielas padeves šļaukām ārā, un nevaru iedomāties kā viņiem varētu normālu sjomņiku uztaisīt. Moš mēģināt tādam uzgrieznim, kāds ir inžektoram ausis piemetināt, pieskrūvēt pie inžektora un tad kaut kā aiz tām ausīm celt ārā?
fest
 
Atbildes: 336
Pievienojies: 2007/Jūl/02, 20:22
Atrašanās vieta: Madona

Atbildēt ajms » 2008/Mar/02, 1:26

fest rakstīja:ajms, man ir ļoti zinātkārs raksturs. Frāze "teorija neļauj" mani neaptur :D
Es gribu uzzināt, kāpēc tieši- vai tas varētu būt saistīts ar metāla īpašībām, kas mainās slīpējot, vai kā, taču gribu zināt iemeslus ;)

Nu es jau šito arī- tikai tā, aiz neko darīt gribu pamēģināt. Tāpat man viņa tagad ir jāceļ nost, jo bail tos inžektorus raut aiz degvielas padeves šļaukām ārā, un nevaru iedomāties kā viņiem varētu normālu sjomņiku uztaisīt. Moš mēģināt tādam uzgrieznim, kāds ir inžektoram ausis piemetināt, pieskrūvēt pie inžektora un tad kaut kā aiz tām ausīm celt ārā?



:)))i teorija i prakse neatlauj,,,uzprasi GintsK,,vinjss tev pateiks :wink:

es riit pateikssu ja atcereessos,,,

ps man kad saaku maaciities ,,arii teica,,nafig tev jaazina,,dari kaa pareizi,,,nezasiraj golovu liwnim musorom,,,-krievu teiciens,,,:)))
izaugsi liels ...pats uzzinaasi,,,nu taa ariidaru kaa pareizi,,,eksperimenteeju lloti reti,,,paaraak daargi sanaak eksperimenteet,,,
Pēdējo reizi labojis ajms - 2008/Mar/02, 1:30, labots 1 reizi.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt GintsK » 2008/Mar/02, 1:28

Taa kompresijas pakaapes celshana nemaz tik daudz nedod starp citu. Var tikai iebraukt debilaas probleemaas ar detonaaciju. Laikam bija teoreetiski kaadi 4% paceljot no 9 uz 11.5.
Praktiski mazaak, jo rodas arii lielaaki berzes zudumi.

Es vissadus motorus daudz redzu (reguleeju). Tici, uztaisot 11:1 nekaads megamotors nesanaak, toties aizdedze biezhi ir jaagriezh veelaaka par optimaalo, lai nedetoneetu.

Iiisaak daudz lielaaka jeega ir no ruupiigi sabuuveetiem kanaaliem. iepluudes, izpluudes.
Lietotāja avatars
GintsK
Guru
 
Atbildes: 2152
Pievienojies: 2004/Dec/25, 22:22
Atrašanās vieta: Āgenskalns

Atbildēt ajms » 2008/Mar/02, 1:34

GintsK rakstīja:Taa kompresijas pakaapes celshana nemaz tik daudz nedod starp citu. Var tikai iebraukt debilaas probleemaas ar detonaaciju. Laikam bija teoreetiski kaadi 4% paceljot no 9 uz 11.5.
Praktiski mazaak, jo rodas arii lielaaki berzes zudumi.

Es vissadus motorus daudz redzu (reguleeju). Tici, uztaisot 11:1 nekaads megamotors nesanaak, toties aizdedze biezhi ir jaagriezh veelaaka par optimaalo, lai nedetoneetu.

Iiisaak daudz lielaaka jeega ir no ruupiigi sabuuveetiem kanaaliem. iepluudes, izpluudes.


nu a ko es saku,,,normas robezzaas tik,,,11:1 ,,tas ja daudz,,,
ir taccu cilveeki iebraukussi taadaas auzaas,,,un neko nevar sareguleet,,,
ja palielinaas no 10 uz 10,5 nekas traks veel nebuus,,,
a tam DX ,,tur iespeeju ir vairaak,,mehaaniskaa sprice,,var reguleejamo zobratu uzlikt,,mazliet sadaleni uzlikt savaadaak,,,nu ir tur citu variantu,,nevis nemt kautko nost,,,
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt fest » 2008/Mar/02, 1:46

Nu man ir GX- K-Jet's. Ok, laikam no idejas par galvas sēdināšanu jāatsakās.
Un par kanāliem- izplūdi arī labāk ir slīpēt, vai atstāt esošo. Viens saka, ka labāk ir atstāt tādu pašu, dēļ pretspiediena, citi saka, ka labāk salāgot ar kolektoru- nevaru saprast kā darīt.
fest
 
Atbildes: 336
Pievienojies: 2007/Jūl/02, 20:22
Atrašanās vieta: Madona

Atbildēt ajms » 2008/Mar/02, 1:55

fest rakstīja:Nu man ir GX- K-Jet's. Ok, laikam no idejas par galvas sēdināšanu jāatsakās.
Un par kanāliem- izplūdi arī labāk ir slīpēt, vai atstāt esošo. Viens saka, ka labāk ir atstāt tādu pašu, dēļ pretspiediena, citi saka, ka labāk salāgot ar kolektoru- nevaru saprast kā darīt.


aa,,tas GX ir 1,8 ar 90Zs,,,tam kompresija pakaape ir 9,0,,,tipa dekompreseetais motors,,principaa nekaads,,,diemzzeel,,,bet sprice,,,taa kaa ir iepeejas,,,

nu ir vinjss taisiits uz 10,5 un tad sanaak tipa EV,,,bet es tagad neatceros kas un kaa ar taam galvaam,,kaadi vaarsti utt,,,
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt fest » 2008/Mar/02, 2:12

Un katalizatoru ravēt ārā viņam drīkst? Šitam lambas anyway nav, tāpēc nav par to nevajadzētu uztraukties, vai ne tā?
fest
 
Atbildes: 336
Pievienojies: 2007/Jūl/02, 20:22
Atrašanās vieta: Madona

Atbildēt ajms » 2008/Mar/02, 2:14

ravee aaraa,,,drossi,,kura gada tas motors,,,man liekaas ka vinjss ir ar hidro kompensatoriem un galvaa mazie vaarsti,,,
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt GintsK » 2008/Mar/02, 2:15

fest rakstīja:Nu man ir GX- K-Jet's. Ok, laikam no idejas par galvas sēdināšanu jāatsakās.
Un par kanāliem- izplūdi arī labāk ir slīpēt, vai atstāt esošo. Viens saka, ka labāk ir atstāt tādu pašu, dēļ pretspiediena, citi saka, ka labāk salāgot ar kolektoru- nevaru saprast kā darīt.
Vienkaarshi nevajag uztaisit achgaani. Jo lielaaks caurums, jo labaak. Achgaani ir taa, ka izgrebj milzu luukas, bet pirms tam ir shaurs kolektors, peec tam - shaura vaarsta ligzda. Ideaali ir otraadi: kolektors leenam sashaurinas. Shauraakaa vieta ir pirms vaarsta ligzdas, un vaarsta ligzda atkal ir kaa tauriite. Ta uzbuuveet parasti nevar :P
Ahileja papeedis ir vaarsta ligzda/vaarsts - tur sanaak liela pretestiiba - tam ir jaapieveersh vislielaakaa uzmaniiba.
Lietotāja avatars
GintsK
Guru
 
Atbildes: 2152
Pievienojies: 2004/Dec/25, 22:22
Atrašanās vieta: Āgenskalns

Atbildēt Marsian » 2008/Mar/02, 2:17

ajms rakstīja:
fest rakstīja:Nu man ir GX- K-Jet's. Ok, laikam no idejas par galvas sēdināšanu jāatsakās.
Un par kanāliem- izplūdi arī labāk ir slīpēt, vai atstāt esošo. Viens saka, ka labāk ir atstāt tādu pašu, dēļ pretspiediena, citi saka, ka labāk salāgot ar kolektoru- nevaru saprast kā darīt.


aa,,tas GX ir 1,8 ar 90Zs,,,tam kompresija pakaape ir 9,0,,,tipa dekompreseetais motors,,principaa nekaads,,,diemzzeel,,,bet sprice,,,taa kaa ir iepeejas,,,

nu ir vinjss taisiits uz 10,5 un tad sanaak tipa EV,,,bet es tagad neatceros kas un kaa ar taam galvaam,,kaadi vaarsti utt,,,

patiesiba nebutu slikti ja varetu pateikt cik no gx bloka drikst nemt nost?
ta lai nnerastos problemas
Lietotāja avatars
Marsian
 
Atbildes: 320
Pievienojies: 2008/Jan/20, 2:02
Braucu ar: wagonu
Dzinējs: pššššš

Atbildēt fest » 2008/Mar/02, 2:31

ajms rakstīja:ravee aaraa,,,drossi,,kura gada tas motors,,,man liekaas ka vinjss ir ar hidro kompensatoriem un galvaa mazie vaarsti,,,

Par vārstu izmēriem nemāku spriest, taču hidrokompensatori bija. Mašīna ir 87. gada, taču bez tiem mazajiem trijstūrīšiem logos.
fest
 
Atbildes: 336
Pievienojies: 2007/Jūl/02, 20:22
Atrašanās vieta: Madona

Atbildēt ajms » 2008/Mar/02, 2:57

fest rakstīja:
ajms rakstīja:ravee aaraa,,,drossi,,kura gada tas motors,,,man liekaas ka vinjss ir ar hidro kompensatoriem un galvaa mazie vaarsti,,,

Par vārstu izmēriem nemāku spriest, taču hidrokompensatori bija. Mašīna ir 87. gada, taču bez tiem mazajiem trijstūrīšiem logos.


te vajag EV galva,,,un tavs jautaajums buutu atrisinaats...

GX galva ir ar mazaaku iepluudes vaarsty un hidro komp,,,
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt ajms » 2008/Mar/02, 2:58

Marsian rakstīja:
ajms rakstīja:
fest rakstīja:Nu man ir GX- K-Jet's. Ok, laikam no idejas par galvas sēdināšanu jāatsakās.
Un par kanāliem- izplūdi arī labāk ir slīpēt, vai atstāt esošo. Viens saka, ka labāk ir atstāt tādu pašu, dēļ pretspiediena, citi saka, ka labāk salāgot ar kolektoru- nevaru saprast kā darīt.


aa,,tas GX ir 1,8 ar 90Zs,,,tam kompresija pakaape ir 9,0,,,tipa dekompreseetais motors,,principaa nekaads,,,diemzzeel,,,bet sprice,,,taa kaa ir iepeejas,,,

nu ir vinjss taisiits uz 10,5 un tad sanaak tipa EV,,,bet es tagad neatceros kas un kaa ar taam galvaam,,kaadi vaarsti utt,,,

patiesiba nebutu slikti ja varetu pateikt cik no gx bloka drikst nemt nost?
ta lai nnerastos problemas


ah tu gudrenieks,,taa nebuus,,,ir jaareekina,,jaaliek galva,,jaameera,,cakars nepajokam,,, :wink:
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt Marsian » 2008/Mar/02, 3:13

ajms rakstīja:
fest rakstīja:
ajms rakstīja:ravee aaraa,,,drossi,,kura gada tas motors,,,man liekaas ka vinjss ir ar hidro kompensatoriem un galvaa mazie vaarsti,,,

Par vārstu izmēriem nemāku spriest, taču hidrokompensatori bija. Mašīna ir 87. gada, taču bez tiem mazajiem trijstūrīšiem logos.


te vajag EV galva,,,un tavs jautaajums buutu atrisinaats...

GX galva ir ar mazaaku iepluudes vaarsty un hidro komp,,,

varbut mulkigs jautajums bet ka noteikt no ka ta galva ir??? :roll:
Lietotāja avatars
Marsian
 
Atbildes: 320
Pievienojies: 2008/Jan/20, 2:02
Braucu ar: wagonu
Dzinējs: pššššš

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Dzinēja tūnings

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 5 viesi