VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Izputēja pārveidošana

Dzinēja tūnings

Izputēja pārveidošana

Diskusijas par dzinēja jaudas un darbības uzlabošanu

Kādu izplūdes avriantu taisīt

NR - 1
13
52%
NR - 2
12
48%
 
Kopā balsots : 25

Reklāma
 

Atbildēt Andzhels » 2008/Mar/03, 15:38

edzz85 rakstīja:
Andzhels rakstīja:Par to, ka grūti un nereāli man drīkst arī neaizrādīt, bet nju nekļūdās tikai tie, kas neko nedara 8)

Šo teikumu nesapratu, bet nu lab, lai paliek. Katalizators tiks nemts lauka vispar, bet Andzhel - nu ludzu nevajag taisit vento izputeju no abam pusēm, vēl neesmu redzejis nevienu labu variantu, kurs smuki ta izskatītos.


Tas bija profilaksei, ja kāds ko vēlētos iebilst :lol:
man gan liekas, ka Vento izpūtēji abās pusēs izskatītos ok, tur takš nekādu dižu pārtaisīšanu nevajag. parastais izpūtējs iet pa bampera lūpā "izgrieztu" caurumu, to pašu var izdarīt arī otrā pusē, lai izskatās simetriski.. :ups:
Lietotāja avatars
Andzhels
 
Atbildes: 388
Pievienojies: 2006/Sep/15, 11:05
Atrašanās vieta: Rīga, Bauska

Atbildēt edzz85 » 2008/Mar/03, 17:01

Andzhels rakstīja:pašu var izdarīt arī otrā pusē, lai izskatās simetriski.. :ups:

Parādi man kada smuka vento bildi, kuram ta ir uztaisīts? P.S par āķī neesi aizmirsis, ka tas tev varetu traucet?
Lietotāja avatars
edzz85
 
Atbildes: 1619
Pievienojies: 2006/Jan/12, 15:27
Atrašanās vieta: ogre/riga
Braucu ar: sarkanu zemenīti
Dzinējs: 1,6

Atbildēt Andzhels » 2008/Mar/03, 17:06

edzz85 rakstīja:
Andzhels rakstīja:pašu var izdarīt arī otrā pusē, lai izskatās simetriski.. :ups:

Parādi man kada smuka vento bildi, kuram ta ir uztaisīts? P.S par āķī neesi aizmirsis, ka tas tev varetu traucet?


Vento āķa nav un nebūs, tam ir citas kastes paredzētas, Vento ir urbšanai :twisted:
A ber attiecībā uz bildi, kur kādam jau ir - man tāda nav nepieciešama, es varu būt tas, kurš būs pirmais :wink:
Lietotāja avatars
Andzhels
 
Atbildes: 388
Pievienojies: 2006/Sep/15, 11:05
Atrašanās vieta: Rīga, Bauska

Atbildēt edzz85 » 2008/Mar/03, 17:09

Es nesaku, ka Tu nevari būt pirmais smukais :wink: bet līdz šim nebiju nevienu redzejis nevienu kvalitatīvi uztaisītu vento, kuram izpūteji ir abos sānos.
Lietotāja avatars
edzz85
 
Atbildes: 1619
Pievienojies: 2006/Jan/12, 15:27
Atrašanās vieta: ogre/riga
Braucu ar: sarkanu zemenīti
Dzinējs: 1,6

Atbildēt envy » 2008/Mar/03, 17:12

Attēls
:mrgreen:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Atbildēt Andzhels » 2008/Mar/03, 17:15

edzz85 rakstīja:Es nesaku, ka Tu nevari būt pirmais smukais :wink: bet līdz šim nebiju nevienu redzejis nevienu kvalitatīvi uztaisītu vento, kuram izpūteji ir abos sānos.


Jāatzīst, ka es vispār vēl nevienu ar diviem (katru savā pusē) neesmu redzējis, tā kā grūti spriest
:wink:
Kad būs laiks un iespēja, uztaisīšu un parādīšu :!: 8)
Lietotāja avatars
Andzhels
 
Atbildes: 388
Pievienojies: 2006/Sep/15, 11:05
Atrašanās vieta: Rīga, Bauska

Atbildēt edzz85 » 2008/Mar/03, 17:21

Ludzu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Attēls

Attēls

Attēls

Attēls
Lietotāja avatars
edzz85
 
Atbildes: 1619
Pievienojies: 2006/Jan/12, 15:27
Atrašanās vieta: ogre/riga
Braucu ar: sarkanu zemenīti
Dzinējs: 1,6

Atbildēt Andzhels » 2008/Mar/03, 17:40

["edzz85"]Ludzu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Hehe, nju tās jau ir lidmašīnas. Man nekāds "body" uzlabojums nenotiks, kamēr viss cits nebūs pilnīgā kārtībā. Stock bamperi, lūpas, nekādu sliekšņu. Tas viss manā skatījumā ir lieki, ja tas auto neiet. A izpūtēji plānoti pavisam parasti, pa vienam katrā pusē, nekādi milzu bunduļi, motorītim pašam dziesma smuka :twisted:
Lietotāja avatars
Andzhels
 
Atbildes: 388
Pievienojies: 2006/Sep/15, 11:05
Atrašanās vieta: Rīga, Bauska

Atbildēt edzz85 » 2008/Mar/03, 18:04

Andzhels rakstīja:motorītim pašam dziesma smuka :twisted:

Te Tu ari atbildeji uz sevis uzdoto jautajumu - kapec es parveidoju Mk4 izpūteju.
Lietotāja avatars
edzz85
 
Atbildes: 1619
Pievienojies: 2006/Jan/12, 15:27
Atrašanās vieta: ogre/riga
Braucu ar: sarkanu zemenīti
Dzinējs: 1,6

Atbildēt sarkans » 2008/Mar/05, 17:27

sasas rakstīja:tu iegusti respektu.. nu lidzigi ka ar baltam stripam un ABIBAS treninjbiksem :D

sorry :offt:

Vēl jau ir ieguvums ka normāliem "tūna" izpūtēju ražotājiem tās trubas nerūsē reizi gadā...
Lietotāja avatars
sarkans
 
Atbildes: 2258
Pievienojies: 2005/Apr/03, 17:12
Atrašanās vieta: Riga, Pļavinieki

Atbildēt fest » 2008/Mar/05, 22:57

Andzhels, tu taču pats teici, ka netaisīsi vizuālos uzlabojumus, kamēr motors neies. Tad kāpēc sākt ar izpūtēju, kas manuprāt tavā gadījumā ir tikai vizuālais, jo ar krietni mazākiem ieguldījumiem vari uzlabot esošo (katrā gadījumā vienai 60mm trubai caurlaidība būs lielāka nekā divām 30mm trubām). Bez tam, tur taču man liekas gan bāka, gan zapaskas vieta traucētu otrā pusē.
Pēdējo reizi labojis fest - 2008/Mar/06, 2:07, labots 1 reizi.
fest
 
Atbildes: 336
Pievienojies: 2007/Jūl/02, 20:22
Atrašanās vieta: Madona

Atbildēt nBerts » 2008/Mar/06, 1:31

Andzhels rakstīja:
edzz85 rakstīja:
Andzhels rakstīja:Tiešām nejēdzu, izskaidrojiet kāds, kāda jēga ir no klusinātāja nomaiņas uz "sporta"? Ieguvums ir troksnis vai arī kādi citi labumi!? :roll:


es vinu visu maniju - nevis tikai gala ''ķip sporta'' bunduli, ja gribetu skaņu ar urbi saurbtu esoso :lol: :lol: :lol:


Nju visu nomainīt tiešām par sliktu nenāktu, man ar līdzīga doma prātā, bet nu līdz tam vēl kāds laiks ejams. Nedomāju gan kaut ko ūberkrutu pirkt un skaņu man arī nevajag, drīzāk nopirkt caurules un bunduļus un pats pastrādāt ar metināmo aparātu, tādejādi nedaudz palielinot izplūdi (zirnekļa iepirkšana arī it kā kā tāds attālāks sapnis) un izskatu (uztaisot, lai aizmugurē izpūtējs ir abās pusēs).
Par to, ka grūti un nereāli man drīkst arī neaizrādīt, bet nju nekļūdās tikai tie, kas neko nedara 8)


es ar piekrītu edzz85, ka nevaidzētu abās pusēs, neesmu ar redzējis normālu rezultātu! Bet ja tomēr, tad neliec uzgaļus 10cm rādiusā! es domāt ka vidēja izmēra ovālīgi uzgaļi būtu ok! :)
plus vēl jāsataisa tā ka lai izplūdes gāzes kaut cik vienādi nāktu ārā katrā pusē, jo citiem autiņiem redzēts ka pa vienu nāk ārā papirmo, bet otrs īsti neko vispār nedod ārā!
Lietotāja avatars
nBerts
 
Atbildes: 1325
Pievienojies: 2007/Jan/18, 23:08
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: MK4
Dzinējs: AGU

Atbildēt fest » 2008/Mar/06, 2:17

Tā kā tajās bildēs, kur bembim bamperis norauts, un var redzēt, ka zem bampera pie esošā izpūtēja gala piemetināta truba, kas iznāk ārā bampera otrā pusē.
fest
 
Atbildes: 336
Pievienojies: 2007/Jūl/02, 20:22
Atrašanās vieta: Madona

Atbildēt Alien » 2008/Mar/06, 9:37

envy rakstīja:Attēls
:mrgreen:

es visu saprotu, bet kā šie motoru ir otrādi iepihājuši??? :shock: :shock: :shock:
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt Andzhels » 2008/Mar/06, 9:41

fest rakstīja:Andzhels, tu taču pats teici, ka netaisīsi vizuālos uzlabojumus, kamēr motors neies. Tad kāpēc sākt ar izpūtēju, kas manuprāt tavā gadījumā ir tikai vizuālais, jo ar krietni mazākiem ieguldījumiem vari uzlabot esošo (katrā gadījumā vienai 60mm trubai caurlaidība būs lielāka nekā divām 30mm trubām). Bez tam, tur taču man liekas gan bāka, gan zapaskas vieta traucētu otrā pusē.


Mieru, tikai mieru, iepriekš jau minēju, ka tas tādā attālākā nākotnītē, bet nju doma tāda ir :roll: Par traucēšanu nedomāju viss, zem grabažnieka tur vieta pietiekami, lai paeksperimentētu ar klusinātāja bunduļiem. Pilnīgi pa labo pusi, dabiski, laist es nevaru, jo man tur stāv degvielas sūknis ar visiem pribambasiem, bet gan jau kaut kāda inovatīva ideja man radīsies. :wink:
Lietotāja avatars
Andzhels
 
Atbildes: 388
Pievienojies: 2006/Sep/15, 11:05
Atrašanās vieta: Rīga, Bauska

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Dzinēja tūnings

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi