VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Izputēja pārveidošana

Dzinēja tūnings

Izputēja pārveidošana

Diskusijas par dzinēja jaudas un darbības uzlabošanu

Kādu izplūdes avriantu taisīt

NR - 1
13
52%
NR - 2
12
48%
 
Kopā balsots : 25

Reklāma
 

Atbildēt Andzhels » 2008/Mar/06, 9:57

nBerts rakstīja:
Andzhels rakstīja:
edzz85 rakstīja:
Andzhels rakstīja:Tiešām nejēdzu, izskaidrojiet kāds, kāda jēga ir no klusinātāja nomaiņas uz "sporta"? Ieguvums ir troksnis vai arī kādi citi labumi!? :roll:


es vinu visu maniju - nevis tikai gala ''ķip sporta'' bunduli, ja gribetu skaņu ar urbi saurbtu esoso :lol: :lol: :lol:


Nju visu nomainīt tiešām par sliktu nenāktu, man ar līdzīga doma prātā, bet nu līdz tam vēl kāds laiks ejams. Nedomāju gan kaut ko ūberkrutu pirkt un skaņu man arī nevajag, drīzāk nopirkt caurules un bunduļus un pats pastrādāt ar metināmo aparātu, tādejādi nedaudz palielinot izplūdi (zirnekļa iepirkšana arī it kā kā tāds attālāks sapnis) un izskatu (uztaisot, lai aizmugurē izpūtējs ir abās pusēs).
Par to, ka grūti un nereāli man drīkst arī neaizrādīt, bet nju nekļūdās tikai tie, kas neko nedara 8)


es ar piekrītu edzz85, ka nevaidzētu abās pusēs, neesmu ar redzējis normālu rezultātu! Bet ja tomēr, tad neliec uzgaļus 10cm rādiusā! es domāt ka vidēja izmēra ovālīgi uzgaļi būtu ok! :)
plus vēl jāsataisa tā ka lai izplūdes gāzes kaut cik vienādi nāktu ārā katrā pusē, jo citiem autiņiem redzēts ka pa vienu nāk ārā papirmo, bet otrs īsti neko vispār nedod ārā!


Nekādu uzgaļus, nemaz nerunājot par mega giga klusinātājiem ar Rīga 13 skaņas efektiem :lol: Par to, ka abās pusēs vienādām atgāzēm būtu jābūt, skaidrs, bet nju to jau izeksperimentēs un tad skatīsies. Ja tas notiks, tad tikai vasarā, tā kā bez panikas :wink:
Lietotāja avatars
Andzhels
 
Atbildes: 388
Pievienojies: 2006/Sep/15, 11:05
Atrašanās vieta: Rīga, Bauska

Atbildēt Runchuks » 2009/Jan/06, 20:49

man doma katalizatoru savam golfam izrevidet izraut visas iekshas...
un ka tad butu labak, pec iekshu iztirishanas iemetinat tur taisnu trubu, lai nav tuksh????? :oops:
Lietotāja avatars
Runchuks
 
Atbildes: 448
Pievienojies: 2008/Nov/12, 22:24
Atrašanās vieta: Bauska
Braucu ar: A3
Dzinējs: 2.0 16v TDI

Atbildēt Viirus » 2009/Jan/06, 21:46

Runchuks rakstīja:man doma katalizatoru savam golfam izrevidet izraut visas iekshas...
un ka tad butu labak, pec iekshu iztirishanas iemetinat tur taisnu trubu, lai nav tuksh????? :oops:

Nuu, ja atstaasi vinju tukshu buus diezgan riebiiga skanja, bet var arii vnk. katalizaatoru vispaar izgriezt aaraa, iemetinaat taisnu trubu no katalizatora smuki izgriezt aaraa lamdas viitni un smuki iemetinaat ieksh taas taisnaas trubas, bishkinj vairaak eediis bendzhu, jo lamda gljukos, kjipa duums par aatru paskrien garaam :D
Nu kaut ka taa....
Nu Taa vish I .........
Viirus
 
Atbildes: 1521
Pievienojies: 2005/Jan/02, 19:58
Atrašanās vieta: Ventspils
Braucu ar: BMW F01

Atbildēt Runchuks » 2009/Jan/06, 21:56

Viirus rakstīja:
Runchuks rakstīja:man doma katalizatoru savam golfam izrevidet izraut visas iekshas...
un ka tad butu labak, pec iekshu iztirishanas iemetinat tur taisnu trubu, lai nav tuksh????? :oops:

Nuu, ja atstaasi vinju tukshu buus diezgan riebiiga skanja, bet var arii vnk. katalizaatoru vispaar izgriezt aaraa, iemetinaat taisnu trubu no katalizatora smuki izgriezt aaraa lamdas viitni un smuki iemetinaat ieksh taas taisnaas trubas, bishkinj vairaak eediis bendzhu, jo lamda gljukos, kjipa duums par aatru paskrien garaam :D
Nu kaut ka taa....

nju es laikam tomer katalizatoru patureshu, bet paldies, tag vismaz apmeram zinu ko kaa.... :wink:
Lietotāja avatars
Runchuks
 
Atbildes: 448
Pievienojies: 2008/Nov/12, 22:24
Atrašanās vieta: Bauska
Braucu ar: A3
Dzinējs: 2.0 16v TDI

Atbildēt Andzey » 2009/Jan/07, 0:25

man TA darbinieks paskaidroja, ka "vajag lai ir vismaz 2 bunduļi, pofig kāds motors dizelis via benzins, turbo vai n/a - vismaz 2 bunduliem jabut"

pašam par lielu parsteigumu izradijas, ka Volvo engineeri aiz 2.5 Audi AEL downpipe ir implementējuši tikai katalizatoru un 1 klusinataju

Tapec lemums tika pieņemts par katalizatora apvalka uzšķēršanu, keramikas izvākšanu un trubas iemetināšanu - apvalku sametinās atpakaļ un viņš godam turpinās pildīt vizuālu funkciju 8)
Andzey
 
Atbildes: 627
Pievienojies: 2005/Dec/28, 0:41
Atrašanās vieta: Jūrmala
Braucu ar: Volvo V70
Dzinējs: AEL

Atbildēt sasas » 2009/Jan/07, 0:58

Andzey rakstīja:man TA darbinieks paskaidroja, ka "vajag lai ir vismaz 2 bunduļi, pofig kāds motors dizelis via benzins, turbo vai n/a - vismaz 2 bunduliem jabut"

pašam par lielu parsteigumu izradijas, ka Volvo engineeri aiz 2.5 Audi AEL downpipe ir implementējuši tikai katalizatoru un 1 klusinataju

Tapec lemums tika pieņemts par katalizatora apvalka uzšķēršanu, keramikas izvākšanu un trubas iemetināšanu - apvalku sametinās atpakaļ un viņš godam turpinās pildīt vizuālu funkciju 8)


Mmm nu tie TA darbinieki ar ir biski pasaku meistari. Tur laikam cik cilveku ti kviedoklju :) Ik pa laikam kadu stulbumu nakas dzirdet.


Kad pagaisgad gajam sportiniekam apskati , gajaam pie Auzinja + diviem praktikantiem. Sie abi megjinaja piesieties ka puus garam viena no savinojumiem kura mainas gala bundulis. Par to Auzins vinjus atstaja uz 2H stradasanu virs normas ka pamaciibu ka sportiniekiem tadu suudus nav jaskataes :D:D Normali ierecaam.
Lietotāja avatars
sasas
 
Atbildes: 894
Pievienojies: 2007/Feb/26, 17:05
Atrašanās vieta: Balozi, Titurga
Braucu ar: BMW X5 E70
Dzinējs: 3.0d

Atbildēt edzz85 » 2009/Jan/07, 9:43

Andzey rakstīja:man TA darbinieks paskaidroja, ka "vajag lai ir vismaz 2 bunduļi, pofig kāds motors dizelis via benzins, turbo vai n/a - vismaz 2 bunduliem jabut"


Pilnigas muļķības, ka jābūt diviem - tur mainījas gadi līdz kaut kadam tur laikam 2002 vai 3 ir pilnīgi po, kas ir, galvenais lai skalumu neparsniedz, pec 2002 vai 3 gada jabut katalizatoram vai to aizvietotajam, pats TA izgaju ar sadu te AK darbu:
No turbinas 63.5 mm truba bez nekadiem katalizatoriem + gala bundulis (uz ta vajadzeja klusaku uzliku uz mirkli veco un miers)
Attēls
Lietotāja avatars
edzz85
 
Atbildes: 1619
Pievienojies: 2006/Jan/12, 15:27
Atrašanās vieta: ogre/riga
Braucu ar: sarkanu zemenīti
Dzinējs: 1,6

Atbildēt J.K.jr.bad. » 2009/Jan/07, 10:21

tieši tā, galvenais lai atgāzes ir kārtībā un trokšņa līmenis. Draugam ir turbo beha ar vienu rezonatoru turklāt pa vidu. Ir apbrīnojami kluss.
Lietotāja avatars
J.K.jr.bad.
 
Atbildes: 1284
Pievienojies: 2005/Aug/30, 11:40
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat Syncro
Dzinējs: 2.5TDI

Atbildēt Runchuks » 2009/Jan/07, 23:37

shodien iztiriju katalizatoru, un iekshu pat atstaju tukshu, ja godigi skanjas izmainjas salona nav manama vispar, bet atrodoties ara liekas ka ie V-tec, nevis Dohc zem halbes skanja laba, nav skalja un certosha ari ne bet man patik....
Lietotāja avatars
Runchuks
 
Atbildes: 448
Pievienojies: 2008/Nov/12, 22:24
Atrašanās vieta: Bauska
Braucu ar: A3
Dzinējs: 2.0 16v TDI

Atbildēt ajms » 2009/Jan/08, 2:09

sasas rakstīja:
Andzey rakstīja:man TA darbinieks paskaidroja, ka "vajag lai ir vismaz 2 bunduļi, pofig kāds motors dizelis via benzins, turbo vai n/a - vismaz 2 bunduliem jabut"

pašam par lielu parsteigumu izradijas, ka Volvo engineeri aiz 2.5 Audi AEL downpipe ir implementējuši tikai katalizatoru un 1 klusinataju

Tapec lemums tika pieņemts par katalizatora apvalka uzšķēršanu, keramikas izvākšanu un trubas iemetināšanu - apvalku sametinās atpakaļ un viņš godam turpinās pildīt vizuālu funkciju 8)


Mmm nu tie TA darbinieki ar ir biski pasaku meistari. Tur laikam cik cilveku ti kviedoklju :) Ik pa laikam kadu stulbumu nakas dzirdet.


Kad pagaisgad gajam sportiniekam apskati , gajaam pie Auzinja + diviem praktikantiem. Sie abi megjinaja piesieties ka puus garam viena no savinojumiem kura mainas gala bundulis. Par to Auzins vinjus atstaja uz 2H stradasanu virs normas ka pamaciibu ka sportiniekiem tadu suudus nav jaskataes :D:D Normali ierecaam.


ko tik neizgudro :wink:
labi ka ar,sosejnieku nav jaaiet :D
formulai nav bundulu
:D
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt kikirixis » 2009/Jan/08, 16:14

Es kaa EX inspektors varu pateikt tikkai to ka nav punkta peec kura var izchakareet par bundulju skaitu, Kam jāatbilst?

Jaatbilst ir izpluudes gaazu veertibaam (t.i. jabut normas robezaas)
Jaatbilst troksnju liimenim ( db)
Un izputeja gala konstrukcijai jabuut tadai lai var ievietot atgaazu merishanas zondi bez problemaam!
Lietotāja avatars
kikirixis
 
Atbildes: 350
Pievienojies: 2007/Sep/27, 21:22
Atrašanās vieta: Ogre-Rīga
Braucu ar: Audi A6 4F Avant Quattro
Dzinējs: 3.0TDI

Atbildēt Face » 2009/Jan/08, 16:27

Nu man ar scirocco piesējās, ka ir pa maz bunduļu, kautgan orģināli tikai viens nāk. Pateicu, lai pastās interenetā, ja netic man. Reizēm tādas pasakas sanāk dzirdēt no apskates darbiniekiem. Vienam citam scirocco pateica, ka priekšējais numurs, kurš atrodas orģinālajā vietā ir pa zemu, kautgan nav teikts, cik priekšā zemu var atrasties numurs, ir tikai par aizmugurējo numuru minēts.
Face
 
Atbildes: 454
Pievienojies: 2006/Nov/10, 20:04
Braucu ar: Passat B5, MB VITO 111 CDI
Dzinējs: 1.9 TDI, 2.2 CDI

Atbildēt ajms » 2009/Jan/08, 23:56

kikirixis rakstīja:Es kaa EX inspektors varu pateikt tikkai to ka nav punkta peec kura var izchakareet par bundulju skaitu, Kam jāatbilst?

Jaatbilst ir izpluudes gaazu veertibaam (t.i. jabut normas robezaas)
Jaatbilst troksnju liimenim ( db)
Un izputeja gala konstrukcijai jabuut tadai lai var ievietot atgaazu merishanas zondi bez problemaam!


man arii ir bijussas probleemas,,
piepras,i lai ver valljaa biezo graamatu un raada PUNKTU,,,

tad, kad paraadiijaas LAT coiloveri,izpuuteeji,perforeetaas bremzes,,,bija probleems,,text tipa- pats taisiijis :D vnk vajag saglabaat TUV,,lai nav probleemas,,nu tagad jau daudz maz zina kas un kaa,,, :wink:
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Iepriekšējais

Atgriezties uz Dzinēja tūnings

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi