VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - sadales vārpstas!

Dzinēja tūnings

sadales vārpstas!

Diskusijas par dzinēja jaudas un darbības uzlabošanu
Reklāma
 

sadales vārpstas!

Atbildēt Leroy » 2007/Jūn/28, 14:29

Sveiki - ievācu infu - vai kāds (vairāk domāts Ajms un citi guru :) ) nevar man apgaismot kā mums LV ir ar sadaleņu izgatavošanu (pārtaisīšanu) - vai to vispār dara? Kāda ir kvalitāte (dzirdēju ka LT taisītās labi ja gadu tur utt)? Kādas cenas (sūtīt no vāčiem ķūninga :) sanāk ap 400 eiro ) ? un principā var izteikties jebkurš kuram ir kas sakāms (pa tēmu)!
Paldies!
Lietotāja avatars
Leroy
 
Atbildes: 546
Pievienojies: 2006/Feb/03, 9:56
Atrašanās vieta: Rīga,Sarkandaugava

Re: sadales vārpstas!

Atbildēt Riibeklis » 2007/Jūn/28, 14:36

Leroy rakstīja:Sveiki - ievācu infu - vai kāds (vairāk domāts Ajms un citi guru :) ) nevar man apgaismot kā mums LV ir ar sadaleņu izgatavošanu (pārtaisīšanu) - vai to vispār dara? Kāda ir kvalitāte (dzirdēju ka LT taisītās labi ja gadu tur utt)? Kādas cenas (sūtīt no vāčiem ķūninga :) sanāk ap 400 eiro ) ? un principā var izteikties jebkurš kuram ir kas sakāms (pa tēmu)!
Paldies!
labak vacu bus kvalitativak ;)
Lietotāja avatars
Riibeklis
 
Atbildes: 4455
Pievienojies: 2004/Dec/20, 11:11
Atrašanās vieta: Bieriņi
Braucu ar: Zirgu
Dzinējs: 1

Re: sadales vārpstas!

Atbildēt sarkans » 2007/Jūn/28, 15:33

Leroy rakstīja:Sveiki - ievācu infu - vai kāds (vairāk domāts Ajms un citi guru :) ) nevar man apgaismot kā mums LV ir ar sadaleņu izgatavošanu (pārtaisīšanu) - vai to vispār dara? Kāda ir kvalitāte (dzirdēju ka LT taisītās labi ja gadu tur utt)? Kādas cenas (sūtīt no vāčiem ķūninga :) sanāk ap 400 eiro ) ? un principā var izteikties jebkurš kuram ir kas sakāms (pa tēmu)!
Paldies!

Sākam ar to- kādam dzinējam? Negribās ar zilēšanu nodarboties.
Neesu dzirdējis ka Latvijā kāds taisītu sadalenes, Leišos taisa- un ir dažādas kvalitātes.
Es arī ieteiktu sūtīt SHRICK; dBilas racing; KENT cams; Piper cams.
Lietotāja avatars
sarkans
 
Atbildes: 2258
Pievienojies: 2005/Apr/03, 17:12
Atrašanās vieta: Riga, Pļavinieki

Atbildēt ajms » 2007/Jūn/28, 16:21

<
skatoties kam vajag,,es par sev leissu taisiito neko sliktu nevareeju pateikt,,Latvijaa n
eesmu dzirdeejis,,veel Somijaa taisa
sarkans kau piemineeja ko var pasuutiit,,jaazina tikkai parametrus,,,kaadam noluukam un tad ziileet ko vajag,,,

Ir latvijaa kas nodarbojaas ar taam sadaleneem,,tipa starpnieki
daudziem ir varbuut kas palicis,,,
te vajag cotka zinaat kaadam pasaakumam rally,soseja,minirally utt,,,kaadam motoram
jaazina daudzi parametri lai pasuutiitu pareizu sadaleni,,a to var sliktaak palikt...
nosaciijumi daudz ir
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: sadales vārpstas!

Atbildēt Leroy » 2007/Jūn/28, 16:42

sarkans rakstīja:
Leroy rakstīja:Sveiki - ievācu infu - vai kāds (vairāk domāts Ajms un citi guru :) ) nevar man apgaismot kā mums LV ir ar sadaleņu izgatavošanu (pārtaisīšanu) - vai to vispār dara? Kāda ir kvalitāte (dzirdēju ka LT taisītās labi ja gadu tur utt)? Kādas cenas (sūtīt no vāčiem ķūninga :) sanāk ap 400 eiro ) ? un principā var izteikties jebkurš kuram ir kas sakāms (pa tēmu)!
Paldies!

Sākam ar to- kādam dzinējam? Negribās ar zilēšanu nodarboties.
Neesu dzirdējis ka Latvijā kāds taisītu sadalenes, Leišos taisa- un ir dažādas kvalitātes.
Es arī ieteiktu sūtīt SHRICK; dBilas racing; KENT cams; Piper cams.

kāda starpība kādam auto? ko ta maina? tipa VW taisa bet Opel nē?:) OK ja runājam konkrēti tad runa iet pa BMW, bet kā jau teicu tas lietas būtību nemaina:)
nu es jau arī uz Schrick pusi skatos, bet dārgi maitas:)
Lietotāja avatars
Leroy
 
Atbildes: 546
Pievienojies: 2006/Feb/03, 9:56
Atrašanās vieta: Rīga,Sarkandaugava

Atbildēt Leroy » 2007/Jūn/28, 16:49

ajms rakstīja:<
skatoties kam vajag,,es par sev leissu taisiito neko sliktu nevareeju pateikt,,Latvijaa n
eesmu dzirdeejis,,veel Somijaa taisa
sarkans kau piemineeja ko var pasuutiit,,jaazina tikkai parametrus,,,kaadam noluukam un tad ziileet ko vajag,,,

Ir latvijaa kas nodarbojaas ar taam sadaleneem,,tipa starpnieki
daudziem ir varbuut kas palicis,,,
te vajag cotka zinaat kaadam pasaakumam rally,soseja,minirally utt,,,kaadam motoram
jaazina daudzi parametri lai pasuutiitu pareizu sadaleni,,a to var sliktaak palikt...
nosaciijumi daudz ir

parametrus zinu:) un nepieciešamības gadījumā domāju ka kaut kādu Schrick paraugu ar var dabūt!, bet jautājums bija vai to pie mums var dabūt gatavu - nu tagad zinu ka nē:)
Lietotāja avatars
Leroy
 
Atbildes: 546
Pievienojies: 2006/Feb/03, 9:56
Atrašanās vieta: Rīga,Sarkandaugava

Atbildēt ajms » 2007/Jūn/28, 18:15

Leroy rakstīja:
ajms rakstīja:<
skatoties kam vajag,,es par sev leissu taisiito neko sliktu nevareeju pateikt,,Latvijaa n
eesmu dzirdeejis,,veel Somijaa taisa
sarkans kau piemineeja ko var pasuutiit,,jaazina tikkai parametrus,,,kaadam noluukam un tad ziileet ko vajag,,,

Ir latvijaa kas nodarbojaas ar taam sadaleneem,,tipa starpnieki
daudziem ir varbuut kas palicis,,,
te vajag cotka zinaat kaadam pasaakumam rally,soseja,minirally utt,,,kaadam motoram
jaazina daudzi parametri lai pasuutiitu pareizu sadaleni,,a to var sliktaak palikt...
nosaciijumi daudz ir

parametrus zinu:) un nepieciešamības gadījumā domāju ka kaut kādu Schrick paraugu ar var dabūt!, bet jautājums bija vai to pie mums var dabūt gatavu - nu tagad zinu ka nē:)

Schrick buutu labaaks pa labaam naudaam,,,es domaaju ka BMW GSR z irnis vareetu paliidzeet,,,redz kas,,katrai markai daudz maz cilveeki ir pielaagojussies,,zina kaaadas der,taapeec tev prasiija kaadai markai
teiksim VW 8V es tev sosejai vareetu ko piedaavaat tepat uz vietas,,,taa kaa bija jaazina nianses un tad var ieteikt
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt GintsK » 2007/Jūn/28, 20:09

Prieksh BMW paintereseejies pie Tigerracing.lv Vinjiem ir arii mehaanikjis, kas ir iists BMW fanaats ar palielu pieredzi. varbuut pat uz vietas ir.

Sadaleni nokopeet nevar, jo izstraade tiek veikt no paatrinaajuma raksturliiknes. Nevis no aatruma vai paarvietojuma. Kopeejot paarvietojumu, sanaak ljoti nepreciizi.

Ja paatrinaajumaa ir straujsh leciens, sadalene/ biidiitaajs/rokeris grib dilt.

BTW arii Latvijaa sadaleni var uztaisiit. Tikai ir jaanodarbojas ar baigo pierunaashanu.
Lietotāja avatars
GintsK
Guru
 
Atbildes: 2152
Pievienojies: 2004/Dec/25, 22:22
Atrašanās vieta: Āgenskalns

Atbildēt Leroy » 2007/Jūn/28, 23:09

GintsK rakstīja:Prieksh BMW paintereseejies pie Tigerracing.lv Vinjiem ir arii mehaanikjis, kas ir iists BMW fanaats ar palielu pieredzi. varbuut pat uz vietas ir.

Sadaleni nokopeet nevar, jo izstraade tiek veikt no paatrinaajuma raksturliiknes. Nevis no aatruma vai paarvietojuma. Kopeejot paarvietojumu, sanaak ljoti nepreciizi.

Ja paatrinaajumaa ir straujsh leciens, sadalene/ biidiitaajs/rokeris grib dilt.

BTW arii Latvijaa sadaleni var uztaisiit. Tikai ir jaanodarbojas ar baigo pierunaashanu.

Tigerracing.lv jau skatiijos bet vinni ved kaut kaadas sadalenes no anglijas un sanaak daargaak pat pa Schrick, bet skaidrs - jaarok:)))
Lietotāja avatars
Leroy
 
Atbildes: 546
Pievienojies: 2006/Feb/03, 9:56
Atrašanās vieta: Rīga,Sarkandaugava

Atbildēt Agnisr » 2007/Jūn/29, 9:04

Nu par BMW griezies pie Bauskas Aivara. Koordinaatas paprasi ieksh bmwpower.lv - liekas, ka tas ir lielaakais latvijas bmw fanaats!
Lietotāja avatars
Agnisr
 
Atbildes: 196
Pievienojies: 2006/Aug/20, 20:28

Atbildēt Edvin » 2007/Jūn/29, 12:25

runājot par BMW varbūt kāds zin, kas par fanātu dzīvo Baložos?
Es šim vedu picu, šim tur ah.. garāža, krāsotava, garažā m3 izjaukts līdz korpusam, izskatījās ohlins amji, radiators bagažniekā, no priekšas mašīnu neredzēju, bet varu tikai iedomāties, ka tur kāds v10, v12 stāv. Pie mājas šim arī evakuators, vēlviems m3, u.t.t.
Edvin
 
Atbildes: 159
Pievienojies: 2006/Sep/13, 17:31

Atbildēt kikirixis » 2007/Okt/29, 19:32

Nu Baložos dzīvo viens tāds gudrs Vīrs vārdā Kuļikovskis,kas njemās ar ne tikai savām sporta automašīnām :lol:
Lietotāja avatars
kikirixis
 
Atbildes: 350
Pievienojies: 2007/Sep/27, 21:22
Atrašanās vieta: Ogre-Rīga
Braucu ar: Audi A6 4F Avant Quattro
Dzinējs: 3.0TDI

Atbildēt eddza » 2008/Jan/16, 16:40

Kads ludzu nevaretu pateikt 1.8 8v GTI sadalenes pacelumu un gradus ( sadalenei kas ir bez kompensatoriem) :roll:
Lietotāja avatars
eddza
 
Atbildes: 111
Pievienojies: 2005/Okt/09, 14:15

Atbildēt GintsK » 2008/Jan/16, 17:28

domaaju, ka re kur replika Euro "G" Solid
Lietotāja avatars
GintsK
Guru
 
Atbildes: 2152
Pievienojies: 2004/Dec/25, 22:22
Atrašanās vieta: Āgenskalns

Atbildēt eddza » 2008/Jan/16, 17:47

Tipa saadi graadi 236°/235° varetu buut pie 1 mm paceeluma?
Lietotāja avatars
eddza
 
Atbildes: 111
Pievienojies: 2005/Okt/09, 14:15

Nākošais

Atgriezties uz Dzinēja tūnings

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi