VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - mk2 virs 2L???

Dzinēja tūnings

mk2 virs 2L???

Diskusijas par dzinēja jaudas un darbības uzlabošanu
Reklāma
 

mk2 virs 2L???

Atbildēt hydranoyd » 2004/Aug/10, 0:11

gribu buut kaplis, gribu vagot asfaltu un staadiit tur kartupelus, gribu noraut skaidu ar tresho robu, gribu salauzt benki no uzraaviena, gribu dveeseliiti virs 2L... :twisted: :D :D
bet nopietni runaajot, apsveru domu par netipiski lielu motoru mk2! Protams, ja finanses nebuutu skjeerslis, tur vareetu ielikt kaut 12 litriigu volvo truck'a monstru, bet racionaali padomaajot, uzskatu, ka arii parasc mirstiigais var atljauties taadu izvirtiibu, kas aprobezotos liidz 3L... Varbuut kaads ir dzirdeejis par ko taadu? varbuut kaut kas taads ir Latvijaa??? Un no kaada autinja buutu visreaalaak ko taadu sapiipeet? :roll:
Lietotāja avatars
hydranoyd
 
Atbildes: 24
Pievienojies: 2004/Mar/18, 1:21
Atrašanās vieta: Jelgava

Atbildēt Kippa » 2004/Aug/10, 0:14

Vaacijaa man shkjiet ljoti biezhi sastopami ir mk2 galfi ar VR6 dzineejiem :wink: Vismaz es esmu ljoti daudz rakstus lasiijis un bildes veel vairaak redzeejis 8)
Kippa
 
Atbildes: 780
Pievienojies: 2004/Feb/05, 16:50
Atrašanās vieta: Mezhciems

Atbildēt mazais resnais » 2004/Aug/10, 7:56

paņem 1.8L 20 ventīļu turbo un būs tev 3Lmotorītis vainu vr6 no passata vai mk3
Lietotāja avatars
mazais resnais
 
Atbildes: 112
Pievienojies: 2004/Jan/06, 0:13
Atrašanās vieta: Saldus

Atbildēt Urmas » 2004/Aug/10, 7:57

MK2 VR6 ir realitāte - internetā ir pieejams ļoti daudz informācijas kā to izdarīt un kas ir vajadzīgs
Attēls
Lietotāja avatars
Urmas
 
Atbildes: 847
Pievienojies: 2004/Jan/07, 9:54
Atrašanās vieta: Liepāja

Re: mk2 virs 2L???

Atbildēt Viesis » 2004/Aug/10, 9:33

Puisim laikam kaut kas nav kā nākas, visa bundža jāstiprina priekš tā 3litrinieka, lai nesavērpjas, un es ar domāju ka pietiks ar1.8 + turbīna.
Re, pavisam nesen uzzināju ka puisis iegādājās CORRADO 1.8 G60 (kompresornieku) un uzmonštierēja dīzeļa turbīnu, rezultātā uz štrāses var atvilkt līdz 270km/h... domājams ka var arī asfaltu paart ja nepieciešams.
Viesis
 

Atbildēt RT » 2004/Aug/10, 10:06

VR6 ar 2.8 arii izkataas taa neko, vieniigais buus rijiigaaks! :wink:
RT
 

Atbildēt androns » 2004/Aug/10, 10:10

jaa, bet jaaatceraas, ka vienlaiciigi ar dzineeja mainju ir jaamaina arii hadenes detaljas (pusasis, gultnji, bremzes utt .. )
Jo automashiinas taisot, neviens piemeeram pusasis netaisa ar briesmiigu izturiibas rezervi. (piemeeram var apskatiities Audi Coupe pusasis - gandriiz katram dzineeja tipam sava hadene) :)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt hydranoyd » 2004/Aug/10, 11:57

Paloznjajot pa netu praataa naak kaads corrado vr6'nieks ar 12v 2.8L vai 2.9L [iisti neorienteejos veel shamajos :? ], bet tur itkaa vareetu buut vismazaakaas probzas ar ritosho, kaut gan nezinu par taam pusasiim, cik tur iisti buus sarezgiiti un veel kaarbai shahtas paarbuuvi arii jaareekina, kautgan kaarba 5niece... P.s. varbuut kaads zin apmeeram taada engina cenu??? :shock:
Lietotāja avatars
hydranoyd
 
Atbildes: 24
Pievienojies: 2004/Mar/18, 1:21
Atrašanās vieta: Jelgava

Atbildēt Viesis » 2004/Aug/10, 12:15

hydranoyd rakstīja:Paloznjajot pa netu praataa naak kaads corrado vr6'nieks ar 12v 2.8L vai 2.9L [iisti neorienteejos veel shamajos :? ], bet tur itkaa vareetu buut vismazaakaas probzas ar ritosho, kaut gan nezinu par taam pusasiim, cik tur iisti buus sarezgiiti un veel kaarbai shahtas paarbuuvi arii jaareekina, kautgan kaarba 5niece... P.s. varbuut kaads zin apmeeram taada engina cenu??? :shock:


Ar pusasīm būs tā, ja neuzliksi stiprākas, tad kādā šerpākā līkumā var novērpt ārējo pusasi...
Viesis
 

Atbildēt hydranoyd » 2004/Aug/10, 12:54

Isteniibaa viedokli par VR6 enginiem ir visai dazaadi, vieni tos nogaana, teikdami, ka tie ir masiivi un gurdi, konstruktiivi vaaji un luuztoshi, savukaart otri ir tie, kas ar tiem ir braukushi un neparko nesuudzas, neskaitot degvielas pateerinju, kas shajaa gadiijumaa buutu kaa necienjas izraadiishana, pieminot to kaa miinusu... Bet no kaada auto tas buutu visreaalaak, pagaidaam laikam - Corrado un Mk3, kura cena sniedzas liidz ~~~400 Ls [?] :roll: ,neskaitot ritoshaas paaarbuuvi, disku bremzes un arii lielaaki ripuli jaaliek...
:shock: :shock: :shock: mkee... tagad sev jaapaprasa, cik liels golfa fans es esmu... :D :D :D
Lietotāja avatars
hydranoyd
 
Atbildes: 24
Pievienojies: 2004/Mar/18, 1:21
Atrašanās vieta: Jelgava

Atbildēt SunSeeker » 2004/Aug/10, 14:38

Bija arii te vienaa forumaa par viireli, kursh sabuuveeja MKII ar Buick (vai chrysler) Northstar 3,2 motoru. ir jau OK, bet neredzu jeegu. ja gribi lai visi uuuhh, ahhh atverot kapotu, tad var meegjinaat, bet citaadaak tas pats kas VR6 - uz taisna celja atverot (nenojaats) veras protams, bet auto smags, smagu purnu, vareetu pat teikt ka neveikls :) zorri visi VR6 iipashnieki, tas tikai mans viwedoklis. ta jau tieshaam labaak 1.8T un ieper konkreeti.
laikam jaamaina paraksts :lol:
Lietotāja avatars
SunSeeker
 
Atbildes: 325
Pievienojies: 2004/Mar/11, 19:21

Atbildēt Vincents » 2004/Aug/10, 15:34

ja nekļūdos, tad pameklējot pa postiem atradīsi... to golfu ar to motoru....
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Atbildēt hydranoyd » 2004/Aug/10, 16:33

Vincents rakstīja:ja nekļūdos, tad pameklējot pa postiem atradīsi... to golfu ar to motoru....


Jaa, es jau to iechekoju...
P.s. Pasveicini brachku no manis!!!
Lietotāja avatars
hydranoyd
 
Atbildes: 24
Pievienojies: 2004/Mar/18, 1:21
Atrašanās vieta: Jelgava

Atbildēt Vincents » 2004/Aug/10, 16:46

hydranoyd rakstīja:Jaa, es jau to iechekoju...
P.s. Pasveicini brachku no manis!!!

World is not enough... :) Pasveicināšu ;)
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Re: mk2 virs 2L???

Atbildēt Kippa » 2004/Aug/11, 1:53

Runaajot par tiem VR6 tad ir kaa ir,teoreetiski it kaa ljoti labs motors ar lielu resursu,bet laikam diezgan pasmags un jaadomaa,ka arii 12V vai 24V versijas tomeer atshkjiraas,gan peec jaudas,gan peec Nm :roll:
Citaa zinjaa 1,8T likt shkjiet pats reaalaakais un pareizaakais risinaajums,tomeer laikam iedabuut to ieksh mk2 nebuutu tik viegli :?
Anonymous rakstīja:Re, pavisam nesen uzzināju ka puisis iegādājās CORRADO 1.8 G60 (kompresornieku) un uzmonštierēja dīzeļa turbīnu, rezultātā uz štrāses var atvilkt līdz 270km/h... domājams ka var arī asfaltu paart ja nepieciešams.

Es iipashi tajaas lietaas neesmu iedziljinaajies,bet vai tad varbuut kompresors ar turbiinu :shock: :?:
Kippa
 
Atbildes: 780
Pievienojies: 2004/Feb/05, 16:50
Atrašanās vieta: Mezhciems

Nākošais

Atgriezties uz Dzinēja tūnings

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi