VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Vr6 turbo kits!

Dzinēja tūnings

Vr6 turbo kits!

Diskusijas par dzinēja jaudas un darbības uzlabošanu
Reklāma
 

Atbildēt NZ » 2007/Jūn/13, 21:05

cipars arii visu izsaka, ko juus te pa seerkocinjiem gribat full kit iegaataat :? ?
Lietotāja avatars
NZ
 
Atbildes: 909
Pievienojies: 2005/Mar/04, 14:24
Atrašanās vieta: Rīga/Talsi(~10%)
Braucu ar: Ausaini
Dzinējs: 2.4

Atbildēt 16vLietotājs » 2007/Jūn/14, 22:56

Ir ļoti labi ka cilvēkam ir entuziasms ņemtis ar šitādām lietām. Turbo komplekts par cik? 300 Ls. Plika turbīna ar kolektoru un eļļošanas trubām :D Un tad vēl tāds sikums kā VR deforsēšana un vesels lērums mehānisku un elektrisku pribambasu. Es domāju ka tas viss diezgan mierīgi paceļ projekta izmaksas virs 3k Ls, ja to visu grib uztaisīt kvalitatīvi lai nav pēc katriem 1000 km jāpārjauc motors. Visu cieņu Turbogolfistam, domāju ka desmitā mašīna kam viņš liks turbīnu tiesām būs tāda ka visiem mutes paliks vaļā. Pagaidām tā tik tāda garāžas tipa blēņošanās no sērijas redz kā mēs varam sagriezt un sametināt kolektoru lai tam var uzlikt turbo.
Lietotāja avatars
16vLietotājs
 
Atbildes: 1364
Pievienojies: 2006/Aug/18, 23:07
Atrašanās vieta: Rīga, Pārdaugava, Iļģuciems
Braucu ar: KTM & HDi
Dzinējs: ir ekonomisks :D

Atbildēt Storms » 2007/Jūn/14, 23:00

Labi rūkts! 8) :thumright:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt ArmandsS » 2007/Jūn/15, 22:05

16vLietotājs rakstīja:Ir ļoti labi ka cilvēkam ir entuziasms ņemtis ar šitādām lietām. Turbo komplekts par cik? 300 Ls. Plika turbīna ar kolektoru un eļļošanas trubām :D Un tad vēl tāds sikums kā VR deforsēšana un vesels lērums mehānisku un elektrisku pribambasu. Es domāju ka tas viss diezgan mierīgi paceļ projekta izmaksas virs 3k Ls, ja to visu grib uztaisīt kvalitatīvi lai nav pēc katriem 1000 km jāpārjauc motors. Visu cieņu Turbogolfistam, domāju ka desmitā mašīna kam viņš liks turbīnu tiesām būs tāda ka visiem mutes paliks vaļā. Pagaidām tā tik tāda garāžas tipa blēņošanās no sērijas redz kā mēs varam sagriezt un sametināt kolektoru lai tam var uzlikt turbo.

baltā Corra VR6 turbo sanāca ap 5k ls ar visiem prokoliem un bērnu slimībām un viņš vēl nav pabeikts pilnīgi
Lietotāja avatars
ArmandsS
 
Atbildes: 4197
Pievienojies: 2005/Mar/28, 13:36
Atrašanās vieta: ventspils
Braucu ar: AE115 awd@Pajero jdm
Dzinējs: 7a-fe@4m40

Atbildēt night » 2007/Jūn/15, 22:08

Kraasotajs rakstīja:
16vLietotājs rakstīja:Ir ļoti labi ka cilvēkam ir entuziasms ņemtis ar šitādām lietām. Turbo komplekts par cik? 300 Ls. Plika turbīna ar kolektoru un eļļošanas trubām :D Un tad vēl tāds sikums kā VR deforsēšana un vesels lērums mehānisku un elektrisku pribambasu. Es domāju ka tas viss diezgan mierīgi paceļ projekta izmaksas virs 3k Ls, ja to visu grib uztaisīt kvalitatīvi lai nav pēc katriem 1000 km jāpārjauc motors. Visu cieņu Turbogolfistam, domāju ka desmitā mašīna kam viņš liks turbīnu tiesām būs tāda ka visiem mutes paliks vaļā. Pagaidām tā tik tāda garāžas tipa blēņošanās no sērijas redz kā mēs varam sagriezt un sametināt kolektoru lai tam var uzlikt turbo.

baltā Corra VR6 turbo sanāca ap 5k ls ar visiem prokoliem un bērnu slimībām un viņš vēl nav pabeikts pilnīgi


normaals cipars :thumright: es biju domaajis , ka man tajaa procesaa vairaak aizies naudas :) , bet tag visaa visumaa atmetis esmu ar roku savam vr6 , jo pienjeemos praataa un nopirku dziivokli un liidz ar to prieksh auto tag negribaas teereeties 8)
Lietotāja avatars
night
 
Atbildes: 999
Pievienojies: 2006/Feb/22, 19:57
Atrašanās vieta: Rīga/Liepāja
Braucu ar: Vw Passat
Dzinējs: 2.0 16V TDI DSG

Iepriekšējais

Atgriezties uz Dzinēja tūnings

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi