VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - MK3 2.9 vr6

Dzinēja tūnings

MK3 2.9 vr6

Diskusijas par dzinēja jaudas un darbības uzlabošanu
Reklāma
 

Atbildēt Puķīc » 2007/Jan/16, 15:55

Kraasotajs rakstīja:
Viirus rakstīja:Man MS piedaavaaja no USA ar visu programmu un vadiem sheemaam utt pa 250Ls aptuveni! :roll: :roll:

nu un dēliņ ,kastev viņu regulēs ? un ja būs brāķis ? dirsu plēsīsi un bļausi ,ka MS ir sūds ?



vismaz skaidri un gaisi pateica ko doma :offt:
Lietotāja avatars
Puķīc
 
Atbildes: 470
Pievienojies: 2005/Aug/17, 11:31
Atrašanās vieta: Rīga,Purvciems

Atbildēt NightWing » 2007/Jan/16, 16:05

Puķīc rakstīja:
Kraasotajs rakstīja:
Viirus rakstīja:Man MS piedaavaaja no USA ar visu programmu un vadiem sheemaam utt pa 250Ls aptuveni! :roll: :roll:

nu un dēliņ ,kastev viņu regulēs ? un ja būs brāķis ? dirsu plēsīsi un bļausi ,ka MS ir sūds ?



vismaz skaidri un gaisi pateica ko doma :offt:


arii stacijas laukuma chigaani meedz savaa meelee pateikt skaidri un gaishi ko domaa - tachu vai kaads vinjos klausaas? just my oppinion. nedaudz pieklaajiibas tomeer nodereetu, jo Viiruss neko aizvainojoshu vai taadas verbaalaas caurejas izraisoshu nepateica...
Lietotāja avatars
NightWing
 
Atbildes: 132
Pievienojies: 2004/Mar/29, 13:40
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt sarkans » 2007/Jan/16, 16:31

NightWing rakstīja:arii stacijas laukuma chigaani meedz savaa meelee pateikt skaidri un gaishi ko domaa - tachu vai kaads vinjos klausaas? just my oppinion. nedaudz pieklaajiibas tomeer nodereetu, jo Viiruss neko aizvainojoshu vai taadas verbaalaas caurejas izraisoshu nepateica...

Da neņem viņus galvā, šiem sena berzēšanās un viens otru šie personiigi zin... 8)
Lietotāja avatars
sarkans
 
Atbildes: 2258
Pievienojies: 2005/Apr/03, 17:12
Atrašanās vieta: Riga, Pļavinieki

Atbildēt Viirus » 2007/Jan/16, 18:04

Kraasotajs rakstīja:
Viirus rakstīja:Man MS piedaavaaja no USA ar visu programmu un vadiem sheemaam utt pa 250Ls aptuveni! :roll: :roll:

nu un dēliņ ,kastev viņu regulēs ? un ja būs brāķis ? dirsu plēsīsi un bļausi ,ka MS ir sūds ?

Nu nu Papuciit :twisted: :twisted: :twisted: Tiem kam ir tas MS ir apmierinaati, vinju tas dzhegers no saakuma paarbauda un ja vinjsh ir beigts vai kaut kaada cita vaina tad ir iespeejams atdot atpakalj!Par to reguleesanu, itkaa naakot liidzi arii programma ar jau iestatiitiem parametriem prieksh dazhaadiem auto, bet ja kaut kas neseshanceesa tad pie Ginta tak ar var noregulet, nesaskatu ne kaadas probleemas!!! Braakjis var gadiities arii par 600Ls!! :) :)
Nu Taa vish I .........
Viirus
 
Atbildes: 1521
Pievienojies: 2005/Jan/02, 19:58
Atrašanās vieta: Ventspils
Braucu ar: BMW F01

Atbildēt Viirus » 2007/Jan/16, 18:39

GintsK rakstīja:
Ir arii doma kaut ko buuveet taalaak, bet man ieteica saakt ar kompi, tas MS ko es domaaju likt naak kjipa no USA un esot baigi labs!Taa vismaz slaveja kam tie esot! :)
Tad principaa ir tolka likt shaadu MS virsuu,man arii veel teica,ka atmasfeerniekam var diezgan dabuut klaat lopinjus,ja labi sakrukjii tos parametrus!!
Cik tu prasi par MS ?????
Nu, ja domaa tai biidelii tieshaam iejaukties, tad ir gan jeega. Prieksh VR6 ar sadliitaaju ~230Ls. Ja dubultspoles, tad veel +20Ls - tas ir pats bloks (orgjinaalais), konektors, vadu sleeguma sheema un konsultaacija, kaa tos vadus uzbuuveet. Taadus parastus atmosfeerniekus reguleeju par ~100Ls, gruutaakus gadiijumus ar VTECiem, plataam sadaleneem, papildus fiichaam - dargaak. Bet tie taa pat nebuus visi izdevumi. Piemeeram virs 200Zs jau saaks vajadzeeties citas sprauslas utml.
Buutiiba jau cik labs vai slikts tas MS ir konkreetajaa gadiijumaa izskjir reguleejums.

Cik tad iisti maksaa tas megasquirt + veel uzstaadiishana, programma un apmaciib, ja liek tikai pashu megasquirt bez ne kaadaam sadaleneem utt!!????
Nu Taa vish I .........
Viirus
 
Atbildes: 1521
Pievienojies: 2005/Jan/02, 19:58
Atrašanās vieta: Ventspils
Braucu ar: BMW F01

Atbildēt audifun » 2007/Jan/16, 18:41

Ja pats dzelzis vien maksā ap 200.- ,tad piepluso darbu un vēl materiālus,man liekas tur sanāks jau pāris jauni gaisa mērītāji :( ,jo vairāk,ja nevīlējot pašu zinēju,jaudas pieaugums praktiski nekāds :(
audifun
 
Atbildes: 114
Pievienojies: 2006/Jūn/16, 14:25
Atrašanās vieta: Ventspils

Atbildēt sarkans » 2007/Jan/16, 18:54

[quote="GintsK]Nu, ja domaa tai biidelii tieshaam iejaukties, tad ir gan jeega. Prieksh VR6 ar sadliitaaju ~230Ls. Ja dubultspoles, tad veel +20Ls - tas ir pats bloks (orgjinaalais), konektors, vadu sleeguma sheema un konsultaacija, kaa tos vadus uzbuuveet. Taadus parastus atmosfeerniekus reguleeju par ~100Ls.
Buutiiba jau cik labs vai slikts tas MS ir konkreetajaa gadiijumaa izskjir reguleejums.[/quote]
Izlasi ...
Lietotāja avatars
sarkans
 
Atbildes: 2258
Pievienojies: 2005/Apr/03, 17:12
Atrašanās vieta: Riga, Pļavinieki

Atbildēt Jazzer » 2007/Jan/16, 20:04

Viirus rakstīja:
GintsK rakstīja:
Ir arii doma kaut ko buuveet taalaak, bet man ieteica saakt ar kompi, tas MS ko es domaaju likt naak kjipa no USA un esot baigi labs!Taa vismaz slaveja kam tie esot! :)
Tad principaa ir tolka likt shaadu MS virsuu,man arii veel teica,ka atmasfeerniekam var diezgan dabuut klaat lopinjus,ja labi sakrukjii tos parametrus!!
Cik tu prasi par MS ?????
Nu, ja domaa tai biidelii tieshaam iejaukties, tad ir gan jeega. Prieksh VR6 ar sadliitaaju ~230Ls. Ja dubultspoles, tad veel +20Ls - tas ir pats bloks (orgjinaalais), konektors, vadu sleeguma sheema un konsultaacija, kaa tos vadus uzbuuveet. Taadus parastus atmosfeerniekus reguleeju par ~100Ls, gruutaakus gadiijumus ar VTECiem, plataam sadaleneem, papildus fiichaam - dargaak. Bet tie taa pat nebuus visi izdevumi. Piemeeram virs 200Zs jau saaks vajadzeeties citas sprauslas utml.
Buutiiba jau cik labs vai slikts tas MS ir konkreetajaa gadiijumaa izskjir reguleejums.

Cik tad iisti maksaa tas megasquirt + veel uzstaadiishana, programma un apmaciib, ja liek tikai pashu megasquirt bez ne kaadaam sadaleneem utt!!????


Pa e-mail GintsK visu tev sīki un smalki izstāstīs,vismaz kad es interesējos tā bija :wink:
Lietotāja avatars
Jazzer
 
Atbildes: 3366
Pievienojies: 2004/Mai/10, 19:52
Atrašanās vieta: Riga, Purvciems
Braucu ar: :D
Dzinējs: Ir

Atbildēt GintsK » 2007/Jan/16, 21:16

Labi, lai nerastos nesaprashana: Tas manis mineetais bloks ir melni anodeetaa korpusaa ar V3.0 plati. Ar MS1-Extra virsuu, kas peec iespeejas piedziits, lai mashiinu vareetu iedarbinaat. Liidzi CD, vads, sheema, konektors/i ar materiaaliem.

Uz plates bez papildinaajumiem neiztikt. Parasti vajag paarveidot/izveidot aizdedzes kjeedi/es prieksh dotaa auto: praktiski vienmeer ar papildus konektoru, kas domaats taadaam straavaam; tahometra izeju un vienmeer uzstaadu jaudas pakaapi tukshgaitas regulatoram. Ar vienu aizdedzes kjeedi (sadaliitaajs) tas ir tie ~Ls230.

Vadus es pats velku ljoti reti. Taa ir mana darba ikdiena - rakties vadu midzenjos, tamdeelj briivdienaas to izveelos nedariit :) Bet nu visu paskaidroju, un pat domaaju, ka mana sheema ir trauceejumu droshaaka kaa Megamanuaalii ziimeetaa. Katram auto jau taa sanaak individuaala buutiibaa.

Hm...kas jociigi - no VWMotion laikam neviens veel nav bijis. Kaadam veel te nez ir MS virsuu?
Lietotāja avatars
GintsK
Guru
 
Atbildes: 2152
Pievienojies: 2004/Dec/25, 22:22
Atrašanās vieta: Āgenskalns

Atbildēt GintsK » 2007/Jan/16, 21:23

Alien rakstīja:tai progzai nav kāds demo engine ko palaist???
lai var paprovēt kā bīdās štelles?
a to man nekas nenotiek :(
Nee. Sraadaajosham tur viss notiek dziivajaa. Parametri nomainaas apmeeram 8x sekundee. Tas ko maina tabulaas straadaajosham motoram, uzreiz tiek njemts veeraa darbiibaa. Vieniigi komanda Burn to ECU uz sekundes desmitdalju nojauc motora darbiibu. Varu kaadu reguleejuma failu nopubliceet. Tikai kaa (kur), nezinu!
Lietotāja avatars
GintsK
Guru
 
Atbildes: 2152
Pievienojies: 2004/Dec/25, 22:22
Atrašanās vieta: Āgenskalns

Atbildēt Viirus » 2007/Jan/17, 0:30

GintsK rakstīja:Labi, lai nerastos nesaprashana: Tas manis mineetais bloks ir melni anodeetaa korpusaa ar V3.0 plati. Ar MS1-Extra virsuu, kas peec iespeejas piedziits, lai mashiinu vareetu iedarbinaat. Liidzi CD, vads, sheema, konektors/i ar materiaaliem.

Uz plates bez papildinaajumiem neiztikt. Parasti vajag paarveidot/izveidot aizdedzes kjeedi/es prieksh dotaa auto: praktiski vienmeer ar papildus konektoru, kas domaats taadaam straavaam; tahometra izeju un vienmeer uzstaadu jaudas pakaapi tukshgaitas regulatoram. Ar vienu aizdedzes kjeedi (sadaliitaajs) tas ir tie ~Ls230.

Vadus es pats velku ljoti reti. Taa ir mana darba ikdiena - rakties vadu midzenjos, tamdeelj briivdienaas to izveelos nedariit :) Bet nu visu paskaidroju, un pat domaaju, ka mana sheema ir trauceejumu droshaaka kaa Megamanuaalii ziimeetaa. Katram auto jau taa sanaak individuaala buutiibaa.

Hm...kas jociigi - no VWMotion laikam neviens veel nav bijis. Kaadam veel te nez ir MS virsuu?

Liels paldies Gintam par izsmeljosho Informaaciju, buusim tagats zinaat kas un kaa! :worthy: :worthy: :worthy: Tagats izveerteeshu kur man ir labaaks piedaavaajums un tad doshu vai nu tam dzhekam uztaisiitm man MS vai arii Gintam, bet MS IR Doma likt kaut kad uz marta vidu aptuveni, peec tam doma ir mainiit sdalenes!Naakoshnedeelj atnaaks mani pasuutitie svechvadi,jo maneejie galiigaa dir..saa :)
Nu Taa vish I .........
Viirus
 
Atbildes: 1521
Pievienojies: 2005/Jan/02, 19:58
Atrašanās vieta: Ventspils
Braucu ar: BMW F01

Atbildēt Viirus » 2007/Jan/19, 1:59

Taax,man ieenaaca informaacija,ka Leishos tais labas sporta sadelens, prieks audi S2 vien ssadalene sanaaca kaut kaadi 150 Euro!Varbuut kaads jau ir saskaries ar Leishu sadaleneem!Firmu nezinu, bet riit vai pairiit uzzinaashu kuraa vietaa tieshi vinjass tur taisa! 8) MS sarunaaju no USA kopaa ar visu uzsstadishanu sanaak 260Ls + veel deveeji un starta kontrole!!
Kura vietaa taisa izpluudes koletorus, kjipa taisa no jauna?Kas ar taam lietaam nodarbojas saka, ka nekass gruuts neesto, vnk vajadzeetu zinaat cik prieksh maneeeja vareetu buut aptuvenais cipars!Vajag taadu izpluudes kolektoru prieksh maneejaa kur var uzmonteet turbiinu! :) Vajag aptuveni sakopot kaut kaadu ciparu, lai zin ar ko reekjinaaties un projekts ess domaaju kad varetu sak realizeeties uz vasaras pusi!! :)
Shodien tika pasuutiiti jauni svechvadi, kas tiks piegaadaati 6dien un sveces buus naakoshmeenes! :twisted:
Nu Taa vish I .........
Viirus
 
Atbildes: 1521
Pievienojies: 2005/Jan/02, 19:58
Atrašanās vieta: Ventspils
Braucu ar: BMW F01

Atbildēt GintsK » 2007/Jan/19, 2:16

Sadalene par 150 eiro droshi vien ir apsliipeeta orgjinaalaa. esmu dzirdeejis, ka arii Latvijaa kaads ar to njemas. Lietuvaa vieniigi ir dzirdeets Kiverts. Vispaar viena no ljoti smalkaam lietaam motoraa - profilam ir jaabuut ljoti gudram lai vaarstu mehaanisms nazaudeetu resursu.

Izpuuteejus taisa Andris Kalkjis. Domaaju, ka vinjam nebuus gruutiibas uztaisiit arii prieksh turbo projekta. Cikdzirdeets ~ls300 par 4cil zirnekli. 6cil noteikti ir daargaak.

Tikai vai apmeeram apzinies, cik daudz veel visaadu dzelzhu ir vajadziigs, lai parastu VR6 paartaisiitu par turbo? Virzulji, gredzeni, bliives, turbiina, degvielas suuknis, iepluudes kolektors, W-gate un Blow-off, interkuuleris,indukcijas spoles, caurules un sljaukas, sprauslas, izpuuteejs, blokjis utt. 3k Ls diz vai pietiks. Un kas, iespeejams, veel sarezhgjiitaak - to visu smuki salikt kopaa.
Lietotāja avatars
GintsK
Guru
 
Atbildes: 2152
Pievienojies: 2004/Dec/25, 22:22
Atrašanās vieta: Āgenskalns

Atbildēt AndrisV » 2007/Jan/19, 2:38

EFI ta EFI, GintsK varētu savu degvielas maģistrāli nobildēt un ar bildēm padalīties :)
Lietotāja avatars
AndrisV
 
Atbildes: 111
Pievienojies: 2004/Mai/26, 0:35
Atrašanās vieta: Kredītžurku zeme

Atbildēt Viirus » 2007/Jan/19, 2:38

GintsK rakstīja:Sadalene par 150 eiro droshi vien ir apsliipeeta orgjinaalaa. esmu dzirdeejis, ka arii Latvijaa kaads ar to njemas. Lietuvaa vieniigi ir dzirdeets Kiverts. Vispaar viena no ljoti smalkaam lietaam motoraa - profilam ir jaabuut ljoti gudram lai vaarstu mehaanisms nazaudeetu resursu.

Izpuuteejus taisa Andris Kalkjis. Domaaju, ka vinjam nebuus gruutiibas uztaisiit arii prieksh turbo projekta. Cikdzirdeets ~ls300 par 4cil zirnekli. 6cil noteikti ir daargaak.

Tikai vai apmeeram apzinies, cik daudz veel visaadu dzelzhu ir vajadziigs, lai parastu VR6 paartaisiitu par turbo? Virzulji, gredzeni, bliives, turbiina, degvielas suuknis, iepluudes kolektors, W-gate un Blow-off, interkuuleris,indukcijas spoles, caurules un sljaukas, sprauslas, izpuuteejs, blokjis utt. 3k Ls diz vai pietiks. Un kas, iespeejams, veel sarezhgjiitaak - to visu smuki salikt kopaa.

Nu es domaaju ka ar 3k buuus krietni par daudz!Turbiina der no Saaba, iepluudes kolektoru var atstaat to pashu, tikai nedaudz ar tam trubam japachakareejas!2.8 vr6 var atstaat tos pashus virzuljus tie itka to slodzi iztur!Doma jau ir apzinos kad taa buus baigaa nochakareeshanas, tamdeelj tagatss ievaakshu info un aptuvenaas izmaksas, tad jau redzees vai izdosies reallizeet shito pasaakumu!Baltais Ventspils koraads uztaisija diezgan leeti 2.8 vr6 turbo!Principaa ir kas man ari vareetu paliidzeet un ir arii kur apkskatiites,kaa tas viss izskataas,ja visu to redz tad ir nedaudz vieglaak, tam pasham Korado ipashniekam tak var pajautaat, ja kaut kas nav skaidrs!Man iisteniiba pietikutu, ja jaudu paceltu liidz kadiem 230-250zs, vairak man itka neprasas :DBuus kaadu dienu jaaibrauc papljaapaat, varbuut kad uz reiz atmetiis ar roku shitai domai!!
Nu Taa vish I .........
Viirus
 
Atbildes: 1521
Pievienojies: 2005/Jan/02, 19:58
Atrašanās vieta: Ventspils
Braucu ar: BMW F01

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Dzinēja tūnings

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi