VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Par klusinātājiem

Dzinēja tūnings

Par klusinātājiem

Diskusijas par dzinēja jaudas un darbības uzlabošanu
Reklāma
 

Atbildēt Andins » 2004/Jūn/08, 11:13

Nju bet Tev taks redzees tikai to spiidiigo galu. Maneejam arii ir milziigs melns bundulis apaksaa, no kura laukaa lien divi spiidiigi gali, nekaa iipashi to melno nekopju. Skats protams nav kaa jaunam Tavaa bildee, bet visumaa ir ok.
Lietotāja avatars
Andins
 
Atbildes: 303
Pievienojies: 2004/Mar/16, 17:58
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt COUPEZZZ » 2004/Jūn/09, 12:04

nedaudz pielabošu, nevis REACTIVE bet RACTIVE :wink:
COUPEZZZ
 
Atbildes: 9
Pievienojies: 2004/Mar/22, 12:34
Atrašanās vieta: Aizkraukle

Atbildēt Richa » 2004/Jūn/09, 13:09

he he he Nee Bet nopietnu man taads jautaajums vai man vins nebuus paraak zems Joi tomeer gulosie menti arii ir Un vienkaars negribas ka tiko uzsuuoina Un tikai dzirksteles lido no izpuuteeja apaksas :?: :?: :?:
Lietotāja avatars
Richa
 
Atbildes: 872
Pievienojies: 2004/Jan/21, 15:31
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt Richa » 2004/Jūn/12, 17:06

Nu ko sodien tika nopirkts Muffleris Ractive Attēls Kods MT-642 Aluminium muffler Nu ko pagaidaam Vins staav maajaas istabaa bet tas taa Ja viss sanaaks tad vareetu buut ka pirmdien buus virsuu un tad jau Ja nitro varees savaakties tad nu ieliksu bildes Bet nu par to pirmdienu ir kaa ir Jo financiaalais tika izsmelts pilniibaa Un taapeec ir kaa ir Vieniigi ja nedabuusu to naudinu tad tikai aiznaakamnedeel 100% vereesu uzlikt tad jau maniis kaa buus
Lietotāja avatars
Richa
 
Atbildes: 872
Pievienojies: 2004/Jan/21, 15:31
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt Richa » 2004/Jūn/14, 15:32

Nu ko tagad notiek izpuuteeja liksana Nu peec dazaam stundaam buus klaat Vajadzeetu buut klaat Nu bet laikam buus jarekinaas ar 2 bundula iznemsanu Jo teisu ka diizelis ir specefiska lieta Skana ir vienaada ar vai bez peedeejaa bundula :lol: :lol:
Lietotāja avatars
Richa
 
Atbildes: 872
Pievienojies: 2004/Jan/21, 15:31
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt Richa » 2004/Jūn/15, 9:46

Nu Vincent ko lai saku Izpuuteeju uzliku Un naacaas arii iznemt videejo bunduli bet nu skana ir bet loti loti klusa taa kaa kad liksi iesaku tev nemt araa katalizatoru Jo savaadaak nekas nebuus bet nu skaties pats Bet cik labi izskataas uuuuuu
Lietotāja avatars
Richa
 
Atbildes: 872
Pievienojies: 2004/Jan/21, 15:31
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt Vincents » 2004/Jūn/15, 10:03

Patiesībā man jau tagad nav katalizātora :lol:
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Atbildēt Richa » 2004/Jūn/15, 10:21

aaaa es atstaaju bet nu doma jau ir raut araa bet par to vai var veel konsulteesos ar diizela speciaalistiem Jo ja varees tad man sanaaks pilniigi taisna truba Un tikai mufflers galaa bet tad es iedomaajos kaa vins duumos ai ai ai
Lietotāja avatars
Richa
 
Atbildes: 872
Pievienojies: 2004/Jan/21, 15:31
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt Vincents » 2004/Jūn/15, 10:50

Kāpēc lai viņš traki dūmotu? Vai tad man nenormāli dūmo? Jo no tā ka Tev tur būs vecs katalizātors labāk jau nu noteikti nebūs, tā kā domāju, met tik ārā un būs ok ;) Man gan tur ir palicis bundulis, bet bez iekšām ar iemetinātu trubu, tā vismaz vajadzētu būt :lol:
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Atbildēt Richa » 2004/Jūn/15, 10:55

Nu man jau arii videejo bunduli atstaaja visu kaa ir tikai ieksaa iemetinaaja taisnu trubu Bet par ko es baidos tas ir ja man buus pilniigi taisna truba liidz peedeejam muflerim VAI varees iziet tehnisko saistiibaa ar atgaazeem a Vai nebuus nenormaali lielas atgaazes Un uz tehnisko buus jaapeer jauns izpuuteejs (standarta)
Lietotāja avatars
Richa
 
Atbildes: 872
Pievienojies: 2004/Jan/21, 15:31
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt Vincents » 2004/Jūn/15, 11:38

Man liekas, ka Tu kaut ko jauc. Jo atgāzes jau nav atkarīgas no tā kāds tev izpūtējs, viss ir atakrīgs no motora ;) :wink:
Un ja Tev ir bundulis, bet patiesībā tur ir truba, to tehniskajā viņi nevar uzzināt :P
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Atbildēt Richa » 2004/Jūn/15, 12:07

Nu vincent Bet taa pataas a kaa ir ar motoriu Nenokaus Jo tomeer diizelis ir diizelis Nee bet nopietni nekas nevareetu notikt ar motoru ja buutu pilniigi taisna truba a
Lietotāja avatars
Richa
 
Atbildes: 872
Pievienojies: 2004/Jan/21, 15:31
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt Vincents » 2004/Jūn/15, 16:10

Neredzu nevienu iemeslu, lai no tā, ka ir taisnā truba motoram būtu sliktāk... un vai tad tur vispār tam vairs ir nozīme benzīns via dīzelis, tās jau ir atgāzes, kuras ir jāizvada...
Ja kļūdos, pielabojat!
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Atbildēt HaL » 2004/Jūn/15, 16:22

motora atgaaze no izpuuteeja principaa ir ljoti minimaali atkariigas...
teoreetiski mazliet taas regulee katalizators... bet vecie katalizatori 90% gadiijumos ir sabirushi... atgaazes vairs nereuglee... bet jebkuraa gadiijumaa taas ir liimenii... liidz ar to ir taa, ka viss ir atkariigs no motora....

runaajot par taisno trubu... taa ir labaaka... ar to dzineejs tiek atvieglinaats, tam ir vieglaak izstumt gaazes, taas aatraak pametu izpluudes sisteemu, ljaujot jaunaam to piepildiit, liidz ar to motors darbojas vieglaak... un pat paaris kjeeves fermai piebiedrojas...

logiski, manis staastiitais piepildiisies tikai taadaa gadiijumaa, JA tas viss ir izprojektees pareizi...

respektiivi nebuus truba pa tievu (tas izskauks sabliiveejumus, jaudas zudums nenoveershams)...
nebuus truba pa resnu (tas izsauks paaraak lielu gaazu atdzishanu trubaa, liidz ar to taas buus smagaakas, leenaakas (lenaak pametiis izpluudi) un atkal var tikt izskaukti sabliiveejumi...
nebuus trubas liikumainas ar paaraak lielu salieces lenkji (sabliiveejumi)...

principaa diizeljmotoriem ir pienjemts variansts - liidz 70mm, bet tas jau lieliem turbomotiriem....
tev buutu labaak Richa 60mm, ne vairaak :)
Lietotāja avatars
HaL
 
Atbildes: 1173
Pievienojies: 2004/Feb/23, 18:46

Atbildēt Richa » 2004/Jūn/15, 20:06

Nu nee es bundulus gribu atstaat sitos un trubas arii lai tehniskajaa mani nenem cauri Tapee Domaaju ka sito pasu trubu sataisiit par taisnu Bet nu neatceros kaads diametrs ir
Lietotāja avatars
Richa
 
Atbildes: 872
Pievienojies: 2004/Jan/21, 15:31
Atrašanās vieta: Riga

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Dzinēja tūnings

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis