VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - uzliku HKS muffleri....

Dzinēja tūnings

uzliku HKS muffleri....

Diskusijas par dzinēja jaudas un darbības uzlabošanu
Reklāma
 

uzliku HKS muffleri....

Atbildēt HaL » 2004/Jūn/06, 16:24

nu tad beidzot... peec 2 meeneshu gaidiishanas atnaaca no USA mans mufleris :)

nu protams, ka ilgi negaidot un nedomaajot 6dien spridzinaaju klaat :)
un logiski, ka tam nebija jeegas nekaadas lielaas, ja netiek arii kautkas veel dariits...

taisno trubu likt negriibeeju, jo man jau taapat vissaa garumaa ir 50mm truba, liidz ar to likt 55 vai 60mm manas jaudas auto jeegas iipashi nejutu... bet taapat gribeekaas sho to paataisiit...

pie bikseem savienojuma vietu ar trubu nodroshinaaja viens rezonators... kursh 1kaart bija AFIGENNA smags, sabiris un kautkaads kreiss, ierobezoja baigi pluusmu...

liidz ar to izdomaajaam paartaisiit savienojuma vieta, anuleejot to bunduli...
tika izdomaats, lai tas buutu ne tikai smuki, bet arii lietderiigi.. liidz ar to samekleejaam 70mm trubas savienojuma (no 2 trubaam biksees uz 1 trubu), kursh tika mazliet paartaisiits.. un tagad ir OK :)

vairaak nekas nav dariits... shur tur pielaboti defektinji izpluudee, un nokraasota visa truba ar alumiinija karstumizturiigo kraasu....

un tad tika pielikts gala bundulis :)
tas viss ilga 7 stundas :?

izkataas shaadi: (nebiaj fochiks liidz, bet shodienas bildees nav redzams ne process, ne iznaakums apaksh auto... bet po, tam nav noziimes 8) ):

Attēls
shaadi izskataas no aizmugures.....

Attēls
pats muffleris, kuram iznjemts klusinaataajs...

Attēls
un no apakshas...


rezumee:

izkataas man liekas labi :) skanja arii BAIGI LABAA :)
ir taa, ka tas iebuuveejamais klusinaataas DAUDZ DOD... tagad izvaacu aaraa, kameer visiem tiek izraadiits :lol: lai labaak skan..
bet taakaa nav taa, kaa visiem liekas... tas klusinaataajs (adjustable silencer) dod daudz, jo ar to skan DAUDZ klusaak...

bet likshu atpakalj... itkaa pa skalju nav.. ir OK, bet garaakos paarbraucienos ir taa kaa ir, bet skalsh nav...

esmu apmierinaats, man liekas, ka iet labaak auto :) jo efektu dod taa paartaisiitaa izpluude pie bikseem :)

zemu duudina man mufleriits :)


p.s. uz ruusu neskatiities, kaa nekaa 86' :mrgreen:
Lietotāja avatars
HaL
 
Atbildes: 1173
Pievienojies: 2004/Feb/23, 18:46

Atbildēt Droopy » 2004/Jūn/07, 9:09

Skaisti Hal, bet ar to pakaļējo bamperu kaut ko pēc iespējas ātrāk vaidzētu darīt!!! :wink:
Lietotāja avatars
Droopy
 
Atbildes: 3089
Pievienojies: 2004/Jan/07, 14:35
Atrašanās vieta: Blāzma, Ventspils
Braucu ar: VW Golf TDI

Atbildēt Urmas » 2004/Jūn/07, 9:24

Manā uztverē garām - rīsu bundžas tiek skrūvētas virsū rīsu svilinātājiem (lasi-civic'iem), nevis auto ar dvēseli (lasi-VW). Manuprāt niķelētā bleķa cilindrā, kas ir izkāries ārpus pārējām detaļām, kas daudz maz harmonē kopā, nav nekā skaista... Uz eiropas auto tikai DTM style!!!
Lietotāja avatars
Urmas
 
Atbildes: 847
Pievienojies: 2004/Jan/07, 9:54
Atrašanās vieta: Liepāja

Atbildēt HaL » 2004/Jūn/07, 9:30

Urmas rakstīja:Manā uztverē garām - rīsu bundžas tiek skrūvētas virsū rīsu svilinātājiem (lasi-civic'iem), nevis auto ar dvēseli (lasi-VW). Manuprāt niķelētā bleķa cilindrā, kas ir izkāries ārpus pārējām detaļām, kas daudz maz harmonē kopā, nav nekā skaista... Uz eiropas auto tikai DTM style!!!


gaumes lieta...
iisteniibaa pie pasuutiishanas tikai DAUDZ diskuteets, izdrukaati visi varianti, skatits, domaats, reekinaats..
apmeeram nedeelju ilga domaashanas un izbuuves stila nolemshana..

bet galu galaa redzi, ko izleemaam ;) vai tad izskataas slikti?
un ruuc tak ar fanastish :D
Lietotāja avatars
HaL
 
Atbildes: 1173
Pievienojies: 2004/Feb/23, 18:46

Atbildēt NarchiX » 2004/Jūn/07, 9:40

Ir smuki :wink:

Bet bamperi, gan Tev tagad jāpārtaisa citādi tā nenopietni tas viss kopā izskatās!

Kad saskrūvēšu Eclipse tad uzskriesim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Lietotāja avatars
NarchiX
 
Atbildes: 857
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:35
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Armo » 2004/Jūn/07, 9:48

Sounds noteikti labu labais, bet tas skats, hmm, varbuut tikai man taa liekas, kautkas tur taa ka neder... liekas ka tas muflers it kaa uz leju skataas, varbuut bilde taada.
Es ari gribeetu ar laiku uzlikt ko liidziigu, jo taa skanjo ko vinsh dod ir fantastiska. Cik vinsh tev izmaksaaja?
Lietotāja avatars
Armo
 
Atbildes: 254
Pievienojies: 2004/Jan/13, 10:29
Atrašanās vieta: Liepāja - bedru galvaspilsēta

Atbildēt HaL » 2004/Jūn/07, 9:58

muffleris arii skataas mazliet uz leju, bet sliipums ir ljoti minimaals...

izmaksaaja... nu normaali, daudz nee ;)

runaajot par skatu kopeejo un bamperi.... tagad vismaz man ir motivaacija beidzot aizmuguri paartaisiit... es domaaju ka tuvaakajaa laika tas arii tiks noteikti izdariits... :roll:
Lietotāja avatars
HaL
 
Atbildes: 1173
Pievienojies: 2004/Feb/23, 18:46

Atbildēt wildthing » 2004/Jūn/07, 16:22

Urmas rakstīja:Manā uztverē garām - rīsu bundžas tiek skrūvētas virsū rīsu svilinātājiem (lasi-civic'iem), nevis auto ar dvēseli (lasi-VW). Manuprāt niķelētā bleķa cilindrā, kas ir izkāries ārpus pārējām detaļām, kas daudz maz harmonē kopā, nav nekā skaista... Uz eiropas auto tikai DTM style!!!



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: es figeju,auto ar dveseli :P


:arrow: Hal:ir ok :wink:
Lietotāja avatars
wildthing
 
Atbildes: 59
Pievienojies: 2004/Mai/05, 1:15
Atrašanās vieta: ogre-riga

Atbildēt DazzleWand » 2004/Jūn/07, 17:55

wildthing rakstīja:
Urmas rakstīja:Manā uztverē garām - rīsu bundžas tiek skrūvētas virsū rīsu svilinātājiem (lasi-civic'iem), nevis auto ar dvēseli (lasi-VW). Manuprāt niķelētā bleķa cilindrā, kas ir izkāries ārpus pārējām detaļām, kas daudz maz harmonē kopā, nav nekā skaista... Uz eiropas auto tikai DTM style!!!



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: es figeju,auto ar dveseli :P


:arrow: Hal:ir ok :wink:


Es ar par to dveeseli heheh :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Hal - ir Ok , gandriiz identiski kaa Johnsonam uz "riisu mashiinas", bet to sliipumu vajadzeetu labot ... man vismaz subjektiivi prasaas TAISNI.
DazzleWand
 

Atbildēt Urmas » 2004/Jūn/07, 18:03

Es arī figeju:

edit: Biudes pārvietotas uz bilžu sadaļu

wildthing, tas ka tu neredzi lietas, nenozīmē ka viņas nenotiek...tas nozīmē ka vajag izvilkt degunu no pakaļas, kas tur ir iesprūdis (izskatās ka pārāk ilgi) un palūkoties apkārt - kādas lietas cilvēki bīda...
Pēdējo reizi labojis Urmas - 2004/Jūn/08, 9:38, labots 3 reizes.
Lietotāja avatars
Urmas
 
Atbildes: 847
Pievienojies: 2004/Jan/07, 9:54
Atrašanās vieta: Liepāja

Atbildēt Kippa » 2004/Jūn/07, 18:42

Baigi smukaas bildes,ieliec taas pie VW modelju bildeem Urmas :wink:
Kippa
 
Atbildes: 780
Pievienojies: 2004/Feb/05, 16:50
Atrašanās vieta: Mezhciems

Atbildēt Urmas » 2004/Jūn/07, 19:46

Slinkums - tādu ir ļoti daudz...savācu no vwvortex.com foruma posta "Iemetiet veči savu aparātu mākslinieciskas bildes"...
Lietotāja avatars
Urmas
 
Atbildes: 847
Pievienojies: 2004/Jan/07, 9:54
Atrašanās vieta: Liepāja

Atbildēt wildthing » 2004/Jūn/08, 1:16

Ai Urmass atslabsti,tas ir mans viedoklis ka vw vismaz II golfa dveseles nav iznemot Rally,jo vienigais kas man no VW saimes patik ir VR6 Corrado,ta ka neiespringsti katram savs viedoklis :wink:
Lietotāja avatars
wildthing
 
Atbildes: 59
Pievienojies: 2004/Mai/05, 1:15
Atrašanās vieta: ogre-riga

Atbildēt HaL » 2004/Jūn/08, 9:12

paarvaaciet taas bildes plz uz attieciigo vietu, taas ir labaas.. bet sheit taam nav vietas
Lietotāja avatars
HaL
 
Atbildes: 1173
Pievienojies: 2004/Feb/23, 18:46

Atbildēt Richa » 2004/Jūn/08, 9:14

Hal man doma ir sonedeel Pirkt Reactive Ko saki vai labaak citu firmu
Lietotāja avatars
Richa
 
Atbildes: 872
Pievienojies: 2004/Jan/21, 15:31
Atrašanās vieta: Riga

Nākošais

Atgriezties uz Dzinēja tūnings

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 7 viesi