VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Izpluudes sistema

Dzinēja tūnings

Izpluudes sistema

Diskusijas par dzinēja jaudas un darbības uzlabošanu
Reklāma
 

Izpluudes sistema

Atbildēt Nitro » 2004/Jan/10, 15:58

Kaadu izputeju jaapeerk,lai dabuut labu toni, vai kaads zin kaut ko par Ractive izputejiem ko piedaavaa sportechaa?
Lietotāja avatars
Nitro
 
Atbildes: 1380
Pievienojies: 2004/Jan/07, 23:13
Atrašanās vieta: Riga
Braucu ar: Bora 1.9 TDI 4motion
Dzinējs: PD130 + GT1749VB

Atbildēt NarchiX » 2004/Jan/10, 20:07

Ļoti svarīgi Tev iepriekš ir zināt vai Tu vēlies vienkārši labu toni, vai arī teiksim kādu jēgu no tā bunduļa! Ja vienīgi labu toni, tad, protams, pietiek nomainīt galējo izplūdes sistēmas posmu pret kādu no, piemēram Ractive, bunduļiem.
Ja arī jēgu tad jāzin cik daudz naudinjas esi gatavs par to atstāt un ar cik lielām ekspluatācijas problēmām saskarties: piemēram tehnisko apskati ar paštaisītu izpūtēju oficiāli iziet ir nereāli. Savukārt oriģinālās, piemēram Sebring, izplūdes sistēmas visam autinjam, kura dod apmēram 5-7% jaudas pieaugumu, bet maksā $$$$ :shock:
Lietotāja avatars
NarchiX
 
Atbildes: 857
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:35
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt AC_DC » 2004/Jan/10, 20:27

NarchiX rakstīja:Ļoti svarīgi Tev iepriekš ir zināt vai Tu vēlies vienkārši labu toni, vai arī teiksim kādu jēgu no tā bunduļa! Ja vienīgi labu toni, tad, protams, pietiek nomainīt galējo izplūdes sistēmas posmu pret kādu no, piemēram Ractive, bunduļiem.
Ja arī jēgu tad jāzin cik daudz naudinjas esi gatavs par to atstāt un ar cik lielām ekspluatācijas problēmām saskarties: piemēram tehnisko apskati ar paštaisītu izpūtēju oficiāli iziet ir nereāli. Savukārt oriģinālās, piemēram Sebring, izplūdes sistēmas visam autinjam, kura dod apmēram 5-7% jaudas pieaugumu, bet maksā $$$$ :shock:

īsta taisnība tev tur ir
AC_DC
 

Atbildēt NarchiX » 2004/Jan/10, 22:24

Par to paštaisīto izpūtēju pats šogad tehniskajā uzrāvos :oops: saku shim, ka no tā pārveidojuma autiņš tikkai iegūst, bet nē trūkstot sertifikācijas uzlīmītes un vsjo!
Tā nu mans iepirka uz ziemu oriģinālo izpūtēju un tehnisko izgāju pa nullēm :twisted:
Tagad kaimiņiem no rītiem ilgāk guļās :lol:
Lietotāja avatars
NarchiX
 
Atbildes: 857
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:35
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt mazais resnais » 2004/Jan/10, 23:35

a kāds tev izpūtējs , cik resna rore? man ir 60mm un galā otto racing rezonators troksnis zems un iespaidīgs :lol:
Lietotāja avatars
mazais resnais
 
Atbildes: 112
Pievienojies: 2004/Jan/06, 0:13
Atrašanās vieta: Saldus

Atbildēt Vincents » 2004/Jan/11, 1:28

Ar to izplūdi, manā skatījumā, ir tā - ja tikai skaņai tas ir tas pats kas uzlikt spileru - smukumam,
ja no tās izplūdes ir arī jēga, tad tas jau ir motora tunings un vēl arī labi izskatās un skant - 3 in 1
:D
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Atbildēt Nitro » 2004/Jan/11, 13:32

Es domaaju paartaisiit visu izpluudes sisteemu ,bet vairaak interesee kadu lai galeejo bunduli njem?
Lietotāja avatars
Nitro
 
Atbildes: 1380
Pievienojies: 2004/Jan/07, 23:13
Atrašanās vieta: Riga
Braucu ar: Bora 1.9 TDI 4motion
Dzinējs: PD130 + GT1749VB

Atbildēt NarchiX » 2004/Jan/11, 15:58

mazais resnais rakstīja:a kāds tev izpūtējs , cik resna rore? man ir 60mm un galā otto racing rezonators troksnis zems un iespaidīgs

Kā jau zinām DOHC motori paši par sevi ir ļoti skaļi! Golfiņam bija nomainīts pats galējais izpūtēja posms: bundulis, kurš nāk pirms pakaļējā tilta (tas lielākais) nomainīts pret taisno trubu, standarta diametra, kā arī galā uzlikts rezonātors, ražotāju neatceros, bet rezultātā troksnis ir bisku pa traku, sāku domāt par salona klusināšanu, kā arī mani tuvojamies var dzirdēt trīs kvartālus iepriekš :lol:
Tas vislielākās problēmas sagādā līdzbraucējiem, kad man tāds pedāļa spaidāmais garastāvoklis uznāk, pats jau azartā no braukšanas prieka, bet pārējie pēc tāda pagarāka brauciena sūdzas par galvassāpēm :oops: Tāpēc pēc izmešanas tehniskajā apskatē uz ziemu atstāju oriģinālo izpūtēju ar visu bunduli, vasarā uz draga sezonas atklāšanu, gan būs jāliek atpakaļ :twisted:
Tāpēc visiem lielo rezonātoru galā kabinātājiem iesaku uzlikt un paklausīties, vai nav tomēr bišku pa traku, pirmajā brīdī liekas, ka baigi kruta, bet pēc tāda garāka brauciena ir ļoti nogurdinoši :!: :!: :!:
Lietotāja avatars
NarchiX
 
Atbildes: 857
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:35
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt NarchiX » 2004/Jan/11, 16:12

Nitro rakstīja:Es domaaju paartaisiit visu izpluudes sisteemu ,bet vairaak interesee kadu lai galeejo bunduli njem?

Ja esi nolēmis pārtaisīt visu izplūdes sistēmu un nav žēl savu 500Ls, tad iesaku ņemt gatavu risinājumu konkrēti priekš Mk3 2.0 GTi no Sebring, vai Remus, kopā ar zirnekli un galējo bunduli, garantēti būs pareizā skaņa, kura būs panesama, kā pie augstiem apgriezieniem, kā arī patīkami bubinās, patīk man šis vārds :lol: , pie zemākiem un noteikti nebūs tādu probzu, kā man tehniskajā, vai ar līdzbraucējiem!!!
Otrs variants, lētāks, bet ar izrietošajām eksperimenta sekām [-o< , palūgt kādam uztaisīt būs apmēram uz pusi lētāk, bet galējā bunduļa sakarā iesaku apdomāt, mana iepriekšējā posta pēdējo teikumu
Veiksmi pārbūve!
ps. Neaizmirsti vēlāk padalīties ar iespaidiem \:D/ , problēmām :-k un izmaksām $$$
Lietotāja avatars
NarchiX
 
Atbildes: 857
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:35
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Nitro » 2004/Jan/11, 16:46

Man tagad golfinjam ir taisnaa truba un galaa Remus bundulis it kaa jau tonis labs bet gribaas izteiktaaku, dazii indzenieri,mehaanikki teikushi ka vjag likt kaut kaadu slaapeetaaju (mazo) tad buus vis skanja dobjaaka un peec vinju vaardiem arii pareizaak buutu.
Lietotāja avatars
Nitro
 
Atbildes: 1380
Pievienojies: 2004/Jan/07, 23:13
Atrašanās vieta: Riga
Braucu ar: Bora 1.9 TDI 4motion
Dzinējs: PD130 + GT1749VB

Atbildēt Nitro » 2004/Jan/13, 17:08

Vai kaads zin kaut ko par taadiem brendiem kaa OBX un Ractive tiessi izpuuteeju jommaa? Gribeetos tikt skaidriibaa ko iepirkt!
Lietotāja avatars
Nitro
 
Atbildes: 1380
Pievienojies: 2004/Jan/07, 23:13
Atrašanās vieta: Riga
Braucu ar: Bora 1.9 TDI 4motion
Dzinējs: PD130 + GT1749VB

Atbildēt Urmas » 2004/Jan/14, 9:18

Nitro, nemocies, ej uz www.remus.at :)
Lietotāja avatars
Urmas
 
Atbildes: 847
Pievienojies: 2004/Jan/07, 9:54
Atrašanās vieta: Liepāja

Atbildēt Šimis » 2004/Jan/14, 13:29

Nitro rakstīja:Vai kaads zin kaut ko par taadiem brendiem kaa OBX un Ractive tiessi izpuuteeju jommaa? Gribeetos tikt skaidriibaa ko iepirkt!


Par Ractive daudz lasiju Red Line un Max Power (ir tādi ārzemju tūninga žurnāli, biezi kā bībeles). Par OBX neko neesmu lasijis/dzirdējis.
Ractive trubām Anglija ir laba popularitāte, jo viņām ir izteiktāts troksnis, kā arī brands pats pa sevi spēcīgs.
Šimis
 

Atbildēt NarchiX » 2004/Jan/15, 13:37

Nu OBX jau nu arī būtu jāzin :wink: Sīkāk ja nemaldos var uzzināt http://www.xenon.lv
Lietotāja avatars
NarchiX
 
Atbildes: 857
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:35
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Nitro » 2004/Jan/25, 15:01

Nesen paartaisiiju savu esosso izpluudes siteemu ,un varu pateikt vienu REMUS iz the best.....
Lietotāja avatars
Nitro
 
Atbildes: 1380
Pievienojies: 2004/Jan/07, 23:13
Atrašanās vieta: Riga
Braucu ar: Bora 1.9 TDI 4motion
Dzinējs: PD130 + GT1749VB

Nākošais

Atgriezties uz Dzinēja tūnings

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi