VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - ''Zirneklis''

Dzinēja tūnings

''Zirneklis''

Diskusijas par dzinēja jaudas un darbības uzlabošanu
Reklāma
 

Atbildēt Erx » 2004/Jūl/27, 19:44

Atkal atbildes vietaa tiek noliets kaarteejais uudens.

Par nemsanu nopietni - cik nopietni tavupraat ir jaanjem cilveeks kas ilgi un dikti var runaat par lietaam no kuraam neko nesaprot??? Un galvenais vinjam pasam tas nepielec, tikai meegjinaa paaliecinaat citus ka ir baigais speciaalists.

Es vismaz zinu ko runaaju.

P.s. iists offtopic
Lietotāja avatars
Erx
 
Atbildes: 48
Pievienojies: 2004/Jūn/16, 14:54
Atrašanās vieta: Jurmala

Atbildēt Duke » 2004/Jūl/27, 20:32

Erx rakstīja:Atkal atbildes vietaa tiek noliets kaarteejais uudens.

Par nemsanu nopietni - cik nopietni tavupraat ir jaanjem cilveeks kas ilgi un dikti var runaat par lietaam no kuraam neko nesaprot??? Un galvenais vinjam pasam tas nepielec, tikai meegjinaa paaliecinaat citus ka ir baigais speciaalists.

Es vismaz zinu ko runaaju.

P.s. iists offtopic


Tad Tu gribi teikt, ka es neko nezinu, tas ir ka zirnekli liekot/taisot NAV svarigi zinat kads bus no ta labums un vai tads vispar BUS? Ka nav vajadzigi konkretas parbauditas metodes kas un ka darbojas?

Es ticu ka teoretiski zini ka taisa zirneklus un kaut ko lidzigu zirneklim varesiet uztaisit, bet vai vari konkreti garantet ka bus vajadzigais labums? Imho pats teici - kaadu uztaisiis taads buus jaanjem par labu.

Es tiesham neko nesaprotu - tapec maacos, nevis ticu bullshitam vai censos citiem to iestastit.
Lietotāja avatars
Duke
 
Atbildes: 149
Pievienojies: 2004/Apr/05, 10:18
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt NarchiX » 2004/Aug/04, 11:23

Nu Jūs abi atkal satikāties vienā vietā un vienā laikā :lol: :lol: :lol: :wink:

Par Erx zirnekļiem runājot 8) Mans personīgais viedoklis ir tāds, ka jebkurš viņu veidotais zirneklis būs daudz reižu labāks par standarta izplūde kolektoru un tai skaitā labāks par daudziem standarta zirnekļiem, jo tomēr tiks paredzēts konkrētam mērķim, krosam, šosejai, rallijam utt (mainās garums, salaidumu vietas un veidi)

Tanī pašā laikā Erx nevienam nesaka, ak viņa zirnekļi būs labāki par sporta kantoru ar neierobežotu budžetu vienam konrētam modelim paredzēto izskaņoto, izregulēto un kā tur vēl testēto zirnekli kurš maksā savus 350 Ls

Ja Erx pieteiktos piemēram 10 džeki un teiktu mēs katrs esam gatavi ziedot 350Ls zirneklim tad arī būtu vērts ņemt vienu tādu auto vest uz jaudas stenda ar 15 dažādiem zirnekļiem un veidot to vienu īsto un labāku šim konkrētajam dzinējam priekš konkrētā mērķa, skat. augstāk

Erx tomēr cenšas piedāvāt budžeta risinājumus viesiem piedāvājot cenai atbilstošu kvalitāti, bet jūsu abu personīgie apvainojumi, nah nebij vajadzīgi :twisted: :wink:
Lietotāja avatars
NarchiX
 
Atbildes: 857
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:35
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt androns » 2004/Aug/10, 8:49

bet kaa tur iisti ir - cik siiki tie reekjinaati tie caurulju garumi, salaidumi, izliekumi ? (nu tajos krutajos neierobezhota budzheta kantoros)
Ja es pareizi saprotu, tad neiedziljinoties detaljaas zirneklja uzdevums ir panaakt, lai pa 2 cauruleem naakoshas pulseejoshas izpluudes gaazes sapluustu vienaa 'nepulseejoshaa' (pulseejoshs, jo starp izpluudeem no viena cilindra ir pauzes)

taatad - paaris paaris mm veelaak ir salaiduma vieta un rezultaatas taads, ka izpluudes gaazes ideaali sapluust kopaa jau pie citiem apgriezieniem ...

palabojiet, ja kljuudos :)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Duke » 2004/Aug/10, 9:36

sciroccoGTi rakstīja:bet kaa tur iisti ir - cik siiki tie reekjinaati tie caurulju garumi, salaidumi, izliekumi ? (nu tajos krutajos neierobezhota budzheta kantoros)
Ja es pareizi saprotu, tad neiedziljinoties detaljaas zirneklja uzdevums ir panaakt, lai pa 2 cauruleem naakoshas pulseejoshas izpluudes gaazes sapluustu vienaa 'nepulseejoshaa' (pulseejoshs, jo starp izpluudeem no viena cilindra ir pauzes)

taatad - paaris paaris mm veelaak ir salaiduma vieta un rezultaatas taads, ka izpluudes gaazes ideaali sapluust kopaa jau pie citiem apgriezieniem ...

palabojiet, ja kljuudos :)


nekljūdies...tieši tā arī ir...katrs mm ir svarīgs.

Rēķina un pielabo tik ilgi kamēr dabū to apgriezienu diapozonu pie kuriem auto tie mocīts.
Lietotāja avatars
Duke
 
Atbildes: 149
Pievienojies: 2004/Apr/05, 10:18
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt androns » 2004/Aug/10, 10:07

bet taadeejaadi spriezhot ir LJOTI gruuti uztaisiit labu zirnekli, jo ne tikai garums ir svariigs, bet arii izliekumi, jo tie bremzee gaazu aatrumu ...

vienk. vai nevar gadiities taa, ka uztaisa zirnekli, kas darbojas tieshi preteeji - bremzee izpluudes gaazu gaitu ...
vai arii tomeer nekas nevar buut sliktaaks par standarta izpluudi ???
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Duke » 2004/Aug/10, 11:04

sciroccoGTi rakstīja:bet taadeejaadi spriezhot ir LJOTI gruuti uztaisiit labu zirnekli, jo ne tikai garums ir svariigs, bet arii izliekumi, jo tie bremzee gaazu aatrumu ...

vienk. vai nevar gadiities taa, ka uztaisa zirnekli, kas darbojas tieshi preteeji - bremzee izpluudes gaazu gaitu ...
vai arii tomeer nekas nevar buut sliktaaks par standarta izpluudi ???


kamēr tas ir līkumots un identisku garumu...tam vajadzētu būt labākam par kolektoru. Ja no fabrikas jau nāca sava veida zirneklis, tad labāk nekrāmēties.
Lietotāja avatars
Duke
 
Atbildes: 149
Pievienojies: 2004/Apr/05, 10:18
Atrašanās vieta: Riga

Re: ''Zirneklis''

Atbildēt Viesis » 2005/Apr/17, 20:05

sciroco rakstīja:Svieks TAUTA :D Skatos šitāda tēma Jums vel nav te. Var būt kads zin kur dabūt, cik varētu maksāt, kur .....un t.t.

Attēls
Pašam vajag uz VW Scirocco 86.g 1.8 i (112zs) dz. kods DX

PALIDZIET :D



Es te saveejam golfam arii taisos likt zirnekli, piedaavaaja man pa 100 LS uztaisiit. No nerzas pa 130, bez starpiibas vai 4-2-1, vai 4-1. Nu iemetiishu aci kaa tad shis taisa, reputaacija gan laba, zuinu paaris kaklus kas no vinja njeemusi to kukaini, veel shobaltdien iet.

Aivars
Viesis
 

Iepriekšējais

Atgriezties uz Dzinēja tūnings

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi