VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Blow off Dīzelim???

Dzinēja tūnings

Blow off Dīzelim???

Diskusijas par dzinēja jaudas un darbības uzlabošanu
Reklāma
 

Atbildēt Scirocco GTX » 2006/Okt/04, 0:15

mrt rakstīja:
Scirocco GTX rakstīja:
mrt rakstīja:
buu rakstīja:
mrt rakstīja:jums visiem viss tikai ap golfiem vien griezas laikam... ar EVO vai STI nekad neviens nav braucis?!

personiigi nee, bet ir dzirdeeti...
bet nju sheit runa ir par VW ;)


nu redz - atkarigs no turbinas rotora, dazi ir skaljaki un atmetot gazi - tatad samazinot turbinas apgriezienus rodas spalga skanja, manam ari tada ir, bet tas ir pavisam kas cits kaa blow off

par kungu ar scirocco - vienkarsi nav komentaru...


Ar saadu atbildi vajadzeeja saakt. Paraak leciigs saakuma tonis provocee uz to pashu. :wink:
Pa teemu:
paarsleedzot paarnesumus pie zemiem apgriezieniem shii skanja ir paaris reizes izteiktaaka, ja salidizina ar skanju pie paarnesumu sleegshanas diapazonaa 3500-4000rpm.
skanjai raksturiigs svilpienam ar pshh galaa tonis.


tu varbut tagad izdomaji, ka mani parmacijis esi!?

Es jau sen esmu visu aizmirsis...nav tas vecums, lai leekaatu kaa gailiits :wink:
Lietotāja avatars
Scirocco GTX
 
Atbildes: 661
Pievienojies: 2005/Mar/20, 21:35
Atrašanās vieta: RIGA
Braucu ar: Honda Accord Sport Tourer

Atbildēt sicc » 2006/Okt/04, 7:41

mrt rakstīja:labums ir sekojosh - ja mes taisam ljoooti nopietnu dizeli, kur turbina razo nopietnu spidienu (vismaz kadas 2atmosferas), tad strauji atmetot gaazi un samazinot apgriezienus gaisam nav kur likties un tad shis gaiss izveido tik lielu pretestibu turbinai, ka taa saak staties, kas ir bistami, jo shadas darbibas rezultataa var gluzi vienkarsi izjukt turbina... (cik atceros inc man 1x stastija, ka vitne rotoram ir uztaisita taa, ka taa skruvejas ciet normali griezoties, tatad taa atskruvejas...). shads iznakums itkaa neesot nemaz tik nereals, bet nevienam no jums nav nepieciesams, jo neticu, ka kadam no jums ir tik specigi parveidots dizelis.. benzinmotoriem pa vidu ir droseljvarsts, kursh ir pietiekami variigs, bet par cik dizelim tada nav - tatad vienalga! kaa jau TDIclub rakstits - nekadas jegas no vina nav - tiem kam ir jegas no vina pasi zinas!

man pilnīgi viss tapa skaidrs.Paldies :wink:
Lietotāja avatars
sicc
 
Atbildes: 4146
Pievienojies: 2005/Dec/04, 23:27
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: E36

Atbildēt Armo » 2007/Sep/18, 11:54

Šitā diskusija ir diezgan laba izdevusies, vismaz noslēgums...!!! :D
Lietotāja avatars
Armo
 
Atbildes: 254
Pievienojies: 2004/Jan/13, 10:29
Atrašanās vieta: Liepāja - bedru galvaspilsēta

Iepriekšējais

Atgriezties uz Dzinēja tūnings

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi