VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Izpuuteejs

Dzinēja tūnings

Izpuuteejs

Diskusijas par dzinēja jaudas un darbības uzlabošanu
Reklāma
 

Izpuuteejs

Atbildēt Jazzer » 2004/Mai/11, 18:51

Ir ienaacies naudinsh.Gribaas mazliet uzkiileeet savu Passat 16v dohc bet nezinu ar ko saakt.Varbuut paarbuuveet izpluudes sistemu,bet nezinu ko ir veets nemt nost un ko likt klaat.Gribeetos jau zirnekli ielikt bet ko tas dos un cik tas prieks maksaas.Varbuut ieteiksiet ko dariit?Vispaar ir veerts ko dariit sajaa lietaa?
Lietotāja avatars
Jazzer
 
Atbildes: 3366
Pievienojies: 2004/Mai/10, 19:52
Atrašanās vieta: Riga, Purvciems
Braucu ar: :D
Dzinējs: Ir

Atbildēt Nitro » 2004/Mai/11, 19:08

lai nebuutu probleemas ar TA (taa kaa man), tad uzliec galaa kaadu sporta bunduli tonim un viss, bet ja gribi iet uz to lai dabuutu klaat veel ZS tad tur jaaieguulda liels $$
Lietotāja avatars
Nitro
 
Atbildes: 1380
Pievienojies: 2004/Jan/07, 23:13
Atrašanās vieta: Riga
Braucu ar: Bora 1.9 TDI 4motion
Dzinējs: PD130 + GT1749VB

Atbildēt Viesis » 2004/Mai/11, 19:16

A ja nu tiiri teoreetiski es gribeetu iet uz to ZS palielinaashanu ta kas man buutu jaadara un aptuvenaas izmaksas?Tiiri teoreetiski.Sportiska intrese :lol:
Viesis
 

Atbildēt Jazzer » 2004/Mai/11, 19:27

Galiigi sachakareejos ar taam pogaam!!! :oops:
Lietotāja avatars
Jazzer
 
Atbildes: 3366
Pievienojies: 2004/Mai/10, 19:52
Atrašanās vieta: Riga, Purvciems
Braucu ar: :D
Dzinējs: Ir

Atbildēt ajms » 2004/Mai/11, 20:20

Attaisi vallaa teiksim www.sandtler.de ,tas ir sporta detalluu,ekipeejuma utt.katalogu.
ieej izpuuteejos un skaties,tikkai tiem EUR piemet veel min.25%!!!
VW Golf 1.8 16V ,nu resnaaku trubu par 60 mm tur nevajag ,nu un tad skaiti!
Ja taisa tepat ,tad zirneklis ir 170Ls+truba+rezonators Powersprint~110Ls+ (tikkai attieciigam motoram ,uz dullo nevar)Powersprint bunduli~200-240Ls+uzlikssana un spied pedaali!!!Tas man liekas ir leetaakais variants,tuuliit te peec mana teksta te paraadiisies veel lielaakas cenas!Tur jau nav gala ne gudriibaam ,ne cenaam!:)un ir dazzaadu firmu razzojumi.
Var taisiit ,kaa es saku tepat(ir cilveeki ,kas taisa kvalitatiivi sportam),bet tad ar TA buus probleema,a rezultaats nebuus sliktaaks!
Man uz jaudas stenda sporta auto visslielaakaa jauda(nebija maz 1.6i 8v motoram) bija zirneklis un taisna truba cauri bundulim:),pats briiniijos!bet tad ar db bija probleema!a citam motoram dabuuju ielikt rezonatoru un paceelaas jauda ,bet taa bez naudas var palikt eksperimenteejot!!!nu optimaalais variants jau ir zinaams.
a ielai jau var saakt ar zirnekli,pareizu resnuma trubas attieciigam motoram un izpuuteejs gan jaapeerk ,lai TA var izziet! Remus-u var man liekas ap 160Ls dabuut.
Bet viss tas ir praatiigi jaaapdomaa!Uz dullo var tik auzaas iebraukt,saliksi pa sstuku un neies:)))

AJmotorsports.
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt Duke » 2004/Mai/12, 9:46

Jazzer: nedaudz teorijai apskati http://www.402.lv/

bet maksāt tas viss var atkarībā no tā kā izdodas atrast. Mošk kāds bomzis pārdos reāli labu mantu pa 10Ls, mošk letāk par 100 neatradīsi, bet mošk samaksāsi 1000.

Priekš tam cilvēkam dotas divas rokas un galva un acis un ausis. IZPĒTI tirgu, gan Latvijas gan ārzemju.
Par .de cenām bez 25% pielikšanas iesaku citu formulu: Tik cik tur ir EUR aptuveni tik tas Tev izmaksās latos.
Lietotāja avatars
Duke
 
Atbildes: 149
Pievienojies: 2004/Apr/05, 10:18
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt ajms » 2004/Mai/12, 12:42

Ar EUR no taa kataloga -Sandtler,taa gluzzi nav ,jo zinu! piem.265EUR=veikals ~220LS!
Citur varbuut daargaak,kas to zin!

AJmotorsports.
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt Skyforger » 2005/Jūl/31, 1:56

es te lasu lasu nesmu nekaads gudrais man vajag izputeju gribu sport liidz 100LS ko man likt moš tikai sporta bunduli vai ko tur Par apskati vis poh sencis visu sarunaas ja neatbilst kaukas.pasakat luudzu Līdz 100 LS izpūtēju vajag kas iespējam palielinātu jaudu
Lietotāja avatars
Skyforger
Izraidīts no foruma
 
Atbildes: 328
Pievienojies: 2005/Jūl/28, 19:13


Atgriezties uz Dzinēja tūnings

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi