VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - 3-lietas,jaudas palielināšanai

Dzinēja tūnings

3-lietas,jaudas palielināšanai

Diskusijas par dzinēja jaudas un darbības uzlabošanu
Reklāma
 

Atbildēt NarchiX » 2004/Feb/02, 15:00

Ja Tu tā saki :oops:

Vienīgi tanīs lapās precīzi neatceros linku, bet bija Vācijas BMW kautkāda oficiāla kluba laba, kur tiešām bij rakstīts, ka tas filtrs viņam reāli neko nedod :-k

Vienalga neuzskatu, ka Sportech rīkojās pareizi liedzot iespēju komentēt šo rakstu un neuzrādot ticamākus rezultātus (ar zīmuli vai pildspalvu rasktīti rezultāti nav objektīvi)

Nepārstāvu ne Duke (kurš man liekas bija galvenais oponents) ne Sportech
Konkurence diemžēl mūsdienās nav godīga no kā, diemžēl, cieš pircējs :cry:

PEACE
Lietotāja avatars
NarchiX
 
Atbildes: 857
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:35
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt viesis » 2004/Feb/02, 15:02

Kaa juus domaajat ko konkurenti dariis ja izdzirdees ka ar Pipercross var ieguut reaalu jaudas pieaugumu 7 Zs ? Protams centiisies sadirst ka tas viss ir bullshits un vinjiem tas izdevaas Ja reiz Narchix uzkjeeraas.
Es straadaaju vienaa lielaa kompaanijaa par marketinga speciaalistu un mees veicaam savas produkcijas testu (tikai nesmejaties, bet tas bija shampuuns :)
Testa rezultaats bija baigi pozitiivs un mees saakaam gatavot reklaamas kampanju. Konkurenti to uzzinaaja saaka taisiit pretkampanju un tad mees saprataam, ka mums nekas neizdosies, jo pretiniekiem lielu naudu iedeva no aarzemju fondiem. Bet mees jau bijaam izteereejushi savai produkcijai lielus liidzekljus.

Stulbi tie konkurenti izriikojas un es shoreiz esmu Pipercross pusee, jo situaacijas lidziigas.
viesis
 

Atbildēt viesis » 2004/Feb/02, 15:06

aizmirsu piebilst, ka mees savu reklaamas kampanju nepalaidaam, jo zinaajaam ka konkurents ar savu budzetu uzvarees, bet vinsh konkreeti bija sacepis visaadu bullshitu.

Pipercross pareizi darija, ka atstaaja savu rakstu jo iistie cilveeki jau saprot kur patiesiiba sleepjas ;)

Un uz 192Zs + 7 Zs ir pilniigi normaals pieaugumus. savaadaak buutu ja taads +7 buutu redzams uz kautkaada Opel Corsa ar 60 Zs ;)
viesis
 

Atbildēt NarchiX » 2004/Feb/02, 15:12

Es nesaku, ka 7zs ir pārāk liels pieaugums, tas tiešām ir normāli varētu vēlēties pat vairāk, vienkārši šinī gadījumā tika izvirzīts oponējošs raksts oficiālā BMW mājaslapā (nepatīk man atkārtoties)
Nevis kautkāds nenormāli finansēts pasākums, vienīgais ko Sportech lika pretīm bija šie ar zīmuli pierakstītie rezultāti :oops:
Lai jau tā būtu, ka tie, kam jāsaprot saprata, bet nu es uzskatu, ka savu viedokli kaut nedaudz bet tomēr vajadzētu mēģināt aizstāvēt, ja reiz tāds ir radies :wink:

Viss mans pēdējais posts šinī sakarā, negribu ne ar vienu kašķēties 8)
Lietotāja avatars
NarchiX
 
Atbildes: 857
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:35
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt type44 » 2004/Feb/02, 15:19

NarchiX rakstīja:Ja Tu tā saki :oops:
Vienalga neuzskatu, ka Sportech rīkojās pareizi liedzot iespēju komentēt šo rakstu un neuzrādot ticamākus rezultātus (ar zīmuli vai pildspalvu rasktīti rezultāti nav objektīvi)


Nu komentēšana ir laba lieta. Ja ir raksts par kautkādu tūnētu auto tad viss ok.
Bet kā parādās raksts par kautkādu lietu, tā nezinu kapēc aktīvākie komentētāji pēkšņi ir konkurenti, kas cītīgi cenšās to visu nolikt. Un kā mēs zinam nolikt var visu. Tas nekas ka liela daļa informācijas nav patiesa un nebalstās uz paša testiem, bet nu galvenais ir ieriebt.

Tāpēc arī komentēšanas iespējas ir liegtas.

Piemēram šis pats vwmotion.lv mums pagaidām viss ir OK.
Bet piemēram atnāks kautkādi frukti no citiem portāliem un sāks nolikt VW. Sakot VW SUX. VW ir miskaste u.t.t.

Protams, šādi teksti tiks dzēsti. Un tad tie kas teica ka VW Sux, citos portālos sūdzēsies ka VWmotion dezinformē, jo viņi redz izdzēsa to tekstu kur es teicu ka VW Sux. Jo īstēnībā VW Sux, bet viņi to negrib atzīt.

Kurā pusē šoreiz ir taisnība ? un vai patiešām mums vajadzētu šeit tādus tekstus kā "vw sux un ir miskaste" atstāt ? Un ja šādi teksti atkārtojas katru dienu 5x ? Tad protams ar to mēs sāksim cīnīties. Un tad kāds no portāla tiks atslēgts (izbanots) un tas kas tiks izbanots skries pasaulē taisnību meklēt.
Viņš to arī atradīs jo sameklēs piecus citus forumus kur saka ka VW Sux. tad norādīs atsauci uz tiem portāliem un būs priecīgs, ka tomēr pierādija ka VW Sux.

es ceru, ka Jūs sapratāt manu dziļo domu.
Lietotāja avatars
type44
 
Atbildes: 176
Pievienojies: 2004/Jan/05, 15:32

Atbildēt NarchiX » 2004/Feb/02, 15:26

Tas ka latviešiem brīžam ir tāds kaitīgs ieradums aiz skaudības vai kā apmelot un noliegt visu to kā viņam nav es zinu :wink:

Tāpēc es ļoti priecājos par šābrīža portāla apmeklētājiem, kuri tiešām ir saprātīgi, atjautīgi, asprātīgi un draudzīgi noskaņoti pret visiem =D>

Ceru, ka tā tas arī paliks un tāda suņu riešanās, kas šobrīd ir novērojama iauto šeit nekad nebūs [-o<
Lietotāja avatars
NarchiX
 
Atbildes: 857
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:35
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt NarchiX » 2004/Feb/02, 15:27

Viss sākam runāt par trīs lietām jaudas palielināšanai :!:
:arrow: WELCOME
Lietotāja avatars
NarchiX
 
Atbildes: 857
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:35
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt type44 » 2004/Feb/02, 15:38

Nu labi. Mēs jau galīgi nobīdijāmies no tēmas ;)

Ko tauta saka par Ractive trubām ?
Es domāju šito paņemt http://www.sportech.lv/product_info.php?products_id=516
izskatās baigi iespaidīgi un pats galvenais līdz šim nav īpaši daudziem tāda redzēta.
Pēdējo reizi labojis type44 - 2004/Feb/27, 13:11, labots 1 reizi.
Lietotāja avatars
type44
 
Atbildes: 176
Pievienojies: 2004/Jan/05, 15:32

Atbildēt NarchiX » 2004/Feb/02, 16:43

Būs riktīgs trobelētājs :wink Varbūt pat par daudz :!: :

:arrow: Type44
Kas Tev īsti ir par autiņu???
Lietotāja avatars
NarchiX
 
Atbildes: 857
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:35
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Richa » 2004/Feb/02, 18:39

Mans viedoklis Ir tas tik butu kaut kas ja vienigi bus kur likt Bet manuprat tiesi tas kas vajadzigs Un skana ari citi pamanis :-({|=
Lietotāja avatars
Richa
 
Atbildes: 872
Pievienojies: 2004/Jan/21, 15:31
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt Mārtiņš » 2004/Feb/27, 4:10

mna versija jaudas palielināšanai. 1ieplūdes -izplūdes sistēmas pārveidošana.2chiptuning 3spara rata atvieglošana(domāts padarīt to vieglāku vai nomainīt pret vieglmetāla) Var uz kādu dragu ieliet arī lidmašīnas degvielu. patiesībā esmu mazliet atklājis savus šīsvasaras plānus ko taisos darīt ar savu corrado. :-$
Mārtiņš
 
Atbildes: 147
Pievienojies: 2004/Feb/26, 1:15
Atrašanās vieta: Jelgava

Atbildēt NarchiX » 2004/Feb/27, 10:04

Mārtiņš rakstīja:mna versija jaudas palielināšanai. 1ieplūdes -izplūdes sistēmas pārveidošana.2chiptuning 3spara rata atvieglošana(domāts padarīt to vieglāku vai nomainīt pret vieglmetāla) Var uz kādu dragu ieliet arī lidmašīnas degvielu. patiesībā esmu mazliet atklājis savus šīsvasaras plānus ko taisos darīt ar savu corrado. :-$
°

Pāris nepilnības un svarīgi iztrūkumi Tavā projektā ;)
1) Pirmām kārtam vajag uzlikt vieglākus siksnu piedziņas šķīvjus, lai rotējošā masa būtu mazāka, citādi atvieglotā kloķene var nedot vēlamo rezūltātu ;)
2) Otrām kārtām VW grupas mašīnām īpaši tām līdz 95gadam (par jaunākām nezinu) ir nepieciešama ieplūdes un izplūdes sistēmas pieslīpēšana, jo savienojuma vietās, kur, piemēram, gaisa plūšanas caurums ir 5mm, salaiduma vietās ir nobīde par vidēji 1mm uz vienu vai ortu pusi ;)
Nevajag te gudrīšiem gudri stāstīt, ka vajag radīt gaisa mutuli, lai tas labāk sajauktos ar gaisu, tāpēc mums ir sprauslas, kuras diezgan labi sajauc to degmaisījumu ar gaisu (degvielas izsmidzināšanas procesā) Un tie liekie mutuļi un nevajadzīgie sašaurinājumi, nelīdzenie kanāli pirms un pēc ieplūdes un izplūdes kolektora dod vērā ņemamus jaudas zudumus!

Čips pēc manām domām ir ahūni dārgs un parastajām mašīnām (bez turbo un kompresoriem) no čipa jēga maza :roll:

Tādas man tās domiņas
Lietotāja avatars
NarchiX
 
Atbildes: 857
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:35
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt type44 » 2004/Feb/27, 13:10

NarchiX rakstīja:Būs riktīgs trobelētājs :wink Varbūt pat par daudz :!: :
:arrow: Type44
Kas Tev īsti ir par autiņu???

To trubu es biju plānojis likt uz sava nākamā auto, kas taps Sportech paspārnē.
Tagad es nevaru izlemt, ko īsti iegādāties, jeb pareizāk sakot kas visvairāk tūnējas.
Pagaidām ir divi varianti. Vai nu Honda Civic (jo tai patiešām var uzlikt dzīvu/nedzīvu), vai VW Golf III, kam arī daudzko var uzlikt, bet ne tik daudz cik Hondai.
Bet pagaidām pa 99% esmu nosliecies uz VW Golf III pusi. Jo tā kā auto būs sportech'a karognesējs (sportech uzlīmes, tāpat kā uz ILMS_S2) tad sportech man šīs daļas dos ar ĻOTI lielu atlaidi, un viņiem daudzkas arī ir pieejams tieši uz Golf III.

Glāžu savilcēji jau ir. Stabulnieku sajaucēja filtrs jau ir (hehe. tā tulkojas vārds Piper Cross :) ). Tagad nevaru izlemt kādu trubu īsti likt. Vienu dienu gribas kautko smuku, otru atkal kautko skaļu. Īstenībā nav nemaz tik viegli izvēlēties tās daļas.
ā un nopietna skaņas sistēma arī jau ir sagatavota. atliek tagad tikai nopirkt pašu VW Golf III :lol:
Lietotāja avatars
type44
 
Atbildes: 176
Pievienojies: 2004/Jan/05, 15:32

Atbildēt NarchiX » 2004/Feb/27, 13:21

:arrow: Ne man Tev jāstāsta, pats esi gana gudrs ;)

Bet man šobrīd optimāls liekas risinājums kad var uzgriezt to galu virsū un vest sievasmāti uz veikalu, tad atvest viņu mājās noskrūvēt to korķi, iemest bagāžniekā un uz dragu prom :twisted:

ps. Tu man neatbildēji par tām specifiskajām Eclipse daļām ??? :wink:
Lietotāja avatars
NarchiX
 
Atbildes: 857
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:35
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt NarchiX » 2004/Feb/27, 13:23

Patiesībā man ar būtu pagrūti izvēlēties starp civic VTEC un GTi golfu Mk3, lai gan ja būtu iespēja dabūt ABF, tad nu točna ņemtu Mk3, personīgais viedoklis ;)

Lai veicas izvēlē, ceru, ka VW nepametīsi, kā nekā gaidam vēl to WEBu
Lietotāja avatars
NarchiX
 
Atbildes: 857
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:35
Atrašanās vieta: Rīga

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Dzinēja tūnings

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi