VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - VW Lupo 1.7 SDI

Dzinēja tūnings

VW Lupo 1.7 SDI

Diskusijas par dzinēja jaudas un darbības uzlabošanu
Reklāma
 

Re: VW Lupo 1.7 SDI

Atbildēt androns » 2014/Jūl/07, 9:31

rekur kurš arī nodarbojas ar čipošanu teica, ka ir.

Es arī uzskatu, ka ir. Tas tāds ātrais variants, kā piedabūt nelielu jaudu klāt.
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Re: VW Lupo 1.7 SDI

Atbildēt envy » 2014/Jūl/07, 10:03

Čipo nost! nav ko ņemties ar to pārbūvi. To lai dara visādi foruma frīki kā Ugisons :aiwa:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: VW Lupo 1.7 SDI

Atbildēt Ugisons » 2014/Jūl/07, 11:07

envy rakstīja:Čipo nost! nav ko ņemties ar to pārbūvi. To lai dara visādi foruma frīki kā Ugisons :aiwa:

neizrunājies :aiwa:
BMW E91 2.0D + CHIP
VW T5 2.0TDI CR
(EX)ŠKODA OCTAVIA II 1.9tdi 09"
CAN AM Outlander 800XT EFI H.O.
(EX)BMW 530D E61 170kw
(EX)VW TOURAN 2.0tdi BKD
(EX)VW PASSAT B5 1.9TDI AFN+CHIP daily (Vislabākās atmiņas)
Lietotāja avatars
Ugisons
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 3677
Pievienojies: 2009/Mar/21, 22:12
Atrašanās vieta: Vangaži, Rīga
Braucu ar: E91
Dzinējs: Dīzelis

Re: VW Lupo 1.7 SDI

Atbildēt sociofobs » 2014/Jūl/07, 11:57

envy rakstīja:Čipo nost! nav ko ņemties ar to pārbūvi. To lai dara visādi foruma frīki kā Ugisons :aiwa:



Ja man būtu tam vieta, laiks un resursi, tad pats labprāt sāktu ar šīm lietām ņemties, bet tā nu ir, ka laiks ir pārsvarā tikai darbam un nevaru pat diži atļauties savu auto atstāt servisā uz dažām dienām, jo darbs ir tiešā veidā saistīts ar manu auto.
sociofobs
 
Atbildes: 13
Pievienojies: 2013/Okt/31, 12:12
Braucu ar: VW Lupo
Dzinējs: 1.7 SDI

Re: VW Lupo 1.7 SDI

Atbildēt vilis » 2014/Jūl/07, 22:22

sociofobs rakstīja:
androns rakstīja:nespried pēc tā. Kā jau jebkurai lietotai mašīnai - tā ir loterija ko nopirksi ... nu nevar pie pirkšanas par visu pārliecināties. Man neviena no trijām turbodiesel mašīnām nav radījusi lielas problēmas, kas būtu saistītas tieši ar turbīnas esamību.
Divi IV golfi TDI un e39 BMW 3.0d


Nu man bija arī audi 80 1.6td, ar kuru nobraucu gandrīz gadu. Nopērkot, likās ka iet ļoti labi, bet paejot gadam, sāku manīt, ka jauda manāmi pazudusi, un pazudusi tieši tad, kad ieslēdzas turbīna. Iespējams ka man tā visa negatīvā pieredze bij dēļ veciem auto, nejau motors tur bija vienīgās problēmas, bet nu, man liekas ka turbīna - tas ir liels pluss un liels mīnuss vienlaicīgi. SDI, tur nav turbīnas, kurai nobrukt, kā viņš iet, tā iet. Kaut kā vairāk sliecos uz vienkāršību, man vispār pat no elektronikas mašīnā, no ekstrām, vienīgais, ko vajag, ir elektriskie logi ;) neskaitot to, jo mazāk visādu shēmu, jo labāk, mehānika ne tuvu tā nepieviļ, kā to mēdz darīt elektronika. Tagad arī, salīdzinot savu lupo ar iepriekšējo audi 80, lupo bez turbīnas iet tāpat, kā tas 80nieks ar turbīnu, tikai te par turbīnu nav jauztraucas un jārausta galva, kādēļ iepriekš bij labāks rāviens, a tagad švakāks palicis. uz TDI arī metu aci, tas būtu kāds pasvaigāks par 90to gadu A3, 1.9TDI, bet ņemot lupo piedomāju arī par finansēm un mazliet uz priekšu, lai atpelnās auto, plus sanāk citām investīcijām.
Jautājums tomēr nemainas, tad ir vērts šo lupo čipot, vai nav? :D

kā var pazust jauda ieslēdzētos turbīnai? :esmu_lol: tev viņa gaisu sūca ārā n o dzinēja, nevis pūta iekšā :mhihi: vecie td tak vispār ir vienkārši kā āmurs. neapvaino jies, bet šķiet ka tev vnk ir kāds stereotips uz turbīnām, bet pa tēmu čipo nost to sdi
Lietotāja avatars
vilis
 
Atbildes: 662
Pievienojies: 2009/Mar/18, 20:23
Atrašanās vieta: kuldiga
Braucu ar: audi80 b4
Dzinējs: 1.9tdi

Re: VW Lupo 1.7 SDI

Atbildēt sociofobs » 2014/Jūl/08, 12:25

vilis rakstīja:kā var pazust jauda ieslēdzētos turbīnai? :esmu_lol: tev viņa gaisu sūca ārā n o dzinēja, nevis pūta iekšā :mhihi: vecie td tak vispār ir vienkārši kā āmurs. neapvaino jies, bet šķiet ka tev vnk ir kāds stereotips uz turbīnām, bet pa tēmu čipo nost to sdi


Neesmu mehāniķis, vienkārši saku ka ar turbīnām man nav veicies :) un ja runa vēl ir par lupo, tad ir divi TDI varianti no rūpnīcas, kas ir 1.2 un 1.4 tdi, par abiem nav nekādas labās atsauksmes. Pārbūvēt 1.7 par tdi būtu super, bet tam man nav ne laika, ne resursu, ne arī vēlos izmest tādu naudu par šo auto, jo kā nākamo auto ir doma ņemt audi a3, 1.9tdi.
Nu bet ja auto netiek jāts, tad kā gada laikā var tik manāmi pasliktināties jauda motoram, ja turbīnai nav vainas un tā strādā?
sociofobs
 
Atbildes: 13
Pievienojies: 2013/Okt/31, 12:12
Braucu ar: VW Lupo
Dzinējs: 1.7 SDI

Re: VW Lupo 1.7 SDI

Atbildēt vilis » 2014/Jūl/08, 20:48

tur tak simtiem variantu bez turbo var būt. ir tādi cilvēki kas domā ka var 20 gadus braukt ar vienu un to pašu degvielas ,gaisa filtru. es vēl padomātu vai vispār izmest tos 120 eiro par čipošanu, it īpaši ja jau tiek apspriesta doma par citu auto
Lietotāja avatars
vilis
 
Atbildes: 662
Pievienojies: 2009/Mar/18, 20:23
Atrašanās vieta: kuldiga
Braucu ar: audi80 b4
Dzinējs: 1.9tdi

Re: VW Lupo 1.7 SDI

Atbildēt sociofobs » 2014/Jūl/09, 13:37

vilis rakstīja:tur tak simtiem variantu bez turbo var būt. ir tādi cilvēki kas domā ka var 20 gadus braukt ar vienu un to pašu degvielas ,gaisa filtru. es vēl padomātu vai vispār izmest tos 120 eiro par čipošanu, it īpaši ja jau tiek apspriesta doma par citu auto


filtri tika mainīti un auto bija diezgan kopts :) a tā doma par citu auto ir plānos pēc gada, nejau tuvākajā laikā. pagaidām turpināšu braukāt ar lupo vēl labu laiku.
sociofobs
 
Atbildes: 13
Pievienojies: 2013/Okt/31, 12:12
Braucu ar: VW Lupo
Dzinējs: 1.7 SDI

Iepriekšējais

Atgriezties uz Dzinēja tūnings

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi