VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - 16vaarstiigo motoru jaudas palielinashana

Dzinēja tūnings

16vaarstiigo motoru jaudas palielinashana

Diskusijas par dzinēja jaudas un darbības uzlabošanu
Reklāma
 

16vaarstiigo motoru jaudas palielinashana

Atbildēt Scirocco GTX » 2005/Jūl/03, 23:24

Mekleejot info par motora darbiibas speeju palielinaashanu uzduuros shim te:

Can A Stock 16v Exhaust Cam Be Used As An Intake Cam?
-----------------------------------------------------

If you've been reading vortex forum, a tuner/builder/racer of
championship A2s since '90 gave some concrete data concerning
the use of the exhaust cam as the intake cam. Here's his quote:

"If you want some cheap horse power then take a second exhaust cam,
cut off the end and install as an intake(this as 10.2mm of lift over
the 9.6mm euro intake and I think, only 8.8ish on the US spec) you
then re-machine the woodruff key slots in both cams to enable a phase
angle of 106 degrees. You then need to install them with a 106 degree
peak opening point on both symetrically. This coupled with fitting
larger exhaust valve seats that enable the use of the 28mm valve and
not the 27mm seat you have now with your 28mm valve, makes a good 155hp
with a suitable exhaust system. You also get an additional 800rpm
attached to your power band (60% of this at the lower end I may add).


Veeleetos kaada gudraaka par mani speciaalista viedokli shajaa sakaraa, izklausaas jau nu tiiri iespeejami :)
Lietotāja avatars
Scirocco GTX
 
Atbildes: 661
Pievienojies: 2005/Mar/20, 21:35
Atrašanās vieta: RIGA
Braucu ar: Honda Accord Sport Tourer

Atbildēt ArmandsS » 2005/Jūl/04, 0:11

Kurš grib iztulkot.
Lietotāja avatars
ArmandsS
 
Atbildes: 4197
Pievienojies: 2005/Mar/28, 13:36
Atrašanās vieta: ventspils
Braucu ar: AE115 awd@Pajero jdm
Dzinējs: 7a-fe@4m40

Atbildēt MUKACIS » 2005/Jūl/04, 7:39

Jā latviešu mēlē derētu gan. :wink: :wink: :wink:
MUKACIS
 
Atbildes: 16
Pievienojies: 2005/Apr/06, 12:05
Atrašanās vieta: Rīga,Teika

Atbildēt inc » 2005/Jūl/04, 12:07

Ja jūs vēlaties lētu zigaspēku palielināšanu tad ņemiet otru izplūdes sadaleni, nogriežiet tai galu in liecies ieplūdes vietā ( pacēlums ir 10.2 mm pret9.6 mm eiropas motoram un es domāju 8.8 mm ASV tirgus motoram.) Tad vajag pārtaisīt zobratu atslēgas vietas tā lai fāzu leņķis būtu 106 grādi. Tad sadalenes ir jāieliek tā lai pīķa atvēršanās punkts būtu 106 grādi abām simetriski. Tas ir saistīts ar iespēju izmantot lielākas vārstu sēžas (28 mm) Šis pasākums ļauj iegūt 155 ZS ar atbilstošu izplūdes sistēmu. Turklāt jūs iegūstat papildus 800 RPM griezes momenta līknei (60 % no tiem zemajos apgriezienos).



Jā, šitai ir diezgan plaši izmantots pasākums, arī Latvijā diezgan populārs.
inc
 

Atbildēt ArmandsS » 2005/Jūl/04, 12:11

Kāpēc uz citiem DOHC ieplūdes koletoriem ir tāds rimbulītis,uz pirmā cilindra,un uz citiem nav. Ar ko viņi atsķiras ,ja atšķiras :?: Vakar tādu redzēju,arī KR dzinējs .
Lietotāja avatars
ArmandsS
 
Atbildes: 4197
Pievienojies: 2005/Mar/28, 13:36
Atrašanās vieta: ventspils
Braucu ar: AE115 awd@Pajero jdm
Dzinējs: 7a-fe@4m40

Atbildēt inc » 2005/Jūl/04, 12:22

Cik zinu ir divi 16 V ieplūdes kolektori atšķirība ir diametrā, turklāt diezgan ievērojama :roll:
inc
 

Atbildēt AndrisV » 2005/Jūl/04, 12:30

42 / 50
Lietotāja avatars
AndrisV
 
Atbildes: 111
Pievienojies: 2004/Mai/26, 0:35
Atrašanās vieta: Kredītžurku zeme

Atbildēt Remus » 2005/Jūl/04, 13:50

Tieshi taa, atskjiras iepluudes kolektora diametrs, gandiiz par centimetru. Man arii ir kolektors ar to ziimogu, tur ir izgatavoshanas gads un veel kautkaadi cipari, manam ieprieksheejam 16V taada ziimoga nebija, varbuut tas ir atkariigs vai tas KR vai PL :? Sestdien savam 16V mainiiju sprauslas, kas bija galiigi beigtas un teceeja takaa dusha. Tagad auto ir atmodies, vajag tikai sareguleet.

Varbuut kaads var ieteikt, ko dariit ar kartera ventilaaciju? Jo kad jaucu savu aaraa, visas trubas tjipa ar elju, vai var vienot nost taas kartera ventilaacijas sljaukas, palaist atmosfeeraa? Labi tas, ka taa sljauka iet uz gaisa filtra kasti ir skaidrs, bet nafig vinja veel iet uz iepluudes kolektoru???
Lietotāja avatars
Remus
 
Atbildes: 135
Pievienojies: 2004/Jan/31, 15:18

Atbildēt KenFolds » 2005/Jūl/04, 14:32

Remus rakstīja:Tieshi taa, atskjiras iepluudes kolektora diametrs, gandiiz par centimetru. Man arii ir kolektors ar to ziimogu, tur ir izgatavoshanas gads un veel kautkaadi cipari, manam ieprieksheejam 16V taada ziimoga nebija, varbuut tas ir atkariigs vai tas KR vai PL :? Sestdien savam 16V mainiiju sprauslas, kas bija galiigi beigtas un teceeja takaa dusha. Tagad auto ir atmodies, vajag tikai sareguleet.

Varbuut kaads var ieteikt, ko dariit ar kartera ventilaaciju? Jo kad jaucu savu aaraa, visas trubas tjipa ar elju, vai var vienot nost taas kartera ventilaacijas sljaukas, palaist atmosfeeraa? Labi tas, ka taa sljauka iet uz gaisa filtra kasti ir skaidrs, bet nafig vinja veel iet uz iepluudes kolektoru???


uz iepluudi iet deelj muusu zemes zaljajiem draugiem! lai tipa tie suudi kas naak no kartera neiziet atmosfeeraa un kautkur enoseezhaas, taapeec tie tiek sadedzinaati!!!!! es vakar kaa reiz shito pashu shteli peetiiju un shtukoju kur lai izvada savaadaak to ventilaaciju!!! ir doma ievadiit gais filtra kastee!!! tad itkaa vareetu gaisa meeriitaajs preciizaak straadaat!!! bet domaaju par to ka vai tik tie elljas tvaiki man neaizdirsiis gaisa filtru paaraak strauji!!!
Lietotāja avatars
KenFolds
 
Atbildes: 608
Pievienojies: 2004/Okt/25, 10:54
Atrašanās vieta: Ikshkjile :)

Atbildēt Remus » 2005/Jūl/04, 14:45

Man taa viena truba arii ieiet gaisa filtra kastee, tikai nevis pirms, bet peec gaisa filtra un viss gaisa meeriitaajs un gaisa trubas bija eljainas :(
Lietotāja avatars
Remus
 
Atbildes: 135
Pievienojies: 2004/Jan/31, 15:18

Atbildēt KenFolds » 2005/Jūl/04, 15:16

nu fakc ir viens ka kautkas ir jaaizdomaa jo man ar nepatiik ak viss ir eeljains!!! ciet arii nedriixt aizbaast un palaist lai zem haubes puush arii nevar! jau meeginaaju! visa smaka salonaa naak :( mosh kautkaadus filtrus sabaazt? tur tipa staav kautkaads filtrs (stock) tur speciaali pie taam trubaam bet nu vinsh man liekaas tur daudz vairs nefunkcionee!!! es gan vinju ar kerheri un kiimiju izskaloju bet nu tolka nekaada!!! varbuut ir kautkaadi speciali filtrinji??? nevienc nezin???
Lietotāja avatars
KenFolds
 
Atbildes: 608
Pievienojies: 2004/Okt/25, 10:54
Atrašanās vieta: Ikshkjile :)

Atbildēt Alien » 2005/Jūl/04, 15:20

a kapec nedrīkst bāzt ciet???
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt KenFolds » 2005/Jūl/04, 15:23

Alien rakstīja:a kapec nedrīkst bāzt ciet???


iisteniibaa es nezinu :lol: bet nu man liekaas ka kartera ventilaaciju nedriixteetu aizbaast!!! jo kaa nekaa tur tax kautkaads spiediens veidojaas... un tas tiek izvadiits laukaa lai nerastos liekas probzas! vaitad nav taa??? eu nu kaads apskaidrojiet luudzu!
Lietotāja avatars
KenFolds
 
Atbildes: 608
Pievienojies: 2004/Okt/25, 10:54
Atrašanās vieta: Ikshkjile :)

Atbildēt krish » 2005/Jūl/04, 15:54

:shock: Kartera vent nu noteikti nedrīkst bāzt ciet. Motorītim ir jāelpo, citādi spiedīs garām kaut vai tiem pašiem vārstu blīvslēgiem...
Lietotāja avatars
krish
 
Atbildes: 590
Pievienojies: 2004/Jūn/01, 9:43
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt ArmandsS » 2005/Jūl/04, 16:14

Remus rakstīja:Tieshi taa, atskjiras iepluudes kolektora diametrs, gandiiz par centimetru. Man arii ir kolektors ar to ziimogu, tur ir izgatavoshanas gads un veel kautkaadi cipari, manam ieprieksheejam 16V taada ziimoga nebija, varbuut tas ir atkariigs vai tas KR vai PL :? Sestdien savam 16V mainiiju sprauslas, kas bija galiigi beigtas un teceeja takaa dusha. Tagad auto ir atmodies, vajag tikai sareguleet.

Varbuut kaads var ieteikt, ko dariit ar kartera ventilaaciju? Jo kad jaucu savu aaraa, visas trubas tjipa ar elju, vai var vienot nost taas kartera ventilaacijas sljaukas, palaist atmosfeeraa? Labi tas, ka taa sljauka iet uz gaisa filtra kasti ir skaidrs, bet nafig vinja veel iet uz iepluudes kolektoru???
Tas bija KR ,bet manam nav :(
Lietotāja avatars
ArmandsS
 
Atbildes: 4197
Pievienojies: 2005/Mar/28, 13:36
Atrašanās vieta: ventspils
Braucu ar: AE115 awd@Pajero jdm
Dzinējs: 7a-fe@4m40

Nākošais

Atgriezties uz Dzinēja tūnings

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi