VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - ADP motors sportam

Dzinēja tūnings

ADP motors sportam

Diskusijas par dzinēja jaudas un darbības uzlabošanu
Reklāma
 

ADP motors sportam

Atbildēt ASRock » 2011/Jan/25, 23:08

Gribu tuvak vasarai uzbuvet motoru priekss sporta(vel nezinu kada=])

Jo gandriz visur ir klase lidz 1.6l un pec tam lidz 2l,doma buvet tiesi 1.6l.

Par pamatu domaju panemt Audi A4 ADP 1.6 74kw/101HP dzineju,vieniga problema ka vins nav prieks 020 vai 02A karbas.

Ja salidzinot ar parastu golfa motoru piemeram PN,cilinra diametrs ir vienads,virzula gajiens ari,ka ari pirkstu diametrs,sales diametrs.
Atkariba ir virzulos,ADP vini ir isaki=vieglaki(53.7mm pret 66.8mm) ka ari gredzeni ir sauraki (1.2mm un 1.5mm pret 1.5mm un 1.75mm)Domaju ka ADP virzuli deretu un bus labi.

2! galvas atskiras pilnigi,jo viena parasta ar taislo varstu izvietojumu,otra crossflow kur varsti man liekas jabut kaut kada lenki.ADP varsta stienis 7mm,PN 7.95mm.Varstu diametri ADP 39.4mm un 32.8mm pret PN 38.0mm un 33.3mm.

Par iepludi un izpludi un karbu domasim velak,bet ap ieplude-Divi karburatori no Honda Prelude,izplude pastaisits zirneklis,spararats ar sajugu no 1.9TDI,karba 02A.

Jautajums kadas var but problemas buvesana?Kas bus ar kompresiju jo ADP 10.3:1,PN 9:1?Varbut sanak diezgan budzzets un jaudigs motors :D
Pēdējo reizi labojis ASRock - 2011/Jan/27, 21:14, labots 1 reizi.
ASRock
 
Atbildes: 165
Pievienojies: 2010/Sep/13, 22:27

Re: ADP un PN motora hibrids

Atbildēt Marsian » 2011/Jan/25, 23:40

ADP klanis ir 149mm
maini spararatu un skruve klat ari 020 karbu ja kludos palabojiet

ne viens vien jau so celu ar 1.6 ADP ir gajis ;)
viewtopic.php?f=54&t=11792&start=0

+ atnaks AJMS un vel so to pastastis
Lietotāja avatars
Marsian
 
Atbildes: 320
Pievienojies: 2008/Jan/20, 2:02
Braucu ar: wagonu
Dzinējs: pššššš

Re: ADP un PN motora hibrids

Atbildēt ASRock » 2011/Jan/25, 23:50

Marsian rakstīja:ADP klanis ir 149mm
maini spararatu un skruve klat ari 020 karbu ja kludos palabojiet

ne viens vien jau so celu ar 1.6 ADP ir gajis ;)
http://vwmotion.lv/forum/viewtopic.php? ... 92&start=0

+ atnaks AJMS un vel so to pastastis


nesanak pieskruvet 020 karbu,jo skruves cita vieta,klana garums varbut atskiras,bet ka jau rakstiju pirkstu diametrs vienads,var izmantot originalos klanus ja ADP bus garaki
ASRock
 
Atbildes: 165
Pievienojies: 2010/Sep/13, 22:27

Re: ADP un PN motora hibrids

Atbildēt ajms » 2011/Jan/26, 0:28

kaa tad man un veel daudziem staav pie ADP 020, o2A kaarbas bez jebkaadaam paarbuuveem.,,,tu kautko jauc.
149mm klani sajaa dzineejaa arii ir taa "fiška" ;)+galva loti laba neko daudz nepaarbuuveejot.
Ko noziimee sportaa?kaadaa discipliinaa veelies(katraa autosporta veidaa ir tehniskie noteikumi)?Ar to jaasaak, lai zinaatu ko rekomendeet.+- kautko vareetu virspuseeji pastaastiit.
Lai brauktu ar 98 benziinu,kompresijas pakaapei max jaabuut 10,7 .Sis dzineejs standartaa ir loti labs,ipasi neko nepaarbuuveejot.
År mehanisko sprici jauda ir ap 130-140ZS.Mums taads sogad bija sosejaa ,tikkai ar veco 1,8 Gti galvu ;)
Ar Vems domaaju ap 160ZS.
Ar Vēberiem ap 160Zs.Latvijaa vieniigai Formulai ,kas piedalaas sacensiibaas,pamataa ADP bloks +galva 8V ,sadalene ar 11,5mm gaajienu + 2 Vēberi - 201Zs. 170Zs ipassu probleemu nav.Tikkai Veberiem jaabuut ideaaliem un komplektaa ar 40-50 diizeem+eektriska iekaarta peec kuras reguleet ;)Formulai vieniigi pats process atstraadaats 3-4 gados, lai buutu tie 200Zs.

Varbut sanak diezgan budzzets un jaudigs motors :D

sito domu aizmirsti ;)
veel kas,,izmet veel kautkaadu domu so dzineeju krustot ar vecaako motoru virzuliem un veel sazinko.Sitam viss jau ir.Vaarstu atsperes jaapeerk sporta 100%,parastaas nodod metaalaa :)
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: ADP un PN motora hibrids

Atbildēt ASRock » 2011/Jan/26, 0:35

ajms rakstīja:kaa tad man un veel daudziem staav pie ADP 020, o2A kaarbas bez jebkaadaam paarbuuveem.,,,tu kautko jauc.
149mm klani sajaa dzineejaa arii ir taa "fiška" ;)+galva loti laba neko daudz nepaarbuuveejot.
Ko noziimee sportaa?kaadaa discipliinaa veelies(katraa autosporta veidaa ir tehniskie noteikumi)?Ar to jaasaak, lai zinaatu ko rekomendeet.+- kautko vareetu virspuseeji pastaastiit.
Lai brauktu ar 98 benziinu,kompresijas pakaapei max jaabuut 10,7 .Sis dzineejs standartaa ir loti labs,ipasi neko nepaarbuuveejot.
År mehanisko sprici jauda ir ap 130-140ZS.Mums taads sogad bija sosejaa ,tikkai ar veco 1,8 Gti galvu ;)
Ar Vems domaaju ap 160ZS.
Ar Vēberiem ap 160Zs.Latvijaa vieniigai Formulai ,kas piedalaas sacensiibaas,pamataa ADP bloks +galva 8V ,sadalene ar 11,5mm gaajienu + 2 Vēberi - 201Zs. 170Zs ipassu probleemu nav.Tikkai Veberiem jaabuut ideaaliem un komplektaa ar 40-50 diizeem+eektriska iekaarta peec kuras reguleet ;)Formulai vieniigi pats process atstraadaats 3-4 gados, lai buutu tie 200Zs.

ooo,paldies vienkarsi man metajas dzinejs kkur un paris dienu atpakal redzeju karbu no audi A4 1.6 ar pilnigi citiem stiprinajumiem neka 02A un 020.
Par sporta veidu,domaju kkas saistits ar krossu,rally.man liekas street klasei vajag daudzak naudas lai vinnet,bet ta un ta bus jamekle kadi partneri,lai piedalities sacensibas.vispirms ir detalas lai uzbuvet dzineju,pec tam kuzovu utt.

Ko teiksi par karburatoriem no Hondas?es vel neesmu petijis,zinu ka stav divas un iet sitas hondas loti labi
ASRock
 
Atbildes: 165
Pievienojies: 2010/Sep/13, 22:27

Re: ADP un PN motora hibrids

Atbildēt ajms » 2011/Jan/26, 1:12

par mocu karboratoriem neko nezinu un nesaprotu :D
Jauni 2 Veberi maksaa 450Ls +50Ls diizeem :)
Es tirgoju muusu Juniora sosejnieka MK2 kuzavu pilnaa komplekltaacijaa bez agregaatiem ,bremzeem,amortizatoriem ar dugaam un sertifikaatiem,tehnisko pasi.Labs krosam un folkreisam buutu.Sosejai mums moraali novecojis .
Attēls
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: ADP un PN motora hibrids

Atbildēt ASRock » 2011/Jan/26, 9:15

ajms rakstīja:par mocu karboratoriem neko nezinu un nesaprotu :D
Jauni 2 Veberi maksaa 450Ls +50Ls diizeem :)
Es tirgoju muusu Juniora sosejnieka MK2 kuzavu pilnaa komplekltaacijaa bez agregaatiem ,bremzeem,amortizatoriem ar dugaam un sertifikaatiem,tehnisko pasi.Labs krosam un folkreisam buutu.Sosejai mums moraali novecojis .
Attēls


Is domaju par kabiem no Honda Prelude 1.8,Dual Carb.ne par mociem=]500ls par kabiem musu laika neriali=]prieks folkreisa zel ka karbjus ta ari ADP motoru likt.cik par kuzovu ar dugam un pasi?
ASRock
 
Atbildes: 165
Pievienojies: 2010/Sep/13, 22:27

Re: ADP un PN motora hibrids

Atbildēt ajms » 2011/Jan/26, 11:24

kuzavs 400Ls .
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: ADP un PN motora hibrids

Atbildēt jurgis_L » 2011/Jan/26, 12:44

uff. Nekāds budžeta gāžamais no šitā nesanāk. Tāpat diezgan daudz sanāk ieguldīt.

man bija AFT motors. Viss tas pats (galva, īsie klaņi utt) tikai parastais motora bloks. Ne alumīnija. Alumīnija blokam varētu būt problēmas ar 020 kārbu pieskrūvēšanu, lai gan nez.

Vari uz tās A4 galvas uzkrāmēt moča droseles. Elektronisko vadību (VEMS, MegaSquirt vai lētajā vāriantā kādu opeļa šprici (nezinu vai šis variants strādā)). Uzlikt normālus smidzinātājus, droselēm taures galā un viss.
Bija man tāds komplekts savākts. Bija gan Megasquirts, gan droseles, gan zirneklis, gan motors ar vīlētu galvu un balansētu kloķeni/sparratu. Izgāja kaudzēm naudas un beigās aizgāju pa otru taciņu. Tagad man ir 190Zs TDI motors. Patēriņš smieklīgs, grieze ārprātīga.
Lietotāja avatars
jurgis_L
 
Atbildes: 1717
Pievienojies: 2005/Aug/29, 20:14
Atrašanās vieta: Kuldīga, Ventspils
Braucu ar: Golf 2 TDI Syncro / Audi Coupe Q
Dzinējs: 1.9 TDI / 2.6 V6

Re: ADP un PN motora hibrids

Atbildēt ASRock » 2011/Jan/26, 20:42

jurgis_L rakstīja:uff. Nekāds budžeta gāžamais no šitā nesanāk. Tāpat diezgan daudz sanāk ieguldīt.

man bija AFT motors. Viss tas pats (galva, īsie klaņi utt) tikai parastais motora bloks. Ne alumīnija. Alumīnija blokam varētu būt problēmas ar 020 kārbu pieskrūvēšanu, lai gan nez.

Vari uz tās A4 galvas uzkrāmēt moča droseles. Elektronisko vadību (VEMS, MegaSquirt vai lētajā vāriantā kādu opeļa šprici (nezinu vai šis variants strādā)). Uzlikt normālus smidzinātājus, droselēm taures galā un viss.
Bija man tāds komplekts savākts. Bija gan Megasquirts, gan droseles, gan zirneklis, gan motors ar vīlētu galvu un balansētu kloķeni/sparratu. Izgāja kaudzēm naudas un beigās aizgāju pa otru taciņu. Tagad man ir 190Zs TDI motors. Patēriņš smieklīgs, grieze ārprātīga.


Man detalas neprasa ieguldijumos lielos,ir motori,ir sprices,ir karbas utt.Stradaju autokapseta ka ne ka=]Zinu ka TDI iet labi,bet vins tiesam prasa lielos ieguldijumos,jo man tikai pliki ir+VNT 20 turbinas.Ir ari metinasanas ierices,instrumetns,paceltajs un pieredze autoremonta=]
ASRock
 
Atbildes: 165
Pievienojies: 2010/Sep/13, 22:27

Re: ADP un PN motora hibrids

Atbildēt ajms » 2011/Jan/27, 0:18

tad uz priekssu ;)
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: ADP un PN motora hibrids

Atbildēt ASRock » 2011/Jan/27, 21:14

GTM visi teic ka sita foruma daudz cilveku buveja tadus dzinejus=]Pastastiet ludzu par karbu,gribetos 02A,bet vajag pec iespejas isako,kadus var kombinet?vai tomer labak 020?
ASRock
 
Atbildes: 165
Pievienojies: 2010/Sep/13, 22:27

Re: ADP un PN motora hibrids

Atbildēt ajms » 2011/Jan/28, 11:37

ASRock rakstīja:GTM visi teic ka sita foruma daudz cilveku buveja tadus dzinejus=]Pastastiet ludzu par karbu,gribetos 02A,bet vajag pec iespejas isako,kadus var kombinet?vai tomer labak 020?

es un KasparsS buuvee sitos sportam,kas reaali brauc.vairaak nav dzirdeets.
der abas kaarbas.020 var labaak sakombineet no orginaaliem zobratiem(pastaav iespeeja).02A nevar reaali.Jaataisa zobratu paari.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: ADP un PN motora hibrids

Atbildēt ASRock » 2011/Jan/28, 22:03

ajms rakstīja:
ASRock rakstīja:GTM visi teic ka sita foruma daudz cilveku buveja tadus dzinejus=]Pastastiet ludzu par karbu,gribetos 02A,bet vajag pec iespejas isako,kadus var kombinet?vai tomer labak 020?

es un KasparsS buuvee sitos sportam,kas reaali brauc.vairaak nav dzirdeets.
der abas kaarbas.020 var labaak sakombineet no orginaaliem zobratiem(pastaav iespeeja).02A nevar reaali.Jaataisa zobratu paari.


bus jakombine 020,bet gan mehaniskais sajugs,gan kulise vinai ir lielie minusi=[nu vel pajautasu pazistajiem karbu meistariem varbut ir vajadzigi zobrati
ASRock
 
Atbildes: 165
Pievienojies: 2010/Sep/13, 22:27

Re: ADP motors sportam

Atbildēt ajms » 2011/Jan/29, 11:13

020 kaarbai kulisi var uz troseem uztaisiit
arii uz sarniiriem un mazliet paartaisiit, lai ir iisaaks gaajiens
pameklee te netaa,,,ir bildes ;)
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Nākošais

Atgriezties uz Dzinēja tūnings

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi