VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Chips VR6 motoram

Dzinēja tūnings

Chips VR6 motoram

Diskusijas par dzinēja jaudas un darbības uzlabošanu
Reklāma
 

Atbildēt Marchs » 2005/Feb/08, 19:32

Cik esmu noveerojis - tie kam nav vr6 kautko muuld par taa neefektivitaati. Bet tie kas ar to braukaa - nesuudzas.
Juus te metat kaa saliidzinaajumu taadus mazus motoreljus - vr6 ir daudzreiz lielaaks resurs. Mazie japaanji saforseeti jau ruupniicaa. Upureejot resursu.
Un es nu neteiktu ka Type R iet affigenna labi...

vr6 uzcelt var, ka maz neliekas. Un ja palasa vaacu topikus,tad jaa,protams arii abf dzineeju var uzcelt, bet tie principaa naaca a59 modeljiem un diez cik neizceljas ar resursu.
Lietotāja avatars
Marchs
 
Atbildes: 964
Pievienojies: 2004/Jan/05, 19:50

Atbildēt androns » 2005/Feb/09, 9:06

hondai, ja nemaldos, bija kaut kaada pavisam vienkaarsha bet patenteeta tehnologjija, kaa no mazas litraazhas uzraut vairaak zirgus ...

kaads varbuut zin ko tuvaak ?
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt sirmais » 2005/Feb/09, 10:40

:)
Nezinu ... ko jūs visi uztraucaties, bet ar VR6 esmu apmierināts, bet skaidri zinu, ka tad kad izbeigisies resurs VR6 tad gan jau ka likšu kaut kādu 2l motoru vai 1,8T (tie ir lētāki) :)
Lietotāja avatars
sirmais
 
Atbildes: 129
Pievienojies: 2004/Okt/08, 12:24
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Honda Accord Type-S
Dzinējs: 2.4

Atbildēt androns » 2005/Feb/09, 11:00

sirmais rakstīja::)
Nezinu ... ko jūs visi uztraucaties, bet ar VR6 esmu apmierināts, bet skaidri zinu, ka tad kad izbeigisies resurs VR6 tad gan jau ka likšu kaut kādu 2l motoru vai 1,8T (tie ir lētāki) :)


vai ta tad VR6 resurss draud izbeigties ?
var jau gadiities, ka izbeigsies kopaa ar visu paareejo mashiinu :P
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt wilis » 2005/Feb/09, 17:27

a kur tu izraavi to, ka H motoriem ir mazs resurss?

Marchs rakstīja:Cik esmu noveerojis - tie kam nav vr6 kautko muuld par taa neefektivitaati. Bet tie kas ar to braukaa - nesuudzas.
Juus te metat kaa saliidzinaajumu taadus mazus motoreljus - vr6 ir daudzreiz lielaaks resurs. Mazie japaanji saforseeti jau ruupniicaa. Upureejot resursu.
Un es nu neteiktu ka Type R iet affigenna labi...

vr6 uzcelt var, ka maz neliekas. Un ja palasa vaacu topikus,tad jaa,protams arii abf dzineeju var uzcelt, bet tie principaa naaca a59 modeljiem un diez cik neizceljas ar resursu.
Lietotāja avatars
wilis
 
Atbildes: 315
Pievienojies: 2004/Feb/09, 19:35
Atrašanās vieta: Rīga

Iepriekšējais

Atgriezties uz Dzinēja tūnings

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi