VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - REZONAATORS?????

Dzinēja tūnings

REZONAATORS?????

Diskusijas par dzinēja jaudas un darbības uzlabošanu
Reklāma
 

REZONAATORS?????

Atbildēt KenFolds » 2005/Jan/14, 14:49

pashlaik situaacija ir taada>>>

esmu izniicinaajis katalizatoru un nomainiijis peedeejo bunduli! (nopirku no HaL - kautkaadu tur Titanium medalion)!!! skanja jau ir tiiri normaala :) katraa zinjaa labaaka par standart izpuuteeeju :)

jautaajums taads>>>

Ko dariit ar to plakano rezonaatoru kas atrodas pa vidu???

man jau liekas ka to ar vajadzeetu izmest aaraa un iemetinaat kautkaadu rezonatoru taisnajaa gabalaa aiz katalizaatora bundulja!!! bet kaadu???

vai kaads var padaliities pieredzee ar sho lietu??? motors man ir 2E!
Lietotāja avatars
KenFolds
 
Atbildes: 608
Pievienojies: 2004/Okt/25, 10:54
Atrašanās vieta: Ikshkjile :)

Atbildēt Urmas » 2005/Jan/14, 15:11

Nu man tas vidējais, plakanais ir izmests ārā un arī katalizatora vietā kaut kāds bundulītis ira - troksnis tāds ka 200 metrus uz priekšu var dzirdēt mani braucam :). Kad būs papildus kāposts ir doma ielikt atpakaļ paredzētajā vietā jaunu stock un galā kādu aftermarket rezonatoru patīkamam, dobjam rūcienam.
Lietotāja avatars
Urmas
 
Atbildes: 847
Pievienojies: 2004/Jan/07, 9:54
Atrašanās vieta: Liepāja

Atbildēt Viesis » 2005/Jan/14, 15:21

Urmas rakstīja:Nu man tas vidējais, plakanais ir izmests ārā un arī katalizatora vietā kaut kāds bundulītis ira - troksnis tāds ka 200 metrus uz priekšu var dzirdēt mani braucam :). Kad būs papildus kāposts ir doma ielikt atpakaļ paredzētajā vietā jaunu stock un galā kādu aftermarket rezonatoru patīkamam, dobjam rūcienam.


nu man nav taads dobjsh bet ir taads tarkshchoshs pirdiens :D

un kad iespiezh tad mani veel labu gabalu var sadzirdeet :thumright:
Viesis
 

Atbildēt HaL » 2005/Jan/14, 15:35

principaa visideaalaakaa prakse ir taada...
visu veco izmest...

un tad likt sekojoshi tavam motoram..
taisnu trubu 60mm no katalizatora liidz apmeeram vidum, kur atradaas ieprieksheejais standarta glushaks...
tad nopirkt kautkur mazo 60mm rezonatoru.. nevis plakano meeslu, kas stock, bet ir taadi cilindrveidiigi... Attēls...
un tad no taa liidz gala bundulim ...

choms nopirkta otru medalionu un izdariija taa te - skanja perfekta 8)

vareetu veel shitaadu suudu ielikt kautkur kur saakas taisnaa truba horizontaali iet Attēls bet bez taa arii var iztikt...
Lietotāja avatars
HaL
 
Atbildes: 1173
Pievienojies: 2004/Feb/23, 18:46

Atbildēt SunSeeker » 2005/Jan/14, 15:42

Tā kā tā tev nāksies to vidējoi mainīt, jo ja tev nav kata, tad vidējais bindulis (stock) izdegs diezgan ātri. Da jebkurā gadījumā, vajadzētu likt liesmu slāpētāju. Jāsāk ar to ka ir no nerūsējoša tērauda caurules jāliek, vieglākas.
Nez cik garas ir tās ļuļkas, ko Hals rāda, bet izskatās pēc tādām, kas varētu nelīst, tur kur viņš stāsta. Vispār, pirms sapērcies lietas, kuras nezināsi kā pēc tam savienot, aprunājies ar kādu, kas jau ir licis izpūtēju.
HAL, pa cik vari dabūt tās gofras? Man vajag 60mm diametru.
Lietotāja avatars
SunSeeker
 
Atbildes: 325
Pievienojies: 2004/Mar/11, 19:21

Atbildēt KenFolds » 2005/Jan/14, 16:02

tad kaa Hal?

:arrow: no bikseem taisnu trubu apmeeram liidz tam plakanajam rezonaatoram!!! (to es sapratu) un tad tur kautkur normaalu rozonaatoru ielikt??? bet cik mazu to rezonaatoru vajaga?
Lietotāja avatars
KenFolds
 
Atbildes: 608
Pievienojies: 2004/Okt/25, 10:54
Atrašanās vieta: Ikshkjile :)

Atbildēt HaL » 2005/Jan/14, 16:21

nee, visu rauj nost...

no bikseem liidz vidum, kur plakanaa rezontora vietaa ieliec taadu, kaa bildee raadiiju...
vai sameklee kaadaa shrotaa 60mm mazu rezonatoru...

tad no taa rezonatora liidz gala bundulim...
Lietotāja avatars
HaL
 
Atbildes: 1173
Pievienojies: 2004/Feb/23, 18:46

Atbildēt GintsK » 2005/Jan/16, 0:18

Nee nerauj visu nost!
Ruupniicas izpuuteejam var nomainiit 2 lietas: peedeejo bunduli un varbuut arii "biksi" . Paareejo labaak atstaat. Mans 16V TAA aizgaaja, kad nomainiiju skalju pashtaisiitu meeslu pret laimiigi shrotaa atrastu _orgjinaalo_ visu izpuuteeju. Taisna izpluude bez pareizajiem rezonatoriem atmosferniekam tikai kaitee.
Lietotāja avatars
GintsK
Guru
 
Atbildes: 2152
Pievienojies: 2004/Dec/25, 22:22
Atrašanās vieta: Āgenskalns

Atbildēt NZ » 2005/Mar/21, 11:17

Taa biku inf. diizelistiem....
Taa aiz gara laika un prieksh turpmaakaas labaakaas dziives izveicu shaadu pasaakumu.

Attēls

Attēls

Attēls

Attēls

Attēls

Attēls

Taa skanjas liimenis manaa skatiijumaa nepaceelaas, ja arii paceelaas tad nu minimaali...
Pieruucinaaju patesteeju arii kad bija nogriest videejais bundulis un nonjemts aizmugureejais,bija tikai katalizators un truba ~2m, skanja cool/ok.

Taakaa driiz mainiishu turbiinu un likshu no mk4 ARL motora tad domaaju ka galeejo bunduli arii nafig njemshu nost, veel tik pirms tam paskatiishos cik daudz aiztur katalizaators skanju (tas arii tiks aizvietots ar trubu(vai ar rezanaatoru))
Galiigaa tankaa braukt arii negribas :director:

tad nu rezumee diizelistiem ar turbiinaam, manaa skatiijumaa nekaados supa pupa trubu galus njemt un ieguldiiti labu kaapostu buutu munjkjiigi, vienkaarshu trubu (3ls) un trubas galu normaalu (~15ls) un ir ok :thumright:
Protams ja ir padomaa kaut ko ar izpluudi dariit :roll:

Nu taa pasaakums prasiija ~2st un 3ls trubas posms...
Par jaudu protams shajaa pasaakumaa domaats nebija, galvenais man interesee lai ir laba "caurpluude"... :wink:
Lietotāja avatars
NZ
 
Atbildes: 909
Pievienojies: 2005/Mar/04, 14:24
Atrašanās vieta: Rīga/Talsi(~10%)
Braucu ar: Ausaini
Dzinējs: 2.4

Atbildēt Remus » 2005/Mar/21, 12:34

HaL rakstīja:vareetu veel shitaadu suudu ielikt kautkur kur saakas taisnaa truba horizontaali iet Attēls bet bez taa arii var iztikt...


Taa gofra ir ar domu, ka vinja slaapee skanju, vai arii domaata vietaa, kur izpuuteejam ir kustiigaa dalja??? :oops:
Lietotāja avatars
Remus
 
Atbildes: 135
Pievienojies: 2004/Jan/31, 15:18

Atbildēt mixx » 2005/Mar/21, 12:40

Remus rakstīja:
HaL rakstīja:vareetu veel shitaadu suudu ielikt kautkur kur saakas taisnaa truba horizontaali iet Attēls bet bez taa arii var iztikt...


Taa gofra ir ar domu, ka vinja slaapee skanju, vai arii domaata vietaa, kur izpuuteejam ir kustiigaa dalja??? :oops:


tas manuprāt ir kustīgais savienojums - vai slāpē skaņu, šaubos.
Lietotāja avatars
mixx
 
Atbildes: 1793
Pievienojies: 2004/Jūl/19, 17:11
Atrašanās vieta: LV
Braucu ar: polo
Dzinējs: 16v

Atbildēt NZ » 2005/Mar/21, 12:41

vairaak jau kur ir kustiigaa dalja
iespeejams ka arii nedaudz slaapee skanu (tik domaajams ka rezanaators to pasaakumu labaak veiks)
Lietotāja avatars
NZ
 
Atbildes: 909
Pievienojies: 2005/Mar/04, 14:24
Atrašanās vieta: Rīga/Talsi(~10%)
Braucu ar: Ausaini
Dzinējs: 2.4

Atbildēt Armo » 2005/Mar/21, 13:01

Es ar aimugurē uzliku smuku bunduli un... skaņa neizmainījās ne par santīmu, vispār nemaz!!! Man domāt, ka tas vidējais plakanais bundulis tur traucē, bet atkal problēma - bez tā vidējā bunduļa nevar TA iziet, tāpēc kautko citu vajag tā plakanā "spilvena" vietā.
Lietotāja avatars
Armo
 
Atbildes: 254
Pievienojies: 2004/Jan/13, 10:29
Atrašanās vieta: Liepāja - bedru galvaspilsēta

Atbildēt KenFolds » 2005/Mar/21, 14:10

Armo rakstīja:Es ar aimugurē uzliku smuku bunduli un... skaņa neizmainījās ne par santīmu, vispār nemaz!!! Man domāt, ka tas vidējais plakanais bundulis tur traucē, bet atkal problēma - bez tā vidējā bunduļa nevar TA iziet, tāpēc kautko citu vajag tā plakanā "spilvena" vietā.


man ar nebija nekaadas skanjas :( izmetu laukaa katalizaatoru un tad paraadiijaaz :) pashlaik es vispaar esmu izmetis laukaa arii to plakano kaku laukaa un atstaaju galaa tikai bunduli lai vismaz skanja buutu... kameer naudu nesakraashu nekam labaakam tikmeer taa arii atstaashu... trobelis jau baigais :!: bet nu vismaz KAUTKAAC toniic ;)
Lietotāja avatars
KenFolds
 
Atbildes: 608
Pievienojies: 2004/Okt/25, 10:54
Atrašanās vieta: Ikshkjile :)

aicis

Atbildēt aicis » 2005/Mar/21, 14:15

Armo rakstīja:problēma - bez tā vidējā bunduļa nevar TA iziet, tāpēc kautko citu vajag tā plakanā "spilvena" vietā.


dari kaa Vincents ;) Videejais bunduls tikkai skata peec :)
Lietotāja avatars
aicis
 
Atbildes: 694
Pievienojies: 2004/Jan/07, 11:46
Atrašanās vieta: Riga-Jekabpils

Nākošais

Atgriezties uz Dzinēja tūnings

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 4 viesi