VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - TURBO

Dzinēja tūnings

TURBO

Diskusijas par dzinēja jaudas un darbības uzlabošanu
Reklāma
 

Atbildēt wilis » 2004/Feb/17, 16:43

Nu principaa jau var :)
Lietotāja avatars
wilis
 
Atbildes: 315
Pievienojies: 2004/Feb/09, 19:35
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Nitro » 2004/Mar/19, 11:41

cik ir dzirdeets atmosfeeriskajiem motoriem viseertaakais ir likt turbokompresoru...
Lietotāja avatars
Nitro
 
Atbildes: 1380
Pievienojies: 2004/Jan/07, 23:13
Atrašanās vieta: Riga
Braucu ar: Bora 1.9 TDI 4motion
Dzinējs: PD130 + GT1749VB

Atbildēt HaL » 2004/Mar/19, 12:28

Nitro rakstīja:cik ir dzirdeets atmosfeeriskajiem motoriem viseertaakais ir likt turbokompresoru...


tieshi taa...
jo kaa mees zinaam, kompresors ir ar siksnu griezamais mehaanisms (nevis ar izpluuzu gaazu spiedienu kaa turbiinai)...
un kompresoru ir arii vienkaarshaak uzlikt... un arii jaudas zausme DAUDZ lielaaka... tikai daargaas kompresors par turbiinu ir DAUDZ..

nerakstiishu par tehnologisko pusi... baigais slinkums vienkaarshi...
Lietotāja avatars
HaL
 
Atbildes: 1173
Pievienojies: 2004/Feb/23, 18:46

Atbildēt wilis » 2004/Mar/19, 14:54

HaL rakstīja:
Nitro rakstīja:cik ir dzirdeets atmosfeeriskajiem motoriem viseertaakais ir likt turbokompresoru...


tieshi taa...
jo kaa mees zinaam, kompresors ir ar siksnu griezamais mehaanisms (nevis ar izpluuzu gaazu spiedienu kaa turbiinai)...
un kompresoru ir arii vienkaarshaak uzlikt... un arii jaudas zausme DAUDZ lielaaka... tikai daargaas kompresors par turbiinu ir DAUDZ..

nerakstiishu par tehnologisko pusi... baigais slinkums vienkaarshi...

Cik dzirdeets daudz vieglaak ir nomainiiit motoru vai pat mashiiinu, nevis pi#$%^s ar turbiinu, kuras izmaxas ir :shock: ....
Lietotāja avatars
wilis
 
Atbildes: 315
Pievienojies: 2004/Feb/09, 19:35
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt HaL » 2004/Mar/19, 15:01

TIESHI TAA wili...

iepeerc labaak jau turbo motoru,.. un tad kjiilee liidz bezjeegai, maini turbiinu utt...
un sanaaks DAUDZ leetaak dabuut noteiktus hp nekaa uzstaadod uz atmosfeeriskaa
Lietotāja avatars
HaL
 
Atbildes: 1173
Pievienojies: 2004/Feb/23, 18:46

Atbildēt Kippa » 2004/Mar/19, 15:02

Ja nav nosleepums kaadaam Honda'm ir turbo motori :?: Es iisteniibaa uz sitienu nevienu nevaru iedomaaties :?
Kippa
 
Atbildes: 780
Pievienojies: 2004/Feb/05, 16:50
Atrašanās vieta: Mezhciems

Atbildēt wilis » 2004/Mar/19, 15:07

Nu kaa to njem no vienas puses tubo motora iegaade un mashiinas paarbuuve, lai sho motoru uzstaadiitu var izmaxaat ljoti daargi... Iespeejams, ka cena buutu tuvu tai cenai, kas ir par turbo uzstaadiishanu uz standartmotora... Cita lieta ir mashiiinas mainja, uzreiz nopirkt jaudiigu mashiiiinu, kurai ir lielas perspektiiiivas :wink:
Lietotāja avatars
wilis
 
Atbildes: 315
Pievienojies: 2004/Feb/09, 19:35
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt HaL » 2004/Mar/19, 15:08

Kippa rakstīja:Ja nav nosleepums kaadaam Honda'm ir turbo motori :?: Es iisteniibaa uz sitienu nevienu nevaru iedomaaties :?


vai tad vispaar Hondaam ir turbo motori ? :shock:
Lietotāja avatars
HaL
 
Atbildes: 1173
Pievienojies: 2004/Feb/23, 18:46

Atbildēt Kippa » 2004/Mar/19, 15:13

Nu vo vo,es taa iisti nezinu,taapeec jautaaju.Man shkjiet,ka uz Hondas motora likt virsuu turbiinu nav praata darbs (kaa buus ar resursu) :? Bet tas mans subjektiivs viedoklis,kas Willi paziist tuvaak,tie zin,ka Willim plaani ir grandiozi un mainaas katru dienu,saakot no motora mainjas un turbiinas uzstaadiishanu,beidzot ar amortizatoriem un diskiem :lol: :lol: :lol:
P.S. Cik daudz no taa ir izdariits :-k Nu OK,diski bija,tie laikam bija zashibisj,taa man arii tos neizdevaas redzeet :(
Kippa
 
Atbildes: 780
Pievienojies: 2004/Feb/05, 16:50
Atrašanās vieta: Mezhciems

Atbildēt HaL » 2004/Mar/19, 15:22

nu DelSolam uzstaadiiju turbiinu... es pat biju uz prezentaaciju...

tagad esot 220hp, uz sezonu buushot ap 300hp..
bet nu nauda, cik sapratu, NENAMERENAA izgaajusi..
Lietotāja avatars
HaL
 
Atbildes: 1173
Pievienojies: 2004/Feb/23, 18:46

Atbildēt wilis » 2004/Mar/19, 15:22

Kippa rakstīja:Nu vo vo,es taa iisti nezinu,taapeec jautaaju.Man shkjiet,ka uz Hondas motora likt virsuu turbiinu nav praata darbs (kaa buus ar resursu) :? Bet tas mans subjektiivs viedoklis,kas Willi paziist tuvaak,tie zin,ka Willim plaani ir grandiozi un mainaas katru dienu,saakot no motora mainjas un turbiinas uzstaadiishanu,beidzot ar amortizatoriem un diskiem :lol: :lol: :lol:
P.S. Cik daudz no taa ir izdariits :-k Nu OK,diski bija,tie laikam bija zashibisj,taa man arii tos neizdevaas redzeet :(

1. Hondaam standartaa nav turbo motoru, mosh tikai kaut kaadiem mistiskiem japaanju modeljiem, par kuriem veel nav dzirdeeets
2. Kippa :arrow: Mani plaani ir manas probleemas :wink: Nebaaz savu degunu kur nevajag :wink: Visu izshkjir $$$ :(
Lietotāja avatars
wilis
 
Atbildes: 315
Pievienojies: 2004/Feb/09, 19:35
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Kippa » 2004/Mar/19, 19:26

Es nebaazhu savu degunu Tavaas lietaas,vienkaarshi pasaku ko domaaju un to es varu :)
Kippa
 
Atbildes: 780
Pievienojies: 2004/Feb/05, 16:50
Atrašanās vieta: Mezhciems

Iepriekšējais

Atgriezties uz Dzinēja tūnings

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi