VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - CHIPTUNING

Dzinēja tūnings

CHIPTUNING

Diskusijas par dzinēja jaudas un darbības uzlabošanu
Reklāma
 

Atbildēt Husky » 2009/Dec/02, 21:50

Husky
 
Atbildes: 200
Pievienojies: 2009/Jūn/09, 16:19
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt dropman » 2009/Dec/02, 23:08

šito es nesen pie INC mēģināju noskaidrot. Noskaidroju to ka INC taisa rosolu (labāku nekā es) un par to prasa 150ls :D
Bet ja nopietni tad sanāk ka čipotājam ir jāpērk programma (kapēc nevar pāris reizes nopirkt un vēlak klonēt, to es nesaprotu). Bet pats INC apgalvo ka pats cep programmas. Nezinu cik tas ir sarežģīti un kas tur ir nepieciešams bet sakarā ar to ka made in Latvia, varēja būt arī vēl lētāk.
Lietotāja avatars
dropman
 
Atbildes: 215
Pievienojies: 2007/Feb/08, 14:22

Atbildēt Turbo » 2009/Dec/02, 23:18

dropman rakstīja:šito es nesen pie INC mēģināju noskaidrot. Noskaidroju to ka INC taisa rosolu (labāku nekā es) un par to prasa 150ls :D
Bet ja nopietni tad sanāk ka čipotājam ir jāpērk programma (kapēc nevar pāris reizes nopirkt un vēlak klonēt, to es nesaprotu). Bet pats INC apgalvo ka pats cep programmas. Nezinu cik tas ir sarežģīti un kas tur ir nepieciešams bet sakarā ar to ka made in Latvia, varēja būt arī vēl lētāk.


ja neesi ievērojis pilnīgi viss kas saistīts made in latvia ir dārgāx nekā jebkur citur, nosākuma ir cena un tad tai tiek pielāgots pakalpojums. Pakalpojumi mūsu valstī izmaksā tikpat cik visattīstīkajās valstīs pasaulē, diemžēl patērētājam šī starpība ir visvairāk jūtama, tādēļ arī notiek kunkstēšana.
Lietotāja avatars
Turbo
 
Atbildes: 1839
Pievienojies: 2009/Mai/25, 18:46
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Passat Variant
Dzinējs: 1.9 TDI

Atbildēt MārtiņšX » 2009/Dec/02, 23:30

Nu par Inc darbu nevar neko sliktu teikt - lietas maksaa tik cik maksaa, es citaas elektronikas lietaas (sakaru tehnikaa u.tml.) esmu gana saals apeedis un naktis neguleejis, lai ar vadiibas softiem tiktu skaidriibaa, gan jau ka Inc ar auto vadiibas blokiem ir vismaz tikpat nonjeemies. Shaados gadiijumos jaamaksaa jau ir par zinaashanaam un to pielietoshanu, nevis par kautkaadu aciimredzamu/aptaustaamu darbu. Ta jau jebkursh arii kaut vai par auto datordiagnostiku var pateikt - a ko ta tu izdariiji - piespraudi kabeli un paspaidiiji paaris pogas, par ko tad man te tagad buutu jaamaksaa? Buutu skruuveejis visu dienu, tad jaa, tad redzu ka darbs notiek :lol:
Nu bet taadus parasti aatri atshuj :lol: - skruuvee tad pats kaut nedeelju; ja nav zinaashanu un nezini kuraa virzienaa un ko skruuveet, taapat rezultaata nebuus...
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru
 
Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

Atbildēt envy » 2009/Dec/03, 0:04

Tikpat labi varat uzdot jautājumu par ko maksā man vai dombrovskim, mēs jau vispār neko nedaram, sēžam pie kompja, gudri runājam, izmantojam zināsānas un pieredzi un tas arī viss :P
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Atbildēt Husky » 2009/Dec/03, 0:05

zināšanas ir spēks
Husky
 
Atbildes: 200
Pievienojies: 2009/Jūn/09, 16:19
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Turbo » 2009/Dec/03, 0:07

par pāris negulētām naktīm nevar no pirksta izzīst cenu.
Esmu diennaktīm urbis dajebkādu informāciju,bet neuzkatu kā pienākumu kādam par to likt samaksāt, ko neesmu iepriekš mācējis vai darījis, bet izpildu labāk par kvalificētu speciālistu. Ieguvums jau ir pašam,kas noderēs.
Cik pelnam 1 dienā, cik maksājam citiem.
Neiet runa par Inc. Ar Inc cenu var sarunāt un arī gaidīt kvalitāti.
Par datordiagnostiku labāk nerunāsim, tas ir izsmiekls, pac saproti. Vienīgais no šī foruma kas šo informāciju var sagremot tāpat ir Inc. Lielākā daļa, tostarp arī dīleri spēj saskatīt kļūdas ko izmet skenēšana, pārējos rādījumus ignorējot, vai vnk neuztver par vērā ņemamiem, vai vnk neatpazīst ciparu kombinācijas.
Piedodiet par :offt:
Lietotāja avatars
Turbo
 
Atbildes: 1839
Pievienojies: 2009/Mai/25, 18:46
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Passat Variant
Dzinējs: 1.9 TDI

Atbildēt inc » 2009/Dec/03, 0:48

Atkārtošu vēlreiz: pie manis nenotiek vienkārši čipošana, cenšos no sākuma veikt diagnostiku, pēc iespējas novērst defektus, un tikai pēc tam čipot. Ir sanācis arī reizēm atteikt čipošanu, ja ir redzams ka tas motors nočipots 100km vairs nenobrauks.

Par salīdzinājumu ar diagnostiku Mārtiņam ir taisnība. Diagnostika ir defekta/bojātāsdetaļas atklāšana, nevis kā ierasts vairākumā servisu kļūdu kodu izdrukāšana. Par "diagnostiku" kura aprobežojās ar kļūdu izdrukāšanu pietik ar 5 ls, bet ja tev ir jāatrod bojātā detaļa, tad tas reizēm prasa pus dienu vai pat vairāk.

Nevajag par visu spriest pēc cenas, bet gan arī pēc kvalitātes :wink:
Lietotāja avatars
inc
Guru
 
Atbildes: 787
Pievienojies: 2005/Sep/09, 18:17
Atrašanās vieta: Jelgava

Atbildēt MārtiņšX » 2009/Dec/03, 1:04

Tieshi taa, katrai ar kompi nolasaamai kljuudai var buut 101 iemesls, kameer iisto neatrod un nenoveersh, tikmeer visu to procesu nevar taa iisti ne par diagnostiku ne par remontu nosaukt...
Ir n-taas reizes uz savas aadas paarbaudiits, ka, piemeeram, deelj kautkaada viena nopuvusha vada kautkur komforta sisteemaa ir viss salons izaardiits un visi vadu kuulji attiiti valjaa, katrs vads izzvaniits ar testeri no viena gala liidz otram + vizuaali paarbaudiits un tad tik izdodas vainu atrast... Kompis ar nolasiito kljuudu tik noraada, kuraa virzienaa jaarok/kaadaas kjeedees ir defekts jaameklee...
Piem. nesen vienam B5 Pasaatam izjaucu visu salonu un divas durvis, mekleedams, kur labajai pusei uz durvju blokiem baroshana pazuud - tak nebija nevienaa standarta nosliicinaamajaa vietaa nekaadas vainas, noskaabis bij vadu savienojums pashaa auto viduu, kur aiz/zem pr. kjebljiem iet paari provodkas kuulis no kreisaas uz labo pusi...
Nu un reaali izdariitais darbs vainas noveershanai shaadaa gadiijumaa? - 1 vadu savienojuma salodeeshana... A cik laika un darba pateereets lai to vainu atrastu?
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru
 
Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

Atbildēt ajms » 2009/Dec/03, 1:33

Nu juus te dazzi labi laizzat,,,
Cipossana ir tuunings(nestandarta darbs-kaa gribiet taa sauciet un par to ir jamaksaa vairaak kaa par bremzzu kluccu mainu ar standarta cenu par stundu un tas arii ir jaamaak,,,
Izmaksas katram darbam Pastaav vesala programma,,bet visu nav reaali uzskaitiit un reali daudzkas pat nesaskan-bet taa ir standartu cenu izmaksa

Moss kaadam uztaisiit sporta motoru par 100Ls :roll: ...motoru var salikt par 8h...
es taa salkiidzinaaju..
taapeec Inc cipotie arii iet ,,a daudziem citiem,kaapeec neiet a???
es ari varu ielikt cipu..bet vai ies?saubos...
Katram ir savs darbs...
Un nevajag saliidzinaat suuda Ameriku ar Latviju :wink: Tur taapat nemaak cipot kaa dazzi te un Dilera MB servisaa nenomaina gaisa filtru...man braalis Amerikaa dzivo 18 gadus,,,
Negribi,,necipo pie INC, sacipo kaa D3mon xvz kur un otraa dienaa nekas vispaar neiet...
To ka var kas izliist aaraa,,tas ir cits jautaajums,,mees neviens meistars detalas nerazzojam,,peerkam taapat kaa visi citi...
Ar to jaareekinaas, ka pec cipossanas var sajuugs nax izjukt un virzulis izlidot pa galvu aaraa :D
Tad nopeerciet vadiibas blokus par kaadiem 5-7t naudinnaam un tad vareesiet braukt caur uguni un uudeni
:D
JAUDA MAKSAA NAUDU 8)
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt Sayed » 2009/Dec/03, 2:02

Skatos arī es te daudz esu pieminēts, tad nu tā....
Laikam tam auto tā tam bija arī jānotiek un to pie maza turbo spiediena nevarēja konstatēt..... visa mana bēda bija tikai vienā sūda vakuma trubiņā, kas šodien tika izvilkta jauna un problēmu 0 Spiediens OK, cēliens vairāk kā OK, degvielas patēiņs SUPER. Arī vairs bēdas nav ar turbīnas noslēgšanos (ieslēgšanos avārijas režīmā). Šodien iztestējos līdz nemaņai...
Tikai mani nenormāli šokē sajuga problēma - kā tas ir iespējams.
Sākšu visu no sākuma:
1. Brauciens Ogre - Ikšķile.... protams kā uzliks čips nu gribas to pedāli paspaidīt nu gribas.... esu pusceļā.... viss oK... griežos iekšā Ikšilē dodu samērā prātīgi gāzīti un volāāāāāā sāk slīdēt BĀĀĀĀC :@ nu neko ļotu prātīgu garu aizbraucu līdz vietai X... tur auto nostāvēja 2h, braucu mājas... nu tā kā sajūgs slīdēja... tad nu braucu maksimāli prātīgi.... protams Ogre vajadzēja vienam izpildīties un izprovocēt un aizmirsu par slīdošo sajūgu... beru iekšā un nekas neslīd.... SUPER.... tā kādas dienas nobraucu mierīgi un šodien braucot uz Rīgu pie krustojuma atkal.... piestājos pie krusta kā ercens nu tulīt atvilkšu un sūdu :@ atkal slīd &^%&^%& neko lēnu un mierīgu garu turpinu ceļu.... iebraucu centrā un nez no, bet atkal neslīd.... protams tika nomainīta trubiņa un atkal vajadzēja patestēt un neslīd.... kā to visu izskaidrot.
Lietotāja avatars
Sayed
 
Atbildes: 912
Pievienojies: 2004/Feb/26, 5:46
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Ar Prātu

Atbildēt ajms » 2009/Dec/03, 2:21

Tu jau piebeeri viesiem pilnas ausis ka viss ir slikti :D
ja jau sliideeja un nesliid atkal,,nu domaajams ka taapat nepaliks,,
varbuut virsma patiiriijaas ,,,no saakuma uzdevi ,,izsliideeja,,,bet jau jau saaka nu tad pamazaam iet uz beigaam,,,es jau tev visu izstaastiiju kas un kaa,,,
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt Sayed » 2009/Dec/03, 2:29

Par to viss ir slikti es pieberu tāpēc ka, kā man varēja ienākt prāta kaut kāda sūda vakum trubiņa :oops: un nekad nedomāju ka tik daudz dažādas lietas var notikt no tā. tagad nomainīja to trubiņu un viss OK. PS paldies MartiņšX par mājienu uz uz to visu!
Lietotāja avatars
Sayed
 
Atbildes: 912
Pievienojies: 2004/Feb/26, 5:46
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Ar Prātu

Atbildēt ajms » 2009/Dec/03, 2:42



chiptunings liek auto yz rulliem,,jaudas stendus,,tas nav leets

dazzi blefo par jaudaam un kaa veel blefo,,,100eiro benziinam 50Zs un vairaak,,, :shock: vai nav smiekliigi,,kur tad to jaudu var izziist :roll:
GRIBU 50ZS par 100Eur,,piesakaties,,iedossu veel 100Eur,,,deru veel uz 100Eur ka neviens nepieteiksies :D
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt Ernc » 2009/Dec/03, 3:17

Es te tā lasu un brīnos. Ko var čīkstēt par tām cenām "Latvijā jau vajadzētu būt lētāk" utt? Kāds valstij ar to sakars? Varbūt ja jau visi ir tik gudri, tad iemācieties paši un čipojiet sev un visiem citiem pa lēto. Ir pieprasījums - ir cena.
Lietotāja avatars
Ernc
 
Atbildes: 137
Pievienojies: 2008/Okt/28, 11:14
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Volvo
Dzinējs: D5

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Dzinēja tūnings

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 9 viesi