VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - koniskais gaisa filtrs

Dzinēja tūnings

koniskais gaisa filtrs

Diskusijas par dzinēja jaudas un darbības uzlabošanu
Reklāma
 

koniskais gaisa filtrs

Atbildēt *OzE* » 2004/Dec/14, 18:36

jautaajums vai tas dot kaadu jaudu dzineejam .,,,, ja taa cik liela jauda taa vareetu buut???? :?:
*OzE*
 

Atbildēt Vincents » 2004/Dec/14, 18:37

Hmmm... vot šito gan nevajag jautāt jau kuro reizi, pameklē pa forumu... par šo lietu ir daudz diskutēts...!!!
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Atbildēt R » 2004/Dec/14, 22:58

nedod neko - parasts!!! Man palika biku dzivaks taja pasa aktivaja diapazonaa un viss
jadas palielinajums....nu nez!!!! ta tik pat labi varetu but stenda kluda!!!
Lietotāja avatars
R
 
Atbildes: 120
Pievienojies: 2004/Mai/30, 19:31

Atbildēt Mārtiņš » 2004/Dec/16, 16:07

runājot par koniskajiem gaisa filtriem, ir rīgā viens kantoris kur tirgo lētas rezerves daļas tai skaitā filtrus. Man viens paziņa izgādāja konisko gaisa filtru ar eļļu. cenu pat kauns teikt :oops: filtrs+eļļa zem 15 latiem. filtrs ir vācu ražojums SCT. Maz ticās,ka jauda mainīsies, rīt uzmontēšu tad jau redzēs.
Mārtiņš
 
Atbildes: 147
Pievienojies: 2004/Feb/26, 1:15
Atrašanās vieta: Jelgava

Atbildēt NarchiX » 2004/Dec/16, 16:34

Mārtiņš rakstīja:runājot par koniskajiem gaisa filtriem, ir rīgā viens kantoris kur tirgo lētas rezerves daļas tai skaitā filtrus. Man viens paziņa izgādāja konisko gaisa filtru ar eļļu. cenu pat kauns teikt :oops: filtrs+eļļa zem 15 latiem. filtrs ir vācu ražojums SCT. Maz ticās,ka jauda mainīsies, rīt uzmontēšu tad jau redzēs.

SCT filtriem nav ne vainas, ja viņus mazgā sausā laikā ik pa 1000km, ja esi atvilcis pa granteni vai netīru, slapju segumu tad pēc katras tādas reizes tas filtrs ir jāmazgā un jāeļļo pa jaunam, jo ir vienkārtains!!!

Sūdus sāk ļoti ātri laist cauri :wink:
Bet nu cena ir OK, rallisti viņus liek uz vienu dopu un tad met misenē un uz nākamo liek jaunu, jo neko nemaksā, nopērc 50gab iemet skapī un katru dienu liec jaunu :lol: :idea:

Pašizmaksa tiem filtriem man liekas, ka ir mazāka, kā normālam paneļniekam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Lietotāja avatars
NarchiX
 
Atbildes: 857
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:35
Atrašanās vieta: Rīga


Atgriezties uz Dzinēja tūnings

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi