VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - mk3 ierobežotājs

Dzinēja tūnings

mk3 ierobežotājs

Diskusijas par dzinēja jaudas un darbības uzlabošanu
Reklāma
 

mk3 ierobežotājs

Atbildēt kartonss » 2008/Sep/28, 11:11

esmu ieveerojis, aukstam motorm-apmeeram pie 50 graadiem, ierobezhotajs ir pie 5x rmp, bet kad motors ir normaali uzsilies, 90 graadi, ierobezhotaajs vispaar nav.
mashiina mk3 gti 2.0 8v 95.g.
kaads varbuut var izkaidrot kapeec taa?
Lietotāja avatars
kartonss
 
Atbildes: 79
Pievienojies: 2008/Jūl/24, 15:05
Atrašanās vieta: Liepāja

Atbildēt Storms » 2008/Sep/28, 11:37

Aukstu motoru var viegli nokaut uz lieliem apgriezieniem. :roll:
A ierobežotājs ir arī uzsilušam motoram. Un tas ir 7000rpm.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Re: mk3 ierobežotājs

Atbildēt SPS » 2008/Sep/29, 21:19

kartonss rakstīja:esmu ieveerojis, aukstam motorm-apmeeram pie 50 graadiem, ierobezhotajs ir pie 5x rmp, bet kad motors ir normaali uzsilies, 90 graadi, ierobezhotaajs vispaar nav.
mashiina mk3 gti 2.0 8v 95.g.
kaads varbuut var izkaidrot kapeec taa?

Ir arī uzsilušam motoram ierobežotājs. Neuzsilušu motoru nedrīkst griezt augstos apgriezienos.
Lietotāja avatars
SPS
 
Atbildes: 279
Pievienojies: 2008/Jūl/15, 22:51

Re: mk3 ierobežotājs

Atbildēt ajms » 2008/Sep/29, 22:35

SPS rakstīja:
kartonss rakstīja:esmu ieveerojis, aukstam motorm-apmeeram pie 50 graadiem, ierobezhotajs ir pie 5x rmp, bet kad motors ir normaali uzsilies, 90 graadi, ierobezhotaajs vispaar nav.
mashiina mk3 gti 2.0 8v 95.g.
kaads varbuut var izkaidrot kapeec taa?

Ir arī uzsilušam motoram ierobežotājs. Neuzsilušu motoru nedrīkst griezt augstos apgriezienos.


kas notiksies un cik skaitaas augsti :roll: :wink: un cik graadi skaitaas uzsilis

a kamdeelj tev vajag griezt motoru aukstu 5 stukas :shock:
labi,,,sporta auto nav tukssgaitas un saak elpot pie 3,,,a tev kam tas,,,???

ps man patikaa kaa Ladas Kalinas Bikerniekos Ladas kausa ietvaros finissa taisnes beigaas ierobezzotaaji nostraadaa prrrrrrrrrrrrrr :D ,,reti dzirdama aotosportaa un visas kaa vienas vienaa un tajaa passaa vietaa,,,
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: mk3 ierobežotājs

Atbildēt SPS » 2008/Sep/30, 10:30

ajms rakstīja:kas notiksies un cik skaitaas augsti :roll: :wink: un cik graadi skaitaas uzsilis

a kamdeelj tev vajag griezt motoru aukstu 5 stukas :shock:
labi,,,sporta auto nav tukssgaitas un saak elpot pie 3,,,a tev kam tas,,,???

ps man patikaa kaa Ladas Kalinas Bikerniekos Ladas kausa ietvaros finissa taisnes beigaas ierobezzotaaji nostraadaa prrrrrrrrrrrrrr :D ,,reti dzirdama aotosportaa un visas kaa vienas vienaa un tajaa passaa vietaa,,,

Augsti apgriezieni tas ir vairāk nekā nepieciešams lai izkustētos no vietas un brauktu bez liekiem vipendrosiem :) un kas notiksies pats lieliski zini. Dažādām eļļām arī ir dažādas darba temperatūras.
Lietotāja avatars
SPS
 
Atbildes: 279
Pievienojies: 2008/Jūl/15, 22:51

Atbildēt ajms » 2008/Sep/30, 22:25

taapeec arii jaapeerk normaalas ellas lai izkusteetos ,kaa tu saki bez vipendrosiem uzgriez 4000 un aizbrauc,,,atvelc 4500 ,,paarsleedz,,nevis DROCCIIT ap 2500-3000,,,

un uz vietas drocciit pa sauso arii nevar nemaz,,jaabrauc ,lai silst slodzee,,,
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt SPS » 2008/Sep/30, 23:15

ajms rakstīja:taapeec arii jaapeerk normaalas ellas lai izkusteetos ,kaa tu saki bez vipendrosiem uzgriez 4000 un aizbrauc,,,atvelc 4500 ,,paarsleedz,,nevis DROCCIIT ap 2500-3000,,,

un uz vietas drocciit pa sauso arii nevar nemaz,,jaabrauc ,lai silst slodzee,,,

Man domāt ka lielākā daļa no cilvēkiem brauc ar pussintētskajām eļļām un šis padoms ( par motora griezšanu 4- 4,5 kRPM) viņiem nebūs derīgs- it sevišķi ziemā. Apgriezieni arī atšķirsies benzīna un dīzela dzinējiem... par mašīnas sildīšanas lietderību tukšgaitā piekrītu - nevajag tā darīt, eļļas spiediens un eļļošanar ir atkarīga no dzinēja apgriezieniem un ja tiek uzturēti pārāk mazi apgriezieni no tā dzinējs tikai cieš.
P.S. Par labas eļļas ( arī visu pārējo šķidrumu) izvēles nepieciešamību piekrītu par visiem 110% 8)
Lietotāja avatars
SPS
 
Atbildes: 279
Pievienojies: 2008/Jūl/15, 22:51

Atbildēt ajms » 2008/Sep/30, 23:41

es par benziinu runaaju teiksim 1,6 -2L motoriem vw golf teiksim,,,
jaa..ap 80% DOMAAJU KA PUSSINTEETIKU,,taas jau arii dazzaadas,,teiksim sporta Racing Valvoline arii ir pussinteetika,,labi,,tas citaa topicaa,, :wink:

nu iesaakt varbuut 4000 nevajag ,,bet 3-3,5 vajag,,,un paarsleegties tas ir minumums,,,kaapeec tik daudz??? a taa vnk valodaa priekss visiem,,,,
virzulis aiziet liidz galam,,a drocciijot 2-2,5 ,tas neaiziet liidz galam un uz cilindra virsmas veidojaas trepe,,,parasti greeko iebraucot,,,vw benziina ir augstu apgr dzineeji,,,mieriigi iebraucot no 0km jaagriezz 4-4,5 paarsleedzot,,,

itkaa ne pie topica teemas,,bet tas domaaju piederaas ,ja reiz runa pa apgr,,,

cik paarsvaraa redzu,,,paarsvaraa griezz tos 2,-2,5,,,nu maz tas ir,,,,apgr mazi,,,elllas spiediens mazinjss,,un taa nenonaak augssaa,,,Vazos taa kaite bija,,,jaagriezz tie VAZ motori bija,,,taapeec bira taas sadalenes,,nu tajos dzineejos mazi spiedieni ellas..,

ko gribu teikt ar sso visu,,,nebaidaties griezt normas robezzaas,,no taa degviela vairaak neteereesies,,, :wink:
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt SPS » 2008/Okt/01, 0:02

:arrow: Ajms Doma mums ir vienāda. Tā es daudziem draugiem/ paziņām esmu skaidrojis ka braucot pa pilsētu 5. pārnesumā ar ātrumu 55 - 60 km/h un turot apgriezienus ~2000 viņi dzinēju nebūt netaupa bet tieši otrādi nedod normāli dzinējam eļļoties. Pastāv tāds mīts ka turot mazus apgriezienus tiek taupīts dzinējs bet aizmirst par medaļas otru pusi- pietiekamu eļļošanu.
Lietotāja avatars
SPS
 
Atbildes: 279
Pievienojies: 2008/Jūl/15, 22:51

Atbildēt Fancy » 2008/Okt/01, 0:04

par to eļļošanu pat skolās māca, tb par zemiem apgriezieniem! :!:
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Atbildēt GintsK » 2008/Okt/01, 0:52

Tagad pastaastiet par to eljoshans pie maziem rpm! Vot VW TDI, kam kokjenei peec izmeera ir taadi pat gultnji kaa benziinniekam. Tas diizelis jau pie 2000Rpm attista savu max griezes momentu, kas ir lielaaks kaa parastajam benzinniekam. Kas tur neeljojas?
Peec manaam domaam jau no tukshgaitas tur jau viss ir taa, ka starp sliidzvismaam ir pietiekams aatrums, lai buutu noturiiga eljas pleviite.
Pats es biezhi braucu ar benzinnieku zem 2000 Arii zem 1500. Tas ir visekonomiskaakais rezhiims (bez paatrinaajuma)
Lietotāja avatars
GintsK
Guru
 
Atbildes: 2152
Pievienojies: 2004/Dec/25, 22:22
Atrašanās vieta: Āgenskalns

Atbildēt ajms » 2008/Okt/01, 0:53

SPS rakstīja::arrow: Ajms Doma mums ir vienāda. Tā es daudziem draugiem/ paziņām esmu skaidrojis ka braucot pa pilsētu 5. pārnesumā ar ātrumu 55 - 60 km/h un turot apgriezienus ~2000 viņi dzinēju nebūt netaupa bet tieši otrādi nedod normāli dzinējam eļļoties. Pastāv tāds mīts ka turot mazus apgriezienus tiek taupīts dzinējs bet aizmirst par medaļas otru pusi- pietiekamu eļļošanu.


fizika ,,,7.klase :wink:
ar 5to vismaz 80 jaabrauc,,,
es pilseetaa ar 5to ar valsts auto braucu :Dnu 60 -65 turu
daudzaas graamataas aplami par sso raksta,,,

GintsK aizrakstiija priekssaa,,,nu ir dazzaadi dzineeji,,,to starpaa diizelji ar maziem apgriezieniem,,,veel Volgas

nu te gan nepiekritiissu par tiem mazajiem apgr benziiniekiem,,,
domaaju ka RPI- RTU profesors Šneps vecaakais aplamiibas nemaaca,,ir veerts ieklausiities vinja rakstiitajaa un teiktajaa,,,par ekonomiju benziina jaa,,,kautkur piekriitu,,pa veejam un pa kalnu lejaa,,,
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt GintsK » 2008/Okt/01, 1:48

Es zinu. Pats pie Shnepa esmu maaciijies. Bet VW benziina un diizelja dzineejam nav starpiibas eljoshans sistemaa/ izmeeros. Pats saproti, ka diizelim pat bez visas turbiinas ir daudz lielaaka slodze uz sliidgultnjiem. Un viss tur straadaa 400000km braucot ar 2000 un zemaak. Arii piektajaa! Kur fishka?

Man sencis kaadreiz ar zhiguli peec shiis teorijas zaagheeja vienmeer uz 3000Rpm. Kad tas verkjis noljuva manaas rokaas, taa pat bija sadilis.

Netaisu milzu noskreejienus, bet nebaidos, ka motoram jebkas slikts notiek, kad braucu 5tajaa uz 50.. Kameer nevibree. Taapat domaaju, ka lielaaka skaade ir, kad aizgriezhu liidz 7000, ko arii nereti daru.
Lietotāja avatars
GintsK
Guru
 
Atbildes: 2152
Pievienojies: 2004/Dec/25, 22:22
Atrašanās vieta: Āgenskalns

Atbildēt ajms » 2008/Okt/01, 1:55

GintsK rakstīja:Es zinu. Pats pie Shnepa esmu maaciijies. Bet VW benziina un diizelja dzineejam nav starpiibas eljoshans sistemaa/ izmeeros. Pats saproti, ka diizelim pat bez visas turbiinas ir daudz lielaaka slodze uz sliidgultnjiem. Un viss tur straadaa 400000km braucot ar 2000 un zemaak. Arii piektajaa! Kur fishka?

Man sencis kaadreiz ar zhiguli peec shiis teorijas zaagheeja vienmeer uz 3000Rpm. Kad tas verkjis noljuva manaas rokaas, taa pat bija sadilis.

Netaisu milzu noskreejienus, bet nebaidos, ka motoram jebkas slikts notiek, kad braucu 5tajaa uz 50.. Kameer nevibree. Taapat domaaju, ka lielaaka skaade ir, kad aizgriezhu liidz 7000, ko arii nereti daru.


nu itkaa jau jaa,,,D pat ir savas saales kuras sporta auto lieku :wink:
nu nav labi taa un taa,,,un cik ta brauc a to 5to 50,,,
nu Vazam nepatika galiigi mazi,,tur taa konstrukcija pats saproti,,,speidiens pie 5 000 bija labi ja 3,5 bar videeji,,,4 jau kosmoss bija,,,un sadalenes dila ja brauksi 1500,,,vinjss pat negaaja :wink:

nu nav jau labi 1500-2000 braukt,,,nav,,,nepieraadiis man neviens sso 8)
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt SPS » 2008/Okt/01, 16:04

Nu es arī par VAG benzīna dzinējiem runāju. Par braukšanu uz mazajiem apgriezieniem runājot, kāpēc to nevajadzēt darīt- eļļas spiediena rādījumi pie zemajiem apgriezieniem man nepatīk.
Lietotāja avatars
SPS
 
Atbildes: 279
Pievienojies: 2008/Jūl/15, 22:51

Nākošais

Atgriezties uz Dzinēja tūnings

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis