VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - golf 3 2.0 8v gti motora uzlabošana

Dzinēja tūnings

golf 3 2.0 8v gti motora uzlabošana

Diskusijas par dzinēja jaudas un darbības uzlabošanu
Reklāma
 

golf 3 2.0 8v gti motora uzlabošana

Atbildēt aopen » 2008/Mai/13, 19:54

Gribu uzinaat no kādiem spečukiem ko var izdarīt lai paceltu jaudu un vai ir jēga tādam motoram,doma ir likt izplūdi zirnekli un visu pārējo daļu varbūt kāds zin kur var iegādāties vai kādu www adresi var iedot.Ieplūdi jau uzliku cold intake,gribu virzuļus klaņus likt tikai nezinu vai ko dos,Vienkaarši gribu normāli savīlēt ko dariit kur iegādāties,Paldies!
Lietotāja avatars
aopen
 
Atbildes: 100
Pievienojies: 2008/Mai/13, 19:29
Braucu ar: auto
Dzinējs: iekšdedzes

Atbildēt ajms » 2008/Mai/14, 0:45

vieniigais kas tur ir tam motoram,,taa ir apakssa,,,no taas galvas neko nevar uztaisiit,,,
vajag citu galvu,sadaleni,vadiibu utml`
kam tev vispaar vajag ,,ko domaa braukt,,vai taapat aiz gara laika viileet:)
ar sso vajag saakt,,kam tev tas???

pameklee topicus, par sso te ir bijussas teemas daudz,,spied pogu Meklēt
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt aopen » 2008/Mai/16, 22:27

Nu doma ir lai brauktu man taads tuningots golf gribu lai arii ir taa dveeselite ir spēcīga,a var uz apakšas uzlikt 16 v galvu un vai daudz ir jaapaartaisa,un kaa ir ar visu pārējo ko var dariit,un kur var tādam izplūdi nopirkt,PALDIES!
Lietotāja avatars
aopen
 
Atbildes: 100
Pievienojies: 2008/Mai/13, 19:29
Braucu ar: auto
Dzinējs: iekšdedzes

Atbildēt ajms » 2008/Mai/16, 22:30

galvu uzlikt nevar,,vajag citi virzuli un daxrenaa veel kas,,,nav tik vnk,,,
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt Andžejs » 2008/Mai/17, 0:11

Man radās neliela interese par šo tēmu. Tātad zinot lielo Ajms pieredzi šajās lietās, jautājums viņam, no kura gala un ar ko vajadzētu sākt šī motora uzlabošanu? ( P.S. Es zinu ka tas motors ir brāķis by default, bet ir interese tīri priekš sevis.) :roll:
Lietotāja avatars
Andžejs
 
Atbildes: 749
Pievienojies: 2006/Jan/05, 11:40
Atrašanās vieta: Titurga, Westside
Braucu ar: Octavia vRS
Dzinējs: k2

Atbildēt ajms » 2008/Mai/17, 0:43

es saaktu ar pilniigu paarlasiisanu.izsvarot klokeni,spararatu.piedziit svaros virzulus,klanus.nekoo neviileetu un nezaageetu nost.tas viss ir fufels.
varbuut pamekleetu modiigaakus virzulus.mazliet mazliet saspiestu dzineeju sapraata robezzaas.
ar galvu???nu sitai suudu ko var izdariit.prasiitos a4 galva ar MK3 vai MK4 1,6 iepluudes kolektoru(nu principaa taa ir MK4 1,6 galva).Nu galvai tur ir dafigaa ko dariit.lielaaku iepluudi,izpluudi.un sitai jau var uzlikt no vecajiem MK sadaleni,,,nu jaapaartaisa gan ir uz nehidrauliskajiem biidiitaajiem,,,bet ,tad tai elektronikai prasiisies cits vadiibas bloks,,,nu ar sito jau ne pie maniim.

ps,,,nu sitaada tipa dzineejs ir jaataisa arii man sportam,ar ieprieksseejo jau vairs neko nevar izdariit.katram savs laiks.
man principaa vajag pamataa MK4 1,6 dzineejs.un tad var kiimikot taalaak.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt Andžejs » 2008/Mai/17, 0:51

ajms rakstīja:es saaktu ar pilniigu paarlasiisanu.izsvarot klokeni,spararatu.piedziit svaros virzulus,klanus.nekoo neviileetu un nezaageetu nost.tas viss ir fufels.
varbuut pamekleetu modiigaakus virzulus.mazliet mazliet saspiestu dzineeju sapraata robezzaas.
ar galvu???nu sitai suudu ko var izdariit.prasiitos a4 galva ar MK3 vai MK4 1,6 iepluudes kolektoru(nu principaa taa ir MK4 1,6 galva).Nu galvai tur ir dafigaa ko dariit.lielaaku iepluudi,izpluudi.un sitai jau var uzlikt no vecajiem MK sadaleni,,,nu jaapaartaisa gan ir uz nehidrauliskajiem biidiitaajiem,,,bet ,tad tai elektronikai prasiisies cits vadiibas bloks,,,nu ar sito jau ne pie maniim.

ps,,,nu sitaada tipa dzineejs ir jaataisa arii man sportam,ar ieprieksseejo jau vairs neko nevar izdariit.katram savs laiks.
man principaa vajag pamataa MK4 1,6 dzineejs.un tad var kiimikot taalaak.


Tu jau noteikti zini kur un kā to labāk darīt? Pie tevis to var izdarīt? Un kādu finasējumu tam vajag?Par to izsvarošunu un visu pārējo es esmu dzirdējis, jo vienkārši man vecais agrāk arī ņēmās pa sportu, bet tikai kā mehāniķis rallijā tajā laikā, kad visi mauca ar vienādiem žiguļiem un uzvarēja tas, kuram bija mazāk bailes gāzt. Un viņa atziņa bija tāda, ka paņemot no rūpnīcas jaunu vaz motoru un pareizi izsvarojot un izdarot visu pārējo var dabūt klāt apmēram 30 % jaudas un visu pārējo! :roll:
Lietotāja avatars
Andžejs
 
Atbildes: 749
Pievienojies: 2006/Jan/05, 11:40
Atrašanās vieta: Titurga, Westside
Braucu ar: Octavia vRS
Dzinējs: k2

Atbildēt ajms » 2008/Mai/17, 1:05

man sporta MK2 nekas nav viileets nekad,viss standarta ruupniicas detalas,,,un man nav vinjss nepavisam leens.veel ir lieta ka jaaiemaacaas braukt,taa ir cita teema.ir arii nianses kas nav jaastaasta :wink:
Pēdējo reizi labojis ajms - 2008/Mai/17, 1:10, labots 1 reizi.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atbildēt ajms » 2008/Mai/17, 1:09

Andžejs rakstīja:
ajms rakstīja:es saaktu ar pilniigu paarlasiisanu.izsvarot klokeni,spararatu.piedziit svaros virzulus,klanus.nekoo neviileetu un nezaageetu nost.tas viss ir fufels.
varbuut pamekleetu modiigaakus virzulus.mazliet mazliet saspiestu dzineeju sapraata robezzaas.
ar galvu???nu sitai suudu ko var izdariit.prasiitos a4 galva ar MK3 vai MK4 1,6 iepluudes kolektoru(nu principaa taa ir MK4 1,6 galva).Nu galvai tur ir dafigaa ko dariit.lielaaku iepluudi,izpluudi.un sitai jau var uzlikt no vecajiem MK sadaleni,,,nu jaapaartaisa gan ir uz nehidrauliskajiem biidiitaajiem,,,bet ,tad tai elektronikai prasiisies cits vadiibas bloks,,,nu ar sito jau ne pie maniim.

ps,,,nu sitaada tipa dzineejs ir jaataisa arii man sportam,ar ieprieksseejo jau vairs neko nevar izdariit.katram savs laiks.
man principaa vajag pamataa MK4 1,6 dzineejs.un tad var kiimikot taalaak.


Tu jau noteikti zini kur un kā to labāk darīt? Pie tevis to var izdarīt? Un kādu finasējumu tam vajag?Par to izsvarošunu un visu pārējo es esmu dzirdējis, jo vienkārši man vecais agrāk arī ņēmās pa sportu, bet tikai kā mehāniķis rallijā tajā laikā, kad visi mauca ar vienādiem žiguļiem un uzvarēja tas, kuram bija mazāk bailes gāzt. Un viņa atziņa bija tāda, ka paņemot no rūpnīcas jaunu vaz motoru un pareizi izsvarojot un izdarot visu pārējo var dabūt klāt apmēram 30 % jaudas un visu pārējo! :roll:


par izdariissanu uz PM :arrow:
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

re

Atbildēt aopen » 2008/Dec/14, 13:32

Gribēju pajautāt kurš ieplūdnieks labaks ADY vai 2E doma ir ADY matoram uzlikt 2E ieplūdnieku ar ADY sprici
Lietotāja avatars
aopen
 
Atbildes: 100
Pievienojies: 2008/Mai/13, 19:29
Braucu ar: auto
Dzinējs: iekšdedzes

re.

Atbildēt aopen » 2008/Dec/14, 18:45

Nu nau nevienam ko ieteikt??
Lietotāja avatars
aopen
 
Atbildes: 100
Pievienojies: 2008/Mai/13, 19:29
Braucu ar: auto
Dzinējs: iekšdedzes

Re: re

Atbildēt ajms » 2008/Dec/14, 19:24

aopen rakstīja:Gribēju pajautāt kurš ieplūdnieks labaks ADY vai 2E doma ir ADY matoram uzlikt 2E ieplūdnieku ar ADY sprici


atklaati sakot pat nezinu kaads ir adY iepluudnieks,,apmeeram nu zinu9jo iipassas izveeles nav),,bet nu daudzi te toccna nezina,,,ADY nav ar mehaniskajaam sprauslaam???
ieleic bildes vismaz,,tur ir atskiriigi iepludes kanaali manliekaas

http://foto.inbox.lv/ajms2/Rezervesdalas/IMGP2367.jpg

sitaa ir ar meh sprauslaam un cits iepluudes kolektorS(lidziigs mk1 1,6 kolektoram)
sitaa ir no audi,,uz 1,9 ir taada un laikam 2L arii ,,neatceros,,


2e ir sitaada iepluude?ja,,nav,,tad iespeejas ir vairaak kautko citu uzlikt,,
vareesu ko iteikt ja redzeessu dziivee vai bildee,,,
es vnk no galvas jau neatceros :wink:

liec a3 a 4 galvu ar iepluudi priekssaa,,,pavisam citas iespeejas :wink:
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

re

Atbildēt aopen » 2008/Dec/14, 19:34

Nu tas kolektors ir takaa tai galvai kas bildee,pec skata vini atšķiras ar to ka ADY vinš ir maziņš un tukšgaita regulejās ar droseli bet 2E kolektors ir lielaks un tukšgaita reguļējās ar regulātoru,Gribu likt tāpēc ka vīlēju galvai lūkas un gribas pie lūkām pīedzīt to 2E kolektoru varētu būt ka labāk gaisu motorīts dabūs.Pašas sprauslas arī atšķiras 2E viņas nāk visas kopā tādā plastmasā brt ADY var noņemt atsevišķi.Varētu ko ieteikt lai vēl pavīlē būtu pateicīgs.paldies!
Lietotāja avatars
aopen
 
Atbildes: 100
Pievienojies: 2008/Mai/13, 19:29
Braucu ar: auto
Dzinējs: iekšdedzes

Atbildēt Fancy » 2008/Dec/14, 19:35

no kāda A3 vai A4? un sprauslas arī no Audi?
Lietotāja avatars
Fancy
 
Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Re: re

Atbildēt ajms » 2008/Dec/15, 1:58

aopen rakstīja:Nu tas kolektors ir takaa tai galvai kas bildee,pec skata vini atšķiras ar to ka ADY vinš ir maziņš un tukšgaita regulejās ar droseli bet 2E kolektors ir lielaks un tukšgaita reguļējās ar regulātoru,Gribu likt tāpēc ka vīlēju galvai lūkas un gribas pie lūkām pīedzīt to 2E kolektoru varētu būt ka labāk gaisu motorīts dabūs.Pašas sprauslas arī atšķiras 2E viņas nāk visas kopā tādā plastmasā brt ADY var noņemt atsevišķi.Varētu ko ieteikt lai vēl pavīlē būtu pateicīgs.paldies!



zinu kaads 2e,,ny tas ko tu saki ir labaaks,,,
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Nākošais

Atgriezties uz Dzinēja tūnings

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi