VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - LIMBAZHI ???

Es tevi redzēju !

LIMBAZHI ???

Ko kurš un kur ir redzējis !
Reklāma
 

Atbildēt Arr » 2007/Mar/12, 23:26

Man pasham arii ir naacies sastapties ar visaadiem atsaldeetajiem mazpilseetass kas grib izdaudziit galvu aiz nav ko dariit,bet ne jau taadeelj es vainoju visu pilseetu,un nekad neesmu taisiijies taadeelj ka kaads idinjs man piedraud savaakt baru un izdaudziit visu pilsseetu,un uzbrukt cilveekiem kas pie taa nemaz nav vainojami.
Arr
 
Atbildes: 121
Pievienojies: 2006/Jan/20, 21:21
Atrašanās vieta: Limbaži

Atbildēt Alien » 2007/Mar/12, 23:28

a nevienc jau netaisas izdauzīt pilsētu
vienkārši kā prikols veselam baram aizbraukt atpūsties uz turieni un ta redz kas notiek
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt Kaneeps » 2007/Mar/12, 23:40

a ko darisi ja tev riga kads sados pa seju??? visu rigu izsitisi???? :lol: :lol:
Lietotāja avatars
Kaneeps
 
Atbildes: 1533
Pievienojies: 2006/Mai/27, 11:06
Braucu ar: Passat B6
Dzinējs: 2.0 TDI BMP

Atbildēt Alien » 2007/Mar/12, 23:42

a jums nav interesanti
kurš vispābā izdomāja ka kaukas jāsit?
un laikam te biki offtopic ir panesies :oops:
kautgan runa iet pa Limbažiem
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt sicc » 2007/Mar/12, 23:42

viss ir čiki,vienkārši dažiem labiem lauciniekiem skaudība uzsitusi,tapēc arī šitādas štelles notiek,man pašam ir bijusi tāda pieredze,pietam pilsētā kur es daudzus pazīstu :wink:
Lietotāja avatars
sicc
 
Atbildes: 4146
Pievienojies: 2005/Dec/04, 23:27
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: E36

Atbildēt Alien » 2007/Mar/12, 23:44

man čoms vienc pat uz savu dzimto krogu vairāk neiet alu dzert, jo reizi pa 2 gad aizbraucot nevienc tevi tur nepazīst,, un kto ņe svoj tamu pa pieri
attieksme nu nav tā pareizākā :?
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt mdude » 2007/Mar/13, 9:29

pie kulturas nama nav ko mekleet. limbazhos viemer bijushi loti naidigi pret sveshiem. cik tur dzivoju ta ir bijis.
Lietotāja avatars
mdude
 
Atbildes: 250
Pievienojies: 2006/Mar/14, 12:35
Atrašanās vieta: Rīga-Metsepole-Rīga

Atbildēt jopciks » 2007/Mar/13, 9:36

katrā lauku ciemā ir tā saucamais "mazpilsētas sindroms"- es Tevi nezinu, ne tā izskaties- pa pieri. Uz tuvējo pilsētu laukos uz ballēm nebraucu, jo garmatainie ir īpaši necieņā :/ Nez, kas viņiem ir par kompleksiem, bet normāli aprunāties par šo tēmu ar tiem primātiem nav iespējams
jopciks
 
Atbildes: 114
Pievienojies: 2006/Jūl/31, 12:05

Atbildēt Rom4iks » 2007/Mar/13, 9:54

mdude rakstīja:pie kulturas nama nav ko mekleet. limbazhos viemer bijushi loti naidigi pret sveshiem. cik tur dzivoju ta ir bijis.


Jebkurā vietā, pilsēta vai laukos, pie kultūras nama, ja tu neesi pie kada normāla čoma ciemos, kas var visiem pateikt ka tu esi ar viņu, tad ir 99% ka atrausies pa muti, man tā ne reizi nav sanācis jo parasti gādījās tā ka manu čomu tur puse zināja un tiem bija pateikts ka es esmu savejais! un viss štokos, tad tevi tur piedzirdīs un pat aizstieps uz mājam (pat nav svarīgi uz kurām) lai tu tik neguli kautkur ārā! :) tā lūk kungi!

esmu bijis Ludzā, pie ludzas ciematiņš Felicianovo, Rēzeknē, un vel pāris lauku vietiņās visur viss bija čiki pončiki, a atrauties pa muti var arī sava miestiņā bez problēmam, tā ir vienkarši sagadīšanas, sava mūža kartigi pa muti dabūju 2 reizes un abās divas reizēs, ja pats būtu nedaudz gudrāk (t.i. nedaudz mazāk izdzēris) tad arī tad nedabūtu pa muti!

Tātad mūžu dzīvo mūžu mācies un cik ir cilveku tik ir gadījumi! tā teiksim kā kuram paveicās!
Lietotāja avatars
Rom4iks
 
Atbildes: 432
Pievienojies: 2004/Jan/31, 18:55

Atbildēt sebs » 2007/Mar/13, 10:54

Nu visos bāros pa bieti nesit, vienīgi Rīgā var norauties ja esi ieklīdis kādā rajona urlabārā, bet arī parasti tas viss beidzās ar skarbu vārdu apmaiņām, protams ja viņu pārsvars ir viennozīmīgs tad arī var norauties, parasti piedāvājumam 1:1 skanēs atbilde - Odin na odin toļko petuhi. Un vispār stridi un lekšanās rodas grādīgo iespaidā un kā zināms šo dziru mīl vairāk cilvēki no laukiem, vai mazpilsētām, no turienes arī teiciens - Nažraca i podraca. Pārmest viņiem arī nevar, jo izklaižu tur tikpatkā nav.
P.S. Tas tā nedaudz atkāpe no dažu gadu vecas pagātnes :)
Lietotāja avatars
sebs
 
Atbildes: 1077
Pievienojies: 2004/Jūn/16, 15:51
Atrašanās vieta: Rīga/Mārupe
Braucu ar: PASSAT CC
Dzinējs: TSI

Atbildēt Wu-ryder » 2007/Mar/13, 12:32

Runajot par so temu ir sis tas sakaams:

1. Ir jamaak norauties pa seju. Vienmer pastav iespeja aiziet un domaju ka aiziesana ir labaks variants nekaa varonibas izradisana un saardita seja.

2. maki runat, un nedaudz ari aizstaveties.

3. Un nu tiesam jaizvelas vietas kur iet un uztureties, ja neesi vienigais. Visiem zinams, ka apsaubami bari un kkadi kultursnami nav taa labaka vieta kur izklaideties.

P.S. Pats pa seju vel neesmu dabujis, jo ari nepraktizeju atputu vienatnee. :wink: Neesmu nekads piedzivojumu mekletaajs
Lietotāja avatars
Wu-ryder
 
Atbildes: 382
Pievienojies: 2006/Jūn/01, 15:36
Atrašanās vieta: Dobele

Atbildēt Leroy » 2007/Mar/13, 12:58

Pāķi ir un paliek pāķi!!!! Tur vidējais "primātu" vecums ir 30 gadi, jo pēc tiem lieklākā daļa "kruto" džeku ir nodzērušies un nobožojušies:)!
Lietotāja avatars
Leroy
 
Atbildes: 546
Pievienojies: 2006/Feb/03, 9:56
Atrašanās vieta: Rīga,Sarkandaugava

Atbildēt Wu-ryder » 2007/Mar/13, 13:14

Leroy rakstīja:Pāķi ir un paliek pāķi!!!! Tur vidējais "primātu" vecums ir 30 gadi, jo pēc tiem lieklākā daļa "kruto" džeku ir nodzērušies un nobožojušies:)!

Sitads domu gajiens biezi vien ari ir par pamatu konkretai izgrabsanai pa seju. Jo redz lielajiem pilsetniekiem patik pablatot itkaa suda laukos utt, kautgan rezultats pectam ir stipri bediigs.
Lietotāja avatars
Wu-ryder
 
Atbildes: 382
Pievienojies: 2006/Jūn/01, 15:36
Atrašanās vieta: Dobele

Atbildēt sicc » 2007/Mar/13, 13:20

Wu-ryder rakstīja:
Leroy rakstīja:Pāķi ir un paliek pāķi!!!! Tur vidējais "primātu" vecums ir 30 gadi, jo pēc tiem lieklākā daļa "kruto" džeku ir nodzērušies un nobožojušies:)!

Sitads domu gajiens biezi vien ari ir par pamatu konkretai izgrabsanai pa seju. Jo redz lielajiem pilsetniekiem patik pablatot itkaa suda laukos utt, kautgan rezultats pectam ir stipri bediigs.

ko nozīmē pablatot :?: ja tu piemēram aizbrauc ar tādu auto,kuru viņi tikai bildītēs redzējuši-tad tā skaitās blatošana :roll: :evil:
Lietotāja avatars
sicc
 
Atbildes: 4146
Pievienojies: 2005/Dec/04, 23:27
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: E36

Atbildēt Wu-ryder » 2007/Mar/13, 13:40

sicc rakstīja:
Wu-ryder rakstīja:
Leroy rakstīja:Pāķi ir un paliek pāķi!!!! Tur vidējais "primātu" vecums ir 30 gadi, jo pēc tiem lieklākā daļa "kruto" džeku ir nodzērušies un nobožojušies:)!

Sitads domu gajiens biezi vien ari ir par pamatu konkretai izgrabsanai pa seju. Jo redz lielajiem pilsetniekiem patik pablatot itkaa suda laukos utt, kautgan rezultats pectam ir stipri bediigs.

ko nozīmē pablatot :?: ja tu piemēram aizbrauc ar tādu auto,kuru viņi tikai bildītēs redzējuši-tad tā skaitās blatošana :roll: :evil:

Ja kasas del masinas tad tas vispar kkads zemakais limenis. Zinu daudzus Ridzeniekus, kas atbrauc un normali ietusee utt. Un zinu ari tadus kadrus kas atbrauc ar 7ser. BMW - pirksti gaisaa, nepaiet ne 2h ka sie pa visu pilsetu dabujusi mukt un ar salaustiem pirkstiem no zemes savus zobus lasijusi
Lietotāja avatars
Wu-ryder
 
Atbildes: 382
Pievienojies: 2006/Jūn/01, 15:36
Atrašanās vieta: Dobele

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Es tevi redzēju !

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 7 viesi