VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - LIMBAZHI ???

Es tevi redzēju !

LIMBAZHI ???

Ko kurš un kur ir redzējis !
Reklāma
 

Atbildēt sicc » 2007/Mar/13, 13:49

Wu-ryder rakstīja:
sicc rakstīja:
Wu-ryder rakstīja:
Leroy rakstīja:Pāķi ir un paliek pāķi!!!! Tur vidējais "primātu" vecums ir 30 gadi, jo pēc tiem lieklākā daļa "kruto" džeku ir nodzērušies un nobožojušies:)!

Sitads domu gajiens biezi vien ari ir par pamatu konkretai izgrabsanai pa seju. Jo redz lielajiem pilsetniekiem patik pablatot itkaa suda laukos utt, kautgan rezultats pectam ir stipri bediigs.

ko nozīmē pablatot :?: ja tu piemēram aizbrauc ar tādu auto,kuru viņi tikai bildītēs redzējuši-tad tā skaitās blatošana :roll: :evil:

Ja kasas del masinas tad tas vispar kkads zemakais limenis. Zinu daudzus Ridzeniekus, kas atbrauc un normali ietusee utt. Un zinu ari tadus kadrus kas atbrauc ar 7ser. BMW - pirksti gaisaa, nepaiet ne 2h ka sie pa visu pilsetu dabujusi mukt un ar salaustiem pirkstiem no zemes savus zobus lasijusi

principā par šito arī ir Pooky stāsts,nejau par blatošanu :wink:
Lietotāja avatars
sicc
 
Atbildes: 4146
Pievienojies: 2005/Dec/04, 23:27
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: E36

Atbildēt Wu-ryder » 2007/Mar/13, 13:53

sicc rakstīja:
Wu-ryder rakstīja:
sicc rakstīja:
Wu-ryder rakstīja:
Leroy rakstīja:Pāķi ir un paliek pāķi!!!! Tur vidējais "primātu" vecums ir 30 gadi, jo pēc tiem lieklākā daļa "kruto" džeku ir nodzērušies un nobožojušies:)!

Sitads domu gajiens biezi vien ari ir par pamatu konkretai izgrabsanai pa seju. Jo redz lielajiem pilsetniekiem patik pablatot itkaa suda laukos utt, kautgan rezultats pectam ir stipri bediigs.

ko nozīmē pablatot :?: ja tu piemēram aizbrauc ar tādu auto,kuru viņi tikai bildītēs redzējuši-tad tā skaitās blatošana :roll: :evil:

Ja kasas del masinas tad tas vispar kkads zemakais limenis. Zinu daudzus Ridzeniekus, kas atbrauc un normali ietusee utt. Un zinu ari tadus kadrus kas atbrauc ar 7ser. BMW - pirksti gaisaa, nepaiet ne 2h ka sie pa visu pilsetu dabujusi mukt un ar salaustiem pirkstiem no zemes savus zobus lasijusi

principā par šito arī ir Pooky stāsts,nejau par blatošanu :wink:


Nu jaa tagad es to ari saprotu, bet man liekas, ka visur ir tadi debili cilveki, kas var sakt kasities ja vien gribas. Un tas besii. Tas ir gan Rigaaa, gan visos laukos. Bet nu mums ar ir tadas vietas, kur pasi labak nebraucam - tads urljuku pritons ka labak nemaz nevajag.
Lietotāja avatars
Wu-ryder
 
Atbildes: 382
Pievienojies: 2006/Jūn/01, 15:36
Atrašanās vieta: Dobele

Atbildēt sicc » 2007/Mar/13, 14:08

Wu-ryder rakstīja:
sicc rakstīja:
Wu-ryder rakstīja:
sicc rakstīja:
Wu-ryder rakstīja:
Leroy rakstīja:Pāķi ir un paliek pāķi!!!! Tur vidējais "primātu" vecums ir 30 gadi, jo pēc tiem lieklākā daļa "kruto" džeku ir nodzērušies un nobožojušies:)!

Sitads domu gajiens biezi vien ari ir par pamatu konkretai izgrabsanai pa seju. Jo redz lielajiem pilsetniekiem patik pablatot itkaa suda laukos utt, kautgan rezultats pectam ir stipri bediigs.

ko nozīmē pablatot :?: ja tu piemēram aizbrauc ar tādu auto,kuru viņi tikai bildītēs redzējuši-tad tā skaitās blatošana :roll: :evil:

Ja kasas del masinas tad tas vispar kkads zemakais limenis. Zinu daudzus Ridzeniekus, kas atbrauc un normali ietusee utt. Un zinu ari tadus kadrus kas atbrauc ar 7ser. BMW - pirksti gaisaa, nepaiet ne 2h ka sie pa visu pilsetu dabujusi mukt un ar salaustiem pirkstiem no zemes savus zobus lasijusi

principā par šito arī ir Pooky stāsts,nejau par blatošanu :wink:


Nu jaa tagad es to ari saprotu, bet man liekas, ka visur ir tadi debili cilveki, kas var sakt kasities ja vien gribas. Un tas besii. Tas ir gan Rigaaa, gan visos laukos. Bet nu mums ar ir tadas vietas, kur pasi labak nebraucam - tads urljuku pritons ka labak nemaz nevajag.

tā nu viš i :roll:
Lietotāja avatars
sicc
 
Atbildes: 4146
Pievienojies: 2005/Dec/04, 23:27
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: E36

Atbildēt Dante » 2007/Mar/13, 16:38

Ja godīgi, tad jebkurā Latvijas m^2 var noraut pa seju, jo tādi iedzīvotāji mums netrūkst, bet ko nu par to vairs :mrgreen: Paši vainīgi, ka sev bedri rok - es to noriju ar dusmām, bet, mazums kas, var arī sakasīties ar "neīstajiem" kuru mums Latvijā arī netrūkst :roll:
Lietotāja avatars
Dante
 
Atbildes: 2326
Pievienojies: 2006/Mar/24, 10:41
Atrašanās vieta: Lielpilsēta
Braucu ar: gandrīz standartiņu
Dzinējs: Benzīna

Atbildēt envy » 2007/Mar/13, 16:48

piem., mani! Vai Bulinju! :P
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Atbildēt Bulinsh » 2007/Mar/13, 16:48

A ko akal es! :shock: :twisted:
Lietotāja avatars
Bulinsh
 
Atbildes: 3675
Pievienojies: 2004/Jan/20, 10:57
Atrašanās vieta: Aizkraukle
Braucu ar: VW Lupo ABT Sportsline
Dzinējs: 1,4 16v

Atbildēt Bulinsh » 2007/Mar/13, 16:51

es ir LAPS un pūkains :roll:
Lietotāja avatars
Bulinsh
 
Atbildes: 3675
Pievienojies: 2004/Jan/20, 10:57
Atrašanās vieta: Aizkraukle
Braucu ar: VW Lupo ABT Sportsline
Dzinējs: 1,4 16v

Atbildēt envy » 2007/Mar/13, 16:56

es gan nee! :evil:

bet viens pac vairs baram virsuu neliidiishu [-X

vienreiz pietieka! :roll:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Atbildēt sebs » 2007/Mar/13, 20:00

Bulinsh rakstīja:A ko akal es! :shock: :twisted:
Manuprāt Bulinsh vispār mega agresīvs tips!
Lietotāja avatars
sebs
 
Atbildes: 1077
Pievienojies: 2004/Jūn/16, 15:51
Atrašanās vieta: Rīga/Mārupe
Braucu ar: PASSAT CC
Dzinējs: TSI

Atbildēt sicc » 2007/Mar/13, 20:05

sebs rakstīja:
Bulinsh rakstīja:A ko akal es! :shock: :twisted:
Manuprāt Bulinsh vispār mega agresīvs tips!

:gargt: :gargt: :gargt:
Lietotāja avatars
sicc
 
Atbildes: 4146
Pievienojies: 2005/Dec/04, 23:27
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: E36

Atbildēt eko » 2007/Mar/13, 20:09

sebs rakstīja:Nu visos bāros pa bieti nesit, vienīgi Rīgā var norauties ja esi ieklīdis kādā rajona urlabārā, bet arī parasti tas viss beidzās ar skarbu vārdu apmaiņām, protams ja viņu pārsvars ir viennozīmīgs tad arī var norauties, parasti piedāvājumam 1:1 skanēs atbilde - Odin na odin toļko petuhi. Un vispār stridi un lekšanās rodas grādīgo iespaidā un kā zināms šo dziru mīl vairāk cilvēki no laukiem, vai mazpilsētām, no turienes arī teiciens - Nažraca i podraca. Pārmest viņiem arī nevar, jo izklaižu tur tikpatkā nav.
P.S. Tas tā nedaudz atkāpe no dažu gadu vecas pagātnes :)


Nu tas nav iipashi akuraati un iipashi preciizi man skjiet teikts, kad dzert miil tikai lauku sejas.....un laukos starpcitu un mazpilseetaas krievvalodiigo ir krietni mazaak, taapeec apshaubu kad shaadi krieviski teicieni naak no turienes...
Lietotāja avatars
eko
 
Atbildes: 98
Pievienojies: 2006/Aug/20, 15:40
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Skoda Octavia

Atbildēt sebs » 2007/Mar/13, 20:59

eko rakstīja:
sebs rakstīja:Nu visos bāros pa bieti nesit, vienīgi Rīgā var norauties ja esi ieklīdis kādā rajona urlabārā, bet arī parasti tas viss beidzās ar skarbu vārdu apmaiņām, protams ja viņu pārsvars ir viennozīmīgs tad arī var norauties, parasti piedāvājumam 1:1 skanēs atbilde - Odin na odin toļko petuhi. Un vispār stridi un lekšanās rodas grādīgo iespaidā un kā zināms šo dziru mīl vairāk cilvēki no laukiem, vai mazpilsētām, no turienes arī teiciens - Nažraca i podraca. Pārmest viņiem arī nevar, jo izklaižu tur tikpatkā nav.
P.S. Tas tā nedaudz atkāpe no dažu gadu vecas pagātnes :)


Nu tas nav iipashi akuraati un iipashi preciizi man skjiet teikts, kad dzert miil tikai lauku sejas.....un laukos starpcitu un mazpilseetaas krievvalodiigo ir krietni mazaak, taapeec apshaubu kad shaadi krieviski teicieni naak no turienes...

Ja lasīsi uzmanīgāk tad sapratīsi ka runa iet par Rīgas guļamrajoniem kuros no laika gala uz vienu lettinju bija desmit urlāni kā minimums, pēdējos 10 gados situācija sāk uzlaboties. Joprojām ir vietas kur bārmene nerunās valsts valodā u.t.t., m/uzika no sērijas ai ļuļī ai ļaļā tri tapaļā, uzstājot lai to nomaina tevi vienkārši ignorēs vai negribīgi nomainīs to uz 10min. Un tas nav tikai Bolderājā un Maskavas forštatē, bet gan pa visiem Rīgas rajoniem. Daudziem šīs vides cilvēkiem kvalitātes rādītājs ir sporta apģērbs, vecs piepīpēts šrots ar ikonu uz paneļa un "darba stāža" centrālcietumā.
Lietotāja avatars
sebs
 
Atbildes: 1077
Pievienojies: 2004/Jūn/16, 15:51
Atrašanās vieta: Rīga/Mārupe
Braucu ar: PASSAT CC
Dzinējs: TSI

Atbildēt eko » 2007/Mar/13, 21:03

sebs rakstīja:
eko rakstīja:
sebs rakstīja:Nu visos bāros pa bieti nesit, vienīgi Rīgā var norauties ja esi ieklīdis kādā rajona urlabārā, bet arī parasti tas viss beidzās ar skarbu vārdu apmaiņām, protams ja viņu pārsvars ir viennozīmīgs tad arī var norauties, parasti piedāvājumam 1:1 skanēs atbilde - Odin na odin toļko petuhi. Un vispār stridi un lekšanās rodas grādīgo iespaidā un kā zināms šo dziru mīl vairāk cilvēki no laukiem, vai mazpilsētām, no turienes arī teiciens - Nažraca i podraca. Pārmest viņiem arī nevar, jo izklaižu tur tikpatkā nav.
P.S. Tas tā nedaudz atkāpe no dažu gadu vecas pagātnes :)


Nu tas nav iipashi akuraati un iipashi preciizi man skjiet teikts, kad dzert miil tikai lauku sejas.....un laukos starpcitu un mazpilseetaas krievvalodiigo ir krietni mazaak, taapeec apshaubu kad shaadi krieviski teicieni naak no turienes...

Ja lasīsi uzmanīgāk tad sapratīsi ka runa iet par Rīgas guļamrajoniem kuros no laika gala uz vienu lettinju bija desmit urlāni kā minimums, pēdējos 10 gados situācija sāk uzlaboties. Joprojām ir vietas kur bārmene nerunās valsts valodā u.t.t., m/uzika no sērijas ai ļuļī ai ļaļā tri tapaļā, uzstājot lai to nomaina tevi vienkārši ignorēs vai negribīgi nomainīs to uz 10min. Un tas nav tikai Bolderājā un Maskavas forštatē, bet gan pa visiem Rīgas rajoniem. Daudziem šīs vides cilvēkiem kvalitātes rādītājs ir sporta apģērbs, vecs piepīpēts šrots ar ikonu uz paneļa un "darba stāža" centrālcietumā.


Ja biju paarpratis tad atvainojos, bet biju domaajis kad peec vaardiem UN VISPAAR saakaas jauna doma.....

Davaika rebjata buģim žit družna
Lietotāja avatars
eko
 
Atbildes: 98
Pievienojies: 2006/Aug/20, 15:40
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Skoda Octavia

Atbildēt Dante » 2007/Mar/13, 21:07

eko rakstīja:
sebs rakstīja:Nu visos bāros pa bieti nesit, vienīgi Rīgā var norauties ja esi ieklīdis kādā rajona urlabārā, bet arī parasti tas viss beidzās ar skarbu vārdu apmaiņām, protams ja viņu pārsvars ir viennozīmīgs tad arī var norauties, parasti piedāvājumam 1:1 skanēs atbilde - Odin na odin toļko petuhi. Un vispār stridi un lekšanās rodas grādīgo iespaidā un kā zināms šo dziru mīl vairāk cilvēki no laukiem, vai mazpilsētām, no turienes arī teiciens - Nažraca i podraca. Pārmest viņiem arī nevar, jo izklaižu tur tikpatkā nav.
P.S. Tas tā nedaudz atkāpe no dažu gadu vecas pagātnes :)


Nu tas nav iipashi akuraati un iipashi preciizi man skjiet teikts, kad dzert miil tikai lauku sejas.....un laukos starpcitu un mazpilseetaas krievvalodiigo ir krietni mazaak, taapeec apshaubu kad shaadi krieviski teicieni naak no turienes...

Nejauc iekšā Krievtautību, viņi tur pagaidām ņepričom!
Es pats dzīvoju "laukos" un saku pēc pieredzes - šiet dzīvojošie dzer biežāk un vairāk, nekā pilsētnieki - pat daudzi atzīst, ka pārvācoties uz Rīgu, tik daudz darba un citu aktivitāšu, ka nav laika piedzerties :roll:
Un tas viss beigās noved pie tā, ka jau sava vieta atzīta par savu republiku, no kuras nedrīkst izbraukt, respektīvi, katrs vakar aizvadīts ar pudeli alus (citam šņabja) rokās
Lietotāja avatars
Dante
 
Atbildes: 2326
Pievienojies: 2006/Mar/24, 10:41
Atrašanās vieta: Lielpilsēta
Braucu ar: gandrīz standartiņu
Dzinējs: Benzīna

Iepriekšējais

Atgriezties uz Es tevi redzēju !

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 5 viesi