VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Kur Tu visbiežāk pērc degvielu?

Tas kas nepalien zem citām kategorijām

Kur Tu visbiežāk pērc degvielu?

Nu ja galīgi nevari atrast tēmu, tad liec to šeit

Kur Tu visbiežāk pērc degvielu?

Statoil
17
35%
Neste
18
38%
Lukoil
5
10%
Virši-A
1
2%
citur
7
15%
 
Kopā balsots : 48

Reklāma
 

Kur Tu visbiežāk pērc degvielu?

Atbildēt dzintarsb » 2014/Dec/01, 15:12

Gribētu uzzināt kādām DSU un kādēļ dod priekšroku forumieši. Pats bez jebkādiem objektīviem iemesliem esmu izvēlējies Statoil, barbūt ir vērts pamainīt?
Pēdējo reizi labojis dzintarsb - 2014/Dec/01, 15:26, labots 1 reizi.
dzintarsb
 
Atbildes: 83
Pievienojies: 2014/Mai/09, 12:33
Braucu ar: V50

Re: Kur Tu visbiežāk pērc degvielu?

Atbildēt aae » 2014/Dec/01, 15:18

Neste - patēriņš zemāks salīdzinājumā ar Statoil super mega eko-šmeko degvielu.
Vismaz dīzelim toč tā bija.
Tagad benzīnam neesmu salīdzinājis. Tā pat pildos tikai Nestē.
speedgang.lv
Lietotāja avatars
aae
 
Atbildes: 299
Pievienojies: 2010/Apr/08, 16:43
Braucu ar: Passat
Dzinējs: AEB

Re: Kur Tu visbiežāk pērc degvielu?

Atbildēt ajms » 2014/Dec/01, 18:51

Leju 90% Statoil .Ir man vairāk + nekā mīnusu.Tur ir labs serviss,vislabākais .Starp DUS tur ir viss vislabākais.Man to vajag.Man vajag labu kafiju,bulciņu,tualeti,ūdeni utt :)ps ASV t\adu nekur neredzēju ,ne NYC,ne CHI.Tur viss ir forši ,bet pa vienkāršo.Ja nevari atrast pareizo pistoli,atnāk,parāda ,paskaidro.Ā,Un tualetes tur ir pirmajā vietā,mums te izņemot statoil ir problēmas.
Leju benzīnu BMW 1.8 ,man ir laba atlaide -5centi(ps tos nopelnīju vienās sacensībās).Benzīnu rij/ēd/patērē +- kā visur.Man bija nesen 100litri Neste 98,škiet, ka mazliet labāk.Man tas+- 0,5 neinteresē.
Otrā vietā man ir LukOil.Ir pa ceļam,Rumbulas Lukoil ir cash tanks -5centi.Kad bija man vēl golf dīzelis 1.9TD,tam juta ,ka iet labāk un mazliet mazāk patēriņs.Sporta auto lejam Lukoil.Trasē uz laiku ,uz 1 apli vienādos nosacījumos ielej,vienu,otru un tad ātri var saprast kas un kā.Hronometrs parāda ;)
Principā esmu ik pa laikam ielējis visos DUS.Bet īpaši nezināmos neleju,kautgan mūsdienās te centrā nav tādu vairs.Man daudzās vietās nepatīk apkalpošana- Trest(Eksporta ,Maskavas iela) Viada.Dažās vispār nebraucu tikkai dēl tā. Nu tā īsumā.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Kur Tu visbiežāk pērc degvielu?

Atbildēt atmos » 2014/Dec/01, 19:23

Jautājums ir par degvielas pirkšanu. Degvielu pērku Nestē. Jo tā ir degvielas uzpildes stacija nevis kafejnīca-hamburgeru tirgotava. Nesaprotu tos ļaudis, kuriem mājās kafija negaršo bet gan benzīntankā... Darbā jāpildās Statoilā un nereti, pērkot tikai 30 L benzīna un kanniņu loga šķidruma, jāstāv garā badacietēju rindā.
Un Nestē degvielas kvalitāte ir laba.
atmos
 
Atbildes: 93
Pievienojies: 2012/Dec/23, 15:18
Atrašanās vieta: Tukuma nov.
Braucu ar: VW Multivan T4 , Passat
Dzinējs: 2,5TDI 1,9TDI

Re: Kur Tu visbiežāk pērc degvielu?

Atbildēt martins23 » 2014/Dec/01, 21:38

Pirmais ir statoil, jo tuvāk mājām un pa ceļam uz darbu, tad lukoil, neste. Mazākais degvielas patēriņš varētu būt lukoilam. Pilsētā vispār nevar vidējo rēķināt dēļ smagās kājas un dažādās satiksmes. Kolkā ir tāds Lateva, tip nestes degvielu tirgo, tur vēl labāks zākais patēriņš. Statoilā tagad tā samaksa pie pumpja ok izdarījs, vismaz ātri. Runa pa dīzeli. Pāris gadi atpakaļ no nestes soļķa vairākas mašīnas aizsala.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Lietotāja avatars
martins23
 
Atbildes: 252
Pievienojies: 2006/Aug/27, 14:58
Atrašanās vieta: Jelgava
Braucu ar: vw bora variant pd150

Re: Kur Tu visbiežāk pērc degvielu?

Atbildēt iv4o » 2014/Dec/01, 22:53

Esmu meginajs Neste un Statoil , mana prat ar Neste D Passats ruca labak . Par Lukoils EKTO degvielu esmu dzirdejs labas atsauksmes.
iv4o
 
Atbildes: 774
Pievienojies: 2014/Mar/24, 18:00
Atrašanās vieta: Riga/Jurmala
Braucu ar: VW Passat B5, 05.2000g.
Dzinējs: 1.9 TDI ATJ 85kw

Re: Kur Tu visbiežāk pērc degvielu?

Atbildēt errorcrash » 2014/Dec/01, 23:10

1. Lukoil - Tuvāk.
2. Statoil - Bieži pa ceļam sanāk.
3. Neste - Ļoti reti, bet sanāk arī šo lietot.
Pa TVkasti eksperti saka ka labāk nejaukt un lieties visu laiku vienā, kā ir dzīve nav ne jausmas. Parastais tdI atšķirību nejūt, ir arī lieta kreisā no krievzemes.
Lietotāja avatars
errorcrash
 
Atbildes: 65
Pievienojies: 2011/Nov/24, 0:39
Braucu ar: VW Bora 1.9tdI
Dzinējs: AHF/81 KW/110 PS

Re: Kur Tu visbiežāk pērc degvielu?

Atbildēt crankshaft » 2014/Dec/01, 23:48

Kas nu taj kannā ir. :)
crankshaft
 
Atbildes: 282
Pievienojies: 2014/Jūn/02, 21:05
Braucu ar: huj

Re: Kur Tu visbiežāk pērc degvielu?

Atbildēt ajms » 2014/Dec/02, 1:20

atmos rakstīja:Jautājums ir par degvielas pirkšanu. Degvielu pērku Nestē. Jo tā ir degvielas uzpildes stacija nevis kafejnīca-hamburgeru tirgotava. Nesaprotu tos ļaudis, kuriem mājās kafija negaršo bet gan benzīntankā... Darbā jāpildās Statoilā un nereti, pērkot tikai 30 L benzīna un kanniņu loga šķidruma, jāstāv garā badacietēju rindā.
Un Nestē degvielas kvalitāte ir laba.

ar filozofiju ;)
+ Visos statoil var neejot pēc kafijas,norēķināties pie degvielas šļaukas,tas ir liels + un normālam cilvēkam ir banku karte.Ir statoil uzņemuma karte,bet tā man nepatīk. Kaf un viss cits,arī logu šķidrums ir vnk papildus serviss ,nevis, lai pierītos,un tā tas ir visā normālā pasaulē,JO,no rīta braucot uz darbu tu vari visu nepaspēt izdarīt un arī nevajag ,lai ekonomētu laiku.Un braucot no Rīgas uz D-pili vai Smilteni,pa ceļam es arī gribu kafiju un tāpēc es apstājos tieši St atoil, teiksim J-pilī.Starpcitu,Statoil ir visdārgākā degviela,tikkai dēļ tā servisa.Es par to arī maksāju. Tukums iespējams un dziļi lauki šķiet nesaprot,lai gan esmu tur dzimis ;)Man arī nepatīk dažreiz stāvēt rindā,itsevišķi ja redzi ,ka ir pilns DUS ar auto,tad aiz stūra ir cits DUS.
ps starpcitu pērkot kafiju,bulkas,šokolādi,žurnālu vai prezervatīvu Tevi,mani neviens neaizkavē,jo kafiju kasieris nelej...burgeru rijēji dažreiz kaitina ,bet nu mēs neesam Maugļi un nedzīvojam mežā ,ja kas ;) Un ja ,kas ,tad Tukumā kā iebraucu brīvdienās,tā tur badā cietēji ,jaunatne rij burgerus un uztaisa rindu :)

Mans TOP -
Statoil- ,jau pateicu :)
Lukoil- Laba degviela.Jau patīkamāk .Iemācijušies sveicināt,sakārtota arī pati vide. ps ASV(NYC) tas ir vislētākais ;)



anti TOP
Trests- ,bet sanāk,jo ir blakus Rīgas dzīvoklim ,dažreiz vnk rāda, ka var nobraukt 0km :),bet serviss drausmīgs #-o ,domāju ar to ka,nesveicinās,negrib spiest zīmogu .Kafiju nedzertu,kaut vai 10 centi maksātu.Arī degviela tirgota kreisā (info no TV,preses)
Viada- ,kautkas tur man nepatīk ...
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Kur Tu visbiežāk pērc degvielu?

Atbildēt androns » 2014/Dec/02, 9:08

benzīnu nestē (cik nu man vajag - reizi 3 mēnešos).

kad bija ķiseļa auto, tad arī nestē .. nevajag man to bulku, kafiju ... pamīst/pairst tāpat var iebraukt staķikā, ja nu ļoti vajag un nekā cita nav apkārt :D

a gāzi - no sākuma - tur, kur pa ceļam un lētāk ... bet tad izkristalizējās uzpildes staciju tīkli, pēc kuriem gāze pastiprināti raustās, rīstās un klepo un tie ir Statoil un Eko gāze
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Re: Kur Tu visbiežāk pērc degvielu?

Atbildēt dzintarsb » 2014/Dec/02, 10:00

Man Nestē nepatīk priekšapmaksa (varbūt jaucu, bet liekas, ka tur bija vispirms jāsamaksā). Parasti leju pilnu bāku, tad pirms maksāšanas būtu jārēķina, cik vajag. :D
dzintarsb
 
Atbildes: 83
Pievienojies: 2014/Mai/09, 12:33
Braucu ar: V50

Re: Kur Tu visbiežāk pērc degvielu?

Atbildēt iv4o » 2014/Dec/02, 10:05

Izskatas tev ir gruti tikt gala ar automatiem :)
Bet, ja nezini cik daudz tev ir jalei tad vnk. ievadi maksima summa(pirmieram 100euro), beigas tiksi norekinaties tikai par to ko esi pircejs (50litri x 1,20 euro = 60 euro)!

dzintarsb rakstīja:Man Nestē nepatīk priekšapmaksa (varbūt jaucu, bet liekas, ka tur bija vispirms jāsamaksā). Parasti leju pilnu bāku, tad pirms maksāšanas būtu jārēķina, cik vajag. :D
iv4o
 
Atbildes: 774
Pievienojies: 2014/Mar/24, 18:00
Atrašanās vieta: Riga/Jurmala
Braucu ar: VW Passat B5, 05.2000g.
Dzinējs: 1.9 TDI ATJ 85kw

Re: Kur Tu visbiežāk pērc degvielu?

Atbildēt envy » 2014/Dec/02, 10:28

Dzintars vienkārši nemāk bankas kartes lietot :krajejs_var:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: Kur Tu visbiežāk pērc degvielu?

Atbildēt dzintarsb » 2014/Dec/02, 10:38

Nē, neesmu Nestē pildījies, tāpēc nezināju. :)
dzintarsb
 
Atbildes: 83
Pievienojies: 2014/Mai/09, 12:33
Braucu ar: V50

Re: Kur Tu visbiežāk pērc degvielu?

Atbildēt josi » 2014/Dec/02, 13:13

dzintarsb rakstīja:Man Nestē nepatīk priekšapmaksa (varbūt jaucu, bet liekas, ka tur bija vispirms jāsamaksā). Parasti leju pilnu bāku, tad pirms maksāšanas būtu jārēķina, cik vajag. :D
Nestei ir arī pēcapmaksas kartes, sākuma limits privātpersonai laikam bija 150Eur.
Vari droši liet pilnu bāku un norēķināties tikai nākamajā mēnesī.
Pēdējo reizi labojis josi - 2014/Dec/02, 13:13, labots 1 reizi.
Skoda Octavia A5 1.9TDI/DSG, BMW E87 118iA
Lietotāja avatars
josi
 
Atbildes: 1044
Pievienojies: 2007/Apr/13, 12:05
Atrašanās vieta: Jūrmala
Braucu ar: Škoda Octavia 2
Dzinējs: 1.9TDI

Nākošais

Atgriezties uz Tas kas nepalien zem citām kategorijām

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi