VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Vēlos iegādāties auto - vajag specu

Tas kas nepalien zem citām kategorijām

Vēlos iegādāties auto - vajag specu

Nu ja galīgi nevari atrast tēmu, tad liec to šeit
Reklāma
 

Re: Vēlos iegādāties - vajag specu

Atbildēt mocha » 2012/Dec/19, 12:25

h8499 rakstīja:... tas būtu b5 pasāts, ar pašu vienkāršāko dīzeli - AHU ...


Un ko sakat par tiem motoriem, konkrēti AHU laikam ir 90 zirdziņu 1.9Tdi, kur atrast motora kodu. protams, dīzelim svariigi kā ieprieksh apkopts un cik ļoti mīts, tomēr galvenās tendences gan jau ka ir.

Braucu es mierīgi, nogriezts 1.6td motoriņš mani pilnībā apmierina, patēriņš turas ap 5.2-5.6. Līdz šim braucu un smaidīju. elektronikas, jo mazāk, jo labāk - durvju logi un pakalju sildītāji, nezinu līdz šim kkā esmu veiksmīgi izticis... :)
mocha
 
Atbildes: 91
Pievienojies: 2008/Sep/19, 13:14

Re: Vēlos iegādāties - vajag specu

Atbildēt Andzey » 2012/Dec/19, 17:47

Volvo 850 TDi

audi ael kombinācijā ar cinkotu virsbūvi - ideāls budzeta risinājums

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... cegeg.html
Andzey
 
Atbildes: 627
Pievienojies: 2005/Dec/28, 0:41
Atrašanās vieta: Jūrmala
Braucu ar: Volvo V70
Dzinējs: AEL

Re: Vēlos iegādāties - vajag specu

Atbildēt mocha » 2013/Jan/04, 16:20

esmu palielinājis budžetu līdz 1800, max 2000ls, un gribētu ar to tikt cauri ar visu reg un siknas, eļļas maiņu.

esmu apskatījis
- V70 pirmo paaudzi
- divus b5 passatus
- 96.gada sharranu

Volvo - baida dēļ remonta izmaksām, kuras iespējams arī ir retāk, un pārliecības kā izvēlēties nenobrauktu eksemplāru.
B5 passat patīk iekša un 110ps jauda, biedē tehniskais stāvoklis, jo visiem pārdevējiem tas ir "supper, tikai jābrauc" un remonti ilgtermiņā, kurus pats nevarēšu veikt, jo elektronika un nevairs traktortehnika ka b3
Sharran patīk dēļ izmēriem priekš 2+2 + suns un kāds kartupeļu maiss jeb kāds rada gabals.

Nespēju izlemt, tādēļ šo visu apkopojot sāku sliegties uz t4 ar 3 vai 5 krēsliem kuzavā. Remonti vienkāršāki, detaļas arī pieejamas, nodoklis tāds pats, iespējams degvielas patēriņs kādu litru lielāks nekā b5.
Pašlaik skatos tikai manuālu dīzeli. un no ger ievestie vairāk uzrunā, nekā pa LV jau brauktie - varbūt vienkārši stereotips.

Jautājumi Jums:
- kādas ir pazīmes pēc kurām labāk auto nepirkt? kā noteikt slīkoni, kā taksi... etc
- interesētu vai varat ieteikt uzticamus servisus (vai vienkārši cilvēkus ar aprīkojumu) ārpus Rīgas, kuriem varētu uzticēt auto pārbaudi? jelgava, tukums, talsi, cēsis
- varbūt forumā jau ir uzmetēju (vairāk gan plaču un patstāvīgu tirgotāju) saraksts pie kuriem savus lašus netērēt. Rumbulu laikam varam neapskatīt, ja tur ko atradīšu, tad meklēšu taisnību par tehnisko stāvokli atrast pie ajms
mocha
 
Atbildes: 91
Pievienojies: 2008/Sep/19, 13:14

Re: Vēlos iegādāties auto - vajag specu

Atbildēt lauriko » 2013/Jan/04, 19:20

Grūti būs ar to katrupeļmaisu! :emo:

Bet ja nopietni tad domāju ka Šarāns ar to pašu 1.9TDi ir labu labais braucamais nelielai gimenei, viss tur ir labi. T4 par lielu, jo ve jau visu laiku visi kopa braukāsiet riņķī, Kāda jēga tai kastei ja neizmanto!
Vēl jau pastav arī Caddy pasažiernieki, kas ir vienkārši kā zābaki un makten ietipīgi!

Wiking:
Dēļ tā ka jebkurā mirklī var izbeigties augstspiediena sūknis BOSCH VP44 kurš maksā 250Ls! :emo:
VAG grupas auto apkope, remonts, rezerves daļas!
AUTOSTIKLI
www.StikluMeistars.lv
Lietotāja avatars
lauriko
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 5903
Pievienojies: 2007/Jūn/11, 11:38

Re: Vēlos iegādāties auto - vajag specu

Atbildēt Nitro » 2013/Jan/04, 23:54

Ja pirktu 1.9 tdi darītu tā:
1. pie iedarbināta motora pārbaudītu vai pa eļļas līmeņrāža trubu nenāk spiediens, ja nāks, tad bloks vai gredzeni iet uz beigām
2. pie iedarbināta motora pārbaudītu vai neburbuļo antifrīzs bačokā
3. noņemtu vārstu vāku, lai pārbaudītu sadalenes un kompensatora stāvokli
4. Obligāti pieslēgtu VAG-com vadu noskanētu kļūdas un pārbaudītu basic setingus dzinējam (var pārbaudīt sūkņsprauslu stāvokli 1.9 pd motoriem)
nobraukumam var īpaši nepievērst uzamnību, jo lielākā daļā ir vai kaut kad kruķīti

Gan vēl kāds var kaut ko pateikt kādiagnosticēt motoru....
Lietotāja avatars
Nitro
 
Atbildes: 1380
Pievienojies: 2004/Jan/07, 23:13
Atrašanās vieta: Riga
Braucu ar: Bora 1.9 TDI 4motion
Dzinējs: PD130 + GT1749VB

Re: Vēlos iegādāties auto - vajag specu

Atbildēt h8499 » 2013/Jan/05, 10:33

Ja ko meklē Rumbulā,tad jādodās no centra puses braucot kreisajā malā, kreisajā stūrī.


Vārstu vāku diez vai kāds ļaus ņemt nost, es arī neļautu :esmu_lol: un antifrīzs bačokā arī tek visu laiku...
Lietotāja avatars
h8499
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 1138
Pievienojies: 2011/Aug/23, 9:13
Atrašanās vieta: Salaspils
Braucu ar: Passat 99.5
Dzinējs: TDI

Re: Vēlos iegādāties auto - vajag specu

Atbildēt Nitro » 2013/Jan/05, 14:55

Nu ja ļoti grib pirk auto, tad nopirkt jaunu blīvi un uzlikt pēc atvēršanas var atļauties. Labāk vēlāk sparast ka esi nopircis auto ar sadilušu sadaleni? :mhihi:
Lietotāja avatars
Nitro
 
Atbildes: 1380
Pievienojies: 2004/Jan/07, 23:13
Atrašanās vieta: Riga
Braucu ar: Bora 1.9 TDI 4motion
Dzinējs: PD130 + GT1749VB

Re: Vēlos iegādāties auto - vajag specu

Atbildēt mocha » 2013/Jan/07, 14:47

Paldies par padomiem - motora vāku gan pats neuzņemtos vaļā taisīt, tomēr tas protams ir variants.

Uz doto brīdi skatos uz t4 jeb kā dažs to sauc "kartupeļkasti" ar krēsliem.

Esmu pārīti noskatījis un kā parasti izvēle NAV viegla:
- viens ar 1.9td tiešām patīkamu gaitu un metināmu apakšu (šis arī lētāks)
- otrs ar 2.4 dvēseli ļoti labu bundžu, tomēr gaitā pat švakāku par 1.9. šķiet sūknis nogriezts, bet iespējams vēl kas sliktāks.

pats iekšēji vairāk sliecos uz to ar perfekto bundžu, jo tad varētu ilgāk izvilkt sāls kaisījumus, tomēr, protams, biedē motors un ar to saistītās lietas.

motora skaņa ir ritmiska, tomēr gaita ļoti gausa...
skaidrs, ka interneta diagnostikai ir savi trūkumi :-) :naac:, tomēr cik lieli ieberzieni var būt uz šādu 2.4 motoru? un vai sūkņa piegriešana varētu būt mēģinājums slēpt kādu lielāku problēmu?
mocha
 
Atbildes: 91
Pievienojies: 2008/Sep/19, 13:14

Re: Vēlos iegādāties auto - vajag specu

Atbildēt lauriko » 2013/Jan/07, 19:22

Nē, tas 2,4 tā arī neiet! :naac: Jo viņam nav turbīnas! :wink:
VAG grupas auto apkope, remonts, rezerves daļas!
AUTOSTIKLI
www.StikluMeistars.lv
Lietotāja avatars
lauriko
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 5903
Pievienojies: 2007/Jūn/11, 11:38

Re: Vēlos iegādāties auto - vajag specu

Atbildēt kosmoss19 » 2013/Jan/07, 21:09

Nitro rakstīja:Ja pirktu 1.9 tdi darītu tā:
1. pie iedarbināta motora pārbaudītu vai pa eļļas līmeņrāža trubu nenāk spiediens, ja nāks, tad bloks vai gredzeni iet uz beigām
2. pie iedarbināta motora pārbaudītu vai neburbuļo antifrīzs bačokā
3. noņemtu vārstu vāku, lai pārbaudītu sadalenes un kompensatora stāvokli
4. Obligāti pieslēgtu VAG-com vadu noskanētu kļūdas un pārbaudītu basic setingus dzinējam (var pārbaudīt sūkņsprauslu stāvokli 1.9 pd motoriem)
nobraukumam var īpaši nepievērst uzamnību, jo lielākā daļā ir vai kaut kad kruķīti

Gan vēl kāds var kaut ko pateikt kādiagnosticēt motoru....

Diez kurš šito ļautu darīt :?: Ja man būtu tāds pircējs pasūtītu 2 mājas tālāk uzreiz.

ps: atverot vārstu vāku tu neko interesantu tur neatradīsi ja nezini ko tur jāmeklē. Es vel tagad tik vārstu vāku taisu lai pārbaudīt vai sadalene un vārsti vel vietā. 80 % braucēju nezin kas ir sadilusi sadalene (es tai skaitā).

jēdzīgāk ir noraut galvu un uzmest aci podiem (tur var atrast daudz ko jauku un smuku) :mhihi:
VW Golf II 1.8AT '89
VW Golf III 1.9D '94
ex VW Passat B3 1.8i '88
VW Caddy 1998 Kasten 1.4 AEX [Projekts][Iesaldēts]
Lietotāja avatars
kosmoss19
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 1046
Pievienojies: 2009/Mai/20, 16:06
Atrašanās vieta: Pienava, Latvija
Braucu ar: VW Golf Mk2
Dzinējs: 1.8 mono + AT

Re: Vēlos iegādāties auto - vajag specu

Atbildēt ajms » 2013/Jan/08, 1:16

lauriko rakstīja:Nē, tas 2,4 tā arī neiet! :naac: Jo viņam nav turbīnas! :wink:

Vispirms izdomā, kam tev auto vajag ,kravu vadāt ,sevi vai ģimeni.Ja nav kravas ikdienā ,tad nax vajag T4.Auto ar savām īpatnībām un nemaz lētu(tik vecu) ekspluatācijā salīdzinot ar parastiem vieglajiem auto.Tā ir kaste,komerctransports. :wink:
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Vēlos iegādāties auto - vajag specu

Atbildēt mocha » 2013/Jan/08, 9:20

ir jau ajms taisnība - Gjimeni man vajag vadāt, pārsvarā tik vien kā pašam no mājām līdz darbam un atpakalj vienreiz dienā (ap 40km dienā).

vai ir zināms kāds "vismaz relatīvi objektīvs" serviss jelgavā un bauskā?
Būtu labi, ja tie nebūtu tie paši cilvēki, kuri dzen un tirgo auto. Rīgā vakance jau ir aizsista. :D

Gribu, lai cilvēks apskata piekares, bremžu sistēmas nolietojumu un spēj nolasīt motora un turbīnas kļūdas. ja var ko vēl vairāk par auto pateikt - vēl labāk.
mocha
 
Atbildes: 91
Pievienojies: 2008/Sep/19, 13:14

Re: Vēlos iegādāties auto - vajag specu

Atbildēt mocha » 2013/Jan/08, 9:37

vai kāds zin ko par šo http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/volkswagen/passat-b5/nhfxj.html

patīk, ka ir divi riepu komplekti un it kā mainītas siksnas, sūknis un termostats. Vai kāds var šādas lietas pārbaudīt? cik saprotu siksnu vizuāli, tomēr sūkni un termostatu laikam tikai uz uzticēšanos, pareizi?

nepatīk, tas ka cilvēks ir škiet kādu pusotru gadu braucis pa LV, veicis remontus un tikuntā tirgo nost... varjau būt esmu vienkārši paranoitiski aizdomīgs :esmu_lol:
mocha
 
Atbildes: 91
Pievienojies: 2008/Sep/19, 13:14

Re: Vēlos iegādāties auto - vajag specu

Atbildēt envy » 2013/Jan/08, 9:46

Izklausās ka Tu mašīnu tā arī nenopirksi :hohol:

nu kāds tolks tādam vecam auto tērēt naudu uz diagnostiku? tāpat skaidrs, ka bremži būs jāmaina un ja autiņam ir TA tad līdz tai nobrauks ar to piekari..

motoru parastam TDI arī tur nav ko iespringt testēt, ja ņem sūkņusprauslu motoru, tad vēl tā...

es kad biju jauns un dumjš arī diagnosticēju, toreiz pasvaigu 6 gadus vecu Golf 4 ar PD motoru, visas skaistās diagnostikas rādīja kā lielisks auto, tikai kad nākamajā rītā bija jāpielaiž auksts, tad bija Dieva zīmes.. un tur bija oriģināli 78' 000 :D

Mans Tev ieteikums - netērē naudu diagnostikai, labāk par to naudu nomaini sabojāto buksi vai bremžu klučus. Normālu auto pa gabalu jūt, sūdu ar. :aiwa:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Re: Vēlos iegādāties auto - vajag specu

Atbildēt josi » 2013/Jan/08, 12:23

mocha rakstīja:nepatīk, tas ka cilvēks ir škiet kādu pusotru gadu braucis pa LV, veicis remontus un tikuntā tirgo nost... varjau būt esmu vienkārši paranoitiski aizdomīgs :esmu_lol:

Cik nu man pieredze rāda, tad parasti pēc pusotra-diviem gadiem tiem no Vācijas atvestajiem auto sāk birt ritošā daļa, tad arī tos tirgo tālāk. Konkrēto auto gan nepirktu, izskatās pēc kaut kāds lēta tūninga upura, kura saimniekam diez vai ir bijusi nauda remontiem.
Skoda Octavia A5 1.9TDI/DSG, BMW E87 118iA
Lietotāja avatars
josi
 
Atbildes: 1044
Pievienojies: 2007/Apr/13, 12:05
Atrašanās vieta: Jūrmala
Braucu ar: Škoda Octavia 2
Dzinējs: 1.9TDI

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Tas kas nepalien zem citām kategorijām

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi