VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Vēlos iegādāties auto - vajag specu

Tas kas nepalien zem citām kategorijām

Vēlos iegādāties auto - vajag specu

Nu ja galīgi nevari atrast tēmu, tad liec to šeit
Reklāma
 

Vēlos iegādāties auto - vajag specu

Atbildēt mocha » 2012/Dec/17, 13:47

Labdien,
nezinuāju zem kā šo rakstīt, tādēļ šeit.

Esmu nobraucis līdz situācijai, kad passat B3 1.6td ir izpuvis (motors ritoshais ir godam) un vairs nevēlos ar viņu ņemties + 2 gadu nodoklis tūlīt stāv priekšā. Tādēļ meklēju ko vietā, tomēr nav zināšanu lai iegādātos kko daudz maz uzticamu :shura:

Atrastu "nesagurušu" B3 visticamāk neizdosies, tādēļ skatos uz B4 vai Golf 3, universālā versijā ar dīzeļdzinēju.

Pārskatīju sludinājumus rīgas tuvumā, rezultātā 6dien nonācu rumbulā... eh, nu ar pārdevēju runāt gandrīz nekad nav vērts, šķiet būs neizbēgams uzmetiens. piemēram, šķīla b3 (-4 grādos), ar kādu piekto apgriezienu pieleca #-o un abi tirgoņi smaidot man liela cik labi auto piešķīlies... :esmu_lol:

Tādēļ meklēju kādu, kurš spētu palīdzēt izvēlēties braucamu auto. Ritošo un citu maināmo detaļu maiņa mani nebaida (vismaz ir zināms ka nomainītais kādu laiku galvassāpes neradīs), tomēr no motora, turbīnas problēmām gribētu izvairīties. Saprotu, ka nav tāds 100% drošs variants tehnikai, tomēr lai vismaz nav galīgs ieberziens. Varbūt varat iedot servisu adreses ar izcenojumiem kas var iedot kaut mutisku tehnisko slēdzienu par aizvesto auto!

Rumbulas vietējos servisos domāju, ka arī nekādu patiesību nedabūšu :mhihi:
Idejas?

++++++++++++++
papildus jautājums par 1.9tdi, cilvēks tirgo, braucot diendienā, nedaudz iespiedu gāzes pedāli grīdā dūmi protams iznāca (nu tas normāli), tomēr pēc tam uz kādām 5-6 sekundēm iestājās tāds pusdzīvs/pusmiris stāvoklis, tjipa nost nenoslāpa tomēr uz pedāli vairs nereaģēja un arī skaņa bija graujoša, viss vibrēja un raustījās. Tiesa mēģinot šo atkārto vairs neko tādu nenovēroju. degvielas bāku rādīja tukšu.
mocha
 
Atbildes: 91
Pievienojies: 2008/Sep/19, 13:14

Re: Vēlos iegādāties - vajag specu

Atbildēt lauriko » 2012/Dec/18, 0:28

Tas TDi vai nu ierāva gaisu, vai vecais jociņs ar kompensatoru ķeršanos!

Grūti ar tiem B4 un G3 visi sapuvuši nemaņā, skaties vien B3 un paskaties bendzīnus, tie mazāk nobraukti, ielikt dīzeli nekadu problemu!
VAG grupas auto apkope, remonts, rezerves daļas!
AUTOSTIKLI
www.StikluMeistars.lv
Lietotāja avatars
lauriko
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 5903
Pievienojies: 2007/Jūn/11, 11:38

Re: Vēlos iegādāties - vajag specu

Atbildēt Lakkijs » 2012/Dec/18, 0:59

Vai B5 un aizmirsti par kasjakiem..
Lietotāja avatars
Lakkijs
 
Atbildes: 2906
Pievienojies: 2006/Feb/27, 19:14
Atrašanās vieta: Talsi
Braucu ar: VW Bolf Highline
Dzinējs: 2.0

Re: Vēlos iegādāties - vajag specu

Atbildēt Alien » 2012/Dec/18, 1:04

lauriko rakstīja:Tas TDi vai nu ierāva gaisu, vai vecais jociņs ar kompensatoru ķeršanos!

Grūti ar tiem B4 un G3 visi sapuvuši nemaņā, skaties vien B3 un paskaties bendzīnus, tie mazāk nobraukti, ielikt dīzeli nekadu problemu!

eu chibrik, cilveks grib braukt ar auto nevis jaaties ar bezdeliigo staastu :emo:
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Re: Vēlos iegādāties - vajag specu

Atbildēt ajms » 2012/Dec/18, 1:39

Alien rakstīja:
lauriko rakstīja:Tas TDi vai nu ierāva gaisu, vai vecais jociņs ar kompensatoru ķeršanos!

Grūti ar tiem B4 un G3 visi sapuvuši nemaņā, skaties vien B3 un paskaties bendzīnus, tie mazāk nobraukti, ielikt dīzeli nekadu problemu!

eu chibrik, cilveks grib braukt ar auto nevis jaaties ar bezdeliigo staastu :emo:

:mhihi:
Lai cilvēks pieraksta savu budžetu no/līdz ,,,300Ls vai 2000+Ls par, kuriem jau sanāk +- sakarīgs auto.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Vēlos iegādāties - vajag specu

Atbildēt mocha » 2012/Dec/18, 16:15

budžets - gribētu ielīst 1200ls.
Tomēr. ja atrastu kādu b3 pa 800, kuru vēl varētu kādus 3-4 gadus braukt, tad ņemtu tādu, jo auto manā gadījumā nav prestižam, tomēr izpuvušu, kurš nākamās divas ziemas nepārvilks man nevajag, jo tāds man jau ir pašlaik. Un esošais varētu man kalpot kā papildus bonuss jeb donors pie sētas (motortelpa, amīši, pirms 4tk jauni bremžu diski un citi sīkumi).

Vienu brīdi domāju arī par Sharranu (līdz 1600 Ls), tomēr pat neskatoties uz lielāko nodokli, patēriņs visticamāk viņam nebūs tik zems kā b3/4 vai g3, jo no fizikas neizmukšu kulba un izmērs dara savu. Pie tam, jo dārgāku auto kā potenciālo apskatītu, jo vairāk stresa kā neiegrābties, tikai samaksājot par to vairāk.

Par b5 - es uz viņiem pašlaik neesmu skatījies galvenokārt dēļ "tjipa foršās" piekares. Tā kā pats b5 skrūvējis neesmu, tad iespējams kļūdos, tomēr parunājot ar vienkāršajiem servisa darbiniekiem, b5 ir dārgāks piekares ekspluatācijā par b3/4, vairāk visādas elektronikas etc.

Cik reāli man būtu ko braucamu atrast? un kā to izdarīt!

p.s. un man ļoti patīk b3 caurejamība. īpaši, kad priekšējā bampera lūpa jau ir pazudusi :aiwa:
mocha
 
Atbildes: 91
Pievienojies: 2008/Sep/19, 13:14

Re: Vēlos iegādāties - vajag specu

Atbildēt Brand » 2012/Dec/18, 16:43

iesaku skatīties uz audi 100/a6 c4 ;) 2.5tdi vai 1.9tdi (bet patēriņa starpība līdz 1 litram apmēram)

un par sharaniem- 5-7 l vidējais patēriņš. piekare vienkārša. atsevišķas detaļas salīdzinoši dārgas vienīgais. ekspluatācijā lēts un ļoti uzticams. vienīkais- mk1 sharanā ir maz plauktiņu :esmu_lol:

lv pabraukti vw vispār puse ir sāls saēsti :( tāpēc arī iesaku audi

1.9 tdi jau visi caurmērā vienādi ēd.

b5 piekare ir vienkārša. daudzsviru alumīnija piekare priekšā. ir kantoris, (ropažu 44/46) kas restaurē sviras un dod 100 tūkst garantiju!


domā pats
SellParts - lietotas auto rezerves daļas
(+371)28710049
Lietotāja avatars
Brand
 
Atbildes: 931
Pievienojies: 2009/Mai/25, 11:45
Atrašanās vieta: Ogre
Braucu ar: dīzeli

Re: Vēlos iegādāties - vajag specu

Atbildēt lauriko » 2012/Dec/18, 22:46

Alien rakstīja:
lauriko rakstīja:Tas TDi vai nu ierāva gaisu, vai vecais jociņs ar kompensatoru ķeršanos!

Grūti ar tiem B4 un G3 visi sapuvuši nemaņā, skaties vien B3 un paskaties bendzīnus, tie mazāk nobraukti, ielikt dīzeli nekadu problemu!

eu chibrik, cilveks grib braukt ar auto nevis jaaties ar bezdeliigo staastu :emo:


Nu nav jau jābūve kā man, bet vienkārši bendzīna vietā ielikt dīzeli vajag apmēram 1 darba dienu! Un CSDD izdevumi arī ir pacmit lati!

Un labak braukt ar konstruktoru nekā ar japāņu brībumu kurš ir(tulīt būs) caurs kā siets! :emo:
VAG grupas auto apkope, remonts, rezerves daļas!
AUTOSTIKLI
www.StikluMeistars.lv
Lietotāja avatars
lauriko
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 5903
Pievienojies: 2007/Jūn/11, 11:38

Re: Vēlos iegādāties - vajag specu

Atbildēt Alien » 2012/Dec/18, 22:50

lauriko rakstīja:
Alien rakstīja:
lauriko rakstīja:Tas TDi vai nu ierāva gaisu, vai vecais jociņs ar kompensatoru ķeršanos!

Grūti ar tiem B4 un G3 visi sapuvuši nemaņā, skaties vien B3 un paskaties bendzīnus, tie mazāk nobraukti, ielikt dīzeli nekadu problemu!

eu chibrik, cilveks grib braukt ar auto nevis jaaties ar bezdeliigo staastu :emo:


Nu nav jau jābūve kā man, bet vienkārši bendzīna vietā ielikt dīzeli vajag apmēram 1 darba dienu! Un CSDD izdevumi arī ir pacmit lati!

Un labak braukt ar konstruktoru nekā ar japāņu brībumu kurš ir(tulīt būs) caurs kā siets! :emo:

nu Subāram bundža nedalās pa šuvēm kā manam MK3 golfam
un sapūt ar pagaidām vēl netaisās
es zinu dažu labu B3 pasātu kas jau ir vienreiz pārmetināts bet tāpat kopā neturās
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Re: Vēlos iegādāties - vajag specu

Atbildēt ajms » 2012/Dec/19, 1:48

Brand rakstīja:iesaku skatīties uz audi 100/a6 c4 ;) 2.5tdi vai 1.9tdi (bet patēriņa starpība līdz 1 litram apmēram)

un par sharaniem- 5-7 l vidējais patēriņš. piekare vienkārša. atsevišķas detaļas salīdzinoši dārgas vienīgais. ekspluatācijā lēts un ļoti uzticams. vienīkais- mk1 sharanā ir maz plauktiņu :esmu_lol:

lv pabraukti vw vispār puse ir sāls saēsti :( tāpēc arī iesaku audi

1.9 tdi jau visi caurmērā vienādi ēd.

b5 piekare ir vienkārša. daudzsviru alumīnija piekare priekšā. ir kantoris, (ropažu 44/46) kas restaurē sviras un dod 100 tūkst garantiju!


domā pats

beidz cilvēkam ieteikt 2,5 tdi ,ja budžets 1200Ls ...Lai nopērk Golf 3 Tdi 1.9 un gāž.ir tagad 96-97 gadi ,pēdējie.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Vēlos iegādāties - vajag specu

Atbildēt h8499 » 2012/Dec/19, 2:19

Nepasen atpakaļ bij jārisina uzdevums - ripojošs, zolīds auto līdz 1000Ls, turklāt vēl dīzelis.
Audi 80 b4 ar 1.9 ir deficīts, ar pamatīgi sagurušām bundžām
Golf MK3 visi bija drausmīgi puvuši
b3 pasāti morāli nokalpojuši, saguruši
b4 pasāti visi sisti, puvušām grīdām un kaudzēm defektu
bija vairākas škoda octavia, audi a4, passat b5 ar ruslanu itin visur.

Palika golf 3 plus, tīri sakarīgi un pieņemami piedāvājumi, tik šiem izskats biedējošs.
Galā tika nopirkta Opel Astra Van - 2000 gads, isuzu 1.7 ar 6L/100km, neapbružāts salons, elektriskie logi, kondicionieris. Vismaz slimību nav daudz(rūsa zem durvju moldingiem, logu tīrītāja motora pozīcijas sensors, gaisa masas mērītājs, vārstu vāka blīvslēgi, aizmugurējie amortizatori), mašīnas tehniskā uzbūve vienkārša.


Bet ja pirktu mašīnu priekš sevis (6 gadu ekspluatācijai) tas būtu b5 pasāts, ar pašu vienkāršāko dīzeli - AHU. Sviras sen vairs nav NASA tehnoloģijas, protams, ja zina, kur tās ganību dambī restaurē par pāris latiem ar gada garantiju :emo: Pārējās detaļas ir diezgan viegli pieejamas, uz ceļa uzvedās stabili un paredzami.
Lietotāja avatars
h8499
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 1138
Pievienojies: 2011/Aug/23, 9:13
Atrašanās vieta: Salaspils
Braucu ar: Passat 99.5
Dzinējs: TDI

Re: Vēlos iegādāties - vajag specu

Atbildēt lauriko » 2012/Dec/19, 10:47

Alien rakstīja:nu Subāram bundža nedalās pa šuvēm kā manam MK3 golfam
un sapūt ar pagaidām vēl netaisās
es zinu dažu labu B3 pasātu kas jau ir vienreiz pārmetināts bet tāpat kopā neturās


Jebkura pārmetinēta mašīna ir sabojāt mašīna! :wink:

Opeli ar var pirkt, bet tikai ne 2,0 D :wink:
VAG grupas auto apkope, remonts, rezerves daļas!
AUTOSTIKLI
www.StikluMeistars.lv
Lietotāja avatars
lauriko
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 5903
Pievienojies: 2007/Jūn/11, 11:38

Re: Vēlos iegādāties - vajag specu

Atbildēt Wikings » 2012/Dec/19, 11:47

lauriko rakstīja:Jebkura pārmetinēta mašīna ir sabojāt mašīna! :wink:

Opeli ar var pirkt, bet tikai ne 2,0 D :wink:

Runa ir par 2.0 DTI Y20DTH?
Kāpēc?
Wikings
 
Atbildes: 486
Pievienojies: 2006/Mai/19, 13:28

Re: Vēlos iegādāties - vajag specu

Atbildēt ajms » 2012/Dec/19, 11:58

Wikings rakstīja:
lauriko rakstīja:Jebkura pārmetinēta mašīna ir sabojāt mašīna! :wink:

Opeli ar var pirkt, bet tikai ne 2,0 D :wink:

Runa ir par 2.0 DTI Y20DTH?
Kāpēc?


nomierinaties,jebkurai markai ,dzinējam ir kautkāds augonis,tad jau neko nevar pirkt. No brīnumiem gan vajag atturēties ;)Opelis ir opelis un katram ir savs laiks.Un pārsvarā jau pērkam vecus šrotus ,ko var gribēt.pajauni auto arī lūzt.kam siksnas plīst pie 80tkm,kam atsperes salūzt pie 100t km,pat garantiju nevar nobraukt.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Vēlos iegādāties - vajag specu

Atbildēt mocha » 2012/Dec/19, 12:04

Paldies par atbildēm.

Par audi - bija tāda doma, pielikt nedaudz $$ un pirkt, lai brauktu kā cilvēks, nevis ik pa 4gadiem ar vecākiem krāmētos. Biju iekāpis pat A6 C4, nu vietas pēc b3 tur ir ļoti maz. Pie tam 1.9 neviens labu nepārdos, 2.5 ar tiem vai nu brauc vai met pakaļ, jo remonti priekšā, zobenes maiņa vien laikam nedaudz zem 300ls.

Par Opel - arī bija doma 1.7 dīzeli, tomēr tā kā NEMĀKU atlasīt normālāko pat starp passatiem, tad opeļus pagaidām nekustinu. arī esošais donors, tad man vairs neder. Tomēr, ja kādam ir kāds labs eksemplārs, labprāt apskatītu/pārbaudītu pie kāda.

Par b5 - kādas tad ir Jūsu domas? protams, mans donors, tad vairs neder, tomēr tas arī būtu variants kā vizināt sievu "bez sejas apsēja" tojest nekaunoties par auto ar kuru brauc.
Paskatīju cenas no 1000 - 4500, Labprāt skatītu kko no vācijas (jo gribētu ticēt ka tiem cilvēkiem remonti un attieksme pret auto ir labāka).
lētākais nav foršs variants, tomēr kādas domas par http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... bgmfb.html

Un vēlreiz - kur varētu uzticami pārbaudīt auto stāvokli un kāds varētu būt tam izcenojums? Zinu ka musa motors volvo var pārbaudīt par ~33ls, kur iekšā ir ietverta arī krāsas biezuma mērīšana =D>
mocha
 
Atbildes: 91
Pievienojies: 2008/Sep/19, 13:14

Nākošais

Atgriezties uz Tas kas nepalien zem citām kategorijām

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi