VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Hakeri

Prikoli

Hakeri

Dažādi prikoli, notikumi ielās u.t.t.
Reklāma
 

Atbildēt Storms » 2007/Okt/10, 12:16

RaitisRR rakstīja::D njaa atkal bmw power topa vismaz par vinjiem runaaa -lidzigi ka toreiz kad nelegala dragreissa vieta - "trubas" , diskuteja par to uzraxtu BMW POWER uz trubas... cik beigu gala sapratu kadz prikola pec bij to uzraxtijis un pec neilga laika ,kad bezmazvai grasijas to nabadzinju kas raxtija meklet un sist uzraxti tika notiriiti :) ai nu vienu varu pateikt bmw poweram dzive uz vietas nestav , shiet ka tas vinji ir viss aprunatakais auto klubs lv :D

Man te reiz aizrādīja par tekstu "bmwpower autoklubs" ka tas neesot autoklubs, bet gan tikai forums/interešu kopa. ;)
Un šoreiz vissmagāk izcēlās tieši boot.lv ar savu tendenciozitāti tekstos. Pašā bmwpower ir maz tādu kas kautko tādu spēj izģenerēt, bet parasti tie daži arī ir lielākie bļāvēji un uguns kurinātāji. :)
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Dante » 2007/Okt/10, 18:31

es savukārt šodien iepazinu stealrat un tieši runājām par "lapas uzlaušanu"...
es, tāpat kā viņš, pilnīgi neko smieklīgu tur neredzu - gribētu redzēt kāda būtu Jūsu reakcija, pēc vwm "uzlabošanas"
Lietotāja avatars
Dante
 
Atbildes: 2326
Pievienojies: 2006/Mar/24, 10:41
Atrašanās vieta: Lielpilsēta
Braucu ar: gandrīz standartiņu
Dzinējs: Benzīna

Atbildēt Storms » 2007/Okt/10, 21:00

Pooky rakstīja:es savukārt šodien iepazinu stealrat un tieši runājām par "lapas uzlaušanu"...
es, tāpat kā viņš, pilnīgi neko smieklīgu tur neredzu - gribētu redzēt kāda būtu Jūsu reakcija, pēc vwm "uzlabošanas"

Nnnuuuu..... Es kautkā nemanu ka kādam šis uzlaužšanas fakts būtu šķitis sevišķi jautrs/priecīgs. Nēnu ganjauka pasmīkņāja. Jautrību vairāk uzdzen haxorza absolūtais izdomas trūkums un totālā izdarītā bezjēdzība. ;)
Feel the difference.

Ja ar šamo serveri kas tāds notiks - nuneko, 5min laikā backups vietā, pēc kā skatīšos čerez kuru pakaļu tas izdarīts. Vainīgo pat pārāk nemeklēšu, jo no tā jēgas mazas - ja arī atradīšu tad dabūšu vēl pantu par nepilngadīgo abižošanu, jo pārējie būs pacentušies noslēpt savas pēdas. 8)
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt kaimis » 2007/Okt/10, 21:07

Es protams nezinu limeni kadaa Storms ir "nosekjurojis" vwm kasti... bet ja tas ir tikai deface... nu papriecajas, uztaisija screanshotus.. un dzive turpinaas :) Turklat ja regulari vis tiek backupots uz citas kastes... vispar var gulet nakti mieriigi :)
kaimis
 
Atbildes: 318
Pievienojies: 2007/Jūn/08, 18:18

Atbildēt kaimis » 2007/Okt/10, 21:18

turklat erotiskas bildes stimulee vielmainju :gargt: :gargt: :gargt: :gargt:
kaimis
 
Atbildes: 318
Pievienojies: 2007/Jūn/08, 18:18

Atbildēt Storms » 2007/Okt/10, 21:37

kaimis rakstīja:Es protams nezinu limeni kadaa Storms ir "nosekjurojis" vwm kasti... bet ja tas ir tikai deface... nu papriecajas, uztaisija screanshotus.. un dzive turpinaas :) Turklat ja regulari vis tiek backupots uz citas kastes... vispar var gulet nakti mieriigi :)

Nutur bija bikuc dziļāk par deface. Pēc pazīmēm spriežot DB tika sačakarēta. Bet lietas būtību tas nemaina - ideoloģija tā pati.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt fest » 2007/Okt/10, 22:40

Storms rakstīja:No pārējiem 5% dažus pazīstu - pret tiem nav īsti jēgas aizsargāties. Tā pat uzlauzīs ja gribēs. :mrgreen:

True, true. Turklāt ja lapā nav SQL injekcijas (vwm vismaz redzamās vietās nav :lol: ) un tiek hostēta uz dedicated servera, tad nav arī vērts īpaši iespringt. Ja nu vienīgi phpBB updeitot ik pa laiciņam (protams, ar nosacījumu, ka pats serveris jau ir attiecīgi nosekjūrots.
P.S. Atcerējos, ka kkur nesen netā klejoja bilde, kurā bija redzama BMW Power nakļeika uz miskastes :D
fest
 
Atbildes: 336
Pievienojies: 2007/Jūl/02, 20:22
Atrašanās vieta: Madona

Iepriekšējais

Atgriezties uz Prikoli

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi