VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - VR6 for Sale! (dundukiem) :D

Prikoli

VR6 for Sale! (dundukiem) :D

Dažādi prikoli, notikumi ielās u.t.t.
Reklāma
 

Atbildēt Alien » 2006/Aug/17, 15:12

Lord rakstīja:
Andrejs rakstīja:nu tad tā godīgi arī pasaki par cik paņēmi, nevis te pīlītes pūt


Neteikšu!

Jautājums ir vienkārš - cik Jūs man par viņu dosiet (nu tie, kam viņu vajag) pārējie var nedot neko :mrgreen:

Dajoš 1000$ atdošu un vēl zdāču iedošu... dajoš 700$ neatdošu un var iet iesālīties... tā kā tagad jums ir skaidra cenu amplitūda 750-1000$ kaut kur pa vidu ir cipars par kuru paņēmu es... mini nu!

ja nevienam naudas nav, tad man pašam paliks ļoti labs un nenojāts VR6 dzinējs 1993.gada izlaiduma...

piedāvājumus uz PM

tu i slims :shock: :shock: :shock:
tagad šitie motori nifiga vairs nemaksā
pa 1k bugsiem jau var meklēt 24V motoru
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt Lord » 2006/Aug/17, 15:14

Alien rakstīja:
Lord rakstīja:
Andrejs rakstīja:nu tad tā godīgi arī pasaki par cik paņēmi, nevis te pīlītes pūt


Neteikšu!

Jautājums ir vienkārš - cik Jūs man par viņu dosiet (nu tie, kam viņu vajag) pārējie var nedot neko :mrgreen:

Dajoš 1000$ atdošu un vēl zdāču iedošu... dajoš 700$ neatdošu un var iet iesālīties... tā kā tagad jums ir skaidra cenu amplitūda 750-1000$ kaut kur pa vidu ir cipars par kuru paņēmu es... mini nu!

ja nevienam naudas nav, tad man pašam paliks ļoti labs un nenojāts VR6 dzinējs 1993.gada izlaiduma...

piedāvājumus uz PM

tu i slims :shock: :shock: :shock:
tagad šitie motori nifiga vairs nemaksā
pa 1k bugsiem jau var meklēt 24V motoru


meklē! tikai kādā stāvoklī! šitamais ir kā tikko no iepakojuma izņemts... tapēc arī atdevu tik daudz naudas par viņu... savādāk nemaz neņemtu... patiesībā man pašam arī viņu nemaz nevajag :lol: nahuj es viņu nopirku? :-k
Lietotāja avatars
Lord
 
Atbildes: 3562
Pievienojies: 2007/Jūn/08, 17:34

Atbildēt Storms » 2006/Aug/17, 15:14

Man aizdomas ka drīzumā uz ielām parādīsies skorpis ar VR6... :gargt:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt ArmandsS » 2006/Aug/17, 15:16

:offt:
Manam ir 170tkm ,nopirku kopā ar mašinu pa 500ls :wink:
Lietotāja avatars
ArmandsS
 
Atbildes: 4197
Pievienojies: 2005/Mar/28, 13:36
Atrašanās vieta: ventspils
Braucu ar: AE115 awd@Pajero jdm
Dzinējs: 7a-fe@4m40

Atbildēt Alien » 2006/Aug/17, 15:16

no iepakojuma bija B2 pasāc pie Spices
:wink:
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt Lord » 2006/Aug/17, 15:17

Storms rakstīja:Man aizdomas ka drīzumā uz ielām parādīsies skorpis ar VR6... :gargt:


:haha: :haha: :haha: nop! neparādīsies gan, jo skorpim ir pašam sava dvēselīte, kura jau stock ir niknāka par VR6 8) bet vot kad skorpis parādīsies uz ielas, tad gan būs :twisted: :twisted: :twisted:
Lietotāja avatars
Lord
 
Atbildes: 3562
Pievienojies: 2007/Jūn/08, 17:34

Atbildēt Lord » 2006/Aug/17, 15:19

Kraasotajs rakstīja::offt:
Manam ir 170tkm ,nopirku kopā ar mašinu pa 500ls :wink:


ar to arī tevi apsveicu!... tikai jautājums vienkārš... cik daudz laika tev paņēma lai izņemto to lūzni no tās "māšīnas" ārā... un visi mums te nav Guru, kuri paši prot strādāt ar savām rokām un galvu! tā kā nopirkt izņemtu motoru pa 500Ls ar visiem pribambasiem ir izdevīgāk, nekā visu mašīnu, jo nav jāmaksā nauda par VR6 izņemšanu un pēc tam nav jādomā kur likt pārpalikušos lūžņus! ;) tā lūk!
Lietotāja avatars
Lord
 
Atbildes: 3562
Pievienojies: 2007/Jūn/08, 17:34

Atbildēt Storms » 2006/Aug/17, 15:23

Izņemt dzinēju ir 30min jautājums. Pārpalikumu vēl var uzsist gaisā pa detaļām un tikt krastā pa nullēm.

Lab, stop the spam.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Lord » 2006/Aug/17, 15:24

Storms rakstīja:Izņemt dzinēju ir 30min jautājums. Pārpalikumu vēl var uzsist gaisā pa detaļām un tikt krastā pa nullēm.

Lab, stop the spam.


tu vnk neko nesaproti :P
Lietotāja avatars
Lord
 
Atbildes: 3562
Pievienojies: 2007/Jūn/08, 17:34

Atbildēt Alien » 2006/Aug/17, 15:28

Lord rakstīja:
Storms rakstīja:Izņemt dzinēju ir 30min jautājums. Pārpalikumu vēl var uzsist gaisā pa detaļām un tikt krastā pa nullēm.

Lab, stop the spam.


tu vnk neko nesaproti :P

varēsi Asnātei vēl 6 cilindrus piekabināt :lol:
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt Storms » 2006/Aug/17, 15:29

Lord rakstīja:
Storms rakstīja:Izņemt dzinēju ir 30min jautājums. Pārpalikumu vēl var uzsist gaisā pa detaļām un tikt krastā pa nullēm.

Lab, stop the spam.

tu vnk neko nesaproti :P

Tāpēc es vismaz necenšos biznesu bīdīt. :mrgreen:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Lord » 2006/Aug/17, 15:37

Alien rakstīja:
Lord rakstīja:
Storms rakstīja:Izņemt dzinēju ir 30min jautājums. Pārpalikumu vēl var uzsist gaisā pa detaļām un tikt krastā pa nullēm.

Lab, stop the spam.


tu vnk neko nesaproti :P

varēsi Asnātei vēl 6 cilindrus piekabināt :lol:


nekad!!! man nav vajadzīga tā tonna metāllūžņu zem haubes... nu ja nu vienīgi vidū novietotu ar divām turbīnām un normālu pinpiedziņu :twisted:
Lietotāja avatars
Lord
 
Atbildes: 3562
Pievienojies: 2007/Jūn/08, 17:34

Atbildēt Viesis » 2006/Aug/17, 19:27

1400 Ls aptuveni, maksa vesela mashina, laba stavokli, ar logiem, pogiem, un atrumkarbu, ar 4 ritenim uz kuriem bus gumija ar 4mm protektora garumu, labi krasots un kopts. vinjam bus VR6 dzinejs ieksha darba kartiba. Veel pie tam mashina bus ar izieto tehnisko apskati.

Tu prasa treshdalju un nedaudz veel, tikai par motoru no shis mashinas.
Kaut gan visdargakais tada vecuma mashinam ir virsbuve, kura tapat plika nemaksas treshdalju no kopejas auto veertibas.

Ar ko vinsh ir tik labs?
Ar to ka vinju rupiigi nomazgaja ar shvamiti pirms pardoshanai. Bet tas ir liels Minus , jo reali tad pircejam nepaskaidros ,ka teiksim karters bija ok un nelava elljai iet ara. Pircejam paradas aizdomas , ka vinjam grib paardod sudu, kursh pirms mazgashanam bija pilns ar elljas un tas ellja nebija motora ieksha, bet araa...Pie tam galvas bliive bija sabojata un tapec starp galvu un bloku paradijas zilie traipi , kurus ari rupiigi nomazgaja pirms pardoshanas utt.

Tad par mazgato dzineju kopa ar visiem kompiem, generatoriem, iepludes un izpludes kollektroriem varu piedavat 150 Ls. Ja varesi parliecinat ,ka vinsh ir tik tirs nevis tapec ka gribeji nomasket sabojatas vietas, bet gan tapec ka ljoti mil VW razojumus, tad var fot uz 50-70 latiem vairak.

Ja ne ,tad lai vinsh stav gadiem ilgi, lai ruuse talak, lai nevienam neatdot un pasham neizmantot.

Vai ja tomer ir reala veelme vinju pardod tad nem nost
generatoru - 50 Ls
Izpludes kollektrou - 25 Ls
Tas ir tas kas reali var notirrgot un kas samera biezi iet boja un parasti tas cilveki pirk lietotus.

kompi(reali vinji kalpo gadiem ilgi bet ja ljoti ljoti paveicas tad var pardod pa 50, shansus 5%)

Galvu - 100 Ls. (Shansus ta pat ka pardod atsevishki ECU, jo VR6 stav kede, kuru tapat pekshni nesabojas un dod daudz daudz zinjus ,kurus parasti saimnieki redz, pirms sabrukt.

Bloku pa 100, hmm tu daudz redzeja motorus ar nokautiem klokenem vai shalem? Ja ja tad shansus ari nav daudz.

parejais iznemot tosola shlangus kuri maksa pa 5-10 ls tu nepardosi..

Tad cik tur kopa sanaak?
25+50+50+100+100=325.

Cik ilgi tu to pardosi?
Generatoru un izpludes kollektoru var but menesha laika?

Galvu, bloku un provodku - nu kaut kur 1-2 gadus laika.
Tosola sljutenes nu varbut par nedelju bet cena viniem 5-10 lati..

Tad ja pardosi visu, tas ir skaitas ka pardoshana vairakuma un normala cena ir 200LS, augsta 300Ls

Un kada cena skaitas ,ja grib par 500 pardod?

Atvajnojos par spamu. Neiztureju %))
Viesis
 

Atbildēt abbat » 2006/Aug/17, 19:39

Lord un tam,ko es augstak uzrakstiju nav nekas personisks.
Skaidrs ka tu dargi pirka un pardod negrib palikt minusos, bet vismaz saviem (VWmotion biedriem ) vareja tak tik dargi nepiedavat.
Bet tapat velu protams tev to dzineju pardod un ja pardosi tik dargi nevis tev pica, bet visiem VWmotion biedriem no tevis :lol:
Lietotāja avatars
abbat
 
Atbildes: 51
Pievienojies: 2005/Mai/10, 11:47
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Viesis » 2006/Aug/18, 4:10

Nesen ss.lv redzēju jaunu VR6 dzinēju, ja nemaldos cena bija 800 Eur.
Viesis
 

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Prikoli

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi