VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Prikoli uz ceļa

Prikoli

Prikoli uz ceļa

Dažādi prikoli, notikumi ielās u.t.t.
Reklāma
 

Prikoli uz ceļa

Atbildēt Storms » 2006/Mar/09, 10:47

Vakar vakarā braucu back no Jēkabpils. Vakars, bet vēl tikai sāk krēslot. Ceļš sauss, bez spriedzes uz ~120km/h ripinu. Pretī nāk viens ar lieliem uguņiem. Domāju mošk kārtējais tēls kas aizmirsis tālos izslēgt. Ierubīju savus tālos. Pēc reakcijas saprotu ka šis tomēr ar tuvajiem brauc. Nuneko - izslēdzu tālos. Pabrauc šamais man garām - ceļu policija. :shock: Tā i bikses var pielikt... :roll:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Lauris » 2006/Mar/09, 10:49

Esmu pamidzīnājis poličiem un šie man pretim, bet par to ka tie ir poliči, sapratu brībī kad tie man pabrauca garām 8)
Ēku, elektroietaišu termogrāfiskā pārbaude!
Lietotāja avatars
Lauris
 
Atbildes: 6272
Pievienojies: 2004/Mar/22, 12:39
Atrašanās vieta: Pierīga
Braucu ar: VW Sharan 7N
Dzinējs: CFFB

Re: Prikoli uz ceļa

Atbildēt Leroy » 2006/Mar/09, 10:52

Storms rakstīja:Vakar vakarā braucu back no Jēkabpils. Vakars, bet vēl tikai sāk krēslot. Ceļš sauss, bez spriedzes uz ~120km/h ripinu. Pretī nāk viens ar lieliem uguņiem. Domāju mošk kārtējais tēls kas aizmirsis tālos izslēgt. Ierubīju savus tālos. Pēc reakcijas saprotu ka šis tomēr ar tuvajiem brauc. Nuneko - izslēdzu tālos. Pabrauc šamais man garām - ceļu policija. :shock: Tā i bikses var pielikt... :roll:

Labais :D :D :D
Lietotāja avatars
Leroy
 
Atbildes: 546
Pievienojies: 2006/Feb/03, 9:56
Atrašanās vieta: Rīga,Sarkandaugava

Atbildēt silver » 2006/Mar/09, 10:58

Ir gadījies šamiem palidot uz kādiem 160 garām :lol: Apdzinu kādas četras mašīnas uzreiz, a šie tur pa vidu gadījās, bija jau tumšs, laikam bija šiem slinkums nesties pakaļ :roll: :lol:
Tad vēl vienreiz pārsmējos, ka šis aiz staba slēpās, ieraudzīju tikai radaru, tad sapratu, ka kaukas aiz tā staba stāv :roll: :mrgreen:

Ā, vēl bija gadījums, braucām ar senci uz Tallinu, aiz Rīgas, kur i sadalošā josla, stāvējie šie mežā iebraukuši, bet inspektors ar radaru bija iznācis līdz ceļa malai, kad pieķēra vienu lidotāju, kas, aiz krūmiem stāvošo policistu ieraudzīja pēdējā brīdī un līdz ar to nespēja uzreiz apstāties, inspektors ar visu radaru sāka skriet šim pakaļ, kad saprata, ka ar kājām nenoķers, skrēja atpakaļ uz mašīnu, skats par miljonu!!! :mrgreen:
Lietotāja avatars
silver
 
Atbildes: 1975
Pievienojies: 2005/Okt/19, 10:39

Atbildēt Alien » 2006/Mar/09, 11:04

mani vakar vienc šitād losis kas aiz staba bija noslēpies noķera maita tāds
velvienc "punkc" :evil: :evil: :evil:
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt envy » 2006/Mar/09, 11:07

Alien rakstīja:mani vakar vienc šitād losis kas aiz staba bija noslēpies noķera maita tāds
velvienc "punkc" :evil: :evil: :evil:


cik tad tev jau ir :mrgreen:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Atbildēt Alien » 2006/Mar/09, 11:08

envy rakstīja:
Alien rakstīja:mani vakar vienc šitād losis kas aiz staba bija noslēpies noķera maita tāds
velvienc "punkc" :evil: :evil: :evil:


cik tad tev jau ir :mrgreen:

daudz
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt silver » 2006/Mar/09, 11:10

Alien rakstīja:daudz


Tad jau drīz būs lielais punkc! :lol:
Lietotāja avatars
silver
 
Atbildes: 1975
Pievienojies: 2005/Okt/19, 10:39

Atbildēt Droopy » 2006/Mar/09, 11:10

envy rakstīja:
Alien rakstīja:mani vakar vienc šitād losis kas aiz staba bija noslēpies noķera maita tāds
velvienc "punkc" :evil: :evil: :evil:


cik tad tev jau ir :mrgreen:

viņš tak nesen meklēja lielo sarkano grāmatu! :lol:
Lietotāja avatars
Droopy
 
Atbildes: 3089
Pievienojies: 2004/Jan/07, 14:35
Atrašanās vieta: Blāzma, Ventspils
Braucu ar: VW Golf TDI

Atbildēt envy » 2006/Mar/09, 11:11

Droopy rakstīja:
envy rakstīja:
Alien rakstīja:mani vakar vienc šitād losis kas aiz staba bija noslēpies noķera maita tāds
velvienc "punkc" :evil: :evil: :evil:


cik tad tev jau ir :mrgreen:

viņš tak nesen meklēja lielo sarkano grāmatu! :lol:

Alien driiz vairs nebrauks, taapeec arii Gunita jaatrenee :mrgreen:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Atbildēt Toms » 2006/Mar/09, 11:12

Skats pa milionu ir tad kad policists pa kupenām vārtās un ceņšas tikt uz priekšu :mrgreen:
Stāvēju pieturā, gaidīju troļuku pie sava darba Duntes ielā! Bija krēsla un, nezinu par ko domāja tas auto vadītājs, bet policists viņu štopē bet šamais nestājās brauc tālāk, bet ātrums nav liels! Vajadzēja redzēt kā policis skrēja uz savu auto ko bija nolicis kādus metrus 30 tālāk, pa galvu pa kaklu krizdams, klupdams, novārtījies pa sniegu ieleca autiņā un vīlēja pakaļ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Lietotāja avatars
Toms
 
Atbildes: 259
Pievienojies: 2005/Dec/21, 17:48
Atrašanās vieta: Kuldīga

Atbildēt KenFolds » 2006/Mar/09, 12:32

pag 6dien...

2vos naktii izdomajam ar chomiem laist no x-kiles uz ogri svaigas galjas mediijumos :D izbraucam uz shosejas un ir riktigs putenis un tad taa mierigi ripinamie suz ~80km/h un te peexnji priexaaa paraadaas cilveex joslas viduu ar atpleestaam rokaaaam :!: :!: :!: shoperiic rau pa kreisi :!: ...ir kontakts SLIIID :!: ...megina taisnoties bet nesekmiigi :( ...sliidam vilcinjam liidizigaaa veidaa griezhoties pa shoseju :!: nepaspeju saskaitiit cik apgriezieni bij bet apstaajaamies sekmiigi shosejas viduuuu :shock: pirmais jau priex un laime ka visss bumbaaaas :!: bet to taa nevareeja atstaaat ;) tas L***s tika notverts un apskaidrots kas un kaaa... :D kaa rezultaataaa tas Idi**** tika iedziits mezhaaa lai iet kaajaaaam :!: :!: :!: Es biju nikns uz vinju bez gala un bez malas :evil: :evil: :evil:
Lietotāja avatars
KenFolds
 
Atbildes: 608
Pievienojies: 2004/Okt/25, 10:54
Atrašanās vieta: Ikshkjile :)

Atbildēt Storms » 2006/Mar/09, 12:52

KenFolds rakstīja:pag 6dien...

2vos naktii izdomajam ar chomiem laist no x-kiles uz ogri svaigas galjas mediijumos :D izbraucam uz shosejas un ir riktigs putenis un tad taa mierigi ripinamie suz ~80km/h un te peexnji priexaaa paraadaas cilveex joslas viduu ar atpleestaam rokaaaam :!: :!: :!: shoperiic rau pa kreisi :!: ...ir kontakts SLIIID :!: ...megina taisnoties bet nesekmiigi :( ...sliidam vilcinjam liidizigaaa veidaa griezhoties pa shoseju :!: nepaspeju saskaitiit cik apgriezieni bij bet apstaajaamies sekmiigi shosejas viduuuu :shock: pirmais jau priex un laime ka visss bumbaaaas :!: bet to taa nevareeja atstaaat ;) tas L***s tika notverts un apskaidrots kas un kaaa... :D kaa rezultaataaa tas Idi**** tika iedziits mezhaaa lai iet kaajaaaam :!: :!: :!: Es biju nikns uz vinju bez gala un bez malas :evil: :evil: :evil:

Par tādiem jociņiem tam jampampiņam kājas vajadzēja pārlauzt. :evil:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Droopy » 2006/Mar/09, 14:25

Storms rakstīja:
KenFolds rakstīja:pag 6dien...

2vos naktii izdomajam ar chomiem laist no x-kiles uz ogri svaigas galjas mediijumos :D izbraucam uz shosejas un ir riktigs putenis un tad taa mierigi ripinamie suz ~80km/h un te peexnji priexaaa paraadaas cilveex joslas viduu ar atpleestaam rokaaaam :!: :!: :!: shoperiic rau pa kreisi :!: ...ir kontakts SLIIID :!: ...megina taisnoties bet nesekmiigi :( ...sliidam vilcinjam liidizigaaa veidaa griezhoties pa shoseju :!: nepaspeju saskaitiit cik apgriezieni bij bet apstaajaamies sekmiigi shosejas viduuuu :shock: pirmais jau priex un laime ka visss bumbaaaas :!: bet to taa nevareeja atstaaat ;) tas L***s tika notverts un apskaidrots kas un kaaa... :D kaa rezultaataaa tas Idi**** tika iedziits mezhaaa lai iet kaajaaaam :!: :!: :!: Es biju nikns uz vinju bez gala un bez malas :evil: :evil: :evil:

Par tādiem jociņiem tam jampampiņam kājas vajadzēja pārlauzt. :evil:

tadiem gadījumiem man ir izvelkamā riteņu atslēga! :twisted:
Lietotāja avatars
Droopy
 
Atbildes: 3089
Pievienojies: 2004/Jan/07, 14:35
Atrašanās vieta: Blāzma, Ventspils
Braucu ar: VW Golf TDI

Atbildēt sarkans » 2006/Mar/09, 14:30

Sadjugas... :lol:
Lietotāja avatars
sarkans
 
Atbildes: 2258
Pievienojies: 2005/Apr/03, 17:12
Atrašanās vieta: Riga, Pļavinieki

Nākošais

Atgriezties uz Prikoli

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi