VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Fun texti

Prikoli

Fun texti

Dažādi prikoli, notikumi ielās u.t.t.
Reklāma
 

Atbildēt androns » 2004/Apr/28, 9:02

Curriculum Vitae

Firmai no Ignats Streļeckijs Motivācijas vēstulis (pēc sludinājums) c-dāmas, g-kungi!
Man prieks, ka es jumsīm varu vel uzrakstīt vestule, man ir 24 gadi, man ir pieredze ne tikai darbā, bet arī visāda dzīves pieredze (ir draudzene). Sasaucoties ar sludinājumu piesaku savu kandidatūru (gribu pretendēt) visa veida darbiem ar cilvēkiem. Precizējot informēju kāda vakance mani interesē: tā, kas minēta sludinājumā.

Pieņemot mani, jūs iegūsiet darbinieku, kas darbu neatklāj rūpīgi pusdarītu. Esmu komunikabls un pateicīgs, briesmīgi patīk darbs ar cilvēkiem, bet varu arī viens. Manas zināšanas ir pietiekamas pozitīva pirmā iespaida radīšanai. Labprāt ar jums paspriestu, pastāstītu, padiskutētu par manas kandidatūras noderību, atspēkotu visus jūsu argumentus!

Kā jau teicu, es daudz ko māku darīt, bet arī ātri mācos, ja niepieciesami nakamai darbai.

Tagad vēlos, lai jus novērtejat mani un sutiet man atbildi, labāk pozitīvu, - jūsu piekrišanu darbam vai jūsu atteikšanu. Paldies par jūsu uzmanību pret mani vēstule un cv. Priecāšos atbildēt uz pilnīgi visiem un jebkādiem jautājumiem, ko jūs
vēlētos man uzdot. Ceru ar sevi iepazīties tuvāk darba intervijas laikā, jo uzaicinot mani uz interviju, jūs iegūsiet patīkamu sarunu biedru.

Cienu,


Ignats Streļeckijs


Pielikumā: pievienojos dzīves apraksts uz 1 lp, tur ir tuvāk norādīti obligatoriskie bibliogrāfiskie dati.


P.S. Es gaidu!!!

P.P.S. Ja jūs nevēlaties mani pieņemt darbā, es izskatīšu visus pārējos piedāvājumus...



CV

Mans -uzņēmīga jaunieša Cur.Vita ? īsta aut.big.

Mērķis: iekļūt darbā.

Vēlamais amats: krāvējs, personāla atlases speciālists, visa veida darbi, saistīti ar To.

Mēnešalga: sākot no: 130:00.

Iespēja uzsākt darbu: apvienojoties vai no pirmdienas

Dzimšanas dati: Vec. 36.

Dzimums: vīr/siev

Adrese: pierakstījies Latvijā, bet dzīvoju Rīgas centrā, Lāčplieša ielā

Pilsonība: ir

Ģimenes stāvoklis: neprecējies (Nataša); ir divi bērni - maita un dēls, citi bērni nav!!!

Papildus informācija: pēc horoskopa esmu auns.

Veselības stāvoklis: ir, stabils

Sodāmība: nav (termiņš dzēsts)

Izglītiba: deviņgadīgās skolas pamatu izglītība, nepabeikta vid. izglītība, pēc tam studējos banku augstskolā, būs bakalavra grāds tiesību zinātnēs un varbūt ari ekanomikas magistrs.

Valodas zināsānas:
Latviešu valoda: perfekti (teicamnieks), ļoti lābs sapratīšanas līmenis;

Angļu valoda: intermediate lewel, apgūtas internacional corespondent curse tālmācībās pa pastu;

Krievu: parasta sarunu valoda, mātes valoda;

Čigānu: labu sarunu līmenī.


Datorzināšanas (kopjutērkursi): office (nelicenzēts), outlook ekpress, corel (kaste ar balonu), tetris 2.0, solitaire, vadītāja apliecība, tīkls internetā.

Kursi: mustanga autoskola, pie Ļenas V. apgūta biroja organizācija un etiķe.

Citas prasmes: Protu apieties ar skaidru naudu, viegli protu iejaukties kolektīvā.

Apbalvojumi, sertifikāti: Apliecība uz elektriskā kases aparāta, iegūta pagaišgad.

Darba pieredze:
SIA grāmatvēžu izpalīdzētājs, manageris, strādāju kādu laiku par cilvēku, kas sniedz izziņas, pec tam guvu darba pieredze lohistikā un buhaltērijā, galvenais buhaltērs.

Pēdējais strādāju firmā xxx par angļu valodu.

Skolas laikā strādāju par barmenu - par kurjeru un par masieru.


Katīgie ieradumi: nesmēķēju, nedzeru (tikai vakaros), kaujos ja uzprasās.

Spilgtākās personīgās īpašības: oriģinalitāte un līdzjūtība, ir auksta atbildība, nepatīk cilvēki, kas dzer, esu precīzs, aizrādu, ja nav pareizi.

Intereses: atpūsties, precēšanās, cilvēku testēšana un pārbaudīšana, patīk spēlēties basketbolu, dējas (dējoju jau 10 gādus - plastik modern), kačājos.

Hobiji: nākotnes pareģošana, testi un mīklas, ceļot internetā un pa Latviju.
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

aicih

Atbildēt aicis » 2004/Apr/28, 10:42

labais Cv un motivacijas vestule...... "Ģimenes stāvoklis: neprecējies (Nataša); ir divi bērni - maita un dēls, citi bērni nav!!! " :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Lietotāja avatars
aicis
 
Atbildes: 694
Pievienojies: 2004/Jan/07, 11:46
Atrašanās vieta: Riga-Jekabpils

Atbildēt Vincents » 2004/Apr/28, 21:49

Reāli labs, ja tādu satiek dzīvē tad nezinu - zaļš var palikt no smiekliem... interesants sarunu biedrs :mrgreen:
Lietotāja avatars
Vincents
 
Atbildes: 3743
Pievienojies: 2004/Jan/05, 18:25
Braucu ar: VW

Atbildēt wilis » 2004/Apr/29, 1:20

Dzhekinjsh no http://urlas.from.lv :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
pilniiigs kretiiins :mrgreen:
Lietotāja avatars
wilis
 
Atbildes: 315
Pievienojies: 2004/Feb/09, 19:35
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt ZedWolf » 2004/Apr/29, 2:22

wilis rakstīja:Dzhekinjsh no http://urlas.from.lv :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
pilniiigs kretiiins :mrgreen:

Attēls Attēls

Zheel, ka savu foto veel nepielika...
ZedWolf
 

Atbildēt Kippa » 2004/Apr/29, 13:05

wilis rakstīja:Dzhekinjsh no http://urlas.from.lv :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
pilniiigs kretiiins :mrgreen:

Par kuru Tu tieshi Tu domaa willi :?: Vinji jau tur visi ir kaa no skatloga :lol:
Taa ir viena no manaam favorite adreseem.Tad kad liekaas,ka nekas vairs nav labi,paskatos tur un saprotu,ka viss ir chikiniekaa,saliidzinoshi ar tiem patsaniem :lol:
Kippa
 
Atbildes: 780
Pievienojies: 2004/Feb/05, 16:50
Atrašanās vieta: Mezhciems

Atbildēt androns » 2004/Apr/29, 13:07

urlas paliek urlas ... visi stulbi!
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Kippa » 2004/Apr/29, 13:10

Nu ja,taa diemzheel ir,bet Vinji tachu domaa,ka ir pasaules nabas,nu taa ir taada mentalitaate,ko var dariit :roll: Starp citu.... mums ar Anjgjeru jau sen ir taada ideja,ka vajadzeetu focheet MsiiDonalda dzhekus,tur ar labi kadri ir,no tiem mees pieduramies patstaaviigi... :lol: Vajadzees uztaisiit kaadu galereju,tikai Anjgjeram jaanjem liidzi fochuks :wink:
Kippa
 
Atbildes: 780
Pievienojies: 2004/Feb/05, 16:50
Atrašanās vieta: Mezhciems

Atbildēt androns » 2004/Apr/29, 13:12

2 Kippa ... skaties, ka focheejot, taas urlas nesalaas paaraak daudz - tb. paari juusu (Tu un Angjers) speekiem :)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Angjerox » 2004/Apr/29, 13:37

Kippa rakstīja:Nu ja,taa diemzheel ir,bet Vinji tachu domaa,ka ir pasaules nabas,nu taa ir taada mentalitaate,ko var dariit :roll: Starp citu.... mums ar Anjgjeru jau sen ir taada ideja,ka vajadzeetu focheet MsiiDonalda dzhekus,tur ar labi kadri ir,no tiem mees pieduramies patstaaviigi... :lol: Vajadzees uztaisiit kaadu galereju,tikai Anjgjeram jaanjem liidzi fochuks :wink:


Kipiš, daram to šodien pēc sapulces :wink: Es ņemu fočuku (kā jau vienmēr) un gāžam uz Em Sii Donaldu :lol: :lol: :lol:
Angjerox
 
Atbildes: 863
Pievienojies: 2004/Jan/19, 20:01

Atbildēt Kippa » 2004/Apr/29, 13:39

Angjerox rakstīja:Kipiš, daram to šodien pēc sapulces :wink: Es ņemu fočuku (kā jau vienmēr) un gāžam uz Em Sii Donaldu :lol: :lol: :lol:

Bez B :lol: Man divas reizes uz taadaam lietaam nevajag saukt :lol:
Kippa
 
Atbildes: 780
Pievienojies: 2004/Feb/05, 16:50
Atrašanās vieta: Mezhciems

Atbildēt androns » 2004/Apr/29, 13:40

uztaisiet abi VWMotion xtreem pasaakumu. Panjemt to pashu fochuku un braukt focheet urlas uz lomonosova ielas (pie aviaacijas universitates) ...

Galvenais pasaakuma meerkjis ir nogaadaat bildes droshiibaa, kur taas varees ielikt i-netaa :mrgreen:
Pēdējo reizi labojis androns - 2004/Apr/29, 14:00, labots 1 reizi.
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt ZedWolf » 2004/Apr/29, 13:57

sciroccoGTi rakstīja:uztaisiet abi VWMotion xtreem pasaakumu. Panjemt to pashu fochuku un braukt focheet urlas uz lomonosova ielas (pie aviaacijas universitates) ...

Galvenais pasaakuma meerkjis ir nogaadaat bildes droshiibaa, kur taas varees ielikt i-netaa :mrgreem:

Tas buutu real extreem, bet domaaju naaksies iegaadaaties aatru braucamo vai arii jaaiemaacaas ljoti aatri skriet :)
ZedWolf
 

Atbildēt kazha » 2004/Apr/29, 18:53

Jaunie Ceļu satiksmes noteikumi

Vadītāja pienākumi sarunājoties ar ceļu policijas inspektoru, pielikums "Ceļu satiksmes noteikumiem"...

1. Vadītājam nepieciešams atcerēties, ka izbraucot no garāžas viņš ir jau izveidojis avārijas situāciju.

2. Vadītājam jāatceras, ka uz ceļa viņš ir kā vājais punkts.

3. Vadītājam jāatceras, ka viņš ir - CMP (cilvēks, kurš ir materiāli parādā Ceļu Policijas darbiniekiem).

4. Vadītājam jāved nauda Ceļu Policijas darbiniekam ar ātrumu ne mazāku kā 60km/h.

5. Ieraugot sev aizmugurē mašīnu ar spīdošām un gaudojošām ugunīm, vadītājam nepieciešams mašīnu padzīt uz labo ielas pusi, apstāties, pašam izkāpt un nogulties uz zemes ar seju pret asfaltu, izstiepjot labo roku tajā turot 5 Ls naudas zīmi un atkārtot "atvainojiet, es labošos". Un nepacelt galvu, kamēr neaizbrauks gaudojošā mašīna.

6. Gadījumā, ja Ceļu Policijas darbinieks nav apstādinājis vadītāju, tad viņam pašam ir jāapstājas un jāpajautā vai gadījumā kaut kas nav noticis un kāpēc neviens viņu nav apstādinājis?

7. Labākajā gadījumā: ieraugot Ceļu Policijas darbinieku, vadītājam pašam bez jebkādas atgādināšanas ir jāpārkāpj kāds noteikums - pārkāpt atļauto braukšanas ātrumu, apstāties vai pagriezties, kur ir aizliegts.

8. Izkāpjot no mašīnas, vadītājam nepieciešams raitā solītī pieiet pie Ceļu Policijas darbinieka, pielikt roku pie maciņa un pateikt "Andris Kociņš. Stāžs - 4 gadi. Braucu par ātru. Naudas sods no 10 Ls līdz 200 Ls".

9. Vadītājam vienmēr līdz ir jābūt sviestmaizītēm, termosam ar karstu tēju un siltām drēbēm, ja nu gadījumā Ceļu Policijas darbinieks, kurš jūs apstādinājis ir nosalis.

10. Sarunājoties ar Ceļu Policijas darbinieku vadītājiem nepieciešams iegaumēt, ka runājot ar seržantu jāsaka "Oficiera kungs!", ar oficieri - "Ģenerāļa kungs".

11. Ceļu Policijas darbinieku pārmetumus vajag noklausīties tupot uz ceļiem.

12. Aizliegts bučot ar tām pašām lūpām zābakus un rokas Ceļu Policijas inspektoriem. Pirms vadītājs ķeras klāt pie roku bučošanas, viņam lūpas jānotīra ar mitrinošām salvetēm.

13. Vadītājs nedrīkst zināt ceļu satiksmes noteikumus labāk par Ceļu Policijas inspektoriem.

14. Ja Ceļu Policijas darbiniekam nav par ko piesieties vadītājam, tad vadītājam ir jāpaņem blašķīte un jāiedzer konjaks un jāmaksā par to, ka sēžas pie stūres reibuma stāvoklī.

15. KATEGORISKI AIZLIEGTS traucēt Ceļu Policijas darbinieku, ja viņš pārskaita jūsu samaksāto naudu.

16. Izņēmuma gadījumā atļauts samaksāt štrāfu ar auskariem, gredzeniem un citām dārglietām.

17. Gadījumā ja Ceļu Policijas darbiniekam ir bērni, tad var arī norēķināties ar Bārbijām, Pokemonu fiškām vai "Lego" konstruktoru. Izstāstot inspektoram kā ar tādām rotaļlietām jāspēlējas.

18. Gadījumā ja Ceļu Policijas darbinieku ir divi vai vairāki, tad štrāfs jāmaksā dubultā vai vairāk. Šādās situācijās vadītājs nedrīkst Ceļu Policijas darbiniekus atstāt neveiklā situācijā, atstājot vienu naudas zīmi uz diviem vai vairāk. Inspektoriem nav jāmeklē vieta, kur samainīt naudu!!!

19. Vispār vadītāju var palaist tādā gadījumā, ja viņš pie inspektora pieved klāt vēl 3 vai vairāk ceļu satiksmes noteikumu pārkāpējus.
Lietotāja avatars
kazha
 
Atbildes: 464
Pievienojies: 2004/Feb/04, 14:38

Atbildēt Julis » 2004/Apr/29, 18:59

kazha rakstīja:Jaunie Ceļu satiksmes noteikumi

15. KATEGORISKI AIZLIEGTS traucēt Ceļu Policijas darbinieku, ja viņš pārskaita jūsu samaksāto naudu.

Shis ir labs! Kad shie noteikuni staajas speeka? No 1 Maija :lol:
Julis
 

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Prikoli

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi