VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Raiser

Prikoli

Raiser

Dažādi prikoli, notikumi ielās u.t.t.
Reklāma
 

Raiser

Atbildēt volksman » 2005/Okt/26, 19:56

Lasot visādus rakstus bieži tika minēts ""Raiser"",kā pozitīvais tēls :) Bet kad šie man pateica ka aimugurējo amortiņu maiņa(darbs) 4 Golpiņam būs 25ls,tad sapratu ka laikam viss nav tik spīdoši,šai ""burvīgajā"" servisā :( p.s 50.metri tālāk ""Kemi"" to izdarot pa 12ls !!!!
volksman
 
Atbildes: 87
Pievienojies: 2005/Jūn/27, 16:40
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt inc » 2005/Okt/26, 19:58

Hmmm...... tu par servisu spried tikai pēc cenām?
Lietotāja avatars
inc
Guru
 
Atbildes: 787
Pievienojies: 2005/Sep/09, 18:17
Atrašanās vieta: Jelgava

Atbildēt kazzz » 2005/Okt/26, 20:01

esmu bijis vienu reizi uz motora reguleessan, vechi 5min pa 5ls izdariija to ko nevareeja triis citos servisos.....
Lietotāja avatars
kazzz
 
Atbildes: 470
Pievienojies: 2005/Jūl/12, 10:47

Atbildēt robchix » 2005/Okt/26, 20:12

inc rakstīja:Hmmm...... tu par servisu spried tikai pēc cenām?


Ir lietas par ko nevajag spriest peec cenaam, bet ir lietas kur cena nosaka visu. Un amiishu nomainja jau nu nav taa iipashi sarezhgjiitaakaa operaacija. Un 25 ls par to ir paaraak daudz.
Man par 30 mainiis aizmugures tilta richagu bukses (vai kaa nu tur to detalju sauc) abas puses Fiatam. Un tas nav amiishus nomainiit, jeblja krietni lielaaka.
robchix
 
Atbildes: 267
Pievienojies: 2005/Jan/17, 20:02
Atrašanās vieta: Rīga, Viestura prospekts

Re: Raiser

Atbildēt androns » 2005/Nov/11, 13:52

volksman rakstīja:Lasot visādus rakstus bieži tika minēts ""Raiser"",kā pozitīvais tēls :) Bet kad šie man pateica ka aimugurējo amortiņu maiņa(darbs) 4 Golpiņam būs 25ls,tad sapratu ka laikam viss nav tik spīdoši,šai ""burvīgajā"" servisā :( p.s 50.metri tālāk ""Kemi"" to izdarot pa 12ls !!!!


kemi tev pa 12 ls veel sachakarees jauno amortinju un pateiks, ka jaapeerk veel 1 jauns :)

vai arii pateiks, ka veel arii pie reizes tilts jaamaina ...

ja tu veel to nezinaaji, tad KEMI ir KEMI :) nu ne tajaa labaakajaa noziimee :)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

volksman

Atbildēt volksman » 2005/Nov/12, 0:46

Nu Kemi ņēmu kā piemēru,kaut nēesmu tur nekad remontējies :) Bet ir stāsts ko laikam visi zina,pat masu saziņas līdzekļos esot bijis. Un tieši ""burvīgais"" Raiser !!! Sieviete kuras Mersim tecēja radiators,Raiser meistariņi saka nav problemu,uzliksim jaunu !!! Uzliek ""jaunu"" un pēc nedēlas radiators tek atkal !!!!!! Labi ka kundzītei piegulētājs gudrs,aizdzen pie saviem meistariem. Kur šie saka: Radiators tas pats vecais,tikai smāķis ieliets lai aiztaisa caurumus !!!!!! Bet naudiņas ta kādus latus 300-400 Raiser san;ēmis kā par jaunu radiatoru :twisted: Nesaku ka pie vainas ir meistari,bet kas tur visu zapravļajut,ir īsti sliktie :evil:
volksman
 
Atbildes: 87
Pievienojies: 2005/Jūn/27, 16:40
Atrašanās vieta: Riga

Re: volksman

Atbildēt Storms » 2005/Nov/12, 1:22

volksman rakstīja:Nu Kemi ņēmu kā piemēru,kaut nēesmu tur nekad remontējies :) Bet ir stāsts ko laikam visi zina,pat masu saziņas līdzekļos esot bijis. Un tieši ""burvīgais"" Raiser !!! Sieviete kuras Mersim tecēja radiators,Raiser meistariņi saka nav problemu,uzliksim jaunu !!! Uzliek ""jaunu"" un pēc nedēlas radiators tek atkal !!!!!! Labi ka kundzītei piegulētājs gudrs,aizdzen pie saviem meistariem. Kur šie saka: Radiators tas pats vecais,tikai smāķis ieliets lai aiztaisa caurumus !!!!!! Bet naudiņas ta kādus latus 300-400 Raiser san;ēmis kā par jaunu radiatoru :twisted: Nesaku ka pie vainas ir meistari,bet kas tur visu zapravļajut,ir īsti sliktie :evil:

Tu esi pārliecināts? Presē nu toč nekas tāds nav dzirdēts. Un paskaties uz lietām reāli - vai tik lielam servisam ir izdevīgi taisīt sev kārtīgu antireklāmu viena sūda 500Ls dēļ? Mošk ar galvu padomā pirms basņas sacerēt? ;)
Un tici man - ja tur kāds meistars tā izdarītos - pārējie viņu ar kājām pa priekšu iznestu.

P.S. - volksman, vai tik tev nav kāda saaistība ar Volksauto? :lol:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

volksman

Atbildēt volksman » 2005/Nov/12, 13:57

Kā jau minēju,meistari nav vainīgi. Bet cilvēciņš,kas it kā pieņem tos pasūtijumus :evil: Jo mana variantā tā noteikti bija,tiku nopētīts no galvas līdz kājām,to nevar NEPAMANĪT !! p.s.Basņas protams ir visādas,bet viņas tak nerodas no zila gaisa :)
volksman
 
Atbildes: 87
Pievienojies: 2005/Jūn/27, 16:40
Atrašanās vieta: Riga

volksman

Atbildēt volksman » 2005/Nov/12, 14:06

:lol: :lol: :lol: Nē Storm,ar Volksauto man sakara nav nekāda. Arī tur esmu bijis vienreiz kad gribēju mainīt zobsiksnu. Bet visu detaļu uz vietas nebija,un arī nosauktās cenas neatbilda tām,kas viņu mājas lapā (atkal nauda :D ) Beigās gan siksnu +4 ruļļi !!! + darbs samainīju pa 133 naudiņam,Autofavorītā. Braucu ar Golf IV GTI 1.8 T.
volksman
 
Atbildes: 87
Pievienojies: 2005/Jūn/27, 16:40
Atrašanās vieta: Riga

Re: volksman

Atbildēt Storms » 2005/Nov/12, 15:19

volksman rakstīja:Kā jau minēju,meistari nav vainīgi. Bet cilvēciņš,kas it kā pieņem tos pasūtijumus :evil: Jo mana variantā tā noteikti bija,tiku nopētīts no galvas līdz kājām,to nevar NEPAMANĪT !! p.s.Basņas protams ir visādas,bet viņas tak nerodas no zila gaisa :)

Reizēm rodas gan, ja konkurentus var nosaukt par zilu gaisu... :wink: Gan neesmu dzirdējis ka Volksauto censtos gnusīt uz Raiser, bet ko var zināt, jo tas gadījums ar Merša radiatoru šķiet pārāk fantastisks. Tad jau nau tālu līdz tam ka Raiserā klientu piekauj ar moņķirovku, atņem naudu a mašīnu sagriež gabalos un nodod metāllūžņos. :lol:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Alien » 2005/Nov/12, 15:23

nu ja man pa telefonu teica ka bremžu disku (abu) maiņa maksā 10 Ls
un aizbraucu tur nomainīt vienu, samaksāju 8Ls
interesanta matemātika 8X2=10 :?
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt Storms » 2005/Nov/12, 15:27

Alien rakstīja:nu ja man pa telefonu teica ka bremžu disku (abu) maiņa maksā 10 Ls
un aizbraucu tur nomainīt vienu, samaksāju 8Ls
interesanta matemātika 8X2=10 :?

Vairumā skidka. :lol:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

volksman

Atbildēt volksman » 2005/Nov/12, 16:30

Nu laikam jau tā ir gaumes un protams naudas lieta kur katrs remontējas 8) Kreņķu nav staigājot ar kājām :lol:
volksman
 
Atbildes: 87
Pievienojies: 2005/Jūn/27, 16:40
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt darius » 2005/Nov/13, 3:34

labaak iesaku daljas njemt no Ape motors Ganiibu dambis 7b

tur varu reaali sarunaat ar aatro piegaadi ja nav uz vietas cena + 30 ls toties 2 dienu laikaa no pashas ruupniicas

favoriits suukaa ar to ka dod kas nu pagadaas bet ape visu no viena razotaaja!!!!!

bij man gadiijums ar LT 46 zobsiksnu vajadzeeja un 3 rullishus tad nu sanaaca ka katrs savaadaaka razhotaaja un peec nedeeljas klients dirsaas ka diviem rulliishiem ( katrs 22 Ls ) gultnji pakaljaa .... naacaas atvainoties un pasuutiit no APE
darius
 
Atbildes: 73
Pievienojies: 2005/Jūl/16, 18:16
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt NIKA » 2005/Nov/13, 11:22

Mums ar sciroco ari jau bija pieredze ar autofavoritu :lol: , vajadzeja nomainit starp izpludes kolektoru un biksem bliivgredzenu teica ka tas mums izmaksas 4ls, bet, kad vakara atbraucam savakt auto, reķina bija uzradits 12 ls :shock: , tie teica, ka vajadzeja vel bikses plaisu metinat, tik nevaru saprast, kapeec viņi nepiezvanija un nepabridinaja par to :dontknow: , bet nu vismaz auto kluss palika :roll: un TA izgajam :lol: . Bet nu vienreizs pie viņiem vel braucam nomainit benzinsukni un kamer vilkam auto, nosedas aķitis un el.logus nevarejam aiztaisit ciet :( , atstajam tur auto un aizbraucam prom, bet pa ceļam sakas lietus :roll: , cik žel bija mums musu svaigi paršutu sedekļu,kuri laikam jau bija pilnigi slapji, bet , kad vakara atbraucam pec mašinas, mums bija patikams parsteigums :thumright: - viņi uzladeja akkamulatoru un laicigi aiztaisija ciet logus :D
Kemi vairs nemužam nebrauksim :evil: pec sajuga un kurvja komplekta braķa
Raisera jau arii citreizs sanak kaut ko pieregulet iebraukt. Vienreizs gadijums bija, zvanam un prasam vai co un aizdedzi var šodien pieregulet, šie saka , ka ja , ka viņi vel stundu stradas, nu mes laimigie lidojam no Spuņciema, atbraucam pec pusstundas , bet mums saka, ka reguletais aizgaja majas :evil: , pacelam traci pie priekšnieka un viņš mums atgrieza naudu par izlietotu degvielu :lol:
Lietotāja avatars
NIKA
Lady
 
Atbildes: 352
Pievienojies: 2005/Okt/03, 11:13
Atrašanās vieta: Olaine

Nākošais

Atgriezties uz Prikoli

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 9 viesi