VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - tā notiek tikai pie mums...

Prikoli

tā notiek tikai pie mums...

Dažādi prikoli, notikumi ielās u.t.t.
Reklāma
 

tā notiek tikai pie mums...

Atbildēt mixx » 2005/Okt/05, 14:54

Lietotāja avatars
mixx
 
Atbildes: 1793
Pievienojies: 2004/Jūl/19, 17:11
Atrašanās vieta: LV
Braucu ar: polo
Dzinējs: 16v

Atbildēt Lauris » 2005/Okt/05, 15:02

Citur taa tieshaam nevar notikt, tikai muusu muljkju zemiitee :(
Ēku, elektroietaišu termogrāfiskā pārbaude!
Lietotāja avatars
Lauris
 
Atbildes: 6272
Pievienojies: 2004/Mar/22, 12:39
Atrašanās vieta: Pierīga
Braucu ar: VW Sharan 7N
Dzinējs: CFFB

Atbildēt Droopy » 2005/Okt/05, 16:27

Jā tas ka par viņu kļūdām man jātērē būtu savs laiks :x ir galīgi garām :evil:
Lietotāja avatars
Droopy
 
Atbildes: 3089
Pievienojies: 2004/Jan/07, 14:35
Atrašanās vieta: Blāzma, Ventspils
Braucu ar: VW Golf TDI

Atbildēt sebs » 2005/Okt/05, 16:42

Nezinu kas un kaa tur bija... taadeelj kritiski nenosodiishu ne CP, ne iipashnieku.... Tracin tas ka visi domaa ka tam uznjeemeejam taisniiba- KUR TAS TEIKTS!!???
Lietotāja avatars
sebs
 
Atbildes: 1077
Pievienojies: 2004/Jūn/16, 15:51
Atrašanās vieta: Rīga/Mārupe
Braucu ar: PASSAT CC
Dzinējs: TSI

Atbildēt mixx » 2005/Okt/05, 16:52

sebs rakstīja:Nezinu kas un kaa tur bija... taadeelj kritiski nenosodiishu ne CP, ne iipashnieku.... Tracin tas ka visi domaa ka tam uznjeemeejam taisniiba- KUR TAS TEIKTS!!???


kas tur var būt - tu esi ārzemēs un tev uzliek sodu par to ka latvijā (kur dotajā brīdī neatrodies) pārkāp noteikumus...
Lietotāja avatars
mixx
 
Atbildes: 1793
Pievienojies: 2004/Jūl/19, 17:11
Atrašanās vieta: LV
Braucu ar: polo
Dzinējs: 16v

Atbildēt Droopy » 2005/Okt/05, 16:58

nu nez vai es sacerētu pasaciņu par braucienu uz ārzemēm, ja nevarētu to pierādīt! :? bet nu kas zin, jebkurā gadījumā nebūtu patīkami saņemt vēstuli par nesamaksātu sodu, par pārkāpumu kuru neesi izdarījis, un ja vēl tik apsudri ka to pat nav bijis iespējams izdarīt!
Lietotāja avatars
Droopy
 
Atbildes: 3089
Pievienojies: 2004/Jan/07, 14:35
Atrašanās vieta: Blāzma, Ventspils
Braucu ar: VW Golf TDI

Atbildēt Storms » 2005/Okt/05, 17:04

sebs rakstīja:Nezinu kas un kaa tur bija... taadeelj kritiski nenosodiishu ne CP, ne iipashnieku.... Tracin tas ka visi domaa ka tam uznjeemeejam taisniiba- KUR TAS TEIKTS!!???

Tas ka ne tu, ne tavs auto neesi tajā laikā bijis LV ir viegli pierādāms - pie tiem pašiem robiņiem.
Bet tas ka municipāļi izraksta kvīti hvz kā identificējot autiņu - nav jau pirmā reize. Gadu vai divus atpakaļ jau šitāds balagāns bija. Izrakstīta kvīts autiņam tipa "Mazda" ar Nr xx-1234 a dzīvē bijis autiņš ķipa Audi ar Nr xx-1235. Draudu vēstule proms aizsūtīta mazdas īpašniekam kurš soda uzlikšanas laikā diemžēl ir pat bijis Rīgā. Tikai tad kad uztaisīja jandāliņu ar TV iesaaistīšanu beidzot municipāļi tomēr paskatījās fotogrāfijā kas pielikta pie protokola. Un arī tad vēl īpašniekam atkārtoti nācās rakstīt sūdzību par nepamatotu sodu ko IMHO arī atfutbolēja jo redziet likumā noteiktās 10 dienas jau pagājušas. Kamēr kautkāds liels šiška neiejaucās un nesadeva pa seju municipāļiem.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt sebs » 2005/Okt/05, 17:15

Shajaa gadiijuma jaa! Bet citkaart visaadi mazgadiigie staast- ES TUR BRAUCU VISS CHIKI PIKI, BET TE PEEKSHNJI CP MANI APTUR UN NOSHTRAAFEE PAR AATRUMA PAARSNIEGSHANU +30km/h! Shaadi nevainiigo upuru staasti mani uzjautrina... Nu nav taa!!! Es pats pie stuures braucu 7 gadus (pa Riigu, nevis BEKU ciemu), viss ir chikiniekaa, parasti CP pat ir daudz sakariigaaki nekaa visaadi pidari kas sakaapushi bembjos!
Lietotāja avatars
sebs
 
Atbildes: 1077
Pievienojies: 2004/Jūn/16, 15:51
Atrašanās vieta: Rīga/Mārupe
Braucu ar: PASSAT CC
Dzinējs: TSI

Atbildēt mixx » 2005/Okt/05, 17:28

sebs rakstīja:Shajaa gadiijuma jaa! Bet citkaart visaadi mazgadiigie staast- ES TUR BRAUCU VISS CHIKI PIKI, BET TE PEEKSHNJI CP MANI APTUR UN NOSHTRAAFEE PAR AATRUMA PAARSNIEGSHANU +30km/h! Shaadi nevainiigo upuru staasti mani uzjautrina... Nu nav taa!!! Es pats pie stuures braucu 7 gadus (pa Riigu, nevis BEKU ciemu), viss ir chikiniekaa, parasti CP pat ir daudz sakariigaaki nekaa visaadi pidari kas sakaapushi bembjos!


atkal panesās, tikapt labi ir arī pi**** ar citām markām...
Lietotāja avatars
mixx
 
Atbildes: 1793
Pievienojies: 2004/Jūl/19, 17:11
Atrašanās vieta: LV
Braucu ar: polo
Dzinējs: 16v

Re: tā notiek tikai pie mums...

Atbildēt modris » 2005/Okt/05, 19:52

ja ir foto (parasti munji fochee) kur tad ir probleema ar auto un iipashnieka identificeeshanu,valsts numuri tachu nemeedz atkaaretoties
Lietotāja avatars
modris
 
Atbildes: 30
Pievienojies: 2005/Jūl/26, 13:43
Atrašanās vieta: Talsi

Re: tā notiek tikai pie mums...

Atbildēt Storms » 2005/Okt/05, 20:09

modris rakstīja:ja ir foto (parasti munji fochee) kur tad ir probleema ar auto un iipashnieka identificeeshanu,valsts numuri tachu nemeedz atkaaretoties

Tā jau tas it kā ir. Bet defaultā pieeja ir ka klients ir dumš un čakarē mozgas aiz kam vieglāk pasūtīt atviegloties nekā pacelt augšā protokolu, pārbaudīt un veikt nepieciešamās izmaiņas.
Es gan domāju ka ar tām izmaiņām varētu būt krietna bēda. Drīzāk ka bez klienta iesnieguma un pierādījumiem likumdošanā nav paredzēta iespēja ka municipāļi paši uz savu roku ko varētu mainīt/labot.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Re: tā notiek tikai pie mums...

Atbildēt Droopy » 2005/Okt/05, 21:03

Storms rakstīja:
modris rakstīja:ja ir foto (parasti munji fochee) kur tad ir probleema ar auto un iipashnieka identificeeshanu,valsts numuri tachu nemeedz atkaaretoties

Tā jau tas it kā ir. Bet defaultā pieeja ir ka klients ir dumš un čakarē mozgas aiz kam vieglāk pasūtīt atviegloties nekā pacelt augšā protokolu, pārbaudīt un veikt nepieciešamās izmaiņas.
Es gan domāju ka ar tām izmaiņām varētu būt krietna bēda. Drīzāk ka bez klienta iesnieguma un pierādījumiem likumdošanā nav paredzēta iespēja ka municipāļi paši uz savu roku ko varētu mainīt/labot.


pieļauju ka tas tā arī ir, bet vienalga ir jābūt kādam cilvēkam vai komisijai kas šādus ārkārtas situācijas izskata, lai neradītu iedzīvotājiem problēmas un galu galā viņiem tak jāsalīdzina V/n Nr. zīmes un viss!
Lietotāja avatars
Droopy
 
Atbildes: 3089
Pievienojies: 2004/Jan/07, 14:35
Atrašanās vieta: Blāzma, Ventspils
Braucu ar: VW Golf TDI

Re: tā notiek tikai pie mums...

Atbildēt Storms » 2005/Okt/05, 21:10

Droopy rakstīja:pieļauju ka tas tā arī ir, bet vienalga ir jābūt kādam cilvēkam vai komisijai kas šādus ārkārtas situācijas izskata, lai neradītu iedzīvotājiem problēmas un galu galā viņiem tak jāsalīdzina V/n Nr. zīmes un viss!

Kuru šai valstī krata iedzīvotāju problēmas? :roll:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Re: tā notiek tikai pie mums...

Atbildēt Alien » 2005/Okt/05, 22:03

Storms rakstīja:
Droopy rakstīja:pieļauju ka tas tā arī ir, bet vienalga ir jābūt kādam cilvēkam vai komisijai kas šādus ārkārtas situācijas izskata, lai neradītu iedzīvotājiem problēmas un galu galā viņiem tak jāsalīdzina V/n Nr. zīmes un viss!

Kuru šai valstī krata iedzīvotāju problēmas? :roll:

iedzīvotājus
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Re: tā notiek tikai pie mums...

Atbildēt Storms » 2005/Okt/05, 23:55

Alien rakstīja:
Storms rakstīja:
Droopy rakstīja:pieļauju ka tas tā arī ir, bet vienalga ir jābūt kādam cilvēkam vai komisijai kas šādus ārkārtas situācijas izskata, lai neradītu iedzīvotājiem problēmas un galu galā viņiem tak jāsalīdzina V/n Nr. zīmes un viss!

Kuru šai valstī krata iedzīvotāju problēmas? :roll:

iedzīvotājus

Un tikai. Ne valdībai, ne tiesu varai, ne masu medijiem, ne policijai... nevienam nekrata iedzīvotāju problēmas. Katram sava āda tuvāk un savs maks mīļāks. Tā kā cerēt ka kautkādiem municipāļiem ienāks prātā sākt domāt par iedzīvotāju neērtībām ir utopija. Ja viņiem nebūs ierakstīts instrukcijā ka cilvēkam ir jāsniedz pirmā palīdzība tad tas cilvēks tur arī nosprāgs a municipālis tik rokas noplātīs - instrukcijas navaid. :evil:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Nākošais

Atgriezties uz Prikoli

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi