VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Dienas joks

Prikoli

Dienas joks

Dažādi prikoli, notikumi ielās u.t.t.
Reklāma
 

Dienas joks

Atbildēt arnis » 2005/Sep/19, 21:39

nodomāju ka varētu tādu topiku, lai parādītu cilvēkiem smieklīgāko dienas atgadījumu, ja kāds pats nebūs pamanījis.

Šodien dienas joks domāju ka varētu būt Oskara Spurdziņa izteiciens: "iedzīvotājiem ieteicams vairāk pelnīt, nevis mazāk tērēt" :lol: :lol: :lol:
Jādūt pārāk geniālam lai kaut ko tādu tautas glābšanai izdomātu
Lietotāja avatars
arnis
 
Atbildes: 166
Pievienojies: 2005/Apr/18, 10:20

Re: Dienas joks

Atbildēt mixx » 2005/Sep/19, 22:17

arnis rakstīja:nodomāju ka varētu tādu topiku, lai parādītu cilvēkiem smieklīgāko dienas atgadījumu, ja kāds pats nebūs pamanījis.

Šodien dienas joks domāju ka varētu būt Oskara Spurdziņa izteiciens: "iedzīvotājiem ieteicams vairāk pelnīt, nevis mazāk tērēt" :lol: :lol: :lol:
Jādūt pārāk geniālam lai kaut ko tādu tautas glābšanai izdomātu


tā spurdziņa frāze man patika 8) 8) 8)
par šito joku es esmu ar mieru uzsaukt šim aliņu...
Lietotāja avatars
mixx
 
Atbildes: 1793
Pievienojies: 2004/Jūl/19, 17:11
Atrašanās vieta: LV
Braucu ar: polo
Dzinējs: 16v

Atbildēt Alien » 2005/Sep/19, 22:21

txts labais!!!
pirksim ekonomiskākas mašinītes, nevis taupīsim degvielu
doma tāpati
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt Storms » 2005/Sep/19, 22:25

Drukāsim pieclatniekus ar otrreiz pildītām tines kasetēm nevis jaunām. (tm)
Šitie āksti ir trakāki citplanētieši par Repši. Ja Repše vēl kautko no naudas jēdza tad šie pat no tā neko nejēdz.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt androns » 2005/Sep/20, 8:05

paga paga, bet IR JĀPELNA vairāk!!!

LV ir viens no zemākajiem atalgojumiem.

Un kamēr cilvēki (studentiņi un kaut kādi loši) būs gatavi strādāt par Ls 100 meenesii, tikmeer arii darba devēji tā maksās - izvēlēsies to, kas prasīs mazāku algu ...
Vai tas ir normaali, ka tu aizej uz darba interviju (normaals intelektuaals darbs) un uz jautājumu par algu pasaki 300 Ls uz rokas, tad interveetaajs skataas uz tevi kaa uz jukushu ???
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt mixx » 2005/Sep/20, 8:21

androns rakstīja:paga paga, bet IR JĀPELNA vairāk!!!

LV ir viens no zemākajiem atalgojumiem.

Un kamēr cilvēki (studentiņi un kaut kādi loši) būs gatavi strādāt par Ls 100 meenesii, tikmeer arii darba devēji tā maksās - izvēlēsies to, kas prasīs mazāku algu ...
Vai tas ir normaali, ka tu aizej uz darba interviju (normaals intelektuaals darbs) un uz jautājumu par algu pasaki 300 Ls uz rokas, tad interveetaajs skataas uz tevi kaa uz jukushu ???


nu nesaki vis - nestrādās mūsējie, vedīs čurkas iekšā, kas būs ar mieru pa tiem 100Ls strādāt... jau tagad trūkst normālu drbinieku, jo jau tagad parādās vēlme pēc lielākas algas.
Lietotāja avatars
mixx
 
Atbildes: 1793
Pievienojies: 2004/Jūl/19, 17:11
Atrašanās vieta: LV
Braucu ar: polo
Dzinējs: 16v

Atbildēt krish » 2005/Sep/20, 11:03

Diemžēl studentiem ir tā, ka labāk 100 Ls mēnesī uzreiz, nekā 5 mēnešus meklēt darbu. Otrā gadījumā pat kartupeļu diēta nepalīdzēs pret uz iekšu ieliekušos vēderu. Kamēr valstī kopumā nebūs pienācīga algu politika, valdība nedomās par to, kā spiest darba devējus (vispirmām kārtām pati) maxāt labas algas, nekas krasi nemainīsies. Turklāt ļoti labi zinu, kādas algas maksā valsts iestādēs.. Smieklīgas :!: "Studentu" pretošanās 100 Ls algām vērsīsies tikai un vienīgi pret pašiem, nevis pret darba devēju. Lētais darba spēks vienmēr atradīsies... :) Cik nav tādas iestādes, kur pieņem cilvēku strādāt, seko pārbaudes laiks, kurā pašaizliedzīgi strādā.. pēc trīs mēnešiem šis cillēks tiek atlaists :) Un neviens neko nevar padarīt - viss likumīgi, t.i., pārbaudes laiks ir likumā paredzēts..
Students labi atalgotu un stabilu darbu lielākoties gadījumu var dabūt caur paziņām, mācību iestādi.
Oskaram Spurdziņam vajadzētu pretī pateikt:"Hoķ ti god na odnoj zarplaķe žil :!: "
Lietotāja avatars
krish
 
Atbildes: 590
Pievienojies: 2004/Jūn/01, 9:43
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Storms » 2005/Sep/20, 11:37

androns arī no citplanētiešu rases? 8) Aizej pie sava darba devēja un pasaki ka tu gribi 500Ls uz rokas. Drīstu minēt ko viņš tev atbildēs? :lol:
Mana darba alga nav maziņa, krietni virs vidējā. Bet ir tāda lieta kā kredīti. Kredīti tika ņemti ar kapitālu naudas rezervi (tobiš ar aprēķinu ka zaudējot 50% ienākumus es tik un tā spēšu atmaksāt kredītu). 2 gadu laikā naudas vērtība ir tā nokritusies ka pēdējos mēnešus krietni jāpiedomā pie tēriņiem lai spētu atmaksāt kredītu. Kredīta apjoms arī nav mainījies - tb cik maksāju agrāk tik arī tagad. Tātad palielinājušies ir izdevumi uz pārtiku, transportu, dažādiem pakalpojumiem (bērnudārzs, komunālie etc.).
Mans darba devējs savukārt neuzskata ka mana alga būtu jāpalielina, jo valdība ir pateikusi ka algu palielināšana tikai palielināšot inflāciju, kā arī valdība nepalielina nedz iztikas minimumu nedz minimālo darba algu (pie kuras ir piesaaistīta arī mana alga). Tātad oficiālā naudas vērtība nav mainījusies.
Mana alga manā profesijā ar manām zināšanām un pieredzi ir griesti Latvijā, tātad atrast darba devēju kas spētu man maksāt vēl vairāk - bezcers. Vairāk es varētu dabūt tikai "za bugrom".

Kā arī ko tu ieteiksi darīt skolotājiem, policistiem, ugunsdzēsējiem, bibliotekāriem un tamlīdzīgiem? Tu domā ka valstī ir ~30000 brīvu darba vietu ar lielāku atalgojumu nekā viņiem tagad ir? Kā arī ja darba devējam ir jāizvēlas viens no 10 pretendentiem tad tas viennozīmīgi izvēlēsies to kas mazāku algu prasīs. Un jo vairāk gribētāju būs jo zemāku algu varēs tiem piedāvāt.

Algu var diktēt tikai ļoti maza sabiedrības daļa. Tie ir vai nu tādi kas jau ir sasnieguši nopietnus rezultātus biznesā vai arī augsti kvalificēti kadri visai specifiskās nozarēs. Piemēram es varu diktēt savu cenu, bet arī tai ir robeža. Neviens man nebūs ar mieru maksāt daudz vairāk nekā vislabākajā vietā. Tobiš es vari "izsist" maksimums +50Ls pie vislabākā atalgojuma valstī manā amatā. Par cik neviens vairāk nedod tad tie arī būs tie griesti. Un darba devējs arī nav muļķis - ja viņš zina ka nekur citur labāk nemaksās tad uz lielāku summu šis nepiekritīs.
Bet piemēram maizes cepējs, lai arī kāda šim būtu pieredze un zināšanas - saņems tikai tik cik darba devējs dos. Ja darbiniekam sagribēsies vairāk - tur ir durvis aiz kuras stāv vēl vismaz 10 tādi paši, bet kuri būs ar mieru strādāt par esošo atalgojumu. Un darba devēji to mēdz arī izmantot - kādēļ gan būtu jāmaksā kautkas vairāk par oficiālo minimālo algu ja strādāt gribētāji tik un tā stāv rindā uz darbu? androns: tev ir kāds arguments kā piespiest šādu darba devēju pacelt algu? ;)

Vienīgais kas vai mainīt situāciju - pati valdība veicot izmaiņas iztikas minimuma un minimālās darba algas apjomos. Pēc šiem 2 cipariem lielākā daļa darba devēju arī orientējas.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Alien » 2005/Sep/20, 11:42

labi teikts :thumright:
bet ne jau visi darba devēji skatās pēc tās minimālās algas
ja to minimumu paceļ par latiem 20
darba devējs kas tev piemēram maksā tos 300 Ls
pastāv 1% no 100 ka tev tagad pieliks tos 20 Ls :dontknow:
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt Storms » 2005/Sep/20, 11:43

Bija labs aņuks par šo tēmu:
Ierindnieks pieiet pie vada komandiera (darba devēja) un prasa:
- A krokodili letajut?
- Da ti čo?! U ņih že kriļjev ņetu!
- A komandir roti (valdība) skazal što ļetajut!
- Āāā... Nu raz rotņik skazal togda ļjatajut, no ņīzeņko-ņizeņko...

8)
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Alien » 2005/Sep/20, 11:46

Storms rakstīja:Bija labs aņuks par šo tēmu:
Ierindnieks pieiet pie vada komandiera (darba devēja) un prasa:
- A krokodili letajut?
- Da ti čo?! U ņih že kriļjev ņetu!
- A komandir roti (valdība) skazal što ļetajut!
- Āāā... Nu raz rotņik skazal togda ļjatajut, no ņīzeņko-ņizeņko...

8)

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt sebs » 2005/Sep/20, 11:59

Nu ko driiz mums kaiminjos iebrauks ''simpaatiskie'' Etiopieshi, turki, kurdi, kjiiniizeri un citi niggas! Gatavojiet trotilu! :)
Lietotāja avatars
sebs
 
Atbildes: 1077
Pievienojies: 2004/Jūn/16, 15:51
Atrašanās vieta: Rīga/Mārupe
Braucu ar: PASSAT CC
Dzinējs: TSI

Atbildēt androns » 2005/Sep/20, 16:51

Storms rakstīja:androns arī no citplanētiešu rases? 8) Aizej pie sava darba devēja un pasaki ka tu gribi 500Ls uz rokas. Drīstu minēt ko viņš tev atbildēs? :lol:


nav tik traki 8)
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt strazds » 2005/Sep/20, 20:22

Es atvainojos,ja jau shis teksts shini topika tiek apspriest, bet man nebija laika izlasit topiku.Tadelj tikai uzmetu jaunakas zinjas...

"Naudas uzkrājumi būs jādeklarē, ja tie pārsniegs 1000 latu.

Gadījumos, kad atklāsies, ka personas ienākumi neatbilst personas izdevumiem vai iegādātā īpašuma vērtība pārsniedz personas ienākumus, par minēto starpību būs jāmaksā iedzīvotāju ienākuma nodoklis. Turklāt persona tiks saukta pie normatīvajos aktos noteiktās atbildības. "


:evil:
Lietotāja avatars
strazds
 
Atbildes: 41
Pievienojies: 2004/Mai/13, 21:12

Atbildēt Alien » 2005/Sep/20, 20:24

strazds rakstīja:Es atvainojos,ja jau shis teksts shini topika tiek apspriest, bet man nebija laika izlasit topiku.Tadelj tikai uzmetu jaunakas zinjas...

"Naudas uzkrājumi būs jādeklarē, ja tie pārsniegs 1000 latu.

Gadījumos, kad atklāsies, ka personas ienākumi neatbilst personas izdevumiem vai iegādātā īpašuma vērtība pārsniedz personas ienākumus, par minēto starpību būs jāmaksā iedzīvotāju ienākuma nodoklis. Turklāt persona tiks saukta pie normatīvajos aktos noteiktās atbildības. "


:evil:

es i nost!!!!
lai tak viņi iet dēt ar saviem nodokļiem
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Nākošais

Atgriezties uz Prikoli

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi