VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Jaunā Forsāža ir pieejama tirdzniecības vietās!!!

Par VWmotion.lv forumu

Jaunā Forsāža ir pieejama tirdzniecības vietās!!!

Viss par kopienu, forumu, tā vēsturi kā arī atsauksmes un ierosinājumi

Vai TU jau nopirki Forsāžas 2005 nov/dec numuru???

Aptauja beidzās 2006/Feb/21, 14:31

13
41%
18
56%
Nevaru to atrast tirdzniecības vietās...
1
3%
 
Kopā balsots : 32

Reklāma
 

Atbildēt Alien » 2005/Nov/25, 12:07

Storms rakstīja:Esnez. IMHO Forsāža tomēr cenšas kļūt labāka. Un ja tagad tauta to noraks tad nekas labāks vairāk arī nebūs - paliksim pie banāliem "Auto", "Auto Bild" un "Za ruļom". Labus draugus grūtā brīdī ir jāatbalsta nevis ar sūdainu zābaku jāgremdē tālāk. Gan jau ka šiem ies labāk un vēl par mums arī rakstīs... ;) Tikai ceru ka bez kļūdām. :lol:

vot šito es ar gribētu piedzīvot
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt silver » 2005/Nov/25, 12:21

Alien rakstīja:
Storms rakstīja:Esnez. IMHO Forsāža tomēr cenšas kļūt labāka. Un ja tagad tauta to noraks tad nekas labāks vairāk arī nebūs - paliksim pie banāliem "Auto", "Auto Bild" un "Za ruļom". Labus draugus grūtā brīdī ir jāatbalsta nevis ar sūdainu zābaku jāgremdē tālāk. Gan jau ka šiem ies labāk un vēl par mums arī rakstīs... ;) Tikai ceru ka bez kļūdām. :lol:

vot šito es ar gribētu piedzīvot

Tava pašcieņa laikam tagat ir iedragāta .. :lol:
Lietotāja avatars
silver
 
Atbildes: 1975
Pievienojies: 2005/Okt/19, 10:39

Atbildēt Alien » 2005/Nov/25, 12:39

silver [janka] rakstīja:
Alien rakstīja:
Storms rakstīja:Esnez. IMHO Forsāža tomēr cenšas kļūt labāka. Un ja tagad tauta to noraks tad nekas labāks vairāk arī nebūs - paliksim pie banāliem "Auto", "Auto Bild" un "Za ruļom". Labus draugus grūtā brīdī ir jāatbalsta nevis ar sūdainu zābaku jāgremdē tālāk. Gan jau ka šiem ies labāk un vēl par mums arī rakstīs... ;) Tikai ceru ka bez kļūdām. :lol:

vot šito es ar gribētu piedzīvot

Tava pašcieņa laikam tagat ir iedragāta .. :lol:

tik pat labi varēja uzraxtīt Onion
Sīpoliņš ibio!
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt NIKA » 2005/Nov/25, 13:30

Man liekas ka viss nepatikamak ar tiem parpratumiem bija ///Maxis'am :( pat isti draugiem nevar palielities deļ ta foto :?
Starp citu,kas šamajam par piekari ir :?: ,kaut ka jocigi izskatas tas viņa ieteikums par auto sedinašanu TUNING ŽURNALA :lol: :roll:
Lietotāja avatars
NIKA
Lady
 
Atbildes: 352
Pievienojies: 2005/Okt/03, 11:13
Atrašanās vieta: Olaine

Atbildēt ///Maxis » 2005/Nov/25, 18:48

\:D/ Nu labi, no sākuma es biju nedaudz vīlies par to kļūdu ar mana auto aprakstu un 3. golfu, bet nu pēc tam paskatoties arī citās lapās secināju, ka uz kopējā žurnāla līmeņa tas tikai tāds sīkums vien ir :)))
Standarta lasītājs gan laikam padomās, ka es esmu idiņš, ka neatšķiru 4. golfu no 3. :lol: :lol: :lol:
Ar piekari viss slikti bija... Izskatijaas jau, protams, baigi smuki, bet nu latvijas ceļiem TIK zemi auto nav paredzēti... Pa Brīvībeni, Čakeni pārsvarā mašīnas vēders šļūca pa zemi :roll:
Bet nu tagad viss ir \:D/. Ir uzliktas stock atsperes un ziemā tas der...pavisam der :)))) Tad jau uz vasaru redzēs vai likšu atpakaļ sēdinātas vai nē :)))

Es gan patiesībā nesaprotu kāpēc te tas žurnāls tā tiek aizstāvēts :?: Iznāk taču jau gadu, bet, manuprāt, līmenis ar katru nākamo žurnālu paliek tikai zemāks :cry: Ja kādreiz visamz bija smukas, normālas kvalitātes bildes, tad tagad pat tā nav. un pie NOS reklāmas uzrkastīt, ka NOS palielina dzinēju tilpumu... Nu tas ir pāri visam :D
Bet nu labi, ne jau es esmu žurnāla auditorija un negribu nevienu apvainot, vnk izsaku savu viedokli par lietām, par kurām tomēr šo un to saprotu ;)
Lietotāja avatars
///Maxis
 
Atbildes: 80
Pievienojies: 2004/Nov/28, 21:25

Atbildēt NIKA » 2005/Nov/25, 19:07

///Maxis rakstīja:\:D/ Nu labi, no sākuma es biju nedaudz vīlies par to kļūdu ar mana auto aprakstu un 3. golfu, bet nu pēc tam paskatoties arī citās lapās secināju, ka uz kopējā žurnāla līmeņa tas tikai tāds sīkums vien ir :)))
Standarta lasītājs gan laikam padomās, ka es esmu idiņš, ka neatšķiru 4. golfu no 3. :lol: :lol: :lol:
Ar piekari viss slikti bija... Izskatijaas jau, protams, baigi smuki, bet nu latvijas ceļiem TIK zemi auto nav paredzēti... Pa Brīvībeni, Čakeni pārsvarā mašīnas vēders šļūca pa zemi :roll:
Bet nu tagad viss ir \:D/. Ir uzliktas stock atsperes un ziemā tas der...pavisam der :)))) Tad jau uz vasaru redzēs vai likšu atpakaļ sēdinātas vai nē :)))

Es gan patiesībā nesaprotu kāpēc te tas žurnāls tā tiek aizstāvēts :?: Iznāk taču jau gadu, bet, manuprāt, līmenis ar katru nākamo žurnālu paliek tikai zemāks :cry: Ja kādreiz visamz bija smukas, normālas kvalitātes bildes, tad tagad pat tā nav. un pie NOS reklāmas uzrkastīt, ka NOS palielina dzinēju tilpumu... Nu tas ir pāri visam :D
Bet nu labi, ne jau es esmu žurnāla auditorija un negribu nevienu apvainot, vnk izsaku savu viedokli par lietām, par kurām tomēr šo un to saprotu ;)


Kadas firmas tev amortizatori stav un kadas atsperes :roll:

Par bildem- kvalitate tik tiešam ir :( , nu sorry sarkans auto uz sarkana fona( pat toni saskan) vienkarši pazud, bildes ari smuki nemak salikt kopa :( , negribas jau ari dikti kritizet, jo ka jau rakstiju cita topika nekļudas tas,kurš neko nedara :wink: , bet nu Forsažai ir jau vairak par gadu, bet kļudas rakstos paliek tikai vairak, tas tiešam ir skumji :( pie kam iznak reizi divos menešos
Lietotāja avatars
NIKA
Lady
 
Atbildes: 352
Pievienojies: 2005/Okt/03, 11:13
Atrašanās vieta: Olaine

Atbildēt NIKA » 2005/Nov/25, 19:19

Atradu :lol: , tik tiešam smiekligi :lol:
Reklama "XENON" veikala:
NOS - teicams veids, kā palielināt jūsu automašīnas dzinēju!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ka šito var nepamanit :dontknow:

Interesanti , kada litraža ar NOS sanaktu 1.8 dzinejam :-k
Lietotāja avatars
NIKA
Lady
 
Atbildes: 352
Pievienojies: 2005/Okt/03, 11:13
Atrašanās vieta: Olaine

Atbildēt ///Maxis » 2005/Nov/25, 19:28

NIKA rakstīja:
///Maxis rakstīja:\:D/ Nu labi, no sākuma es biju nedaudz vīlies par to kļūdu ar mana auto aprakstu un 3. golfu, bet nu pēc tam paskatoties arī citās lapās secināju, ka uz kopējā žurnāla līmeņa tas tikai tāds sīkums vien ir :)))
Standarta lasītājs gan laikam padomās, ka es esmu idiņš, ka neatšķiru 4. golfu no 3. :lol: :lol: :lol:
Ar piekari viss slikti bija... Izskatijaas jau, protams, baigi smuki, bet nu latvijas ceļiem TIK zemi auto nav paredzēti... Pa Brīvībeni, Čakeni pārsvarā mašīnas vēders šļūca pa zemi :roll:
Bet nu tagad viss ir \:D/. Ir uzliktas stock atsperes un ziemā tas der...pavisam der :)))) Tad jau uz vasaru redzēs vai likšu atpakaļ sēdinātas vai nē :)))

Es gan patiesībā nesaprotu kāpēc te tas žurnāls tā tiek aizstāvēts :?: Iznāk taču jau gadu, bet, manuprāt, līmenis ar katru nākamo žurnālu paliek tikai zemāks :cry: Ja kādreiz visamz bija smukas, normālas kvalitātes bildes, tad tagad pat tā nav. un pie NOS reklāmas uzrkastīt, ka NOS palielina dzinēju tilpumu... Nu tas ir pāri visam :D
Bet nu labi, ne jau es esmu žurnāla auditorija un negribu nevienu apvainot, vnk izsaku savu viedokli par lietām, par kurām tomēr šo un to saprotu ;)


Kadas firmas tev amortizatori stav un kadas atsperes :roll:



nu hvz kas par firmu, taa mashiina taada jau atnaaca no Francijas. Viss ko zinu par atsperēm - tās ir sarkanā krāsā :lol: Es domāju ka visticāmāk problēma varētu būt aptāklī, ka atsperes bija pārāk īsas, jo amortizatori ir stock izmēra, nav ar īsākiem štokiem. :dontknow: Mašīna, protams līkumos turējās vnk neaprasktāmi labi, pēc atsperu nomainjas + 225/45/17 vasareņu nomainjas uz ziemas lamelju 185/65/15 riepām, mašīnu pazīt nevarēja... Vadāmība mainījās par visiem 100% :D Un konforta līmenis arīdzen uzlabjās ļoooti buutsiki :)))
Lietotāja avatars
///Maxis
 
Atbildes: 80
Pievienojies: 2004/Nov/28, 21:25

Atbildēt Storms » 2005/Nov/25, 20:53

NIKA rakstīja:Atradu :lol: , tik tiešam smiekligi :lol:
Reklama "XENON" veikala:
NOS - teicams veids, kā palielināt jūsu automašīnas dzinēju!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ka šito var nepamanit :dontknow:

Interesanti , kada litraža ar NOS sanaktu 1.8 dzinejam :-k

Mja. Tas jau ir no prikolu sadaļas... :roll:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Storms » 2005/Nov/25, 20:54

A mošk viņi tur pirms nodot tipogrāfijai Tullamore bik pārforsēja? :-k Diemžēl tāds iespaids rodas... :dontknow:
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt NIKA » 2005/Nov/25, 21:02

Storms rakstīja:A mošk viņi tur pirms nodot tipogrāfijai Tullamore bik pārforsēja? :-k Diemžēl tāds iespaids rodas... :dontknow:


Tur jau bija kaut kas stipraks :lol:

Bet ja nopietni, man izskatas ka viņi to zhurnalu raksta gandriiz vai pedeja nedeļa un deļ steigas un neuzmanibas tieši ir tik daudz stulbu kļudu :roll:
Par Aliena kazam teksts vispar ir .......... (pi-pi), kurš to rakstija un ko viņš lieto :-k , vareja tak vienkarši uzrakstit ka VWMotiona biedrs Alien precejies, apsveicam utt utt, bet nu uzrakstit tur par kaut kadu boulingu, sporta spelem un parejo :dontknow: sorry tas ir vienkarši zem jebkadas kritikas :(
Lietotāja avatars
NIKA
Lady
 
Atbildes: 352
Pievienojies: 2005/Okt/03, 11:13
Atrašanās vieta: Olaine

Atbildēt NIKA » 2005/Nov/25, 21:06

Man vel nebija laika isti to žurnalu izlasit un isteniba vairs ari nav velešanas :roll: pietika ar dažiem rakstiem un tos pašus gruti bija liidz beigam izlasit :roll:

Vienigais uzzinajam vienu interesantu lietu, izradas ka musu scirocco dzineju un Badmana bmw dzineju taisija viens un tas pats cilveks :lol: , tas meistars jau mums toreizs teica ka driz un ielam paradisies bmw parasta izskata, bet ar ļoti jaudigu dzineju un par viņu driz visi runas :lol: , bet nedomajam ka tas bus Badmans :lol:
Pēdējo reizi labojis NIKA - 2005/Nov/25, 21:10, labots 1 reizi.
Lietotāja avatars
NIKA
Lady
 
Atbildes: 352
Pievienojies: 2005/Okt/03, 11:13
Atrašanās vieta: Olaine

Atbildēt Storms » 2005/Nov/25, 21:07

NIKA rakstīja:Par Aliena kazam teksts vispar ir .......... (pi-pi), kurš to rakstija un ko viņš lieto :-k , vareja tak vienkarši uzrakstit ka VWMotiona biedrs Alien precejies, apsveicam utt utt, bet nu uzrakstit tur par kaut kadu boulingu, sporta spelem un parejo :dontknow: sorry tas ir vienkarši zem jebkadas kritikas :(

Nu tur es... es gan citu tekstu sūtīju. Bet nu... karoče nezinu pat ko domāt. :dontknow: Taisīt baigo ļembastu? Ir vērts? Laikam jau bik derētu gan tomēr iespert... vismaz par Aliena niku un ///Maxis golfu. :(
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt NIKA » 2005/Nov/25, 21:14

Storms rakstīja:
NIKA rakstīja:Par Aliena kazam teksts vispar ir .......... (pi-pi), kurš to rakstija un ko viņš lieto :-k , vareja tak vienkarši uzrakstit ka VWMotiona biedrs Alien precejies, apsveicam utt utt, bet nu uzrakstit tur par kaut kadu boulingu, sporta spelem un parejo :dontknow: sorry tas ir vienkarši zem jebkadas kritikas :(

Nu tur es... es gan citu tekstu sūtīju. Bet nu... karoče nezinu pat ko domāt. :dontknow: Taisīt baigo ļembastu? Ir vērts? Laikam jau bik derētu gan tomēr iespert... vismaz par Aliena niku un ///Maxis golfu. :(


Paga-paga, ja tu sutiji tekstu, tad kada hrena viņi tur ievietoja citu :? Un tu laikam rakstiji to daļu ar apsveikumu :roll: , jo tas vel ir labs, bet nu tas sakums :(
Laikam jau busi parada Alienam par to cisiņas un alu :lol:

Es domaju ka nav verts tur ar viņiem lamaties, tapat kļudu jau neizlabot :( un neizskatas ka viņi no tiem macas :roll:
Lietotāja avatars
NIKA
Lady
 
Atbildes: 352
Pievienojies: 2005/Okt/03, 11:13
Atrašanās vieta: Olaine

Atbildēt Xplod » 2005/Nov/26, 20:29

mja , kapeec mans golfs ir maxis golfa vietaaa :dontknow: , shodien nopirku sho zjurnaalu , veelaak kad buus laika ,palasiishu :roll:
Haldex remonts,diagnostika
Webasto remonts,diagnostika
mob 2 6 3 8 0 0 2 8
Lietotāja avatars
Xplod
 
Atbildes: 4153
Pievienojies: 2004/Jan/06, 19:02
Atrašanās vieta: Kuldiga
Braucu ar: SEAT Alhambra
Dzinējs: 2.0 CR TDI DSG

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Par VWmotion.lv forumu

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi