VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Jaunā Forsāža ir pieejama tirdzniecības vietās!!!

Par VWmotion.lv forumu

Jaunā Forsāža ir pieejama tirdzniecības vietās!!!

Viss par kopienu, forumu, tā vēsturi kā arī atsauksmes un ierosinājumi

Vai TU jau nopirki Forsāžas 2005 nov/dec numuru???

Aptauja beidzās 2006/Feb/21, 14:31

13
41%
18
56%
Nevaru to atrast tirdzniecības vietās...
1
3%
 
Kopā balsots : 32

Reklāma
 

Atbildēt Alien » 2005/Nov/26, 22:02

Storms rakstīja:
NIKA rakstīja:Par Aliena kazam teksts vispar ir .......... (pi-pi), kurš to rakstija un ko viņš lieto :-k , vareja tak vienkarši uzrakstit ka VWMotiona biedrs Alien precejies, apsveicam utt utt, bet nu uzrakstit tur par kaut kadu boulingu, sporta spelem un parejo :dontknow: sorry tas ir vienkarši zem jebkadas kritikas :(

Nu tur es... es gan citu tekstu sūtīju. Bet nu... karoče nezinu pat ko domāt. :dontknow: Taisīt baigo ļembastu? Ir vērts? Laikam jau bik derētu gan tomēr iespert... vismaz par Aliena niku un ///Maxis golfu. :(

lielo kickass
par visu :angryfire: :angryfire: :angryfire:
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt NIKA » 2005/Nov/27, 16:52

Pastastiet , ludzu, ko nozime vards TOLERANTAIS :roll: , es šitadu vardu nezinu :oops: , ka ari ko nozime neformālais statuss auto klubam :roll:


Citata no žurnala:
"Dodge Stealth pirmie pakāpieni pa jaudas kāpnēm sākās ar ieplūdes un izplūdes sistēmu, kas dzinējam ļāva ne tikai iegūt jaunu elpu , bet arī nedaudz palielināja turbīnas spiedienu."

Es pa turbiinam maz zinu :oops: , bet paskaidrojiet vai tik tiešam šada veida var palielinat turbiinas spiedienu :shock:
Lietotāja avatars
NIKA
Lady
 
Atbildes: 352
Pievienojies: 2005/Okt/03, 11:13
Atrašanās vieta: Olaine

Atbildēt Alien » 2005/Nov/27, 18:07

NIKA rakstīja:Pastastiet , ludzu, ko nozime vards TOLERANTAIS :roll: , es šitadu vardu nezinu :oops: , ka ari ko nozime neformālais statuss auto klubam :roll:


Citata no žurnala:
"Dodge Stealth pirmie pakāpieni pa jaudas kāpnēm sākās ar ieplūdes un izplūdes sistēmu, kas dzinējam ļāva ne tikai iegūt jaunu elpu , bet arī nedaudz palielināja turbīnas spiedienu."

Es pa turbiinam maz zinu :oops: , bet paskaidrojiet vai tik tiešam šada veida var palielinat turbiinas spiedienu :shock:

neformālais tipa nozimē ka neesam oficiāli reģistrējuši klubu
tolerants tipa neesam rasisti
un par turbīnām kārtējo reizi baigais bullshit :D
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt androns » 2005/Nov/28, 9:27

2 storms - gadienaa tu vinjiem faulty textu par alien kaazaam neaizsuutiiji ?

bet apskatiijos to zhurnaalu - toch rodas iespaids, ka tur viss tiek dariits peedeejaa briidii un shmigaa ... es tik nesaprotu kaa taa var - tas tachu ir zhurnaals, nevis kaut kaada skolas aviize ...
zhurnaalu ta vismaz vajag paaris reizes paarlasiit, pirms nodot tipograafijai ...
psc !
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Storms » 2005/Nov/28, 10:06

androns rakstīja:2 storms - gadienaa tu vinjiem faulty textu par alien kaazaam neaizsuutiiji ?

Njea. :( Tur viss pieklājības robežās bija... ;)
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Alien » 2005/Nov/28, 10:35

karoče palasīju vakar jauno(decembra) AutoBild
nu šamiem ar tur bija pāris tehniskas kļūdas
bet tas nenozīmē ka es te tagad aizstāvu Forsāžu :evil:
Lietotāja avatars
Alien
 
Atbildes: 8751
Pievienojies: 2004/Dec/08, 16:51
Atrašanās vieta: Ķekava
Braucu ar: JEEP
Dzinējs: CRD+chipsis

Atbildēt envy » 2005/Dec/07, 23:53

Storms rakstīja:O jā. Iepirku, izlasīju... Nu ko lai saka, Forsāžai nopietni jāpadomā par korektora ieviešanu. Diezgan pasmagas kļūdas nepieklājīgi biezā slānī. 8) A tā savādāk ir OK. Biju domājis ka par sporta spēlēm bik vairāk teksta būs, bet toties ir visi rezultāti un daudz bilžu. ;) Viennozīmīgi raksta zvaigzne ir Buliņš. :lol: No 20 bildēm 4 Buliņš ir "krupnim planom". :twisted:
Rakstā par boulingu Raimis ir OK... :mrgreen: Pašā rakstā ir labs teksts ar zināmu nolemtības pieskaņu par VWmotion uzvaru. :lol:
52. lpp ceļvedī ir info par VWmotion.lv (tipa sarakstā ar autoklubiem). Apraksts gan mazliet pretrunā ar rakstu par VWmotion - "Forums tikai un vienīgi VW entuziastiem. ...", kaut rakstā ir minēts ka NE TIKAI VW markas ir klubā. 8)
Pats raksts par VWmotion ir OK. Protams tas nav ideāls no mūsu skatu punkta, jo mēs zinam daudz vairāk un smalkākas nianses. Bet priekš lasītāja kas neko par mums nezin - ruļez. Bilde virs raksta šausminoša... :lol: Starp 4 pasātiem iespiesti viens golfiņš un viena corra... :mrgreen: Un proms mans baltais purns kā adata pakaļā. :lol:
Rakstā par Dzinchu šķiet ka neprecizitāte - IMHO tak Dzincham nau 1,8 DOHC, bet vienkārši monošprice? Vai tomēr DOHC? 1,8 DOHC vispār ir? :shock:
Lielākais kāzuss ir ar ///Maxis rakstiņu. Rakstiņš it kā par Golf IV TD, bet bildē ir redzams Golf III VR6 by Xplod. :P
2. lpp ... nu jā, viens burtiņš sajuka. :? Toties kopumā teksts, un it sevišķi bilde - :thumright:

Karoče mans iespaids par konkrēti šo nummuru - :worthy: Tik jāpadomā par korektoru. 8-[ Un tad jau viss būs bumbās. :thumright:


es jau ar nesapratu kaa var mk4 izskatiities peec Mk3 ...... :lol: :lol: :lol: :lol:
Lietotāja avatars
envy
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 9016
Pievienojies: 2005/Dec/01, 11:16
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Husky & 911
Dzinējs: 2T & flat6

Iepriekšējais

Atgriezties uz Par VWmotion.lv forumu

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi