VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Bez komentāriem...

Par VWmotion.lv forumu

Bez komentāriem...

Viss par kopienu, forumu, tā vēsturi kā arī atsauksmes un ierosinājumi
Reklāma
 

Atbildēt Storms » 2005/Mai/27, 13:35

Karoče pietiks jūs te spīdzināt. Mēs ar Buliņu cerējām ka tauta vairāk sašūmēsies, bet izskatās ka šodien visi tādi paguruši. :P
I tā pie lietas: Sakarā ar VWMotion biedriem vien zināmu postu Buliņš neizturēja un atrada kaudzīti ar kantoriem kas taisa nakļeikas un vienā no tiem uztaisīja dažas mazās uzlīmes. Man bij tas gods būt izmēģinājuma trusītim un nu jau diennakti manam autiņam vienīgajam ir šīs uzlīmes. Izskatās OK, tehnoloģija tieši tāda pati kā iepriekšējām. Tikai cena.... smieglīga... :mrgreen: 0,07 Ls (septiņi santīmi) par vienu uzlīmi. Uz autiņa iet virsū divas - i togo 0,14Ls. Pēc izmēriem ir mazliet garākas (max 1cm garākas) par iepriekšējām un nedaudz vairāk izceļas jo ir biezāki burti. Izpildījums - vienkārša balta līmējošā plēve kura nepieciešamības gadījumā bez pēdām dabūjama nost.
Manā rīcībā ir 12 uzlīmes, attiecīgi šovakar pie Spices 22:00 pirmie 6 kas paspēs tiks aplīmēti. Vēl čupiņa ir pie Buliņa un nepieciešamības gadījumā dabūsim vēl partiju (pa šitādu ceņņiku autiņu visu var aplīmēt, un katru mēnesi 8) ).
Atgādināšu ka šīs uzlīmes ir pieejamas VISIEM, arī tiem kas vēl nav VWmotion biedri.
Attiecīgi tie kas grib šitos - šovakar 22:00 pie Spices tajā stāvvietas brauktuvē kas tuvāk Bowlero. 0,14Ls par pāri un uzlīmēšanu varēsim veikt tur pat uz vietas (ieskaitot vecās nokasīšanu ja kādam tāda vēl saglabājusies). Tie kas netiek šovakar - varēs sarunāt ar mani vai Buliņu par citu laiku un vietu.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Storms » 2005/Mai/27, 13:39

dff rakstīja:ieprieksheji bija labaaki... :(

Man no sākuma arī tā likās, bet kad uzlīmējām izskatās :thumright:
Savādākas taisīt nebūtu OK. Šis dizains un stils ir pieņemts par VWmotion "logo". Mazpamazām jāsāk civilizēties un kļūt atpazīstamākiem.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Storms » 2005/Mai/27, 13:43

sciroccoGTi rakstīja:a tad var jau nopirkt ?
bet man anyway vajag tikai lielo - mazo nav laagaa uz uzliimeet :)

Mazo var līmēt uz aizmugurējiem sānu stikliem. Stikla pacelšanai/nolaišanai tas netraucēs. Nakļeika ir plāniņa. Starpcitu liekot virsū signalizāciju mēdz uzlīmēt nakļeiku ķipa tur "Kobra" vai "Тёща" un tās uzlīmes ir biezākas. Kā kā viss būs bumbās!
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Storms » 2005/Mai/27, 13:44

Alien rakstīja:kādas krāsas ir pieejamas?

Pagaidām balta. Par citām krāsām IMHO nekas nav domāts. Vai vajag?
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Storms » 2005/Mai/27, 13:46

zzz rakstīja:neko taa izskataas, tikai man lieka ka taa striipa apakshaa ir lieka ;)

Strīpa piedod kopējai bildei kautkādu noteiktību, izteiksmi. Bez strīpas būs neizteiksmīgi, piekam tas būs vēl tākāk no oriģinālā logo.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt zzz » 2005/Mai/27, 14:06

pasakiet man to kantori, kur taisiijaat, man vaajg arii uzliimes-uzrakstus, tikai ne taadus ;) un man vajag uz atstarojoshas pleeves!!!
jau kaadu laiku mekleeju kantori kas vareetu uzcept!
Lietotāja avatars
zzz
 
Atbildes: 1523
Pievienojies: 2004/Mar/15, 10:18
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Golf MK5 JE Design
Dzinējs: 2.0 TDI DSG + chips

Atbildēt Storms » 2005/Mai/27, 14:07

zzz rakstīja:pasakiet man to kantori, kur taisiijaat, man vaajg arii uzliimes-uzrakstus, tikai ne taadus ;) un man vajag uz atstarojoshas pleeves!!!
jau kaadu laiku mekleeju kantori kas vareetu uzcept!

Tur tev ar Buliņu jārunā. Šis tur kautkādu kantori atrada. Buliņš vakarpusē būs online.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Jazzer » 2005/Mai/27, 17:09

EEEEEEEEEEEEEe Storms paglabā man kādu,es apsolu neaizgulēties :mrgreen:
Lietotāja avatars
Jazzer
 
Atbildes: 3366
Pievienojies: 2004/Mai/10, 19:52
Atrašanās vieta: Riga, Purvciems
Braucu ar: :D
Dzinējs: Ir

Atbildēt HaL » 2005/Mai/27, 17:14

a man nevajag :mrgreen:

ir perfekti saglabaajushaas visas ieprieksheejaas (2as saanos un lielaa aizmuguree)!
Lietotāja avatars
HaL
 
Atbildes: 1173
Pievienojies: 2004/Feb/23, 18:46

Atbildēt Storms » 2005/Mai/27, 17:25

HaL rakstīja:ir perfekti saglabaajushaas visas ieprieksheejaas (2as saanos un lielaa aizmuguree)!

Noplēsīsim... :twisted:
P.S. - Man ar mazās bija perfekti saglabājušās. Diemžēl nācās noplēst. Māksla prasa upurus... :P
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt zzz » 2005/Mai/27, 17:46

man ar nevaig :D
Lietotāja avatars
zzz
 
Atbildes: 1523
Pievienojies: 2004/Mar/15, 10:18
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Golf MK5 JE Design
Dzinējs: 2.0 TDI DSG + chips

Atbildēt Bulinsh » 2005/Mai/27, 17:55

paši vainīgi. Godīgi sakot man bija ZB kauko gaidīt un runāt cik tad var!!!!! :evil: Ja jums tas neinteresē nabagāks nepalikšu, aplīmēšu visu toču! Un ja akal sāksies dizains nepatīk un kas tur vēl.....teikšu vienu.......pipipipipi bekot :!: Taisiet paši kādas gribat.
Lietotāja avatars
Bulinsh
 
Atbildes: 3675
Pievienojies: 2004/Jan/20, 10:57
Atrašanās vieta: Aizkraukle
Braucu ar: VW Lupo ABT Sportsline
Dzinējs: 1,4 16v

Atbildēt Storms » 2005/Mai/27, 18:06

Kuš, kuš :-$ Viss būs labi. :wink: Tikai mieru, tikai mieru... :D Šodien kaukāda prognoze līka. Visiem viss pofig un neviens neko negrib darīt. Gan jau nākošnedēļ nāksies akal jozt uz kantori pēc kārtējā palaga.... :twisted: Gan tauta pamodīsies.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms
 
Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt androns » 2005/Mai/27, 18:41

nu uz aizmugureejiem saanu logiem toch neliimeeshu - tur taads janciigs sadaliijums - neverama fortacha un ja uzblieziis pie veramaa stikla, tad ne peec kaa neizskatiisies :( a prieksh neveramaas fortachas taa nakjene par garu :(
Lietotāja avatars
androns
 
Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Bulinsh » 2005/Mai/27, 18:56

sciroccoGTi rakstīja:nu uz aizmugureejiem saanu logiem toch neliimeeshu - tur taads janciigs sadaliijums - neverama fortacha un ja uzblieziis pie veramaa stikla, tad ne peec kaa neizskatiisies :( a prieksh neveramaas fortachas taa nakjene par garu :(


var jau arī bez www
Lietotāja avatars
Bulinsh
 
Atbildes: 3675
Pievienojies: 2004/Jan/20, 10:57
Atrašanās vieta: Aizkraukle
Braucu ar: VW Lupo ABT Sportsline
Dzinējs: 1,4 16v

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Par VWmotion.lv forumu

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi