VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - VW Golf rij degvielu

VW Golf

VW Golf rij degvielu

Diskusijas par VW Golf modeļiem
Reklāma
 

Re: VW Golf rij degvielu

Atbildēt Petrovics » 2017/Okt/17, 18:47

Nav jau runa par kļūdām,runa jau ir par attieksmi....paprasi,lai atprogrammē ERG vārstu,izdarīja,bet,lai pārbaudītu pārējos parametrus pēc tam...ņefiga brauc tik. A Tu sēdi un štuko,kā vajadzēja prasīt,lai tas džeks visu saved kārtībā?
Petrovics
 
Atbildes: 15
Pievienojies: 2017/Okt/16, 13:19
Braucu ar: VW Golf Plus
Dzinējs: 1.9 TDI

Re: VW Golf rij degvielu

Atbildēt ajms » 2017/Okt/17, 22:56

Petrovics rakstīja:Nav jau runa par kļūdām,runa jau ir par attieksmi....paprasi,lai atprogrammē ERG vārstu,izdarīja,bet,lai pārbaudītu pārējos parametrus pēc tam...ņefiga brauc tik. A Tu sēdi un štuko,kā vajadzēja prasīt,lai tas džeks visu saved kārtībā?


Tāpēc ,ka ir uzradušies 100iem programmisti,kas māk tikkai to darīt,bet no paša auto uzbūves neko nesaporot,labi ,ja zina kur iepraust vadu un to, ka auto ir ar 4 riteņiem.Visi kaut ko kopē un ieraksta...tāpat visi čipo(daži tikkai to dara pareizi). Es arī māku PC ierakstīt kādu programmu,bet no datora uzbūves neko nesaprotu ;) Tā ir atšķirība.
EGR gan jau, ka atprogrammēja,bet sprostu trubā neielika,bet ceru ,ka to izdarīja...
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: VW Golf rij degvielu

Atbildēt Petrovics » 2017/Okt/18, 10:30

Tur Tev taisnība par tiem datoristiem,grūti ir atrast datoriķi un motoristu vienā personā. Neielika nekko trubā,es viņam vēl pārprasīju vai fiziski bez programmas pārlikšanas nekas nav jādara. Teica ,ka nē...ka viss ir ok.
Petrovics
 
Atbildes: 15
Pievienojies: 2017/Okt/16, 13:19
Braucu ar: VW Golf Plus
Dzinējs: 1.9 TDI

Re: VW Golf rij degvielu

Atbildēt mist » 2017/Okt/18, 11:51

Petrovics rakstīja:Tur Tev taisnība par tiem datoristiem,grūti ir atrast datoriķi un motoristu vienā personā. Neielika nekko trubā,es viņam vēl pārprasīju vai fiziski bez programmas pārlikšanas nekas nav jādara. Teica ,ka nē...ka viss ir ok.

Rakti konkrēti kas un kā to tev izdarīja ?
mist
 
Atbildes: 1550
Pievienojies: 2008/Mar/12, 0:47
Braucu ar: 1.9 tdi AVB powered by INC

Re: VW Golf rij degvielu

Atbildēt Petrovics » 2017/Okt/18, 12:17

Kurš to darīja nerakstīšu,bet,kas Liepājā programmas pāršuj ir tikai divi cik zinu. Ko izdarīja? Pāršuva programmu un atvienoja vadu no ERG. Pateica,ka vairāk nekas nav jādara.
Petrovics
 
Atbildes: 15
Pievienojies: 2017/Okt/16, 13:19
Braucu ar: VW Golf Plus
Dzinējs: 1.9 TDI

Re: VW Golf rij degvielu

Atbildēt ajms » 2017/Okt/18, 12:19

Petrovics rakstīja:Tur Tev taisnība par tiem datoristiem,grūti ir atrast datoriķi un motoristu vienā personā. Neielika nekko trubā,es viņam vēl pārprasīju vai fiziski bez programmas pārlikšanas nekas nav jādara. Teica ,ka nē...ka viss ir ok.

Nu tad gaidi ,kad aizkvēps turbīnas ģeometrija...nedomāju ,ka "vakar"kas jauns izdomāts.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: VW Golf rij degvielu

Atbildēt Petrovics » 2017/Okt/18, 12:24

Iepriecinoši! Cik zinu tas džeks ar INC sadarbojās,jeb varbūt tā ir tāda taktika,izdarīt vienu un tad gaidīt,ka klients brauks ar nākošo problēmu........ un kas man tagad būtu jādara,ERG jāaiztaisa ciet,kvēpinieks jāņem ārā?
Petrovics
 
Atbildes: 15
Pievienojies: 2017/Okt/16, 13:19
Braucu ar: VW Golf Plus
Dzinējs: 1.9 TDI

Re: VW Golf rij degvielu

Atbildēt ajms » 2017/Okt/18, 12:43

Petrovics rakstīja:Iepriecinoši! Cik zinu tas džeks ar INC sadarbojās,jeb varbūt tā ir tāda taktika,izdarīt vienu un tad gaidīt,ka klients brauks ar nākošo problēmu........ un kas man tagad būtu jādara,ERG jāaiztaisa ciet,kvēpinieks jāņem ārā?

INC gan jau, ka failus pārsūta... Viens no tiem ,kas Latvijā dara pareizi ;)
Nē,DPF nevajag aiztikt.EGr trubai 'zagluška' jāuzliek,lai tās gāzes necirkulē.Pārprasi tur, kur tu to darīji,lai vieni to izdara līdz galam.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: VW Golf rij degvielu

Atbildēt Petrovics » 2017/Okt/18, 12:46

ajms rakstīja:
Petrovics rakstīja:Iepriecinoši! Cik zinu tas džeks ar INC sadarbojās,jeb varbūt tā ir tāda taktika,izdarīt vienu un tad gaidīt,ka klients brauks ar nākošo problēmu........ un kas man tagad būtu jādara,ERG jāaiztaisa ciet,kvēpinieks jāņem ārā?

INC gan jau, ka failus pārsūta... Viens no tiem ,kas Latvijā dara pareizi ;)
Nē,DPF nevajag aiztikt.EGr trubai 'zagluška' jāuzliek,lai tās gāzes necirkulē.Pārprasi tur, kur tu to darīji,lai vieni to izdara līdz galam.

Cita varianta jau nav,,,būs vien viņa vien jābrauc....,tik nepatīk viņa uzskats,ka Golf ēd 9 litrus un tas esot normāli. :D
Petrovics
 
Atbildes: 15
Pievienojies: 2017/Okt/16, 13:19
Braucu ar: VW Golf Plus
Dzinējs: 1.9 TDI

Re: VW Golf rij degvielu

Atbildēt Petrovics » 2017/Okt/18, 13:33

Pazvanīju uz Remap,džeki teica,ka nav obligāti jāglušī EGR,viss esot atkarīgs ar kādu programmu atprogrammē. Vot un tagad sēdi un domā,kā ir pareizi......
Petrovics
 
Atbildes: 15
Pievienojies: 2017/Okt/16, 13:19
Braucu ar: VW Golf Plus
Dzinējs: 1.9 TDI

Re: VW Golf rij degvielu

Atbildēt ajms » 2017/Okt/18, 13:38

Petrovics rakstīja:
ajms rakstīja:
Petrovics rakstīja:Iepriecinoši! Cik zinu tas džeks ar INC sadarbojās,jeb varbūt tā ir tāda taktika,izdarīt vienu un tad gaidīt,ka klients brauks ar nākošo problēmu........ un kas man tagad būtu jādara,ERG jāaiztaisa ciet,kvēpinieks jāņem ārā?

INC gan jau, ka failus pārsūta... Viens no tiem ,kas Latvijā dara pareizi ;)
Nē,DPF nevajag aiztikt.EGr trubai 'zagluška' jāuzliek,lai tās gāzes necirkulē.Pārprasi tur, kur tu to darīji,lai vieni to izdara līdz galam.

Cita varianta jau nav,,,būs vien viņa vien jābrauc....,tik nepatīk viņa uzskats,ka Golf ēd 9 litrus un tas esot normāli. :D

Tas ,ka rij tik daudz,tas nav normāli.Es jau uzrakstīju ,kas ir jānočeko .
Nu Remap viedokli klausīšu,bet tur ir tā problēma,kā tas izdarīts(kāda programma)???Tu neesi vienīgais,kam nav zināms kā programmēts un čipots(kas) un, kas izprogrammēts.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: VW Golf rij degvielu

Atbildēt Petrovics » 2017/Okt/18, 13:41

Tas ,ka rij tik daudz,tas nav normāli.Es jau uzrakstīju ,kas ir jānočeko .
Nu Remap viedokli klausīšu,bet tur ir tā problēma,kā tas izdarīts(kāda programma)???Tu neesi vienīgais,kam nav zināms kā programmēts un čipots(kas) un, kas izprogrammēts.[/quote]
Paldies par padomiem,domu uztvēru =D>
Petrovics
 
Atbildes: 15
Pievienojies: 2017/Okt/16, 13:19
Braucu ar: VW Golf Plus
Dzinējs: 1.9 TDI

Re: VW Golf rij degvielu

Atbildēt Petrovics » 2017/Okt/18, 13:42

Paldies par padomiem,domu uztvēru =D>
Petrovics
 
Atbildes: 15
Pievienojies: 2017/Okt/16, 13:19
Braucu ar: VW Golf Plus
Dzinējs: 1.9 TDI

Re: VW Golf rij degvielu

Atbildēt mist » 2017/Okt/18, 16:50

Ja pareizi saprotu tā glušišana vajadzīga tad ja pats EGR vārsts sprūst un nenoslēdz ?
Un par patēriņu runājot man liekas tomēr jāatgriežas pie taviem vārdiem: Tagad palika vēl lielāks,kad sprauslas saregulēja un iesmidzes leņķi pārlika uz +,bija kaut kā ap -0,5,pārlika uz 1,5.
mist
 
Atbildes: 1550
Pievienojies: 2008/Mar/12, 0:47
Braucu ar: 1.9 tdi AVB powered by INC

Re: VW Golf rij degvielu

Atbildēt Petrovics » 2017/Okt/18, 16:56

Man bija EGR aizaudzis,iztīrot vienalga nešancēja,iespējams,ka elektriskā daļa bija čupā.Man jau pirms tam diezgan pirms viņa amputēšanas ēda,tad vainoju to EGR,ka viņš pie vainas varētu būt.Braukšu pie džeka,lai skatās,jācer,ja jau viņš māk EGR atprogrammēt,spēs arī normālu pilno diagnostiku veikt.
Petrovics
 
Atbildes: 15
Pievienojies: 2017/Okt/16, 13:19
Braucu ar: VW Golf Plus
Dzinējs: 1.9 TDI

Iepriekšējais

Atgriezties uz VW Golf

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi