VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - mk4 iegāde

VW Golf

mk4 iegāde

Diskusijas par VW Golf modeļiem
Reklāma
 

mk4 iegāde

Atbildēt apinisofficial » 2017/Jan/19, 11:18

Laba diena, pašlaik braukājos ar Passat B5 1.8T benzīns/gāze un ir doma uz vasaras pusi pārdot autiņu un paņemt ko izdevīgāku, tas ir 4 Golfs.
Viennozīmīgi gribu golfiņu, jo tas ir viegls, ekspluatācijā lēts, kā arī patēriņš smieklīgs, viennozīmīgi vēlos dīzeli, bet īsti nav saprašanas par tiem motoriem, ir sūkņa, ir PD un vēl tik kādi nav.

Man kā studentam, kādu motoru visizdevīgāk ņemt? Pazīstamais teica, labs variants ir sūkņa motors 81kw.
Gribu zināt kaut kādas slimības un ieteikumus par mk4 un šo motoriņu, paldies.
apinisofficial
 
Atbildes: 29
Pievienojies: 2016/Aug/24, 21:12
Braucu ar: Passat B5
Dzinējs: 1.8T

Re: mk4 iegāde

Atbildēt raimiz » 2017/Jan/19, 12:40

Motors ir nemirstigs, tērē maz, iet ok. Karoche studenta sapnis. :naac: bet principā ta arī ir kā teicu, man pasata ir tāds pats motors, ka tu teici, ar sūkni. 4gadus tas auto ir pie manis. Esmu mainijis tik eļļas, siksnas, filtrus, ka jau standarta apkopēs pienākas. Varbut kadu dachiku nomainijis pa gadiem. Bet vispar motors ir vienkāršs un izturīgs. Daži PD motori ir jaudigaki par šo 81kw motoru, pec kodiem tad jāskatās, bet man ar chipu pasata kuzava tas 81kw liekas tīri ok.
raimiz
 
Atbildes: 602
Pievienojies: 2013/Jan/21, 0:18
Braucu ar: passat 1.9tdi 110hp
Dzinējs: 1.9

Re: mk4 iegāde

Atbildēt apinisofficial » 2017/Jan/19, 12:48

raimiz rakstīja:Motors ir nemirstigs, tērē maz, iet ok. Karoche studenta sapnis. :naac: bet principā ta arī ir kā teicu, man pasata ir tāds pats motors, ka tu teici, ar sūkni. 4gadus tas auto ir pie manis. Esmu mainijis tik eļļas, siksnas, filtrus, ka jau standarta apkopēs pienākas. Varbut kadu dachiku nomainijis pa gadiem. Bet vispar motors ir vienkāršs un izturīgs. Daži PD motori ir jaudigaki par šo 81kw motoru, pec kodiem tad jāskatās, bet man ar chipu pasata kuzava tas 81kw liekas tīri ok.


Nu jā, man to pašu saka, pat nečipots tas 81kw normāli ceļ un tie kas ir lielākiem kW, skaitās jaunā tipa kaut kādi, kuriem dzinēja remonta izmaksas krietni dārgākas.
apinisofficial
 
Atbildes: 29
Pievienojies: 2016/Aug/24, 21:12
Braucu ar: Passat B5
Dzinējs: 1.8T

Re: mk4 iegāde

Atbildēt Citronz » 2017/Okt/13, 11:23

Kā ar mk4 automātisko kārbu ? Nav tādas problēmas kā ar a6 audi vai b5 pasātu ? It kā jau kārba tā pati, cik dzirdēts. Vai tomēr labāk ņemt 81kw ar manuāli ? Cik skatos SSā, tad automāti izskatās labāk saglabājušies par manuāļiem un visam kam ir 4 durvis. Vismaz no visa kas šobrīd piedāvājumā. Ar laiku doma arī tam 1.9 uzmest čipu.
Citronz
Nepieredzējis lietotājs
 
Atbildes: 1
Pievienojies: 2017/Okt/13, 9:36
Braucu ar: cigāru
Dzinējs: 1.8

Re: mk4 iegāde

Atbildēt Martiga » 2018/Jan/22, 23:39

Sveiki , kadi ir sakarigakie mk4 benzina dzineji ? Ka vispar viniem ir ar rusu ?
Lietotāja avatars
Martiga
 
Atbildes: 334
Pievienojies: 2005/Apr/19, 19:43
Atrašanās vieta: Riga , Pardaugava

Re: mk4 iegāde

Atbildēt mist » 2018/Jan/23, 0:30

Martiga rakstīja:Sveiki , kadi ir sakarigakie mk4 benzina dzineji ? Ka vispar viniem ir ar rusu ?

tie rūsē no šālēm līdz sadalenei.... :twisted:
mist
 
Atbildes: 1550
Pievienojies: 2008/Mar/12, 0:47
Braucu ar: 1.9 tdi AVB powered by INC


Atgriezties uz VW Golf

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi