VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Golf6 smird no izputeja

VW Golf

Golf6 smird no izputeja

Diskusijas par VW Golf modeļiem
Reklāma
 

Golf6 smird no izputeja

Atbildēt larma69 » 2016/Aug/17, 16:20

Sveicināti, vīrieši:) esmu sieviete, tāpēc laicīgi piedodiet par nekorektiem tehniskiem nosaukumiem..bet nu lūgšu jūsu padomu.
Braucu ar Golf6, 2010.g.dīzelis.
Kādu laiku atpakaļ uz auto paneļa iedegās oranža lapmiņa-vadības bloka kļuda. aizbraucu uz servisu, diagnostika konstatēja, ka ir salipis EGR vārsts, tas tika nomainīts uz jaunu. pagāja kāds mēnesis pēc vārsta nomaiņas, oranžā lapmiņa atkal iedegās panelī-atkal diagnostika (tik citā servisā)-rezultāts-jāmaina temperatūras devējs, nomainīja, tagad it kā viss ok, lapmiņa pagaidām neiedegas.
mani uztrauc, kāpēc auto braucot smirds-no izpūtēja nāk nepatīkama smaka, diezgan stipra. kaut gan izpūtējs pats nedūmo.
es lielākoties braucu mazus attālumus, iespējams nepaspēj nostrādāt tā EGR sistēma un nepaspēj izmešus sadedzināt. Cenšos katru nedēlās nogali auto "padirsināt", braucot lielākus attālumus ar palielinātiem motora apgriezieniem. Bet tas īpaši nelīdz.
Tātad jautājums man ir tāds, kādi iemesli varētu būt, ka smird no izpūtēja (dūmu ne baltu, ne melnu nav)?
Vai varbūt tas ir normāli, tik es te pārlieku stresoju?:) esmu ievērojusi ka diezgan daudzī auto izdala šo smako...
Atvainojos par tehniskām kļudām:)
larma69
 
Atbildes: 5
Pievienojies: 2016/Aug/17, 16:10
Braucu ar: Golf6
Dzinējs: 1.6D

Re: Golf6 smird no izputeja

Atbildēt ajms » 2016/Aug/17, 22:51

larma69 rakstīja:Sveicināti, vīrieši:) esmu sieviete, tāpēc laicīgi piedodiet par nekorektiem tehniskiem nosaukumiem..bet nu lūgšu jūsu padomu.
Braucu ar Golf6, 2010.g.dīzelis.
Kādu laiku atpakaļ uz auto paneļa iedegās oranža lapmiņa-vadības bloka kļuda. aizbraucu uz servisu, diagnostika konstatēja, ka ir salipis EGR vārsts, tas tika nomainīts uz jaunu. pagāja kāds mēnesis pēc vārsta nomaiņas, oranžā lapmiņa atkal iedegās panelī-atkal diagnostika (tik citā servisā)-rezultāts-jāmaina temperatūras devējs, nomainīja, tagad it kā viss ok, lapmiņa pagaidām neiedegas.
mani uztrauc, kāpēc auto braucot smirds-no izpūtēja nāk nepatīkama smaka, diezgan stipra. kaut gan izpūtējs pats nedūmo.
es lielākoties braucu mazus attālumus, iespējams nepaspēj nostrādāt tā EGR sistēma un nepaspēj izmešus sadedzināt. Cenšos katru nedēlās nogali auto "padirsināt", braucot lielākus attālumus ar palielinātiem motora apgriezieniem. Bet tas īpaši nelīdz.
Tātad jautājums man ir tāds, kādi iemesli varētu būt, ka smird no izpūtēja (dūmu ne baltu, ne melnu nav)?
Vai varbūt tas ir normāli, tik es te pārlieku stresoju?:) esmu ievērojusi ka diezgan daudzī auto izdala šo smako...
Atvainojos par tehniskām kļudām:)


Protams grūti pateikt,varbūt tiešām nekas traks,Varētu smirdēt nesadegusi degviela,bet tas būtu vairāk jūtams ,kad auto tikko piedarbināts ,tas pat ir normāli, no rīta pagalmā staigājam apkārt auto un tad sajūtam.Es pieļauju ,ka tādā brīdī ir saostīts,ne jau braucot...Bet tas tāds pieņēmums.Varbūt vajag pieslēgt kompi,paskatīties cipariņus,lai izkliedētu domas ;)
Kāds auto pirms tam ir bijis?

ps Pd dzinējiem ir bijis,ka nestrādā sprausla pareizi,degvielu gāž dzinējā un pa trubu ir degvielas smaka,arī nekūp nekas...cr nav manīts,vismaz tādi nav bijuši.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Golf6 smird no izputeja

Atbildēt MMMax » 2016/Aug/18, 7:09

Tas ir Common rail dzinējs! Viņam tā ir jāsmird :D

++ Ja Tu brauc mazus gabalus ar dīzeli, tad gan jau DPF filtrs arī ir aizdirsies, kāpēc nobeidzās EGR, tieši arī dēļ maziem gabaliem, jo dīzelīm vajag dot pa katliem (dot gāzi grīdā). :naac:
Lietotāja avatars
MMMax
 
Atbildes: 282
Pievienojies: 2011/Jan/02, 13:18
Atrašanās vieta: Rīga/Dobele
Braucu ar: VW B6 Highline
Dzinējs: 2.0TDI

Re: Golf6 smird no izputeja

Atbildēt larma69 » 2016/Aug/18, 8:14

auto tas man ir pirmais, tāpēc katra smaka un skaņa ievieš bailes:)
ar smaku ir tā:smaka parādās kā kuru reizi, dažreiz gandrīz uzreiz pēc iedarbināšanas, bet dažreiz tik pēc tā kā auto ir iesilis. braucot protams es smaku nejūtu, bet gan tik kad izlaižu pasažieri.
aaa, vēl esmu ievērojusi tādu lietu, kaut gan iespējams tās nav saistītas savā starpā un tās ir tik manas iedomas:) bet ik pa brīdim auto slikti pielec, ir jāgrīež starteris 5-7 sekundes. (nav bieži bet 1 reiz nedēļā gadās, varbūt retāk)
nu un rezultātā, es kā blonda dāma, nedēļas nogalēs braukāju lielākus gabalus, dirsinu auto ar cerību, ka akumulators pielādēsies un EGR iztīrīsies:):)
larma69
 
Atbildes: 5
Pievienojies: 2016/Aug/17, 16:10
Braucu ar: Golf6
Dzinējs: 1.6D

Re: Golf6 smird no izputeja

Atbildēt ajms » 2016/Aug/18, 9:19

larma69 rakstīja:auto tas man ir pirmais, tāpēc katra smaka un skaņa ievieš bailes:)
ar smaku ir tā:smaka parādās kā kuru reizi, dažreiz gandrīz uzreiz pēc iedarbināšanas, bet dažreiz tik pēc tā kā auto ir iesilis. braucot protams es smaku nejūtu, bet gan tik kad izlaižu pasažieri.
aaa, vēl esmu ievērojusi tādu lietu, kaut gan iespējams tās nav saistītas savā starpā un tās ir tik manas iedomas:) bet ik pa brīdim auto slikti pielec, ir jāgrīež starteris 5-7 sekundes. (nav bieži bet 1 reiz nedēļā gadās, varbūt retāk)
nu un rezultātā, es kā blonda dāma, nedēļas nogalēs braukāju lielākus gabalus, dirsinu auto ar cerību, ka akumulators pielādēsies un EGR iztīrīsies:):)


Pilsētā arī ir iespējams un pat vajag braukt lielākos apgriezienos nepārkāpjot 55-60km/h (ar tādiem ātrumiem policija nestādina).Pārslēgt ātrumus vajag pie lielākiem apgriezieniem .otro līdz 40,trešo līdz 50,4to 60,pēc tam 5tais jau ir inercē,pats ripo.Es vispar 4to neizmantoju uzreiz pie 60 5tajā.Tāpēc pa lielam pilsētā vajag automātu.Tahometrā tie būs jau jautrāk ap 2,5-3t vismaz.No tā patēriņs lielāks nebūs .Jums auto skolā principā māca nepareizi,bet lai noliktu tikkai eksāmenu ;) Otrs,tāpēc jau tas dīzelis nav labs pilsētā ikdienā ,visiem ir Egr,DPF,sajūgu problēmas dienā nobraucot 10-20 km uz darbu un jābrauc diezgan atraktīvi(pārslēgšanās apgriezienos),pat 1x brivdienās 200km nepalīdzes,tas auto ir pārvēties par pilsētas,māmiņu auto ;)
Iespējams ka Cr smird,tāpat kā benzīns vai gāze savādāka.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Golf6 smird no izputeja

Atbildēt larma69 » 2016/Aug/18, 9:41

nu man pat darba dienā nesanāk 10 km, labi ka 5-7 km:( kā jau pats rakstīji-māmiņu auto, bernudārzs-darbs-mājas:) kas ir Cr??
cik noprotu, tad manā gadījumā labāk braukt ātrāk, ar zemāku pārnesumu un lielākiem motora apgriezieniem?
aa un vēl viens jautājums:) man pēc divām nedēļām ir tehniskā apskate. Vai šī smaka var kaut kādā veidā ietekmēt dūmainību un CO2, tur taču laikam arī ir kaut kādi standarti dēļ kuriem tehnisko var neiziet?
larma69
 
Atbildes: 5
Pievienojies: 2016/Aug/17, 16:10
Braucu ar: Golf6
Dzinējs: 1.6D

Re: Golf6 smird no izputeja

Atbildēt nin2 » 2016/Aug/18, 10:33

CR = Common Rail, tb dīzeļdzinēja tips. TA mēra tikai dūmainību, ja saki, ka dūmu nav, tad ar TA problēmām it kā nevajadzetu būt.
nin2
 
Atbildes: 679
Pievienojies: 2010/Nov/27, 23:37
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: touran

Re: Golf6 smird no izputeja

Atbildēt ajms » 2016/Aug/18, 13:59

larma69 rakstīja:nu man pat darba dienā nesanāk 10 km, labi ka 5-7 km:( kā jau pats rakstīji-māmiņu auto, bernudārzs-darbs-mājas:) kas ir Cr??
cik noprotu, tad manā gadījumā labāk braukt ātrāk, ar zemāku pārnesumu un lielākiem motora apgriezieniem?
aa un vēl viens jautājums:) man pēc divām nedēļām ir tehniskā apskate. Vai šī smaka var kaut kādā veidā ietekmēt dūmainību un CO2, tur taču laikam arī ir kaut kādi standarti dēļ kuriem tehnisko var neiziet?


cik noprotu, tad manā gadījumā labāk braukt ātrāk, ar zemāku pārnesumu un lielākiem motora apgriezieniem?

jā ,ar lielākiem apgriezieniem (tie 2,5-3t apgriezieni nav nekas)
cr-commonrail tipa dzinējs,dīzelis
smaka neietekmēs rādītājus,ja tiešām ir ok ;)

te ir tā problēma,ka par 5-7 km dzinējam pat nav darba temperatūra ,vasarā jau var uzdabūt,bet ziemā...

ps ja mūsu darbnīca ir pa ceļam,var piebraukt ,lai pārliecinātos par to smaržu ;)
http://ajmotorsports.lv/lv/kontakti/
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Golf6 smird no izputeja

Atbildēt Pufaix » 2016/Aug/18, 14:19

Man gan liekss, ka te "ož" pēc kāda cauruma EGR/izplūdes sistēmā
Pufaix
 
Atbildes: 87
Pievienojies: 2013/Jūl/08, 13:36
Atrašanās vieta: Jūrmala
Braucu ar: Touran, Street triple
Dzinējs: 2.0TDI BMM

Re: Golf6 smird no izputeja

Atbildēt ajms » 2016/Aug/18, 14:28

Pufaix rakstīja:Man gan liekss, ka te "ož" pēc kāda cauruma EGR/izplūdes sistēmā

Tāpēc jau saku ,ka vajag piebraukt,lai iečekotu.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Golf6 smird no izputeja

Atbildēt larma69 » 2016/Aug/19, 8:13

par to caurumu izplūdes sistēmā es arī biju iedomājusies..pēc tehniskās apskates vajadzēs tik un tā meklēt un remontēt:( Tik laikam jūsu serviss ir kaut kur pie Rīgas, bet es atrodos Latgalē.
larma69
 
Atbildes: 5
Pievienojies: 2016/Aug/17, 16:10
Braucu ar: Golf6
Dzinējs: 1.6D

Re: Golf6 smird no izputeja

Atbildēt MMMax » 2016/Aug/19, 12:34

Tad jābrauc uz Rīgu. :naac:
Lietotāja avatars
MMMax
 
Atbildes: 282
Pievienojies: 2011/Jan/02, 13:18
Atrašanās vieta: Rīga/Dobele
Braucu ar: VW B6 Highline
Dzinējs: 2.0TDI

Re: Golf6 smird no izputeja

Atbildēt ajms » 2016/Aug/19, 13:35

larma69 rakstīja:par to caurumu izplūdes sistēmā es arī biju iedomājusies..pēc tehniskās apskates vajadzēs tik un tā meklēt un remontēt:( Tik laikam jūsu serviss ir kaut kur pie Rīgas, bet es atrodos Latgalē.

Ja esiet Rīgā ,piebrauciet,tieši uz Latgales ceļa ,uzreiz kā iebrauc Rīgā ;)
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Golf6 smird no izputeja

Atbildēt larma69 » 2016/Aug/29, 13:02

Tehnisko izgāju, tā kā viss ok, tā smaka nekādā veidā neietekmēja. Visā kopumā viss ok.
gribētu Jums pajautāt, ko nozīmē "bremžu vērtējums"? Man priekšējā ass kreisais (1.6), bet labais(2.5). Cik noprotu, tad labais ritenis bremzē daudz labāk? vai tad nevajadzētu būt tā kā abi bremzē vienādi?
larma69
 
Atbildes: 5
Pievienojies: 2016/Aug/17, 16:10
Braucu ar: Golf6
Dzinējs: 1.6D

Re: Golf6 smird no izputeja

Atbildēt ajms » 2016/Aug/29, 17:13

larma69 rakstīja:Tehnisko izgāju, tā kā viss ok, tā smaka nekādā veidā neietekmēja. Visā kopumā viss ok.
gribētu Jums pajautāt, ko nozīmē "bremžu vērtējums"? Man priekšējā ass kreisais (1.6), bet labais(2.5). Cik noprotu, tad labais ritenis bremzē daudz labāk? vai tad nevajadzētu būt tā kā abi bremzē vienādi?


kreisajā pusē ir problēma,bet robežās iekļaujās ,šķiet starpība bija līdz 26%.To vajag risināt.Palielam jābūt vienādi darba bremžei,tā nav rokas bremze.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b


Atgriezties uz VW Golf

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi